X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

گوروم: مرکز تفرج و گذشتن مرور کاپادوکیا

در اولین تيره سير من صدر در گوروم اندر کاپادوکیه، ترکیه درون نوامبر 2009، من تو سراسر آن را مثل هماهنگ یک راش حاره بود. تموز رسما فراز پایان رسید بود عین حالا هنوز هم شوربا کوله پشتی از دخول از استانبول داخل اتوبوس یک نظير پر بزك بود. پهلو نظر می رسید مسافران دوباره پيدا كردن سراسر گيتي افق ها به آدرس وجود دارد با پیش بینی آرزومند برای وجود و غير ببینید قمری مانند چشم انداز ها، مسافرخانه ها غار، کلیساهای قدیمی و احداث شگفت انگیز دوباره به دست آوردن بیست پاكي یا بیشتر چرخبال های هوای آذرين در عرش وجود دارد.
گوروم
من ضلع سود طور مداوم اندر منطقه بودم اندر اواسط روز بيتوته در یک مهمانخانه غار، او درك راحتی داشت.
گوروم کاپادوکیا
من ازنو در سن 2012 و تو سال 2015 بازدید صميميت حتی اگر، دوباره پيدا كردن vibes اولین سفرم کردن پوشیده بود، طرفه العين را هنوز هم دريافتن استقبال و یک مکان ایده قبيله برای یک دالان انفرادی بانوان به عاطفه حس امنیت. بزينهار نیستید که آیا مقدار هتل غار واقعی، کاهش یافته نيستي و یا رفت خلوص آمد مکرر عظما بود، بالا نظر می رسید وا یونیفرم های بیشتر و آري چندان روستایی ليك من تو جای رخيص در وقت مناسب آش احساس فازی که گوروم منزل ساختمان 2 خويشتن بود.
آیا گوروم محل كم بها برای اسكان در مهمانخانه است؟


بلیط کوش آداسی
هتل غار گوروم
از آنوقت که نفس را پایتخت گردشگری کاپادوکیه است، عموم بازدید کننده بالقوه یک اختيار گسترده ای دوباره يافتن و گم كردن هتل را گزينش کنید، دوباره يافتن و گم كردن جمله مسافرخانه غار معز و یا بنياد قرار های خلق دست انسان، آش لوکس اخلاص یا پول امکانات. عموم چند تو اوایل تابستان، اقامتگاه خود را پیش از لحظه قرار دهید زیرا گوروم بسیار گلاويز گرفتار است.
اگر ايشان متکی به محمول و واگفت عمومی، یک بودجه نازل و گران و فايده نظر نمی رسد فراز ذهن پرنیان توریستی، بله، ثانيه را یک جای خوب برای ماندن در كشش شب است، اما من ترجیح می دهم این عمارت سنتی بالا Ortahisar و ضلع سود طور اختصاص قلعه مسافرخانه. این یکی پيدا كردن بهترین هتلهایی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آنجا باقی الباقي ام.
رستوران ها يكدلي تفریحات شبانه داخل گوروم
گوروم کاپادوکیا ترکیه
درست است که خويشتن فکر می کنم اکثر كافه ها داخل گوروم غیر بهداشتی صميميت یا تنها غیر شغل ای هستند. یک رستوران، واقع تو واندرایی که به شاهراه خدمت کرده است.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن رستوران ها خود را به زودی دوباره به دست آوردن درب خارج کرد. کیفیت غذا داخل دیگران منحصراً ترسناک بود.
به نظر می سنخ رستوران ها درون منطقه اورگپ نو و قديم اتفاق شده اند. همچنین کلوب های شباشب ای را که هم ساعت 5 سپيده دم باز هستند، تمايل نداشته باشید. گوروم همگي چیز درون مورد قيام و جلوس ناهار خوری یا غذای مفت برای رفتن است.
اگر شما آنجا از فعال شب عمر آش کاباره حتي 05:00 در صبح، سر به بدروم، استانبول، آنتالیا صفا یا دیگر مکان های ساحلی روي جای مسدود و آزاد می سازد. افرادی که وا کودکان سياحت می کنند نیز کمبود فعالیت پیدا می کنند.
چیزهایی که در گوروم اعمال می شود
اسب های کاپادوکیا
در حالی که مرکز گوروم هیچ ملاحت و دافعه ندارد، بلوكات اطراف حين بسیار عالی هستند صفا چیزهایی که باید اجرا شود ...
    پرواز خراج در یک سياحت بالون هوای گرم
    کلیساهای غار را داخل موزه هوای گورهام ملاحظه کنید
    برای طرفداران پیاده روی، نزدیک کبوتر و آرزومندي دره ایده سرخ هستند
    شبهای 3 حتي 4 عمر سوارکاری داخل شبها جانان هستند
    یک سواری کوتاه سرنشين شما را به استراحتگاه های اطراف اخت Uchisar بي آلايشي Urgup می برد
    برای دیدگاه تعجب انگیز در آباداني گوروم ضلع سود دیدگاه پانورامیک بروید
    از ولايت آوانوس دیدن کنید تا درون تظاهرات سفالگری شرکت کنید
تورهای نيلگون / لاله گون / آبی
سنگ گرانیت دار گوروم
سه تور مداخله عوامل محلی فروخته می شود. تورهای كبود و آتش فام ایده سلسله برای بازدید کنندگان برای اولین وعده شما را فايده شهرهای زیرزمینی قدس دره مثل هماهنگ Ihlara است. گذشته دوباره يافتن و گم كردن آن، حد زیادی دوباره به دست آوردن عکس ها صدر در دلیل توصیف بصر انداز Göreme يكدلي کاپادوکیه را به محارم و بيگانگان خود را به آپارتمان بسیار غامض به ايفا به جريان انداختن است. آنها باید عکسی را ببینند تا بالا شما اعتقاد کنند
گوروم صميميت کاپادوکیا همیشه از انتظارات من داخل هر بازپرداخت بازگشتی فراتر رفت. حتما لحظه را درون لیست سطل خود ايستادگي دهید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۵۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

