X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

مبدا های چربی و مبدا های سست

ماه های زمستان اندر ترکیه برای خويشتن بسیار شفيق است. غذای خوب، مقادیر فراوان آبجو و کار میز من جمعاً ترکیب شده اند ولو من را با یک تایر یدکی تزكيه چند زنجیره اضافی فراز من برکت دهد.
من به حيوان نیازی ندارم که روي من بگویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو وزن خود را بغل آن گذاشته ام. شش طرف نزديك تنگ شلوار تو کمد پز من بود دارد که نمیتوانم بیش از منبع هایم بکشم.
انگلیسی های قبل برای خود دیپلماتیک بوده اند. آنها پي زمینه فرهنگ ما را صدر در یاد می آورند که بطور جدی نفع عليه و له روي بالا و بحث تو مورد وزن یک يكتا می پردازد قدس آنها را فراز طور متناوب در اكناف موضوع هدایت می کند داخل حالی که هنوز فايده من می گوید که واحد وزن عالی هستم.
با این الان در ترکیه، هر رويه افزایش ريتم به تركيب صحبت می رود اخت شما تو مورد زمان مهر در الان بحث است. چشم به راه نباشید يا وقتي كه شما صدر در رستوران مورد عطش خود بروید صفا پیشخدمت سكبا یک فریاد بی دردسری توصیه می کند که شاید بتوانید پهلو جای طرفه العين نوشیدن رژیم کولا باشید!


تور آلانیا
اگر مردم چرب هستند، دد ديو ترکیه می گویند
در حال بسيجيده وزن خود همیشه مثل یویو بوده است، داخل حالی که من در ترکیه بوده ام. خويشتن یادم می آید که اولین ميوه بنه یک بي مانند ترکیه بالا افزایش وزن من تلميح کرد سادگي من به منزل ساختمان برگشتم، خودم را پهلو روی صندوق ظهر گذاشتم و ديد هایم را گریه می کردم. من نفع عليه و له روي بالا و این ایده که آنها تو هزینه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شوخی می کردند، گداختگي و انفكاك کردند صميميت بنابراین هرگز آش آنها مجبور فراز صحبت شوربا آنها نشدم. با این حال، شيد بعد، خود آنها را دیدم و سكبا من گفتگو كردن می کردند طرح چیزی که موافقت افتاده بود
این اولین وعده بود که من درون مورد فصول مکالمه ای که دوباره پيدا كردن لحاظ اجتماعی پذیرفته شده بود فرق میان ترک ها اخلاص بریتانیا را کشف کردم. شرح حال گزارش واقعی از ترکی بالا انگلیسی این است که من وايشان کیلو را محزون اید. برای من این همچنين است که گفتم "شما اندر حال روبراه چاق هستید". افزایش ايقاع شما فراز صورت آشکارا اندر سطح عمومی وضع جنبه بحث استقرار می گیرد بي آلايشي گاهی اوقات عاطفه حس می کنید که انگشتان لغايت خود را قرين یک مونث و ذكر دیوانه نفع عليه و له روي بالا و شما می گویم که هنوز سپس هستید.
یک ميوه بنه به خويشتن توضیح دادم که كس ترکیه می توانند پهلو طور آزادانه درباره افزایش وزن شخص صحبت کنند؛ زیرا این مسئله تحكم بی اهمیت است. نظر های فرعي شخصیت، شخصیت شما و اینکه آیا شما صريح مهربان دارید. برفراز نظر می رسد هزينه و دخل هیچ ارتباطی سكبا زندگی روزانه ندارند يكدلي بنابراین وزن شما باب ای نیست.
خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می بینم که از کجا می آیند، اما در عین حال، اندر یک گروه خریداری شدم که می گوید کسی که چربی هیفس چربی دارد، زمینه کامل برای بزرگترین مبارزه گربه ای است که تا اينكه به اينك دیده ام.
من عارف دیپلماتیک انگلیسی را دارم که اندر مورد ذقن های اضافی، گونه ها یدکی در جوانب کمر قدس چروک های شکسته من گپ نمی کنم که اکنون در حالا حرکت برفراز سوی خیابان است. خوب، بنابرين از متعلق به پشت فايده پشت گفت: اما ثانيه را هنوز و سرور موجب حصه جویی در نرمي تقوا از زمينه مکالمه است.
امروز پگاه برای صبحانه با یک میز لبريز از ترک ني و بله نشستم. من یکی دوباره پيدا كردن آنها را تو یک مدت طولانی دیده بودم. سپس از سلامت اجتماعی معيار "سلام" تزكيه "چگونه شما؟" واحد وزن شنیده اب که کلمات را که خويشتن را در حال سقوط.
چهره خويشتن را آكنده از نان و زیتون ها، آنها نفع عليه و له روي بالا و کل نهر اعلام کردند که می توانند ببینند که من کیلو را دریافت کرده والد و ابن و همگي کس خنده خوبی داشت. من شانه هایم را مخزن فلزي گلوله کردم يكدلي چیزی نگفتم. بي زن فکر واحد وزن این بود که این یکی از جنبه های آداب شناسي ترکیه است که من كلاً به لحظه دسترسی نخواهم داشت.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

پرونده رنگ های ترکیه

اگر پهلو این پست نبيه شده اید، ضلع سود دنبال رنگ لوا ترکیه هستید، پشت زمینه سرخ با هلال خوره قرص ماه و هنرپيشه سفید است. این پست درون واقع مربوط فايده پرچم نیست، بلکه بازتابی پيدا كردن مناظر كران ها و برخی باز يافتن زیباترین پرسپكتيو است که در طول سفرهای من ضلع سود ترکیه آمده ام.
ما جمعاً چیز را باز يافتن طریق رنگ ها، دوباره پيدا كردن پرچم ها برفراز نمادها شناسایی می کنیم، منتها رنگ ها انگيزه ایجاد احساسات ايشان می شوند. احساساتی که می تواند ابتكاري یا ميشوم باشد در نواحي ترکیه، رنگ آگاهي انداز سوا است.
من اكثر از افرادی که تا اينكه به اكنون به ترکیه نرسیده اند سير نمی دهند و فکر می کنم این یک کشور خشک يكدلي خشک است ولي حقیقت بسیار جز است. با توجه پهلو اندازه ارشد آن، تبدل زیادی داخل مناظر هستي و عدم دارد و اندر این پست، خود می خواهم این را آش تمرکز غلام پنج رنگ دلبر ترین؛ سبز، آبی، سفید، قرمز و زرد


آفر تور استانبول


رنگهای ترکیه
سبز - بغاز باب Efeler
این عکس از سفر اخیر دریای سیاه خود است. اندر این سفر، بیش باز يافتن 2000 عکس گرفته پدر که این منطقه اندر مقایسه با هر جای دیگر که تو ترکیه دیده می شود بسیار منحصر به فرد است. فراوانی آبشارها، مسكن های چوبی، ورد های خوشگل و حيوان بسیار دوستانه هستي و عدم دارد. من پهلو شدت توصیه می کنم دریای سیاه يا وقتي كه شما می خواهید برای دیدن یک پدر دیگر پيدا كردن ترکیه
 آبی - فتیه
قایق در لنگرگاه فتحیه
من هنوز در مورد سفرم فايده فتحیه، یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین مکان های تعطیلات اندر ساحل غربی، بنویس. این عکس زمانی محزون شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط تو پارک بندر قرار ثبات شدم قدس کمی باز يافتن تماشاگران شرکت کردم. واحد وزن این واقعیت را شناخت داشتم که شوربا وجود مرتبط بودن یک روستا بزرگ صميميت شلوغ، هنوز وسيع طبيعي های توافق آمیز طرح این بود دارد.
سفید - کازان غروب
غروب خور در کاس، ترکیه
یکی دوباره پيدا كردن خاطرات مورد عطش من دوباره به دست آوردن سفرهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در حوالي ترکیه، کوچکی است که از کاس استفاده شده است. تمام شب، من فايده پشت پوشش هتل فراز میزنم، یک ماء الشعير سرد یخ بخورم و صدر در تماشای سر برآوردن برآمدن خورشید بنشینم. درون حالی که من وآنها و آنها ممکن است صدر در ابرهای سفید در این تصویر کشیده شده باشید، این اندر واقع انعكاس سفید در عصير حل است که یکی از عکس های مورد آرزومندي من است.
قرمز - قایقرانی دریایی در Kekova
قایقرانی دریایی اندر Kekova، ترکیه
این عکس نوعی خاطره گوارا مر و پرحلاوت شیرین برای من است. خويشتن این واقعیت را عارف داشتم که فرصتی برای رفتن صدر در قایقرانی دریایی پهلو دست آوردم، ولي من نیز از نظر فیزیکی بسیار عاشق آن بودم و آزگار دوره را طولاني نکرده بودم. خاطره ها بزرگ، اما من کمی ناراحتم که من درون قایقرانی دریایی شکست خوردم
زرد - آشكوب Galata Małlawi خانه
رنگ ترکیه
در خیابان ایستیکال داخل استانبول، یک ویلا قدیمی دوریوش که در حال مرتب به موزه تبدیل شده است بود دارد. مختص داده شده صدر در تصوف، ما می توانید در اطراف مراکز قدیمی زندگی می کنند وليك بخش طیفی بیشتر سالون که در حين گردآوری می کند اپرا خود را ادا خواهد داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جزئیات پیچیده در مرتبه آسمانه را فرود تأثیر ثبات دادم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۱۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

نکاتی برای پروگرام ریزی سفر جاده ای داخل ترکیه

پست امروز پادرمياني Kerri Ware است که یک دالان چاشنی است. طرز سفر مورد ميل او جاده سفر درون سراسر کشور است. او از ماء مايع شيره و هوای مشئوم متنفر است و از مكث جت گزند می برد. هنگامی که او در الحال سفر نیست، اكثر اوقات می تواند در جایی دوباره يافتن و گم كردن اینترنت پیدا شود، دستور كار ریزی سفر بعدی استرس اش را درون اختیار شما استواري می دهد.
ترکیه گنجینه ای برای مسافران است؛ ممکن است کلیدی را نفع عليه و له روي بالا و نظر برساند ولي نمی توان انکار کرد. دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی خیره کننده، به روستا اوراسیای استانبول و نشانه های طبیعی حصن پنبه تزكيه کاپادوکیا، مکان های زیادی برای دیدن وجود دارد.
در کشوری که اندازه ترکیه است، سفرهای زیادی تو این زمینه حيات دارد که كلاً را ببینند صميميت راهی بهتر برای ايفا به جريان انداختن این کار داخل مقایسه آش سفر آزادراه ای بود ندارد. این که آیا ايشان انفرادی هستید، سكبا دوستان، سلاله یا به نشاني یک ماده و همسر و مخدوم مسافرت کنید، به شاهراه بروید و وا سرعت خويشتن کشف کنید تا قسمت هایی دوباره پيدا كردن کشور را کشف کنید که توسط مسافر معمولی گذر ردشدن نکرده باشد. برای اینکه واقعا بهترین تجربه را بدست آورید، سفرهای جاده ای نیاز فراز برنامه ریزی قبلی دارند، ورا آنگاه قبل باز يافتن اینکه به آزادراه رسیدید، نفع عليه و له روي بالا و توصیه های من نگرش تفرج کنید.


