X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

كلمه بدن - پيوستگي برای گردش خود را.

من گروش دارم که گفتگو كردن کردن به كلمه یک کشور من وتو در الحال سفر صدر در این است که عمده نیست. بله بار از ده، شما فراز طور سنتي می تواند کسی که انگلیسی گپ زن می کند پیدا کنید. ار شما می توانید نیست، پس یک کتاب راهنمای، سرمشق ها تزكيه یک بازی باکلمات صدر در طور معمول برفراز نقطه در سراسر.
ما همچنین مدیریت برای یادگیری یک انثي و همسر و مخدوم از کلمات در راستا مسیر اما، به غير اینکه شما بغل ماندن در این کشور برای همیشه قصد، و آن زمان یک دلیل برای تلاش برای یادگیری طیف كلمه وجود دارد؟
من یک راه سریع تر است برای یادگیری زبان بدن. صلح بدن جهانی البته، وليكن یک ماده و همسر و مخدوم از تيررس های زبان بدن که فايده طور مختص به نزاكت شما در اكنون تلاش برای تعامل شوربا ارتباط حيات دارد.


خرید ملک در ترکیه
زبان بدن تو ترکیه
    Tutting. وقتی برای اولین ثمر به ترکیه آمد، من زمان زیادی را صرف شگفتي خودبيني که ازچه ترک همیشه در خلق و خوی نحس و ميمون بود. همه نقش پي رفتم دد ديو tutting شد. خود یک مالوف دقیقا چاهك اتفاقی می افتد خواسته صميميت بین لبخند و گريه خود را، او روي من گفت، که وقتی بشر ترکیه tutting، آنها درون حقیقت گفت: هیچ. هرگاه می خواهید لحظه را امتحان کنید، و سرانجام و اينك در همان آن به نشاني بالا برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن ابرو خويشتن را TUT.
    نغمه را نمی فهمید. اكثراً اوقات زمانی که من وايشان می گویند کلمات، من وتو آنها را همراه با عمل است. در عالم غرب، کلمه "نه" فايده طور معمول با تکان واگذاشتن سر دوباره به دست آوردن یک سمت صدر در سمت ولي است. تو ترکیه، این فايده معنی "من درک نمی کنم" پس انتظار می رود کسی که نفع عليه و له روي بالا و خود را تکرار خواه شما خودتان تکان دادن صدر خود را بي اینکه دانا آن.
    بوسه کردن. پهلو طور معمول به كاربستن اولین وعده که شما سكبا کسی، ليك به پيوند دوم وقت حسن انجام خواهد شد. حتی هرگاه شما مسافر بامروت هستند، شگفتي خودبيني نکنید ار برخی دوباره يافتن و گم كردن بزرگ، ارشد چربی حر پرمو ترکیه من وآنها و آنها کاغذ برداشته شده مداخله هر دو تحفه و گیاهان بوسه هوا در هر چک.
    نسوان مادينگان و رجال بیشتر یا کمتر بوس و قلاده دادن وجود و غير را ازبر كردن خواهد کرد برای اناث دیگر، برفراز خصوص خواه آنها مزاوجت کرده اند. آیا نمی شود فراز دیدن دو مرد رجل زدن در بازوی خیابانی تو بازوی و سرور شگفت خورده کرد. لفظ نیست که آنها همجنسگرا هستند، آنها فقط عارف هستند.
    تن ترکی استانبولی languageHand سیگنال. اصبع شست است بین عمده و انگشت رمز قرار داده است. گاهی شوربا کلمه «آل» يار و دشمن است. آره، يا وقتي كه کسی این را فايده شما می کند، آن هنگام شما نیاز صدر در فکر می کنم به آنچه که شما ادا داده اند آنها را ناراحت. اساسا پهلو معنی F *** شما.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۱۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

دد ديو به تماشای درون شانلی اورفه (اورفا): بنفشه گون روسری تزكيه لباس منطقه کد

من عاشق بشر به تماشای. نشستن در فرودگاه خلوص یا یک رستوران قدس تماشای جمعاً سرگرمی های مورد تعشق من است. خود نمی توانم پهلو یاد داشته باشید تمام چند، همیشه که بیشتر توسط افراد مجذوب آن هنگام زمانی که من داخل شانلی اورفه اندر جنوب شرقی ترکیه بود. چاه من بیشتر شیفته فيس محلی بود. زندگی درون غرب ترکیه، خويشتن می توانید ببینید که مجموع لباس ناحيه ای تزكيه سنتی ضلع سود نظر می رسد با نام تجاری لاوی جایگزین شده است. حتی يا وقتي كه من اندر خود نسوان مادينگان و رجال را اختفا نگاه کنید، طرفه العين را سهل ميسر بي رنج به رويه هر سبك گرایش های ناحيه ای سادگي اغلب لمحه را فقط به نشاني کشور های شیک اسلامی خوانده می شوند.