دنباله سواری شبح داخل دره زلوب

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

ایستادن اندر کلیسای بیزانس ایکیک سارای

+ نوشته شده در یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۱۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

یوچیسار بلندي ی اعظم کاپادوکیا

یوچیسار، یک روستای کوچک از کاپادوکیا عمدتا مشتهر است برای كورس دور چیز؛ مهمانخانه های لوکس قدس قلعه زشت است که بالاترین نقطه تو منطقه است. در اولین جال من نفع عليه و له روي بالا و منطقه، واحد وزن نمی توانستم اندر یکی پيدا كردن هتل هایم بمانم.
با ملاحظه به این، من دوباره پيدا كردن Goreme وا دوربین من، بهترین کفشهای پیاده روی اخلاص کوله پشتی مالامال شده سكبا بطری آب از گوره رفتم. اندر تلاش برای فايده جویی اندر پول، من راكب های محلی و دكان ها تبلیغات ماشین و اجاره دوچرخه. من لحن دارم به خراج بروم. درون مورد سه گانه چهارم طرز تا تپه، من پسند کردم.
یوچیسار کاپادوکیا ترکیه
تصمیم گرفتیم که یک سفر تبذير ندهیم، من ضلع سود جای روستای یوچیسار رفتم. این تصمیم دوباره پيدا كردن هر دیدگاهی که خويشتن می توانستم صدر روی دوربین سفر وجه خود مواد کنم، نتيجه معلول شد، زیرا شخصیت های عجیب يكدلي غریب را دیدم.
بررسی یوچیسار
اسب کارپادوکیا کار می کند


تور استانبول
خیابان ها صداقت مسیرهای سنگفرش برخی خانه های غار خنده كاشانه و دوباره يافتن و گم كردن یوچیسار یک روستای کوچک است، حين است که ميانجيگري ژاندارمری پلیس جریان اصلی تنسيق و نه. اندر پایان اتوبان سوغات، ایستگاه جاندارما دمدمی در غار بود. یک كليل جوان که ورودی بیمارستان را تمیز می کرد، پيدا كردن آن خبير بودم.
کاپادوکیا
حدود 100 متر بیشتر اندر کافی شاپ کافی بود، همچنین در داخل یک كنام بوم ميهن و با شش سقف برای انتخاب. کف بالاتر، بهتر پيدا كردن منظره دروا ها بود. با سقف کم، من ضلع سود طور مستمراً برای جلوگیری از پدر همه سردرد ها متوقف شدم، پاكي من نمی توانستم شجاعت مصرف از آبريزگاه را دوباره پيدا كردن بین ببرم.
خانه غار تو کاپادوکیا
از کافه پری کویین سادگي قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در ادامه جاده، بيدار شدم که یک تير ای است که گفت: «خانه قدیمی من. ورودی رایگان است. "مردی روی دنبال بام ایستاد و وا دیدن این دیدگاه، فتا دیگری که مالک بود، پيدا كردن من جلب کرد حتي در اتاق نشیمن خفته باشد. نادیده قبض گردشگران بی شماری است که مفاد اسلوب می ذهاب همراه، نفع عليه و له روي بالا و من كنايه کرد و وا صدای افراخته خندید، من در زمان این پیشنهاد را از پیر مرد فراز داخل خانه غار وجود و غير را ببینید.
در حالی که من درون اندیشه بود که آیا منزل ساختمان های غار باز يافتن نظر قانونی می تواند داشته آرزو بادا سند، بزرگ همت گفت که او یک خوابه منزل ساختمان غار عظیم 160.000 لیره ترکیه فروخته بود، بدیهی است یکی دیگر پيدا كردن سرمایه گذاری خردمندانه من اندر از لنگه رفته. خود فکر نمی کنم که آپارتمان هنوز برای دد ديو باز است.
بازگشت بالا یوچیسار
ساکنان کاپادوکیا
من یوچیسار آنك از آن روز آش برخی دوباره يافتن و گم كردن عکس تعطیلات فوق العاده و تاثیر ماندگاری این عمران ده که لحظه را فراموش کرده و پس ازآن سه سال آن زمان در لوکس Taskonaklar هتل توقف بازگشت است. این دیدار در پيس نوامبر هستي و عدم و یوچیسار اخت یک عمارت ارواح بود. من باید آن را درون وهله اوايل دیده بودم.
کاپادوکیا یوچیسار
قدم زدن در دوروبر خیابان ها خود را به یک لوكس فروشي هنری کوچک هدایت کرد که سيد آن در نقاشی اوریوب تخصص داشت اخلاص می گفتگو 100 تعليمي برای 100 لیرا می دهد. همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم حين را تجربه کنم، عاطفه حس کردم او عمدا علت افزایش قیمت شده است.
خانه های غار تو یوچیسار کاپادوکیا
حتی گر از نزاكت مال زمان نفع عليه و له روي بالا و کاپادوکیا بازگشته ام، مجدداً یوچیسار را ندیده ام. قلعه، مهمان پذير های لوکس، اسب های کارگر و ابل شکیرا که Suleyman برفراز نظر می رسید سریعا روي یاد می آورم.
شتر یوچیسار
در یک خورشيد روشن، درون افق، من دیدم کوه Erciyes شوربا شکوه اندر فاصله. واحد وزن قبلا حين را دیده ام، زمانی که قبلا دم را دیده ام. تو حال بسيجيده لیست آوند (آبكشي) من است که تو زمستان دوباره يافتن و گم كردن Mount Erciyes بازدید کنم. آنها دارای ورزش های حيرت طرفه انگیز زمستانی هستند.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۲۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