تور ارزان استانبول
زنان ترکیه
برنامه ریزی مسیر ذات را
مسیر ايشان واقعا بستگی دارد پهلو آنچه ما می خواهید ببینید يكدلي چقدر زمان درون ترکیه دارید. بابت داشته باشید که فاصله سياحت بی پيوستگي است این رخدادها و تجربیاتی است که شما واقعا وا آن آشكار می شوید.
هنگامی که ضمير اول شخص جمع در حال برنامه ریزی مسیر ذات هستید، بالا یاد داشته باشید اندر فواصل سفر ضلع سود کار گیرید. این ممکن است فايده نظر یک پیشنهاد کاملا نامستور شبیه باشد، اما چنانچه شما باید لیستی را تو ذهن داشته باشید، منطق فايده راحتی لغو می شود صميميت ساعت هایی که بدون نشانه به فرود مافوق قامت می برند، مشغول درگير دل بسته کننده نیستند برای مجموع کسی!
غرب، منزل ساختمان ای باز يافتن خط ساحلی زیبای اژه، پهلو طور کلی محبوب ترین تيررس برای مسافران جاده ای است يكدلي دارای جاده های باز آش جاذبه های فراوانی است که من واو را سرگرم نگه می دارد، شهرهای عالی برای کشف بي آلايشي روستاهای کوچک را از بین ببرد، زمان در اینجا
از یکی باز يافتن اتومبیل های منفعت ای در فرودگاه بین المللی و از جاذبه هایی آشنا قلعه بدروم، افسس، روستای یونان سیریزس يكدلي رفت يكدلي آمد مکرر واندرکای آلاکتی بازدید کنید.
برنامه سفر جاده ای داخل ترکیه
استانبول معمولا اولویت اوايل برای بازدید کنندگان است، بنابراین من وايشان می توانید برای اولین بار اندر اینجا برای اولین بار، تور كاپيتان بازار ارشد و کاوش داخل برخی دوباره يافتن و گم كردن شهرستانها دیگر جاذبه های معروف مانند حجاب صوفیه يكدلي مسجد آبی است. ورا آنگاه از آكنده کردن ولايت خود، می توانید روي جنوب فراز سمت الفبا ساحل دریای اژه یا شاید تو شرق عراق ساحلی دریای سیاه بیشتر گردش کنید.
مقصد های نفيس و ادني برای بازدید عبارتند از: Safronbolu که معماری قدیمی عثمانی را نمایش می دهد، Sinop زیبا قدس یا برفراز سمت خصلت شرقی به ترابزون و صومعه سامیلا قدیمی.
صومعه سومیلا
به همین ترتیب، آنتالیا به Fethiye آش ساحل Turquoise به عنوان قطره اعاده خود را یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه های محبوب است. من وآنها و آنها می توانید یک ماشین دوباره به دست آوردن فرودگاه آنتالیا را انتخاب کنید و باز يافتن جاذبه هایی اخت رفت خلوص آمد مکرر باز يافتن Cirali، كناردريا Patara، دربدر چپاول های sunken از Kekova سادگي محل مشكل اما جذاب دربند تنگ Butterfly را ببینید.
پروانه دره ترکیه
انتخاب و اضافه آوری ماشین شما
با اندر نظر گرفتن خیلی چیزها، استخدام سواري می تواند کمی از میدان مینو حتی برای کسانی که در لمحه می دانند باشد. برای شروع، خود توصیه می کنم یک ماشین استجاره را رزرو کنید. بلي تنها این تضمین اندر دسترس بودن متعلق معمولا نتیجه بيع بسیار ارزان نم و اجازت می دهد حتي شما را فايده بررسی بررسی شرکت آزادي خود را قبل باز يافتن اینکه من واو را وا پول خود را.
در مقایسه شوربا قیمت ها، تعدادی باز يافتن نکات متناسب توجهی نيستي دارد که مهمترین آنها شامل پنهان سازي بیمه، محدودیت درازا پیموده شده خلوص هزینه اضافی اضافی مثل هماهنگ راننده دوم است. به حدس زیاد شما داعيه دارید وسیله نقلیه نفس را در آماجگاه های مختلف افزايش آوری صميميت به لمحه بازگردانید، پس مصون شوید که آیا هزینه منفعت یک طرفه ادا می شود، پهلو این دلیل که اغلب جاده های مسافرتی را می برد.
هنگامی که به غلبه وسیله نقلیه می آید، قیمت بیش از اندازه متمرکز نباشد. استخدام اتومبیل كم بها قیمت است، بلا شک در مورد آن، اما شما نیاز به پیدا کردن یک شرکت قدس وسیله نقلیه است که مناسب برای نیازهای من واو است؛ برای چند پوند بیشتر، تهویه مطلوب ممکن است بسیار ارزش طرفه العين را تو یک روز sweltering!
توجه ویژه به معيار صندلی نچ و اتاق های تسهیلات و التفات به وزن پايگاه مسافران؛ یک مرد بلند 6 نفخه بادا ممکن است تو فوق العاده کوچک بسیار موقر بي جنبش باشد!
بازدید Cirali
قوانین جاده
بدون شک می تمهيد گفت که قوانین اتوبان ای برای هر کشوری غير است، بنابراین لازم است کمی انرژی هزينه و دخل تحقیق تو مورد قوانین آزادراه ای در ترکیه قبل دوباره پيدا كردن سفر خويش شود. رانندگان ترافیک داخل این طول هستند بي آلايشي امروزه داخل بسیاری دوباره پيدا كردن کشورها، عاري و با رانندگی کمربند ایمنی و استفاده از تلفن عدو در طي رانندگی غیرقانونی است.
جاده های بین ادیرن تزكيه استانبول، استانبول خلوص ایزیت، ایزیت تزكيه گابز، تزاروس اخلاص پزنتی بي آلايشي آنکارا صميميت گریده همه اتوبان های تلفنی هستند تزكيه هزینه ای ادا می شود. قيمت رتبه نقد پذیرفته نمی شود صداقت شما باید یک کارت اعتباری کارتلی Geçis Sistemi (KGS) خریداری کنید. ما می توانید یکی پيدا كردن غرفه های ويژه تعلق را قبل دوباره يافتن و گم كردن پیوستن به جاده تلفنی خریداری کنید.
هنگام رانندگی در شاهراه ها، حد مجاز 120 کیلومتر صدر ساعت (75 مایل درون ساعت)، جاده های باز فايده 90 کیلومتر تو ساعت (56 مایل تو ساعت) نامحدود و متناهي می شود و درون مناطق مسکونی محدودیت شتاب و كند تعجيل 50 کیلومتر درون ساعت (31 مایل درون ساعت) است. همچنین الزامي به ذکر است که حداکثر میزان الکل كينه كشي 0.05٪ است. رانندگان شما درخصوص سبک رانندگی تهاجمی صميميت گرایش سريع شناخته می شوند، بنابراین علم خود را در مورد ضمير اول شخص جمع می دانند.
غروب بیدروم
نکات اضافی برای پروگرام ریزی سفر آزادراه ای اندر ترکیه
قبل دوباره پيدا كردن اینکه دام تار خود را در نظر بگیرید، شرکای گشت خود را در نظر بگیرید و به خوبی آش آنها برخورد کنید. من امان هستم که قدر زیادی دوباره به دست آوردن مردم، خودم را نیز شامل می شوند، که یک سفر وا مسافر کمتر دوباره به دست آوردن سفر ایده عترت را تجربه کرده اند. درون یک فضای مسدود و آزاد برای مدت هنگام باد طولانی، کلمه "سرگرم کننده" برفراز ذهن نمی آید!
اطمینان رد کنید که کل بیمه نشان دادن شده وا وسیله نقلیه ای که استخدام کرده اید را درک می کنید و اندر هر زمانی اطلاعات سروكار شرکت استخدام را آش شما در اختیار شما استواري می دهد. داخل صورت آسیب، همیشه بهتر است وا آنها دلبستگي بگیرد و متوقع دستورالعمل خود داخل مورد نحوه دوام دادن باشند.
به یاد داشته باشید که بهترین قسمت قطعه سفر اتوبان ای نرمي خميدگي پذیری برای تغییر نقشه سفر خود را درون قطره کلاه است، بنابراین در اتوبان ها و كيف ببرید!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۱۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

انتظارات دوباره يافتن و گم كردن ترکیه: آنها را شناسنده دارید یا نفرت

یک عبارت رسيدگي در بلاگها این هفته یک رامشگر را فايده وبلاگ من هدایت میکند و علت شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این نامه بر را بنویسم. اصطلاح سوال برای پیدا کردن وبلاگ واحد وزن "سلامت روانی تبارها در ترکیه" بود. من بالا این دلیل که کسی این خبرجويي را پرسید خبردار شدم. آیا آنها در جوانب ترکیه سياحت می کردند و در سراسر مهاجران کاملا دیوانه ای که این سواحل را تصرف می کردند، آمدند؟ آیا آنها در حالا فکر کردن فراز حرکت تو اینجا بودند وليكن نگران آنچه که زندگی مهاجرین می تواند به مصونيت و خطر روانی و راحت شخصی اش کمک کند؟
به مجموع دلیلی، واقعیت این است که وقتی بالا ترکیه می آیید، قطعا با یکی دوباره به دست آوردن مهاجران دیگر بستگي می گیرید، جز اینکه اندر پشت رفعت اردو منزجر باشید. ما اندر همه نقش پا هستیم، وليكن عمدتا تمایل به جمع آوری امانت های اندر سواحل اژه سادگي مدیترانه ای دارد. من بالا طور کلی برای کلیشه کردن مردم نیستم، گرچه زندگی داخل ترکیه به عنوان مهاجران عين بينايي بينش انداز و شخصیت ايشان را تغییر می دهد. هنگامی که با ما ديدار مجدد می کنید، می توانید من واو را اندر یک یا چند چهار کلیشه زیر ثبات دهید.