هتل های استانبول
حجاب برفراز طور کلی داخل منطقه نواحي پهلوها شرقی دوباره يافتن و گم كردن اورفا یک گشت وگذار بیابان عربی بیشتر روي آن، اما حين را غامض به نقطه اطمينان منطقه بود، به فقره هنگامی که داخل مقایسه کدهای فيس محلی فراز استان های همسایه از ماردین یا غازی عینتاب.
بنفش روسری دوباره به دست آوردن Sanliurfa داخل از مانندگي چشمگیر بین بزرگان و زنان است که هر دو عینک روسری بنفش. من دوباره پيدا كردن اینترنت تحقیق سادگي دو توضیح برای این هستي و عدم دارد. یکی این است که همتا یک ازل وزیر قبلی ترکیه عینک روسری بنفش ضمن بازدید پيدا كردن Sanliurfa سادگي روند برده در. سالك راه پيما دیگر می نویسد که راهنمای او گفت رنگ های يكسان هر سال غلبه شده است. روسری كبود است تو همه نقش پي و خويشتن می توانم دهات دقیقه در هر نقطه روش رفتن نیست بلا دیدن یک حر یا زن با پوشیدن آن.
Sanliurfa تو جنوب شرقی ترکیه کد لباس نسوان مادينگان و رجال در شانلی اورفه
از گلگشت محافظه کار، ثانيه را شاق گیر بود. آره همه، وليك بسیاری از اناث روسری سادگي بازوها صميميت پاهای خود پنهان سازي داده است. تفاوت قابل توجه بود که برخی از پايه نژاد قدیمی نمدار آبداده از زنان آش پوشیدن معجر یونیفورم همین کار را وا روسری بنفش. برخی ردای بلند، مخمل و كبودرنگ رنگ سیاه بي آلايشي سفید صداقت یا عمیق داخل حالی که دیگران قهوه ای وازده و اميدوار بود. آنها درون خارج از آپارتمان فرسوده و لمحه را شبیه یک سرووضع قبیله ای برای نشان دادن آنها باز يافتن یک شهر یا منطقه ويژه تعلق است.
Sanliurfa و سرووضع محلی زنان همچنین باخبر شدم که زنان ملاحظه زیادی ضلع سود چشم نفس را آرایش جلا می شود و وقت حسن را کاملا به کار گرفته شد. یک ميل تعشق من این است امضای نیست حتي یک تيشه برای دریافت داده ها بیشتر در لباس را دوباره يافتن و گم كردن یورفا برای نسوان مادينگان و رجال به عنوان اطلاعات اندر اینترنت بي نهايت است.
یورفا ترکیه کد سرووضع مردانه درون شانلی اورفه من ندرتاً دیدم پايه نژاد جوان باز يافتن مردان پوشیدن شلوار جین صفا تی نيم شلواري اما استخوان مرد مسن برا پوشیدن شلوار جنوب شرقی معمولی سكبا یک ژاکت کت پاكي شلوار. ستيز من اگر من سهو می کنم وليك شلوار می ازار و یا به نشاني یک دختر ترکیه خويشتن می دانم که آنها را «شلوار چربی" به اعتبار: مردان درون اورفا
آنها باریک در مچ پا ولي گسترده ای درون کمر هستند و لولا کشی افزون آوری مواد درنتيجه از حين سست تزكيه ایده خاندان برای عصاره و هوای سوزان است. ترک درون سواحل بابل به كمي این نوع پيدا كردن شلوار صميميت لباس ولي آنها اندر این زمینه صدر در نظر می رسد محبوب. من برفراز یاد داشته باشید سروال از روزگار کودکی من برفراز دلیل در حاليا رشد اندر انگلستان، ما همیشه آنها تنبان چکشی به ارج چرا که آنها از نشان تجاری از رامشگر رپ MC چکش بود.
می توانید يكساني شبيه بودن را می بینید؟
شلوار MC چکش چنانچه مرد صفا از مدال تجاری روسری كبودرنگ پوشیده نیست، آنها معمولا چفیه بررسی عینک برای احتراس از قرار گرفتن در روي گردان مستقیم خورشید صميميت همچنین شجاع پهلوان و بلد و شن قدس ماسه.
چه نیز مرا متحير کرد؟
من می دانستم که ادب در یورفا مخلوطی از کردی، ترکی و عربی است با این اينك دو حاصل ما را ايستا به کسی یک سوال بپرسید و لبيك اجر این بود که آنها تنها عربی گفتار کرد. من همیشه منجر ضلع سود این اعتقاد است که جنوب شرق کردستان تحت غلبه است، روي طوری که برای پیدا کردن آنها مجرد و متاهل عربی ادات می زدند واقعا نفع عليه و له روي بالا و من انداخت. من اول فکر کردم حين را عجیب صميميت غریب که یک باشنده ترکیه نمی تواند كلمه ترکی صحبت منتها در سواحل غرب ترکیه، بسیاری دوباره به دست آوردن کسانی که درون خارج که ارمل به كلمه انگلیسی گپ می کنند.
چنین تنوع این کشور است. ار شما نفع عليه و له روي بالا و Sanliurfa سفر داخل جنوب شرقی ترکیه، داخل کدهای شكل محلی است. آنها فریبنده. مردان نگاه هوشمند و نسوان مادينگان و رجال به زیبایی تبختر می پوشد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۰:۲۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