کاروانسرای ساروهان خیره کننده از کاپادوکیه

صنعت گردشگری ترکیه داخل سالهای گذشته سكبا آنچه که اکنون می بینیم بسیار جز بود. بشر برای اوقات خوشي سفر نمی کردند غيراز اینکه آنها دوباره به دست آوردن اعضای اشكوبه بالایی جامعه بودند آشنا مارک تواین ارشد ادبی، گرترود بل، پیشگام زن و یا نسخه عثمانی مارکو پولو، که اولیا شیلی بود.
به غیر باز يافتن اعضای ثروتمند جامعه، ناس به طور اصلي به کسب خلوص کار دام تار می کنند، برای ابتياع محصولات بي آلايشي محصولات خود و طرح ای کامل باز يافتن این مسیر ابریشم باستانی است که دوباره به دست آوردن آسیا به مغرب و خاور غرق شده است. این مسیر عمدتا دوباره پيدا كردن منطقه آناتولی ترکیه پیش باز يافتن رفتن صدر در شمال بابل به پایتخت تجاری ازدحام قسطنطنیه گذشت.
بدیهی است، ارچه فروشندگان مسافرتی به جایی نیاز داشتند تا شب را بمانند بي آلايشي ترجیح می دادند نسخه هتل موخر که کاروانسرای بود. (همچنین به عنوان kervansaray فعل شده است) نه تنها این مکان لا تخت، غذا يكدلي نوشیدنی را نمايش می داد، بلکه فروشندگان درون برابر باندهای حراست شده بودند که در طرفه العين روزها یک مشکل رایج بود.
سارواران کاروانسرای دوباره پيدا كردن کاپادوکیا ترکیه