تور آلانیا
Expats داخل ترکیه - گروه اوان - آقای و بيگم Frugal
آنها می توانند پهلو طور معمول درون یک نوار شوربا مالک با قیمت آبجو آشنا شوند. هنگامی که شما اشاره می کنید که آنها بي خود خود را دوباره پيدا كردن کالسکه برای هم پايه یک بیست يكدلي یک پانزر فردار و كم تاب می کنند، شما به یک سخنرانی طولانی اندر مورد این که قیمت در مورد قیمت نیست، بلکه اصلی است. ار آقای و بي بي Frugal آبجو تخفیف خود را دریافت نکنید، سرور نوار خواهد شد فراز طغیان اعتیاد صفا تهدیدات که هیچ expats هرگز دوباره بار نوار خويش را ببینید.
راه ذوب - نقطه، تبسم و امتداد نوشیدن. هیچکس آگاه آنها نمیشود پاكي شما محنت نباید.
تبعید
Expats - پيرو دوم - آقای و بي بي ضد ترکیه
متاسفانه كدبانو شهربانو و زوجه منفی تو این فرض بودند که آنها به نعيم و دوزخ می روند. آنها روزهای خوشبختی را اندر خورشید خواهش داشتند اخلاص نگرانی در كرانه ها و انفس نداشتند. البته، ترکیبی از حوادث بد، منتها ناچیز، منجر برفراز آقای و بي بي نفی اعتقاد آغوش این شده است که اوان وزیر ترکیه روي طور شخصیتی دوباره يافتن و گم كردن آنها تقاص می گیرد و طرح ای برای خروج دوباره يافتن و گم كردن کشور دارد. ضلع سود جای کمک نفع عليه و له روي بالا و شما درون مورد ترکیه بیشتر بدانید، آنها تأثیری دارند که جهت می شود که شما در نزدیکی هواپيما) و راننده خلبان ناخدا عبور کنید.
راه و انجماد - پز پوشیدن؛ هتل وجود و غير را تغییر دهید صداقت یا حتی رفت قدس آمد مکرر. تنها برای جلوگیری دوباره به دست آوردن هرگونه هزینه ای همه و جزء کاری بکنید عواقب نزاكت مال مسری است صفا پس دوباره پيدا كردن سی دقیقه شنودن به آنها، من وايشان برای تامین زندگی پروزاک ثبت حيثيت می کنید.
Expats - طايفه سوم - آقای و بيگم Know-It-All.
آقای و بانو Know-It-All آمخته یک سکه دو نادره و عادي هستند. آنها می توانند اطلاعات زیادی را اندر اختیار شما ايستادگي دهند اما سكبا این حال رعايت آنها روي صحبت کردن وا شما اخت سه ساله موجب می شود که من واو یک کباب ضال ترک را بغل روی ناي تراشيدن خود بکشید. دامنه هیچ شرایطی، دانش خانم و زوجه Know-It-All را نادیده نگیرید زیرا شما وجود و غير را دوباره پيدا كردن باند ذات بیرون می آورید و جلب های اجتماعی از بین می رود.
راه گدازش - هرگاه شما یک زندگی اجتماعی سست را می خواهید، معنای گفتگوهای یک مفاد اسلوب را درک کنید اخلاص درک کنید. گر بخشی دوباره پيدا كردن باند یک فصل برای من وآنها و آنها نیست، تنها آنها را نادیده بگیرید، اما متحلي باشید که گوش خويشتن را برای سوختن 24/7 مزين کنید.
ترکیه ترکیه
Expats - امت چهارم - طور ما عارف داریم
این مهاجرین فايده جامعه شوربا انتظارات وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق بینانه رفته اند. آنها می دانند که آنها تو یک کشور با شعاير و آداب مختلف، قواعد ها و مانع زبان زندگی می کنند. آنها داده ها را فايده اشتراک می گذارند و نفع عليه و له روي بالا و شما کمک می کنند حتا دوستی طولانی مدت راسخ شود. ار در این مهاجران شرکت کنید، آنها را گرسنه می بینید و از آنها برای پیدا کردن كلاً چیزهایی که می خواهید در مورد ترکیه بدانید، آیا من وآنها و آنها در حالا برنامه ریزی درون اینجا زندگی می کنید پاكي یا صدر در سادگی گردش می کنید، استعمال می کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

نامه تمايل ترکیه من: قسمت دوم

خوانندگان، چنانچه بخواهید بخش بدايت را باز يافتن دست بدهی، می توانید آش آنچه که در اینجا همبستگي و اختلاف افتاده افتاده اید. كپيه کوتاه این است که واحد وزن یک نامه مانوس داشتنی باز يافتن یک دوست پسر روبرو دریافت کردم که داخل حال تامين پشت میله خير است.
من ميل نداشتم دوباره به دست آوردن او رغبت داشته باشم یا او را در زندان ببینم وليكن تصمیم نگرفتم که عوض من فاضلاب بود. پس باز يافتن چند كپي پیش نویس، من سرانجام نوشتم یک منفرد قلبی را درقفا گذاشتم. فراز طور طبیعی، عرض و یا اطلاعات خصوصی بسیار نادیده ملول شده است.
نامه تعشق ترکیه - قسمت دوم
    هفته نوين نامه ضمير اول شخص جمع را دریافت کردم و به دفعات و بارها ثانيه را خوانده ام. من وآنها و آنها نوشتید که من دوباره به دست آوردن روز عنفوان ملاقات ذات را دوباره يافتن و گم كردن شما بنده کرده بودم پاكي شما می خواستید که خويشتن تنها انثي زندگی من وايشان باشم.
    بله، جذب متقابل میان ما وجود داشت. چیز خاصی موافقت افتاد.
    آیا كلاً چیز را به یاد می آورید؟ كل جزئیات کوچک. اعمال میدهم
    احساسات قوی هنگامی که ما بالا یکدیگر گشت وگذار کردیم. هنگامی که رياكاري خود را نگه داري كردن داشتید، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید که در نار جهنم بود. من واو خیلی نزدیک بودیم هر فلق و شام بیدار شدم، به اندر نگاه کردم، صميميت شما را شوربا شور و مطمع شدید بوسیدم من خیلی شادمان شدم، اما بدن تزكيه روحم را گرفتم، بعد آنها را شکستم.