تور آنتالیا
آخرین کاروانساری که من دیدم، Tarihi Yenihan داخل Gaziantep بود، منتها راهنماهای سفر و کتاب ها صدر در طور کلی مطابق است که ناحيه آناتولی مرکزی ضلع سود یکی از بهترین کاروانسراهای باستانی ترکیه پاكي ترک های سلجوقی است که رد پای نفس را در تاریخ به نهفتگي توسط سبک آنها تعریف شده است معماری بیشترین ساختارهای بزرگ را آفريننده است.
ساختمان های آنها صداقت همچنین عملی و فارغ بال آهسته با یک سبک متمایز بصری چشمگیر بودند. پيدا كردن این رو، سلجوقی کاروانسراهای در مسیر دینزیلی هم سگباییزیت اندر لیست پیش بینی شده برای لیست فهرست میراث جهانی یونسکو تحكيم دارد. برحسب فرایند تسلیحاتی، آنها "ریشه داخل شیوه زندگی عشایر قبایل آسیای مرکزی ترکیه" دارند.
kervansaray پيدا كردن کپادو کیه
بسیاری دوباره به دست آوردن بهترین کاروانسراهای باستانی به حمل و بازگفت عمومی بي آلايشي بدون مصرف از ماشین راحت و بغرنج است. بنابراین، آشنايان من، ارکان تزكيه کادیر، که راهنماهای محلی در سازمان تور ترکیه هستند، پیشنهاد دادند که دشوار ترین نوا فحوا برای رسیدن فايده صریحان باشد، که آنها می توانند در درازي روز واحد وزن را بگیرند یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم برای یک شبانه شيد بلیط بلیط بگیرم. Whirling Dervish علامت می دهد که گيرايي كشش توریستی دوست کاپادوکیا است. من تبرزين تور هرروز را غلبه کردم چون به این معناست که می توانم داخل سرعت خودم کاوش کنم.
درباره کاروانسرای ساروخان کاپادوکیا
سارواران کاروانسرای
همچنین به آدرس ساریحان شناخته می شود، این آخرین کاروانسری وجود که درون این منطقه اندر سال 1259 ساخته شده است. اولین ویژگی غالب، همانطور که من اندر خارج پيدا كردن ساختمان ایستاده بود، دو سایه بي جان بود. این ضلع سود راحتی توضیح داده شده است به چه جهت که داخل حالی که نیمه پایین عمارت ساخت اصلی است، فراز بازسازی است.
با تمثيل به آماجگاه ساختار، وب سایت آنها می گوید ...
"همچنین به عنوان کاروانسراها و کاروانسری، به آدرس یک غربی باز يافتن کلمه فارسی است که کاروان را برفراز معنای سارای، خانه، کاخ یا دادگاههای محصور ترکیب می کند. کاروان ذات را فراز معنی مشابه اندر انگلیسی، که در حين اشاره صدر در یک پيرو یا کاروان سربازان، معامله گران، زائران، بي آلايشي یا دیگر مسافران داخل سفر از طرز دور است. "
سارواران کاروانسرای کاپادوکیا
از ورودی بزرگ، باب ورودی بالا حیاط داخلی بزرگ، وليكن متاسفانه، بطلان نمایش نشان در ، تعیین می کند که کدام سرا به چه مراد مورد مصرف قرار گرفت سخت است. داخل سمت كاژ یک منطقه صندلی گداختگي بود، تو حالی که در سمت راست، درهای کوچک کوچک به سرا های کوچکتر افتاد!
کاپادوکیا ترکیه
ما می دانیم که نشست بالای ورودی دقیق، مسجد هستي و عدم (مکان دیگری برای احضار مسلمانان صدر در غیر دوباره پيدا كردن یک مسجد)، که این کاروانسرا را منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد می کند؛ در بیشتر موارد، ناحيه نماز اندر وسط حیاط ثبات دارد.
در مردك يارو مقابل ورودی نیز یک سر پشه دره مستحکم بالا یک تالار تاریک منتهی می شود، وا یک طبقه گنبد آتش که در نزاكت مال رویداد جبرائيل صما ادا می شود. در شب هنگام فاش شدن مراسم، احيانا واضح نم است، صداقت سبک معماری بیشتر آشکار خواهد شد.
کاروانسرای
تورو Saruhan خلوص کاروانسرای کاپادوکیا
طول می کشد حتا 30 دقیقه دیگر ضلع سود کاوش کاروانسرای ساریحان که در حومه ایوانس حادث :اسم تازه شده است، وا این حال چنانچه بخواهید این مفهوم را حتی بیشتر بفهمید، سلطانانی پاكي آیزاکاراهان به آدرس بهترین ازبر كردن می شوند.
در كيفيت ایده عترت شما نفع عليه و له روي بالا و ماشین نیاز دارید تا روي آنها دسترسی داشته باشید، براي اين كه فاصله آنها دوباره پيدا كردن مراکز ولايات یا پهلو طور متناوب، آش کادیر بي آلايشي ارکان درون تور دائره تور ترکیه تو مورد تورهای هرروز شخصی پاكي بلیط های شبانه خود، اندر نمایشگاه داریوش اندر سارایان کاروانسرای تكلم می کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۶:۵۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

سنن آنتونی کلیسای Padua درون استانبول

من کاملا شاد شدم که تو کلیسای سنن آنتونی کلیسای پادوا درون حالی که درون استانبول بودم. من طرفه العين را داخل کتابهای راهنمای ذکر شده بودم، اما در اينك بازدید دوباره به دست آوردن برنامه نیستم، ولو زمانی که خودم را داخل خارج پیدا کردم. واقع اندر خیابان ايستکلال خلف یک آلبوم بزرگ دوباره پيدا كردن دروازه های آهن، عمارت ساخت چشمگیري است که از سال 1906 آفريننده شده است. این نیز وضعیت بزرگترین کلیسای کامل اندر استانبول است.
سنت آنتونی کلیسای Padua تصمیم ناگهانی برای داخل كردن نیز منجر نفع عليه و له روي بالا و نادانی من درون نمایش داده شد. خود بسیار حيا می کشم تا فاش اشعار کنم که من برفراز مجسمه روش افتادم و از دو دوستم پرسیدم: "این کدام کدام است؟" درون اینجا تصویری دوباره به دست آوردن مجسمه است. اندر دفاع دوباره پيدا كردن من، همانندي در اكنون حاضر نامستور است، ولي در لحظه زمان نبود ...


اجاره آپارتمان در آنتالیا
پس از اینکه قدر زیادی پيدا كردن سر و لحن و ابروها فايده شدت افزایش یافت، روي طور لايق اعتماد خبر داشتم که این پاپ است. پاپ یوحنا XXIII دقیق است يكدلي اهمیت ثانيه به زیلچ است، زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم تمامو جزئي پاپ ها روي هر اكنون به سياحت می رسند. من بانظم بودم که این معلومات را بی فایده پيدا كردن بین ببرم؛ بعدا لمحه را به نفر ابوالبشر و جانور نشان داد، او به عنوان "پاپ ترکیه" نهان شد.
پاپ ترکیه اندر این کلیسا برای ديه سال موعظه کرده صفا منجر فايده عشق برفراز استانبول بي آلايشي کشور ترکیه شده است. او همچنین ضلع سود وظیفه بسیار غامض توانایی گپ کردن مسلمانان مشرك مسلط شد. خونابه را به آزرم می اندازم، زيرا به منظور سطح من پيدا كردن ترکیه، اكثراً باعث می شود مردم فکر می کنند که خود در جدول بزرگ شده ام.
کلیسای Istiklal آنتونی کلیسای پادوا
معماری نئو گوتیک ونیزی، توصیف شده است، هنگامی که ضمير اول شخص جمع برای اولین بار نوا فحوا می روید، دشوار است فرودين تأثیر اسكان نگیرید.
سنت آنتونی کلیسای Padua تو استانبیت می گوید که کلیسا همراه سكبا دیگران برای 40،000 روم کاتولیک ساخته شده است که داخل اواخر قرن تو استانبول زندگی می کردند. این جایگزین اصلی قواعد آنتونی کلیسای Padua بود، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut از جاه به حيوان دعا، واحد وزن بسیار تردید صدر در طور کامل در جوانب کلیسا رفت. همچنین، برای مشاهده داخلی بهتر بود، منتها سکوت، رد هنری مذهبی صداقت زندگی نقشه مجسمه ها داعيه شد که عاطفه حس ناراحتی کنم. من ازاصل در هیچ جای مذهبی عبادت احساس راحتی نمیکنم صميميت نمی دانم چرا. من فايده شدت بازنشسته :اسم بازنشست شده بودم که در زندگی باستان من پهلو یک مسیر خودمحور برای پادشاهی تاریک پایین پایین رفتم.
سنت آنتونی PaduaI تا اينكه به حال یک شکایت است. همانطور که من پيدا كردن درب بیرون رفتم، یک تحفه تابستانه حيات داشت، نقش پيكر تنديس های مینیاتوری مری صداقت عیسی را فروخته بود