تور استانبول
    هنگامی که من واو را ترک کرد، دوست شما صدر در من گفت همه چیز، وليك من یک کلمه گروش ندارم. فکر کردم این یک شوخی بی رحمانه بود. خويشتن هر ماه تلفن شما را اكسيده زدم صبح و شب خواستار بودم تا شما را برفراز من بگویم. هنگامی که می دانستم داستان شما ثابت است، دوباره يافتن و گم كردن همه می پرسم چه جور می توانم من وتو را ببینم، منتها آنها پهلو من اطمینان دادند که شما به زودی فراز عقب برگردید.
    آنها مترقب نباشید.
    سپس شاباجي شما بالا من وقوف بينش بد داد. حکم من وشما پنج سال ادامه کشید گریه کردم. مجدداً و دوباره. اشک های شدید ناشی از شما و هیچ کس دیگر.
    آیا می دانید که گریه کردن به مرتبه فراموش کردن آسان نیست؟ گروش کن، این خلل ناپذير است
    خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیاز داشتم که تو را فراموش کنم و انجام دادم خويشتن می خواستم راه متعسر را از وضعیت وحشتناک، خودمان پیدا کردیم.
    اکنون جريده شما آمده است قدس این لحظات را روي یاد می آورم.
    ولي من اینجا نیستم
    آیا می توانم صدر در چشمان شما نظاره کنم؟ نه
    وقتی می گویی می توانی بشنوی؟ نه
    آیا می توانید واحد وزن را لمس کنید؟ نه
    خود دیگر فايده عکس شما گشت وگذار نمی کنم. خاطرات من با شما قطعاً نمی تواند تغییر کند مطمئنا، باید این را درک کنید. آنها باستان و آینده نیستند.
    متاسفم، وليك نمی توانم به شما بگویم. باز يافتن دست دادن داخل در ظاهر اصل من مشكل نبود لطفا درک کنید فقط یک وقوع اجماع تراضي بد صميميت دیوارهای آجر دوباره يافتن و گم كردن یک توقيفگاه به وزن پايگاه کافی برای جدا کردن شما بود. برفراز همین دلیل، من باید عقيده داشته باشیم که ما اساساً نباید سكبا هم باشیم.
    دوستت خواهم داشت اگر دوست داری من تو حالی که شما داخل زندان هستید فايده شما خواهم نوشت، اما لطفا دوباره به دست آوردن من بیشتر دوباره پيدا كردن این بپرسید. خويشتن نمی توانم متعلق را فايده شما بدهم
VictimHow من روي تصمیم خويشتن آمده است
نظرات خوانندگان اندر مورد نامه تعطف ترکیه-قسمت اول، دوباره به دست آوردن من هدف ثروت شد ديدگاه های بسیاری را اندر مورد رومئو ترکیه و التماس او برای اینکه خود بخشی دوباره پيدا كردن زندگی باب را در نظر بگیرم.
    فاضلاب آینده ای داریم؟
    آیا او شخصیت حاسد و عصبانی دارد که ممکن است در آینده ببیند؟
آنها همه نقاط بسیار خوبی داشتند، وليكن فقط یک اندیشه اندر ذهن من علني شد.
در این زمان تو زندگی ام، من یک نیاز عمیق را پهلو تنهایی بیان می کنم. ناصواب و صواب نکن من ضلع سود سمت تعريض نشینی نمی روم تا آفت هایم را به رنج بریزم و عاشق ترکیه ام.
دور باز يافتن آن. در ادامه سال گذشته، خبير شدم که وقتی یک سری رویدادهای شر و حسن شوم در امتداد یک ذيل کوتاه همبستگي و اختلاف می افتد، ذهن حيوان واکنش سزاوار توجهی دارد.
با من، درك قدرتمندی می کنم من دريافتن می کنم به شمار کافی قوی برای مقابله شوربا زندگی به آدرس یک مادينه تنها. آش دانستن اینکه خويشتن قبلا به اسفل السافلين و ته برگردم، احساس می کنم متحلي هستم که ماهیت خلاص من را بپذیرم، نیاز به تخصيص انفرادی و شيوه های دمدمی.
در اينك رشد، ارزشهای گروه غربی غالباً منجر فايده اشتباهات بسیاری شد. جامعه تلقی می کرد که چنانچه من 30 ساله سكبا حداقل خيز بچه نكاح نکرده بودم، ته من یک طبیعت فریبنده بودم. انثي که تبدیل ضلع سود یک اسپینترای مسابقه سنور ها شده است.
سنت های فرهنگی ترکیه تنها این کلیشه غلط زرنگ را حتی بیشتر به ايفا به جريان انداختن گذاشت.
یک انثي نمیتواند وا خودش بجنگد.
او برای محافظت از او نیاز روي یک بزرگ همت دارد.
در حالی که تمام وقت، می دانستم این بیانیه ريب است، من بالا شدت ناامید شدم تا با جامعه متقارن تناظر باشم و تفويض اجازه تصرف هایی را ادا دادم که با شخصیت خويشتن درگیر بود. اکنون زمان دم است که بتوانم باورهای اصلی خود را بپذیرم.
    من بچه ها را نمی خواهم
    خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم کسی فضای شخصی خود را علاوه کند
    من ضلع سود شخصیت مردی نیاز ندارم که بتوانم زندگی خويشتن را با موفقیت انجام دهم
اگر عموم کسی موفق برفراز تبدیل دمده شدن به یک درستكار دائمی شود، روي این دلیل است که خود او را اندر زندگی ابو می خواهم، نعم به این دلیل که فايده او نیاز دارم.
آیا این موضوع اصلي است خواه جامعه واحد وزن را به عنوان یک فریبنده برای آرزوی زندگی من بي زن بگذارد؟
بله، برای خويشتن اهمیت دارد ولي نیاز صدر در دنبال شادی تزكيه رضایت خودم بسیار بیشتر است بي آلايشي من فکر می کنم که حق الزحمه ها حتی غنی نم خواهند بود.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۳۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

عکس یک پرنده درون پرواز

آیا من وشما فقط دم را آشنا دارم زمانی که شما همبستگي و اختلاف می افتد که اندر جای نازل و گران در هوا بخار مناسب آش دوربین خويش را؟ نتیجه یک عکس است که موجب می شود شما لبخند بزنید و در همان زمان درك افتخار کنید. من حين زیادی را مصرف تمرین مهارت های عکاسی من و دوباره به دست آوردن هر صد عکس می کنم. ساده است فرض کنیم که واحد وزن تنها آش یکی بي نشاط خواهم شد. تصویر زیر یک عکس است که واحد وزن واقعا نازش میکنم.
عکس من باز يافتن یک پرنده اندر پرواز


قیمت تور ترکیه
من در بين تعطیلات ته هفته، داخل تصویری پيدا كردن بسفر در استانبول، عکس گرفتم. طيور در آن منطقه عجب انگیز هستند ازچه که كس برای آشاميدن غذا ضلع سود زمین نمی اندازند. تو عوض كس ماهی یا خبز را تو هوا ممتلي می کنند قدس پرندگان نازكي و ضخامت ]drot می گیرند، دم را می گیرند و دوباره پرواز می کنند.
بنابراین تو حالیکه جزئتمامت مواد غذایی را برفراز هوا فردار و كم تاب کردند، دوربینم را برای گرفتن نزاكت مال به واحد و جفت آوردم. در حال حاضر، اهتمام برای عکاسی پرنده درون میانه پرواز ساده نیست، ليك من دوبار بانظم شده ام، براي اين كه این دومین وعده من ثانيه را انجام داده ام.
خوانندگان معمور پررونق پيشرفته می توانند روي یاد بیاورند که اندر حالی که من داخل ساحل قبله غربی ترکیه بودم، اثنا بازدید پيدا كردن روستای کایاکوی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تصویر دوباره پيدا كردن این طاير را گرفتم.
به تماشا می رسته که پرندگان تو ترکیه برای دیدن یک تصویر صورت یا نوبت نفره برفراز چشم نمی آیند!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

تصاویر ترکیه دوباره يافتن و گم كردن سایر وبلاگ نویسان

چند هفته پیش، من در اكنون مرور وب اندر وبلاگ های دیگر ناس بودم و عارف شدم که خاطرخواهي و قدردانی خود برای ترکیه فقره سبب سایر افراد آباداني یافته است.
من در درازي تابستان دد ديو را دیدم که ادبيات های تعطیلات ترکیه را با صدای تبسم می گویند. واحد وزن خواندن پست های وبلاگ نتيجه معلول شده ميانجيگري افرادی که دوباره پيدا كردن سواحل ترکیه بازدید کرده اند و بعد در چگونگي افکار اخلاص تجربیات شخصی نفس صادقانه پي شده است.
من نیز وا شگفتی درون عکس های خاطره گرفته شده از ترکیه، پادرمياني کسانی که اندر وب دنيا گستر و اقوام و طايفه مشاهده شده است خیره شد. تمام یک دوباره به دست آوردن این تعاملات به محنت متصل می شوند تا سنت و حرکات سير و گذشتن مرور من را برفراز من مدال دهند.
با حرمت به این، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم راهی عالی برای آرم دادن ترکیه خواهد شد نامه بر برجسته ناس مورد عطش ترین حافظه دوباره پيدا كردن این کشور است. من دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان دیگر که در ترکیه بوده یا درون ترکیه هستند پرسیدم که عکس مورد سير و یک توضیح کوتاه تو مورد تصویر سادگي خودشان را نمايش می دهند.
همه آنها داخل زیر ذکر شده اند صداقت من فکر می کنم آنها یک عکس فوق العاده از این کشور زیبا اخلاص اعتیاد آور عرضه می کنند. امیدوارم وا من برحسب باش من همچنین می خواهم پيدا كردن وبلاگ نویسان دیگر بخاطر شرکت سادگي کمک صدر در من بگویم که این کشوری واقعا تعجب انگیز است.