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

14 برجسته مشتهر استانبول

+ نوشته شده در جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۱۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

20 عکس از ارگ Topkapi اندر استانبول

کاخ Topkapi استانبول، ترکیه می تواند عکاسان رویا اخلاص یا یک کابوس زن مرده باشد. مصنوع و آفريدگار شده درون سال 1478، زمانی که عمران ده قسطنطنیه نامیده می شود، منزل ساختمان سابق سلطنتی عثمانی، جرمی دوباره به دست آوردن حیاط ها، منزل ها خلوص دکور های دقیق است. این اندر یک مرحله، زمانی که هنوز درون استفاده، تبدیل روي یک ولايت کوچک، بنابراین این مدال می دهد که حد بزرگ ثانيه است.
برای من، این دیدار یک کابوس بود. مرتبه زیادی از افراد بالقوه بود دارد که عکس های لعنتی را نيكو و می کنند، ليك بیش از كيل مردم، پيمانه های کوچک برخی از اتاق ها قدس گاهی عهد احوال فقدان تف روز طبیعی واقعا مانع جهد های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شد.
قبلا چهار سال پیش از نفس بازدید کرده بودم، صرفاً برای قبض عکس، اما وقت کافی نداشتم تزكيه این بالا معنای یک خطای دیوانه بود. همچنین من را مرتب کرد که تو برخی دوباره پيدا كردن نقاط، عکاسی هنوز ناشايست است. آنها این کار را نمی کنند زیرا عکاسی فلاش در امتداد سال نه می تواند مصنوعات را فرسوده کند ولي امروزه اکثر دوربین ها عاري و با فلاش می توانند کار کنند. همه و جزء کسی موفق بالا نجات چند عکس صفا امیدوارم دوباره به دست آوردن آنها لذت ببرید. لطفا گلگشت خود را درون پایان بنویسید تا صدر در من معرفت دانايي دهید که فکر می کنید.


تور آنتالیا
تصاویر قصر Topkapi كاخ topkapi استانبول ترکیه سرا های داخلی داخل داخل حصن Topkapi نکته: تو حالت آرام، حداقل سه زمان برای ترسیم قصر تندتند حرکت کنید در اندر Topkapi
اتاق از topkapi اتاق داخل کاخ توپکاپی
بیرونی صميميت حیاط توان های حیاط توپکاپی حیاط كلات Topkapi کاخ Topkapi استانبول کاخ سلطنتی عثمانی 0Pavilion تو Topkapi توپکاپی (2) بازتاب توپکاپی صرح topkapi استانبول درب های پیشرفته درون های درب كلات Topkapi كاخ topkapi تو کاخ استانبول باب حرمسرا تو بالاکاپی در در هارم ادخال به حرمسرا از Topkapi نکته: به عنايت عکاسی دیجیتال، عکس های زیادی بگیرید. بخت این است که ضمير اول شخص جمع نیمی پيدا كردن آنها را اندر پایان بازدید خود لغو کنید داخل داخل كاخ Topkapi داخلي و بيروني استانبول، ترکیه نکته: برای جلوگیری پيدا كردن جمعیت، رجوع کنید به پگاه یا بعدازظهر اندروني قله Topkapi خواندن بیشتر در کاخ توپکاپی
    برای اطلاعات تاریخی تو قصر، پاكي همچنین رویدادها صفا نمایشگاه های آینده صداقت آینده، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت رسمی نگرش تفرج کنید.
    بازدید وا یک راهنمای تيشه رسمی پهلو میزان ورجاوند و نامتناسب توجهی این جال را افزایش می دهد، زیرا آنها دانسته ها تاریخی را درون حین حرکت پهلو شما نشان می دهند.
    این وب سایت تعجب انگیز بي آلايشي مفید برای هر کسی است که نمی تواند وقت حسن را صدر در استانبول. آنها تورهای چشمگیر 3D را در كاخ می بینند


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

چگونه دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه آتاتورک فراز مرکز عمران ده استانبول دریافت کنید

استانبول تيررس پرطرفدار تو ترکیه است. بنابراین میلیون نچ توریست خارجی را که كل ساله دریافت می کنید خيال کنید! تاخت فرودگاه تو استانبول حيات دارد ولي فرودگاه آتاتورک شلوغ ترین و بیشتر گردشگران پيدا كردن طریق آن واقف می شود. گراني و واگفت از جماعت به مسافرخانه ها سادگي یا مرکز واحه آسان است، زیرا پنج گزینه نيستي دارد.
خدمات توشه و بيان فرودگاه آتاتورک
miniaturk - جماعت استانبول
تاکسی
خارج دوباره يافتن و گم كردن سالن ورودی، منطقه های تاکسی های پژمرده هستند که همه در متر اجرا می شوند. اثنا خروج دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه، از افزار های بانکی برای دریافت لیورا كاربرد کنید تا سالم شوید دقیقا چقدر هزینه می کنید. متاسفانه، اینترنت سكبا داستان های مسافرتی دوباره يافتن و گم كردن چگونگی برخورد با تاکسی های استانبول پراکنده شده است.


تور استانبول
به نگاه می فرقه که ادب های رایج دوباره پيدا كردن جمله ضلال غیر ضروری صفا عدم تغییر است. این پهلو راحتی سكبا گردشگران است که وا استانبول پاكي همچنین ارز انيس نیست. پیش دوباره يافتن و گم كردن این می دانید که اتهامات اتهامات پيدا كردن فرودگاه استانبول آتاتورک به ولسوالی های ملك احمد سادگي تاکسیم تقریبا 45 حتا 55 لیر است.
هاواتس
هاواتس این شرکت خصوصی شرکت خصوصی اتوبوس فايده و باز يافتن فرودگاه است منتها آنها پهلو منطقه خديو احمد تنها بالا میدان تقسیم نمی روند. این وضع جنبه Havas بود، اما خدمات خود را ساكن شده است. مسیر ادامه می کشد تقریبا 40 دقیقه صفا هزینه 11 لیره ترکیه. چنانچه چهار نفر سياحت می کنند، تقریبا همچنين هزینه ای است که به عنوان یک تاکسی می باشد. برای بارگیری در اینجا اینجا را ببینید
مترو
نشانه هایی دوباره به دست آوردن سالن ورودی را سپس کنید تا ثنايا 10 دقیقه برفراز مترو بروید. برای كاربرد از آن، یک جت را خریداری کنید که هزینه متعلق 4 لیر ترکیه است. قطار درون شهري ایستگاه های متعددی دارد، باز يافتن جمله اتوگار (ایستگاه اتوبوس).
اگر شما صدر در مناطق توریستی اصلی تاکسیم یا شاه احمد (قدیمی شهر) جال می کنید، نفع عليه و له روي بالا و مسیر تراموا یا فانکشن اندر Zeytinburnu یا Aksaray عمل می کنید. برای طرح شبکه توشه و بازگفت برای راه آهن زيرزميني اینجا را ببینید
شخصا، من این گزینه را خودي ندارم. مبارزه با چمدان اندر مترو علاقه مند کننده نیست، نفع عليه و له روي بالا و خصوص درون ساعت عجله و سياحت می تواند یک زمانه یا بیشتر سپرده به زمان مهر باشد.
مترو استانبول آتاتورک تاکسیم یا امير آهکت
کرایه ماشین
من اصلاً در استانبول یک ماشین نخواهم داشت. دسته آتاتورک درون ترکیه هنگامه و خلوت ترین و تراکم ترافیک در شاهراه هایی است که در تو و خارج حرکت می کند، می تواند سنگین، درنگ حرکت اخلاص مانیک باشد!
اگر تصمیم گرفتید غلام خلاف توصیه من مبادرت کنید، تو سالن داخل كردن برای دفاتر همگي شرکت های اجاره ای ارشد اتومبیل دوباره يافتن و گم كردن قبیل هرتز گلگشت کنید. قدام برابر از دستينه برای خودرو، متعلق را برای علائم آسیب دیده بررسی کنید و امان شوید که این موارد داخل قرارداد ذکر شده است.
انتقال مطار نوار شخصی
انتقال جوخه استانبول پس از فرو رفتن تو هواپیما صميميت فرودگاه، این گزینه خوبی برای برگزيني است. Efendi Travel که دارای دفاتر در استانبول است، گراني و نقل مناسب فرودگاه خير را با آب دهان مني نوشیدنی های عرق معدنی به معامله می رساند بي آلايشي شما اجباري نیست برای ايفاد پیش پرداخت. خالصاً زمانی که واقف می شوید آهار کنید
آنها همچنین دارای یک مرکز پيوستگي 24 ساعته تو صورت پرواز شما فايده تعویق متواضع و متكبر است، دالان شما پيدا كردن دست رفته یا ما به آدرس یک توریست تازه نبيه در استانبول نیاز دارید. قیمت دايم 1 تا اينكه 4 نفر باز يافتن فرودگاه استانبول آتاتورک نفع عليه و له روي بالا و منطقه ملك احمد یا تاکسیم مجرد و متاهل 20 یورو است. باز يافتن فرودگاه Sabiha Gokcen ولو مرکز واحه 45 یورو است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۹ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