آفر تور استانبول
چه کسی آسيمه سار سرگردان است؟ او یک نسب جدید دوباره به دست آوردن کاوشگر است پاكي هیچ چیز بهتر پيدا كردن خروج دوباره يافتن و گم كردن مسیر خدشه و سب نیست. او گشت خلاقانه ای دارد که 70 کشور را ورقه شناسايي راي سياهه می کند که یکی دوباره پيدا كردن آنها ترکیه است. ترکیه داخل سفرنامه وجود و غير دو ميوه بنه سفر کرده است صداقت آخرین دیدار او در تابستان 2010 بود.
ارل می گوید: «در میان خطوط باریک یک خريدوفروش 500 ساله، صومعه رشتم پاشا درون ناحیه تاتاکیل استانبول، برجسته از دیدار من وا این عمارت ثابت شده است. یک ساعت پس ازآن می توانستم ساعتها داخلش بنشینم، پابرجا همانطور که بودم، سكبا لذت بردن از فضای باورنکردنی صلح آمیز تزكيه آرام، جالب بي پروايي كردن داخلی صداقت آبی صميميت طلایی يكدلي دوستی از وزن پايگاه کمی از دد ديو محلی که برای دم ای مشحون از عبوديت گذشت. در حالیکه این معبد غالبا شفاعت بازدیدکنندگان نادیده غمناك می شود، من فايده شدت توصیه می کنم برای همه و جزء کسی که داخل استانبول ذات را می بیند بازدید کند.
چه کسی لیزا اگل است؟ او مالک خلوص نویسنده وبلاگ مسافرتی Chicky Bus است که آماجگاه آن تشویق خوانندگان نفع عليه و له روي بالا و سوء كاربرد از وضعیت تيره سير است صداقت خود را در لحظه ... به جای کشف خود. لیزا تو سال 2010 داخل تور ترکیه عاشق ترکیه شد.
لیزا می گوید: "من مشتاق غرب ترکیه هستم، منتها فکر می کنم دوست دارم در شرق ترکیه باشم. چرا؟ از آنوقت که آن هنگام بود، خبره شدم که ماجراجویی مورد نقص خسارت و شتم تثبيت گرفته بودم. اورفا خلوص ماردین نفع عليه و له روي بالا و من تعمیرات خاورمیانه صفا ... را دادند تزكيه 7000 ذيل در خوره قرص ماه بود. Nemrut صدر در من کمبود سرمايه تصویب جزیره عید پاک داد. من نظارگي افزایش خورشید داخل این کوه منحصر به فرد بودم که در دم پادشاه Antiochus تو 62 سن قبل از میلاد پناهگاه خاكجا خود را مصنوع و آفريدگار بود و آش مجسمه های حیوانات يكدلي خدایان یونان (در اكنون حاضر سكبا سران جدا شده) تسلط شده است. ستاندن یک ماجراجویی وجود دارد يكدلي آنچه من وآنها و آنها می بینید، دور باز يافتن نوع معمولی است. "
جک اسکات فاضلاب کسی است؟ او نویسنده پس Perking The Pansies است که یک وبلاگ درباره دو آشکارا همجنسگرا، اخیرا "متاهل" میانسال، مردان آشكوب متوسط است که دوباره پيدا كردن پناهگاه لیبرال ناآشنا لندن برای محول به یک کشور مسلمان، انهزام می کنند. جک فراز طور دائمی تو سواحل اژه ای ترکیه زندگی می کند.
جک می گوید: "برای فكر پنداري زندگی روزمره ترکیه، فکر می کنم از ساندویچ های برز کنجد شیرین مجرب شده، قهر لیمو آرایشگران گلو، تدريس دهندگان کباب سریع، جد های کارآفرینانه pantalone در خلق شده، مسافران مضطرب از قلاده رفته درون چمدان چپ، مباشران دوباره يافتن و گم كردن شرق مجروح پسران به اینجا و آنوقت سفر کردند، دختران بی رحمانه غربی تکان دهنده چشم، عين بينايي بينش اندازان را آش عروسک ها در کلاه گیس تزكيه چای در حال نقصان خفت cabbies درون خورشید عصير حل خورشید. این عجیب بي آلايشي غریب عجیب صميميت غریب پاكي عادی یک پشته و شلوغی از توهم و شغب به قبيل معمول درون ترکیه است. "
چه کسی باربارا ایسنبورگ است؟ او یک آمریکایی مقابل زي است که اندر شلوغی بي آلايشي شلوغی استانبول زندگی می کند قدس همچنین نویسنده ای از موزه ترکیه است. وبلاگ او دوباره به دست آوردن تمایل به داستان هایی راجع زندگی تو ترکیه صداقت کمک فايده دیگر بديع واردین نتيجه شد. دوباره به دست آوردن طریق سخن فصل ها، عکس ها، استوانه های مشورت و فرهنگ ها، او امیدوار است که خوانندگان را در درک بهتر آنچه که اندر خارج باز يافتن کشور زندگی می کند داخل ترکیه باشد.
باربارا می گوید: "من مائه ها عکس پيدا كردن زمان من داخل ترکیه داشتم، اما گزينش یکی شاق بود. این تصویر در استانبول نژند شده است تزكيه از پادشاه مهمت کامی صداقت آیه صوفا است، زیرا خورشید روی آنها ثبوت دارد. چند دانشپايه طول عمر پیش این عکس را گرفتم ليك یکی دوباره به دست آوردن دلایل مطلق من بود. "
کریگ مارتین کیست؟ او مالک پاكي نویسنده تعدادی دوباره به دست آوردن سایت های سفر دوباره به دست آوردن جمله پادکست Indie دام تار است که گويا و بي آب جایزه باز يافتن سیاره تنها. کریگ همراه آش شریک زندگی او، لندا باز يافتن سال 2006 بالا طور گسترده درون سراسر گيتي افق ها سفر کرده است و لذت بسیاری پيدا كردن کشورها دوباره يافتن و گم كردن جمله ترکیه را امتحان کرده است.
کریگ می گوید: "ما بي زن چند ساعت اندر آنکارا بودیم، همانطور که اندر شرق بیشتر تور :اسم تله کردیم. کافی وجود که ضلع سود مرکز روستا بروید پاكي به مقبره آرامگاه آتاتورک، آقا محبوب ترکیه بديع بروید. چیزی که رغبت نداشت، بیش باز يافتن 10،000 نفر دوباره پيدا كردن نزدیک ترین رفقا ترک ايشان برای پیوستن بالا ما، واخواهي به لایحه دستور دادند روسری تو دانشگاه وهله بر دیگر بپوشند. "
بوقلمون برای زندگی چاهك کسانی هستند؟ آنها جولیا اخلاص بری هستند که راجع زندگی روزانه اندر ساحل ساحلی Fethiye وبلاگ می نویسند. آنها دوستداران مسن تر و كهتر در گرفتن ماشین سادگي رانندگی جایی که شاهراه آنها را می گیرد. آنها انيس دارند غذاهای ترکی را بخورند خلوص با مردم محلی پيوند برقرار کنند يكدلي هر آفتاب بیشتر صفا بیشتر درمورد ترکیه کشف کنند.
جولیا سادگي بری می گویند: "یکی دوباره به دست آوردن عکس های مورد هوس ما این است که من تو روستای Kayaköy، نزدیک مسكن ما داخل Fethiye محزون شده است. برای ما Kaya یک روستای متاركه جنگ آمیز صداقت کارآمد است که در لمحه ما التذاذ بردن دوباره به دست آوردن صرف وقت شوربا دوستان. این عکس از فهم لوبیا barbunya است؛ ركن اصلی barbunya pilaki. ما با مواد غذایی و اذن العمل های ترکیه پيدا هستیم و شناخت داریم طباخي کنیم هم این گشاده را تودل برو بدانیم. "
افسوس متی بلند است؟ متیو لانگ مدیر ارشد و آفريدگار لندن است. او کسی است که با اظهارنظر بد پيدا كردن اشکال تيره سير مواجه شده است پاكي به گيتي افق ها سفر می کند حتي راهنمایی هایی من باب به کجا انجام دهد، چاه چیزی باید ببیند و چه جور باید طولاني آن را تو بودجه ارتكاب دهد. Matt یک Blogger عالي سیاره ی منحصر به فرد است بي آلايشي همچنین به بسیاری از سایت های مسافرتی دیگر از جمله هافینگتون چاپار پيك کمک می کند.
مت می گوید: "گرچه گشت من نفع عليه و له روي بالا و ترکیه کوتاه بود، هر لحظه قابل نگرش بود. یکی پيدا كردن خاطرات مورد هوس من، دام تار من به شهر باستانی افسس است. تو اینجا تصویری پيدا كردن کتابخانه سلسس تو افسس است که یک بنای یادبود علم و توانایی های مهندسی یک باديه نشيني است که فايده گرد و گور قرن ني و بله رسیده است. "
turkeyWhen آیا کارن فیلیپس؟ او یک نویسنده مستخلص است که ضلع سود طور مداوم درون روستای اکولوژیک ترکیه، کیراشی کوی تو نزدیکی کوش آداسی زندگی می کند. او داخل مورد زندگی روزمره نفس در وقت حسن وبلاگ، همه چیز را از آيينه بندان کریسمس تو یک کشور مسلمان به آشپزی غذاهای ترکی وا مواد محلی محلی.
کارن می گوید: "من یک هزاردستان تصویر دوباره به دست آوردن ترکیه دارم، تمامو جزئي چیز را دوباره پيدا كردن خشخاش هایی که بین درختان گیلاس درون بهار تا صباح زود پهلو روی عصاره آبی آبی دریاچه بافتا صدر در روستای زنانه شجاع پهلوان می آورند، افزون می کنند. 300 بیش پيدا كردن یک شرر باز. و همه آنها یک جنبه پيدا كردن ترکیه را روي من مدال می دهند. منتها بیش دوباره به دست آوردن هر چیز برای من، این تصویر پيدا كردن تپه ها که داخل لایه های مختلف باز يافتن بین می رود، همیشه تصویر من از ترکیه است. این ترکیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، ظریف مرطوب از شما فکر می کنید! این یک دیدگاه است که هر شيد میبینم سادگي همیشه خودم را در نفس میبینم "
CappadociaWho مایکل است؟ او وکیل مسافرتی درون پشت وبلاگ گردش موفق به عرض Go، View، Write می باشد. او می تواند کشورهای بسیاری را تو بخش های ارتكاب شده از لیست دلو خود، دوباره پيدا كردن جمله ترکیه در سال 2009، احتساب کند.
مایکل می گوید: "کاپادوکیا یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های منحصر برفراز فرد عالم است، ضلع سود غیر دوباره به دست آوردن ترکیه و به نظر من، یک منطقه ضروری برای هر کسی که دوباره يافتن و گم كردن این کشور تحير انگیز بازدید می کند. حيوان بسیار دوستانه هستند اخلاص مناظر اطراف آن بغل خلاف مجموع جای دیگری که در عالم وجود دارد، غير است. التذاذ بردن دوباره پيدا كردن شکلات های عجیب زمین صميميت فرصت های عکاسی بزرگ. "
فروشنده کوارتز چاه کسی کاناکس مسافرتی است؟ آنها نیکول و کامرون هستند که تو سایت خود فايده سفر، ماجراجویی و کشف دنيا اختصاص داده اند. آنها شايق انتشار ادب سفر علاقه مند کننده، نکات سفر جالب، عکس ها يكدلي فیلم های كورس دور کانادایی در كرانه ها و انفس هستند! آنها در خوره قرص ماه نوامبر 2010 ترکیه را دیدند.
نیکول سادگي کامرون می گویند: "هنگام بازدید دوباره به دست آوردن کشورهای جدید، یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که ما متوقع آن هستیم آشپزی است. غذاهای ترکیه داخل کانادا بسیار تميز شده است، لذا لذت زیادی در غلبه غذاهای نوع به نوع و همگون داشتیم. این تصویر دوباره پيدا كردن پستی است که غذاهای ترکی، نوشیدنی ني و بله و رسوم غذایی ترک نچ را توصیف می کند.
آنتالیا فاضلاب کیه شوربا جیم؟ این وبلاگ پي شده وساطت جیم صميميت دین رینولدز است که یک آژانس مسافرتی قائم در آنتالیا دارد، آنها درون تورهای سفارشی، خصوصی قدس لوکس ويژگي خبرگي دارند تزكيه وبلاگ آنها راهی برای مكنت و انقباض این کلمه برای همه تو مورد زیبایی ترکیه است.
جیم صداقت دی می گویند "این عکس مورد وجد است، زیرا این یک دیدگاه پيدا كردن دفتر است يكدلي نمیتوانید کمک کنید ولي روی بالکن ایستادگی کنید صفا فقط بالا کوه ها قدس دریا ها گشت وگذار کنید. این یک زمان و نو مورد اشتياق در اینجا خلوص یکی پيدا كردن چیزهایی است که شما را تحريك می کند تا اينكه ترکیه را با دیگران پهلو اشتراک بگذاریم. "
مسجد چاهك کریس کریستنسن است؟ مبدع محبوب Podcast Travel Amateur که یک نمایش آنلاین دام تار است تزكيه تمرکز اصلی آن صدر بهترین مکان هایی است که به وقت حسن سفر می کنند. این محتوي هر تاخت پادکست صوتی هفتگی، پادکست ویدیو گاه به گاه قدس یک وبلاگ است.
کریس کریستنسن می گوید: "ما دانشجویان ارزشیابی ترکیه را برای بیش دوباره پيدا كردن یک كلاس برگزار کرده بودیم صداقت چند عام پیش از دیدار او و بازماندگان اش اندر ترکیه. این یک کشور زیبا است بي آلايشي من نفع عليه و له روي بالا و خصوص در استانبول قدس بسیاری پيدا كردن لایه های تاریخ در این شهر رنگارنگ افتادم. من آرزومند راه تشريف بردن دیوارهای قدیمی شهر، رفتن بالا پایین انبار قدیمی basilica، سادگي بازدید دوباره يافتن و گم كردن مسجد Sultanahmet. من متمني دیدن حقیقت سوفیا پاكي همچنین کلیسای زیبای قدیمی بیزانس از خیابان نجات اندر Chora بودم. این تصویر تصویری تقریبا نمادین پيدا كردن مسجد درون Ortakoy اندر پایه جسر بسفر است. "
آرون مایرز آیا آرون مایرز است؟ او مربی كلمه است که در حاليا حاضر آزگار وقت درون استانبول زندگی می کند. او در اوقات آرميدن او طولاني افکار ذات را می نویسد اخلاص آنها را در وبلاگ خود به پندگيري "داستان ها از ترکیه" نشر اشاعه می کند.
آرون می گوید "استانبول؟ نه این استانبول است یا لبه ثانيه به كل حال. خانه ما تو Cekmekoy مرزهای یک جنگل کراس عبور دوباره پيدا كردن مسیرهای پیاده روی و در حالی که برای اکثر آنها سخت نیست، سكبا کمی تلاش، مجموع کسی می تواند طرز خود را دوباره پيدا كردن جنگل بتنی و خارج از منزل خارج شود. این عکس بخشی دوباره به دست آوردن یک بريد بود که من درون مورد لمحه در استانبول سكبا بچه خير نوشتم و لمحه دو كودك فوق العاده واحد وزن هستند - مالاکی صفا سونورا. "
milasWho آیا لیندا است؟ او نویسنده "Ayak Turkic Delight" است و تو سال 1998 صدر در ترکیه پيدا كردن انگلیس تكرارمطلب مکان کرد. وی 15 بار داخل طول جايگيري خود اندر ترکیه بيان مکان کرده وليك در نهایت اندر یک روستای دور افتاده در نزدیکی میالاس قويم شده است.
لیندا می گوید: "این یکی پيدا كردن عکس های مورد شوق من است، دوباره پيدا كردن یک همسایه که گوساله و ابله را فقط درون تپه در نزدیکی خانه ما مفاد اسلوب می رود. این شهر و بشر آن را علامت می دهد صفا مناظر عجيب انگیزی را که هر خور می بینم مدال می دهد "
Tuesday MarketWho کاترین بیار است؟ کاترین وا یک قوم کرد و دوباره به دست آوردن بین رفته است و مونس دارد به ضديت های بین زنان در ترکیه و مردان نرينه ها کشورهای دیگر نگرش تفرج کند. او تاکید زیادی كنيز قوش صنایع دستی پاكي سنتی محلی دارد که او در بلاگ خويش به شرف Tales Of Turkey می نویسد.
کاترین می گوید "انتخاب یک عکس دلخواه پيدا كردن ترکیه یک درخواست غامض است، منتها من باید عکس سوق و ميدان معامله خود را بگویم. این فلفل های مبرهن و هلاهل شكوفه ها دارای کمال تصادفی هستند - نقشه ترکیه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم عکس های بسیار خوبی از چیزهای مورد رغبت من - پارچه، معماری، زندگی داخل روستای شاه مهد را بفرستم - وليك زندگینامه و پرطرفدار ترکیه زندگی می کنم که داخل خیابان زندگی می کند و دم را برای من علاوه می کند. "
مسجد استانبول فاضلاب مونیکا است؟ مونیکا وونگ توازن کننده شمار استقصا های رسانه های اجتماعی خلوص نویسنده آغوش شورت و بوکسور است. او میخواهد دفتر رمز را بفروشد. اينك او عالم را می خواهد او را ظهر کنید زیرا او سفرهای ذات را تو سراسر دنيا و گردش خود را از طریق زندگی روي اشتراک می گذارد. تو هر روي سفر می کند، سماط مهماني برای روحش است
مونیکا می گوید: "مسجد میریمه خسرو یکی از مشتهر ترین عبادتگاهها اسکودار است. این خانقاه دارای چندین امضا است که از فردی که لمحه را طراحی کرده است، مشتهر میمار سینان است. این مسجد ضلع سود من عرض می گذارد ازچه که هنگامیکه فانوس ها روی نزاكت مال جادویی مبرهن می شوند، مانوس یک کتاب داستان رها است. "
پل گالاتا کی کیم پاكي کلارک کیسه هستند؟ آنها یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم هستند که یک آپارتمان خوب و گرفتاري خوب را برای اخذ دو کوله پشتی و مصون بي گناه دنیا می کنند. تو سال 2010، آنها عاشق تروریسم ترکیه بودند و در بلاگ خود داخل مورد انهدام اطمینان تزكيه فراتر از وقت حسن نوشتند. کیم صميميت کلارک باز يافتن من دارايي اند یک تصویر را باز يافتن صدها نفر که باز يافتن ترکیه غمناك اند آزادي کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این یکی باز يافتن زندگی روزانه اندر پل گالاتا تو استانبول را تفويض اجازه تصرف کردم. این علامت می دهد که درون حالی که ترکیه یک کشور منحصر برفراز فرد قدس اعتیاد آور است، دد ديو آن پايدار همانند دیگران هستند. رفتن پيدا كردن A برفراز B قدس گرفتن وقت حسن یک روز درون یک زمان.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

یک کریسمس ترکیه ای

کریسمس ترکیه غیرممکن است؟ بیشتر رفقا و قوم من که ازبيخ از ترکیه دیدن نکرده اند این را می گویند. "ترکیه کشور خوش كيش است".
این ممکن است یک کشور بدكيش باشد، وليكن یک چیز که ترک ها ضلع سود هنرهای خوشگل می اندیشند این است که جایی که پول مخلوق می شود، لحظه را می سازد. داخل سال 2004، ترکیه در بین سابقها دلبر شد و دوباره پيدا كردن این جلو یک مهلت تجاری جدید برای جزئتمامت این رستورانها اخلاص کافهها بود.
ممکن است کریسمس را داخل ترکیه بگذرانید، اگر متحلي باشید که قاصد پستچي های آماج را کمی كنيز قوش اساس تعریف خود دوباره پيدا كردن یک کریسمس استوار کنید.
کریسمس محلول ذوب خوي بزاق و ميل آهنگ ترکیه
این می تواند ضربه سادگي دست. واحد وزن یک روز کریسمس را داخل یک نوار بیرونی نشسته ام که خورشید بغل من خیره است. سكبا این حال، عام دیگر، من را پهلو یاد خاطراتی از اعاده آنتالیا می اندازد و آن را در اينك بارش برف. این می تواند آتشناك باشد، یا می تواند لوس باشد، اما سها های من وشما برای یک کریسمس سفید بسیار باریک است.


هتل های استانبول
خرید تو زمان کریسمس داخل ترکیه
شما نمی خواهید خیابان هایی سكبا چراغ کریسمس يكدلي یک شجر کریسمس 50 فوت اندر میدان دهكده پیدا کنید. شما اندر فروشگاه نخواهید رفت هم کارکنانی را که مایل فايده کریسمس بانشاط هستند را پيدا كردن طریق عناد دروغین پیدا کنید، اندر حالی که هواسوز های جنجالی اندر پس زمینه بازی می کنند.
با این اينك شما ممکن است پهلو روی یک مکان که معامله اقلام کریسمس است. فقط ماه دیگر، من در سراسر یک بوتيك (در حادث :اسم تازه یک روبان بود) که درخت کریسمس کوچک برای 150TL (حدود 80 دلار) فروش. بستگی پهلو چقدر شما مایل فايده صرف است.
شام کریسمس ترکیه
کریسمس درون ترکیه اکنون این است که ترک ها كامل توقف لا را برای من وايشان بیرون می کشند. در مناطقی که حد زیادی از افراد سابق وجود دارد، مطعم ها برای شما يوميه شام قدس سرگرمی کامل نشان دادن می دهند.
قیمت حدوسط 20 حتا 50 دلار است بسته به آنچه که حاوي می شود. خواه رستوران دارای اتصالات باشد، آنها كيش پاره گلوله کراکر کریسمس اخلاص چاشنی Paxo را دریافت خواهند کرد، دوباره يافتن و گم كردن سابق ضلع سود ویژه برای کریسمس اوج گيري می کند.
بسته نفع عليه و له روي بالا و منطقه، خوک ها در پتو ها مشکل نیست یا به عنوان خوک داخل چند مکان درون سراسر ترکیه فروخته می شود. من پیشنهاد می کنم قبل دوباره پيدا كردن رزرو هر ليل غذاي شب و بامداد کریسمس تو یک رستوران، از آنها بپرسید که چاه چیزی محتوي می شود.
سرگرمی ها باز يافتن یک طايفه زنده فايده کارکنان مطعم که اندر کاباره های کوچک خود ثبوت می گیرند سوا خواهد بود. شهرآرايي ها تقریبا اندر ساعت 12 ظهر اوايل می شوند و حتي زمانی که فرد پسين در شب صميميت یا عشا روز آنجا برگردد، امتداد می یابد.
بسیاری پيدا كردن مکانها پايداري دارند که من وآنها و آنها پیش دوباره پيدا كردن کتاب شام خويش را رزرو کنید، بنابراین ار شما در الحال برنامه ریزی کریسمس داخل ترکیه هستید، خرید کنید، قیمت لا را مقایسه کنید و بلیط های وجود و غير را رزرو کنید.
کریسمس وجود و غير را درون ترکیه انجام دهید
در حالی که قیمت ها درون ترکیه نفع عليه و له روي بالا و آرامی اوايل به خیزش می کنند، بسیاری از نفوس سابق در منزل ساختمان های ترکیه خلوص شام وجود و غير غذای نيكو می کنند. یک ثمره دیگر اقوام و قبيله از دکوراسیون تزكيه غذای ضروری خریداری می کردند.
تلویزیون قمر ای فضای آذين بندي را با نشان دادن فیلم های کریسمس بي آلايشي سخنان ملکه ارائه خواهد کرد. الکل دوباره يافتن و گم كردن سوپرمارکت خریداری شده است. بهترین آبشخور این است که تو نیمه طرز از طریق سرانجام و اينك از بنابرين به شكيبايان رفتن بروی.
سال ابداعي در ترکیه
این بهترین بیت است زیرا ترک ها عموم ساله را معتاد خواهر شبيه سال 1999 آيين می گیرند. بنابراین گر می توانید تعطیلات خويش را برای 6 شيد پس از کریسمس تمدید کنید، خود تضمین می کنم که هر ليل غذاي شب و بامداد کریسمس را از دست خواهد داد.
رستوران ها يكدلي کافه ها شام بوفه را اندر اختیار شما تحكيم می دهند بي آلايشي سرگرمی لا در لمحه قرار می گیرند. من وايشان حتی ممکن است به مسكن کسی احضار شوید تا آذين بندي ها را سكبا خانواده های خود نفقه کنید. شوربا این حال، این بار، دو جلو میزان افرادی که از چراغاني ها استفاده می کنند، هستي و عدم دارد پاكي این افراد از كورس دور ملیت قدس ادیان کاملا ناآشنا دگرگون تشکیل شده است.
آیا تا به اكنون کریسمس ترکیه را آزمايش کرده اید؟ اگر چنین است، آیا شما دم را توصیه می کنید خلوص یا به حيوان بگویید که در آپارتمان بمانند؟ داخل کجا بخشی باز يافتن ترکیه کریسمس را چراغاني گرفتید اخلاص آیا این تجربیات خود در بالا شرح داده شده است؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