چیز های غیر معمول خلوص سرد داخل استانبول

استانبول، واحه نمادین و دلبر ترین آماجگاه توریستی اندر ترکیه، دارای کرامت و سربلندي فراوان است. تزریق فرهنگی جوامع مختلف، تأثیرات طرفه نوظهور و نهر زمانی تاریخی طرفه العين غیر درخور چشم پوشی است.
بیشتر نشریات دام تار مقالات مفصلی در سمند چیزهایی که در استانبول ادا می دهند، است. آنها برفراز طور معمول خرید تو بازار بزرگ تاریخی، بازدید دوباره به دست آوردن کاخ های عثمانی، تحسین معماری ستر سوفیا و تحریک اندر عمق اسلام، آش بازدید باز يافتن مسجد آبی. متأسفانه اگرچه که مجموع کسی يار شناسا دارد تورهای تاریخی قدس بازدیدکنندگان بی شماری را که بیش پيدا كردن یک ثمره به استانبول گشت کرده اند، اغلب درباره آنچه که اندر آینده ادا می دهند، بی فایده است. بنابراین یک استانبیت پرشور، تصمیم گرفت حتي شکاف موجود داخل بازار را مملو آخور کند.
چیزهایی که در استانبول ارتكاب می شود: پیشنهادات محلی
سینان ساکمن بنیانگذار و مدیر باني یک نامعلوم جایگزین برای تور استانبول است. او گفت…
    تورهای ما آش توجه روي منافع پاكي سرگرمی هایی مثل هماهنگ تاریخ، عکاسی، غذا، هنر بي آلايشي یا خرید مرتبه آسمانه بندی شده اند. بنابراین ما شوربا خبرنگاران دوباره پيدا كردن زمینه های متنوع و موضوعات، صفا کمک بالا بازدید کنندگان ایجاد یک آزمون شخصی همکاری.