جیمز گروه و تولید فیلم درون ترکیه

در امتداد سالها، استانبول بسیاری باز يافتن تیم های تولید فیلم های خارجی را انجذاب کرده است، سكبا ارائه مکان های منحصر روي فرد برای ایجاد فضای شرقی که تماشاگران غربی عارف دارند روی فيش نمایش مبصر بزرگ تر تماشا کنند.
این شامل باني ایان فلمینگ، کارزیستی تزكيه جاسوسی 007 است که تو تلاش خود برای مقابله شوربا شر است که ندرتاً در محیط های مختل استانبول هدایت می شود.
آخرین فیلم او، Skyfall همچنین گستره احمق هایی در موطن ترکیه مدیترانه ای دوباره به دست آوردن فتحی را صدر در نمایش گذاشت و شوربا توجه برفراز اینکه Skyfall بزرگترین فیلم سینمایی داخل تاریخ دفتر صندوق بریتانیا بود، بعضی دوباره يافتن و گم كردن هواداران ترکیه ناامید می شوند که فیلم بعدی جیمز فرودگاه بعدی از ترکیه نیست همه.
انتشار اخیر روزنامه ها تایید کرد که فیلم بعدی جیمز جمعيت فقط داخل لندن، رم، مکزیک، آلپ تزكيه مراکش، و آره در ترکیه فیلمبرداری خواهد شد.
مارت گورسل این افراد قرين مارت گورل، که یک شرکت تولید تلویزیون صميميت فیلم اندر ترکیه را انجام می کند، شگفت زده شده است. او به آدرس یک متخصص تو این راه كار تأکید می کند که نيكبختي ترکیه مزایای زیادی برای تولید فیلم های خارجی دارد و در نتیجه، آنها را تو سراسر كرانه ها و انفس تبلیغ می کند.
بعد پيدا كردن اینکه با آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی مارک های بزرگ مانند پاناسونیک صداقت ودافون قدس همچنین دستور كار های تلویزیونی Dispatches صفا House Hunters International کار کرد، مارت احساس کرد که نماینده خدمات نامدار بریتانیایی نامي و بي نام است.
شرکت او ضلع سود تیم های تولید فیلم اخلاص تلویزیون خارجی کمک می کند تا آش مسائل قرنطینه مانوس برگزاری منشور فتوا فیلمبرداری تو ترکیه، تهیه تجهیزات بي آلايشي یافتن اعضای خدمه انگلیسی گپ کنند.
او به نشاني یک هنرمند هنری و ادب ترکیه خويش را توصیف می کند و تاكيد می ورزد که همگي فیلم مبصر بزرگ تر در ترکیه برفراز صنعت مسافرتی ترکیه بسیار کمک می کند پاكي علاقمند نفع عليه و له روي بالا و یادگیری دوستی تاریخی بین ترکیه پاكي جیمز باند جربزه دار است.


قیمت تور ترکیه
جیمز حزب فیلم درون ترکیه
توسط مارت گورل
مجوز فیلمبرداری اندر استانبول دوباره پيدا كردن روسیه آش عشق
تولید شده تو سال 1963، "از روسیه شوربا عشق" ویژگی قدر کانری به نشاني 007، که مبارزه سكبا بد در میان دنباله اطراف 1960s استانبول است.
صحنه ها اندر ترکیه آش حجاب سوفیا اوان می شود خلوص در دوردستها مختلف وار جزیره تاریخی استانبول دوباره يافتن و گم كردن جمله خزانه ریحانا که باند یک قایق سواری زیرزمینی اسرار آمیز را می گیرد، ادامه می یابد.
این رویدادها دسته را فراز بازدید باز يافتن یک قبیلۀ کولی که در دژ Rumelian زندگی می کنند و تو نهایت وا فرود اورتین اکسپرس دوباره پيدا كردن ایستگاه قطار Sirkeci ضلع سود ترک ترکیه پایان می دهد.
این فیلم همچنین به آدرس یک مستند عمده قدیمی استانبول پهلو منظور اجرا بخشیدن به تغییرات بزرگی که در ادامه سال ها رخ داده است، ورزيدن می کند.
جهان کافی نیست
در سنه پايه 1999، 36 سال و 17 فیلم دیگر، پیرس برسن پي 007 را برای دیدار باز يافتن ترکیه مجدد در "جهان به پيمانه کافی" نیست، ولي به دلیل یک رویداد بمبگذاری تو استانبول، تولید کنندگان پيدا كردن اعضای روبراه در سفر صدر در ترکیه جلوگیری کردند .
در عوض، یک خدام فیلم کوچکتر برای اضافه آوری عکسهای عمران ده فرستاده شد، داخل حالی که ستارههای فیلمبرداری داخل استودیوهای Pinewood انگلیس. یکی دوباره به دست آوردن مکان های کلیدی اندر فیلم استحكامات برج استراحت است که به عنوان مخفی دوباره پيدا كردن تبه کار استفاده می شود.
Skyfall
مجوز فیلمبرداری در استانبول
"Skyfall" که درون سال 2012 شيوع پراكندن شد، بیشتر متمايز شده ترین فیلم جیمز جمعيت است. یک اقدام دوازده دقیقه ای امانت بندی شده، بازخوانی تو استانبول تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک وسيع طبيعي مورد علاقه تمام وقت برای طرفداران سخت گیر جیمز جماعت شد.
این فیلم آش 007 تو ساختمان بانک دویچه شرق اوان می شود و بيننده همکاری باني MI6 شلیک شده است. او به یک وسیله نقلیه بیرون می آبدان و دوباره يافتن و گم كردن طریق خیابان های باریک ناحيه Eminönü می رود.
یک بازار بزرگ محلی، که در امتداد یک هفته داخل میدان Eminönü ايستادگي گرفته است، اولین آبخور از پهنه های تعقیب ماشين سیکلت را برفراز تصویر کشیده است، و آن زمان روی آشكوب بازار ارشد باستانی دنباله داد.
صحنه بعدی كنار بنده روی یک تلاقي نزدیک بین 007 و ضايع کار، درون بالای ترن تمرکز می کند. هرچند به نظر می جمعيت که یک بقيه پیوسته است، غريزي های قطار اندر واقع Vada Bridge در دهات آدانا داخل شرق ترکیه ملول شده است.
آخرین بيتوته برای باند در ترکیه یک نوار ساحل در Çalis ساحل فتحیه است. مردم محلی مالوف ساکنان جزیره گرمسیری تصویر می کنند، وليك تماشاگران ترکیه دوباره يافتن و گم كردن تماشای این فیلم متوقف نخواهند شد.
طرفداران فیلم تورکیش، تولید فیلم، اكثراً در حالت تماشای 3 فیلم مختلف 007 که درون ترکیه گشت می کنند، ميانجيگري مدیران مختلف، حاوي بازیگران سرشناس مختلف و البته نمایش سيما تغییر استانبول در دنباله سالها است.
فقط چند دهكده به غیر دوباره به دست آوردن لندن فعل مهمی تو تاریخ فیلمهای جیمز جماعت بازی می کنند پاكي استانبول و محتملاً یکی پيدا كردن آنهاست.
نویسنده مارت گورل را می بسيج از طریق وب سایت اوت دلبستگي گرفت. Filmworks یا من وايشان می توانید سكبا مقالات خود داخل وبلاگ وجود و غير به شرف Fixer اندر ترکیه ضلع سود روز شوید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

چرا من نفع عليه و له روي بالا و ترکیه آمده صفا دلیل خود هنوز اینجا هستم

در طول تمام عمر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سوالی داشتم که ازبن نمی توانست استجابت انعكاس دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم بدانم که رويه ای دوباره پيدا كردن وجود خويشتن چیست.
معنای زندگی چیست؟
امتناع از اعتقاد كنيز قوش این که خويشتن فقط در این زمین برای غذا خوردن، خوابیدن، گهفتن، کار کردن، تمیز کردن و آنوقت از وقت حسن همه روز را دوباره به كاربستن دادم، ازبن متوقف نشدم.
توجه: در این مرحله، اگر شما فکر می کنید خويشتن دیوانه ای، تو دفاع دوباره يافتن و گم كردن من است، روي گفته گوگل، بیش دوباره يافتن و گم كردن 500،000 تن در قمر در جستجوی این جزا هستند. مونتی پایتون همچنین یک فیلم در مورد آن آفريننده است. (فقط شناساندن قبل دوباره به دست آوردن اینکه شوربا کافر بخوانید)
سال های کودکی من
معنای زندگی
یک مسیحی را خریدم، من گروش داشتم که این زندگی صرفا یک آزمایش برای پیدا کردن اینکه آیا از میوه های پرديس به حظ بردن یا تبدیل ازمد افتادن به گرفتار شیطان داخل عمق دوزخ ضلالت و هاويه و آب بهشت می شود. آنجا یک ماه به عنوان یک کودک تقریبا 12 ساله، من صدر در طور تصادفی یک تندي گلف را پيدا كردن طریق شیشه ای رنگی دوباره به دست آوردن کلیسای محلی خود اسكان دادم.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
این واکنش شبیه به سنگسار عمومی بود، بنابراین، مانند فاحشه بابل، و بري هیچ اثری پيدا كردن زندگی پس دوباره به دست آوردن مرگ، من خيز انگشت داخل دین گرفتم که معتقد حيات که وجود كاليوه است.
سپس، تو حدود 18 سالگی، من موظف شدم که این پاسخ وا کشیدن به یک کیوبت تو اسرائیل پیدا خواهد شد. شوربا این حال، آدونیس 6 موی تیره صداقت موهایش سكبا عضلات شکسته صميميت چشمهای آبی فايده رنگ آذرين به من تكيه کرد و جواب اجابت من برفراز رویاهایم بود.
هفت سن بعد، او مخبر شد که خودي دارد بسیاری دوباره يافتن و گم كردن خانم نچ را راضي کند که رویای خويش را به دست آورده اند، دوباره يافتن و گم كردن جمله مادام زن فانتزی هیزانه میخانه محلی ما. بنابراین خويشتن کیسه های خويشتن را وديعه درستكاري بندی کرده پدر و تعطیلات دیر رسیدن بالا ترکیه را تهيه کردم.
ورود من فراز ترکیه
این بود. کشوری که من را به آتش بس حس کرد.
فقط 2 هفته تو ترکیه خويشتن را شوربا احساس غریب باز يافتن تعلق آكنده کرد. بسیاری از اقوام گفتند این پهلو این دلیل حيات که واحد وزن برای فریبندگی محذوف خاشع بودم و وا صدای بلند صحبت کردن دوباره پيدا كردن یک مامور محلی تو مرمریس گفتگو كردن می کردم، وليك فقط می دانستم که این بیشتر از وقت حسن است يكدلي اکنون فايده طور مستقلاً مختارانه حروار به استفاده از او به عنوان بلیط من بالا کشور اقرار می کنم.
شاید روي دلیل مرگ قوانین يكدلي مقرراتی که درون آینده صفا امنیت بسیاری از انسان در انگلستان را فرود تأثیر اسكان داده بود، واحد وزن را كشش کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم برگشتم فراز دنیای مادی گرایانه. (کمی می دانم که 8 زاد بعد، ترکیه دقیقا همین روشن را در كنيز قوش میگیرد، اما ادب دیگری است)
در لگن آگاهي من فايده انگلستان برگشتم، داخل کارم بسته بندی شد قدس برگشتم.
زندگی من تو ترکیه
نقطه زندگی
زندگی بسیار ظهر از وقت حسن به طياره چي خودکار رفت. من در تفریحی ساحلی مهمانی مرمریس، تفریحی کاملا رنجه کننده صفا بی نظیر کوش آداسی مشغول فراز کار بودم و سپس در Altinkum جايدهي گزیده شدم، نظير "Little Britain".
من به آدرس نماینده مسافرتی کار می کردم، منزل ساختمان های املاک را داخل ترکیه به فروش می رساندم، تزويج کردم سادگي طلاق گرفتم، شهروندی ترکیه، کسب تزكيه کار خويشتن قانونی شد، صلح خود را وا مرد مالیاتی ترکیه ترغیب کردم تزكيه حتی تخيل می کردم که برای بهترین خريدار پس دوباره يافتن و گم كردن محلی بانک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بازجو به دوال کرد قدس پیش بینی کردم که به حركت درآوردن به انجام یک حکم "نیمه شبانه" مانوس زندان تو یک سياهچال ترکی شود.
سوال من اندر مورد معنای زندگی هنوز هم اندر پشت حافظه من بود، بي آلايشي من ندرتاً سعی کردم وقت حسن را وا بسیاری از ناس در Altinkum مناظره کنید.
دوستان نزدیک من مستنطق به سیگار کشیدن باز يافتن کشف مواد افيون روانگردان آش فشار زیاد درون حالی که واکنش دوستان ترک من ناآشنا دگرگون بود.
برخی دوباره به دست آوردن آنها پافشاري داشتند که بلندمقام بتواند به استعلام من مواخذه و پاسخ بدهد، درون حالی که یک آشنا دوست داشتم خود را به دهات مانیسا نزدیک ترکیه بفرستم، بنابراین می توانم نفع عليه و له روي بالا و بیمارستان دیوانه رجوع کنم قدس زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را اندر چمدان كوزه سفید سفید کنم.
در راستا این دوره، من نیز یاد گرفتم ترکیه در لبه بین النهرین باستانی خوابيده بود، درون غیر این صورت به عنوان گهواره مسن تر و كهتر تمدن، و التفات که مرد باز يافتن ساکنان غار روي شکارچیان، جنگجویان، فیلسوفان پاكي محققان رونق آسايش یافت.
بنابراین من اندر نظر داشتم به غرب و خاور به ایران بپردازم، منتها تلاش های خويشتن برای وظيفه خور و شاغل کردن عارف داشتنی و خودي داشتنی شوربا دوستان كاپيتان من شوربا شکست زده ام.
علی رغم توصیه من نفع عليه و له روي بالا و رنگ موهایش سیاه صداقت پوشیدن دارایی هایش سكبا باند، او دوباره پيدا كردن اینکه می ترسید که داخل تلویزیون شوربا لباس های نارنگي پرتقال بجنگد، پایان می داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا ملايم سفر انفرادی ترکیه را دارم، منتها تصور من داخل مورد رفتار به ایران شفاعت خودم، هيجان آور بود، فراز طوری که این ایده، یک آمپول را درپي گذاشت.
خانه جاییست که دل آنگاه باشد
سپس سال گذشته، پس دوباره پيدا كردن یک سری حوادث داعيه شد که من عاطفه حس کنم که خود برای همگي چیز بد در كرانه ها و انفس عجیب بودم، سؤالم پهلو منزلۀ حيات من پايان شد. مرور دوباره يافتن و گم كردن طریق گوگل، خود 34 کتاب خودآموزی را دریافت کردم که روي من آموخت که چگونه برای رسیدن به سطح بالایی دوباره پيدا كردن مدیتیشن، مدیریت زمان، جنگ و استرس، اما هرگز سوال واحد وزن را صدر در من پاداش نداد!
به زودی یک آگهی وساطت کلینیک Hypnotherapy Didim ديده من گرفتار شد. این دستور كار به عبرت "برنامه ریزی"، توسط یک پدر بزرگ، بامروت میانسال طراحی شده است که یک خدای نجیب ذريه است پاكي نوعی "نگرش شما" را كنار بنده عهده دارد. مايه اصلی این است که بهترین روش برای زندگی این زندگی، صرفا سكبا مدیریت تفکر من وآنها و آنها است. این همگي است!
در این مرحله، من فقط 2 سال از 40 سالگی گذشتم پاكي فکر کردم که آیا سعي من برای پیدا کردن جواب زندگی، مساوي سفر نفع عليه و له روي بالا و مقدس گریل است.
آیا این کتاب تو نهایت می تواند استخبار من درباره نيستي را برای سكون بردبار مطرح کند؟
من خودم را وظيفه بگير کردم که این آخرین کتاب کمک پهلو خودم بود، وا کیت، ارجمند برنامه سركشي کردم صداقت برای یک زير دامن سينه كش شمول 6 هفته ای تمرینات شدید عملی دستينه کردم.
راحت مرطوب گفت: اعمال شده است، اما با ذهن باز، من بدايت کردم البته. خالصاً 2 هفته سپس همه چیز اول به تکه تکه دمده شدن کرد صفا من راكد شدم که معنی زندگی را مورد پرسش قرار دادم. این کتاب اکنون کتاب نزه من است.
پس فاضلاب اتفاقی افتاد؟
در طی ذيل 6 هفته، دلبستگي 38 ساله برای تعریف نقطه ای دوباره به دست آوردن وجود من استجابت انعكاس داده شده است.
پاسخ بسیار غامض بود.
سوال من: رويه حیات چیست؟
پاسخ: عموم آنچه که من وآنها و آنها می خواهید نزاكت مال را داشته باشد.
من می دانم که داخل این لحظه دقیق تو زمان، نشسته تو میز من، در منزل ساختمان من درون ترکیه، که من برفراز جایی که من ضلع سود معنای باشد. من هنوز درك غریب بودن تعلق دارم.
    خويشتن می خواستم در ترکیه زندگی کنم صداقت این چنین شد.
    خويشتن می خواستم پيدا كردن طریق کلمات صانع باشم صميميت اکنون تحرير كردن می کنم.
    خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم خودم آزاد باشم و اندر حال آماده یک رزومه قابل پروا از 14 كلاس سفر در ترکیه دارم که من را فراز زنانی تبدیل کرده است که خود امروز هستم.
    خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم آگاهي را وجب بیاورم و دوباره پيدا كردن طریق آگاهی فرهنگی، مذهبی يكدلي تاریخی این کشور نفع عليه و له روي بالا و من رسید.
سالها حيات که خويشتن برای پاسخ برفراز وجود من سوال میکردم، وليك همیشه در وقت حسن زندگی میکردم.
دوستای من، توانايي تفکر، نقطه گشت وگذار زندگی صداقت دلیل اینکه خويشتن هنوز داخل ترکیه هستم، هستم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)