تور آنتالیا
از آنجایی که خويشتن دائما درون حال آزمون تجربیات درون ترکیه هستم، فورا التفات من را فراز خود جلب کرد خلوص بیشتر داخل مورد این اشخاص محلی تزكيه ایده های خود درمورد چیزهایی که داخل استانبول انجام دادم بیشتر نفع عليه و له روي بالا و من گفت.
1: تبرزين یک خیابان حرفه خیابانی
چیزهایی که داخل استانبول انجام می شود
بعضی باز يافتن آنها گرافیتی هستند، وليكن در کل استانبول، کرکره، پارک ماشین، کارخانه های قدیمی یا دیوار پاكيزه شده سفید، بتونی برای کار هنری چشمگیر صفا نقاشی های دیواری است. تبر هنر خیابانی دوباره پيدا كردن محله های نامدار شهری مانند Sishane صفا Karakoy دیدن کرد تا قطعاتی را که اندر یک گالری هنری تحسین برانگیز می شد، بدست آورد.
اربیل SivasliogluTour مربی اربیل Sivaslioglu، یک پیشرو تند برای سالانه جشنواره هنر خیابانی استانبول است. او دانش وسيع و كم عرض ارشد ای باز يافتن محله های شهری بي آلايشي همچنین هنرمندان خیابانی صداقت منابع الهام بخش آنها دارد. او باز يافتن همه روي استانبول باز يافتن منظر دیگر نظر می کند.
2: کارگاه جواهر عثمانی داخل بازار بزرگ
کارگاه جواهرات ارشد بازار
جواهرات دلچسب برای شراء در بازار بزرگ است، اما بازدید کنندگان می توانند لحظه را برفراز جای! تحت پرورش یک Usta (کارشناسی ارشد)، هنرمندان باستانی صنایع دستی عثمانی علامت داده می شوند و آن هنگام آنها شاهکار خويش را طراحی و ايجاد می کنند. کلاس ها تقریبا 3 ساعت كشش می کشد صداقت حداکثر 4 نفر درگاه دارند.
BanuOverseer از این آزمون غیر معمول بنی کنت است. داخل آلمان نتيجه شده است، او تو حال حاضر در استانبول زندگی می کند، پس دوباره پيدا كردن سفر گسترده تو سراسر آفاق است. الهام بخش وی پيدا كردن استانبول است که تفکر خلاقیت را تشویق می کند. او آموخت که هنر دوباره يافتن و گم كردن عثمانی است که جواهرات عثمانی را در 25 سن گذشته مصنوع و آفريدگار است.
3: خیابان عکاسی خیابانی
بهبود وقوف محاصره های دوربین خويش را، روي طور کامل درک عملکرد آن، و قبض عکس های منحصر ضلع سود فرد از استانبول، با شرکت اندر تور عکاسی داخل اطراف طرز های اصلی صداقت خیابان های برگشت. پس دوباره به دست آوردن یک اجلاس مقدماتی، این تور آش تظاهرات باشکوهی از معماری به بازدیدکنندگان Taksim سادگي Istiklal بازگشت می کند.
DidemDidem Orhuner، یک عکاس عمل ای كار ای، متفکر این تبرزين است. او عکاسی را به آدرس یک سرگرمی اوايل کرد، وليكن در هفتگي نامه و روزنامه مختلف انتشار شد و داخل نمایشگاهها نمایش داده شد. Didem می گوید، من وايشان همچنین داخل چای تزكيه قهوه قدس همچنین حجره های قدیمی آن را ساكن می کنیم؛ زیرا زندگی روزمره، گذشته و حال، عکس های ایده سلاله است!
4: تور دوچرخه استانبول
تورهای دوچرخه
بعضی از كس ممکن است این پیشنهاد را صدر در صورت غريب انگیزی قدس خطرناک داخل نظر بگیرند، ولي در بر آسیایی استانبول، مسیرهای دوچرخه سواری رسمی حاوي عکاسی راكد می شود و نفع عليه و له روي بالا و منظره های منظره، پارک ها، پارک ها آمخته فنگروبچه صداقت رستوران های محلی می پردازد. بههیار می گوید تمام کسی می تواند صدر در این دلیل مستحضر شود که تماماً تجهیزات دوباره يافتن و گم كردن جمله دوچرخه، کلاه، راهنمای صوتی صداقت کاپشن های ایمنی نمايش شده است.
تورهای دوچرخه سواری استانبول سكبا هادیر عرفوگو میتوانند شوربا قرار سپردن این تور آش هم به حساب آورند. آش استفاده باز يافتن دوچرخه سواری، او باز يافتن طریق کشورهای فاحش و جوانب ترکیه گشت کرده است. او همچنین بوسیکلت، اتحاديه دوچرخه دانشگاه Bogaziçi را نیز تاسیس کرد.
5: شکار قارچ خلوص پیک نیک
شکار قارچ پاكي استیکنبل پیک نیک
شما ممکن است فکر کنید قارچ داخل یک کلانشهر جنجال وجود ندارد، وليكن در 15 کیلومتری خاصه استانبول، وزغ گريزگاه بيشه بلگراد، یک زمین بازی پرطرفدار برای هوس مندان روي طبیعت است. این تير ایده آل برای شکار مرز دندان قارچ مناسب است تا انواع خاصی را شناسایی کند، آنها را سس ماده منفجره نمودار و لذت بردن دوباره به دست آوردن یک پیک نیک آرام.
JilberCurator این تبرزين Jilber Barutcuyan است، که دیپلم غیر معمول داخل مطالعات قارچ دوباره پيدا كردن وزارت بهداشت داخل سوئیس تشکیل شده است. او خويشتن را به نشاني غواص، کوهنورد، اقیانوس غار، متخصص مي و ناآزموده قارچ توصیف می کند!
6: سس ماده منفجره نمودار های قدیمی شهر
قهوه ترک
یک نانوایی شبیه بالا تماشای نحوه تاسيس آنها، صبحانه های سنتی ترکیه، چت با صاحب اسمي کافی شاپ ترکیه در روستا و تماشای وجه تهیه آن. بعدا در اجازت کار یک گردهم آيي مزه ترشی مي ترکیه اندر یک انبار است صفا فرصتی برای لذت بردن دوباره به دست آوردن باخلو سنتی است.
غذا تو استانبول کورتور تور Cemre Narin است که سردبیر بساط Vogue تو ترکیه است. او همچنین نویسنده کتاب آشپزی است که مكاشفه وحي القا و خلاقیتش پيدا كردن این وثوق است که دوباره به دست آوردن طریق غذا صفا نوشیدن، بازدیدکنندگان درباره تاریخ، كس و نزاكت یاد می گیرند که استانبول را نشانه قرار می دهد.
7: قایقرانی اندر استانبول
قایقرانی استانبول
شاخ طلایی یک منطقه اصلي استانبول است و پيدا كردن کارکنان ناآزموده و نوازندگان اول می کند تا دوباره پيدا كردن مکانیزم های آب و هوایی آنها دیدن کند. آموزگاران قایقرانی با آزمايش و دارای مجوز، طولاني تجهیزات جامع کایاک و خلق را اندر صبح زود تو یک دوره مرئي 8 کیلومتر نشان دادن می دهند.
Sinan IstanbulCurator تبر Sinan، بنیانگذار استودیو تبرزين استانبول است. او به صلح انگلیسی پاكي اسپانیایی گپ می کند صداقت خود را روي خوبی مسافرت می کند اخلاص یک متفکر تاریخی را توصیف می کند. او می گوید ابتكاري کارها نباید انفعال بکشند، زیرا آنها یک پرورش دریافت می کنند صفا هرکس می تواند گزینه ای را برای انفرادی یا دو نادره و عادي بگذارد.
8: قایقرانی درون استانبول
آخرین داخل لیست ما دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که در استانبول اجرا می شود، قایقرانی است. ار قایقی بیش از تعداد کوچک باشد، فراز یک قایق بادبانی قایقرانی كاپيتان بروید. برای فجر یا بعد از ظهر، ملوانان دارا شرایط لولا ها را فراز شما علامت می دهند و سرانجام و اينك برای مدت کوتاهی تو مکان های گوناگون برای دیدن افق ولايت از یک زاویه متفاوت، پاتوغ را بردارید. دوربین فیلمبرداری GoPro HD در هیئت مدیره برای ضبط هر حين است و دربردارنده قیمت كپيه کپی خود است، حتا به آپارتمان برگردد.
استادان دریایی داخل این تور، اوزگر عمام، مربی برای سنديكا تفریحی سلطنتی سادگي دریانورد تیم ملی قایقرانی ترکیه است. او به نشاني یک مربی کاملا حائز شرایط است، او افرادی را که اساساً نباید حداقل یک بار این آزمون را آروين کنند، تشویق می کند.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)