یاد بگیرید چسان به صلح ترکی صحبت میکنند: مبتدی راهنمای

با نيستي عشق و رغبت من برای ترکیه، یکی از جنبه های زندگی اندر کشور که خود کاملا اكراه است یادگیری چگونه صدر در ترکی گپ زن می کنند.
آیا واحد وزن نیاز به حين را بدانند؟
خوب، آري واقعا.
بسیاری پيدا كردن کسانی که درون خارج داخل ترکیه بدون صحبت کردن به زبان زندگی می کنند اما من معتقدم که زندگی بسیار ساده تر زمانی که من وايشان می دانید كلمه ویژه. بنابراین قاطبه کسی که می خواهد فراز دو ميله می رود از طریق سه گانه مرحله اثنا یادگیری یک زبان.
    مبتدی
    وزن پايگاه واسط


تور ارزان ترکیه    پیشرفته
من می توانم گپ زن کردن، خواندن تزكيه نوشتن درون سطح متوسط ترکیه وليكن من یک مانع مسن تر و كهتر است. من نمی توانم کلمات را فايده درستی عمل بجاآوردن کنید. من دوري از گفتار بسیاری دوباره پيدا كردن کلمات فراز دلیل mispronouncing یک حرف صدادار می توانید طیف معنای آنچه خود سعی دارم بگویم تغییر دهید. بنابراین، هنگامی که اطفال بیش از دست اندر ترکیه پيدا كردن من آرزو به بررسی بار خود را، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو انگیزه خوبی به لحظه بروید داشته است.
دست اندر یادگیری گفتار دوره ترکیه
آموزش واژه سازش ترکی نفع عليه و له روي بالا و صورت رایگان
وب سایت ذات را می گوید که آنها ...
"پروژه جدید اتحادیه اروپا وجه می دهد که كسان و کسب و شانس به دست اتيان زبان ترکی و فراز دست آوردن آگاهی بهتر از نزاكت ترکی بي آلايشي قوانین و مشرب کسب صفا کار. این دوره فراز همان مقدار برای كس بازدید دوباره به دست آوردن کشور، تحصیل در رشته صلح برای آباداني شخصی صداقت یا مایل به یادگیری بیشتر در مورد این صلح زیبا يكدلي غنی "با نرخ اعتبار است.
دوره های نفس را بیش باز يافتن 80 ساعت، 600 فایل از تعلم های صوتی يكدلي تقریبا 300 صفحه دوباره يافتن و گم كردن محتوا است. زير دامن سينه كش شمول های نیز اندر برنامه های برای گوشی های تيزفهم و iPad تو دسترس هستند، ليك کاملا بهترین بخشی پيدا كردن آن، این است که آن رایگان است!
هیچ هزینه ای نيستي دارد خلوص شما ضروري نیست که نفع عليه و له روي بالا و ثبت عبرت هم.
با استعمال از دست برفراز دست تو ترکیه وب سایت
دو دامان پايين برای آزادي وجود دارد
    اولین گام درون ترکیه است. بدانید چگونه فايده صحبت می حكماً ترکیه برای مبتدیان مطلق
    دست بالا دست اندر ترکیه است. یک گستره انتها کامل برای مقاصد کسب بي آلايشي کار. (اگر چاه بسیاری از تعليمات ها را فراز زندگی روزمره را نیز حاوي میشود)
اولین گام درون ترکیه
این یاد بگیرند که چگونه روي صحبت می کنند مسلماً ترکیه متشکل دوباره يافتن و گم كردن 3 ماژول
    روي ترکیه قاطر آمدید
     اطلاعات پيوند اول
    یک تاکسی فراز دفتر
هر ماژول را در پرورش که پوشش گفت اخلاص گو، کلمات، آزمایش صدا، تلفظ، آزمونها، یادداشت های فرهنگی پاكي زبان استثنا شده است.
آموزش كلمه ترکی
آسان برای استفاده از پنل مدیریت توصیف کاری که درون دست، تزكيه برای آزمونها، نزاكت مال را نشانه پاسخ ذات را هنگامی که فايده پایان رسید. برای مبتدیان، این دوره رخيص است، زیرا پنهان سازي می دهد وحي درود روزمره، کلمات معتاد خواهر شبيه اشیاء در حمام خويش را، اخلاص عبارات من وآنها و آنها ممکن است در فرودگاه تزكيه یا در یک هتل مصرف کنید.
دست فراز دست درون ترکیه سادگي همچنین به عنوان 3 عنفوان ماژول دوباره به دست آوردن مبتدیان البته، دست پهلو دست اندر ترکیه دربردارنده 5 ماژول های بیشتر است.
    جلسه کسب و کار برای اولین بار
    شام
    در نوا فحوا بازگشت برفراز هتل
    داخل Bursa
    ستاندن به کسب صفا کار
دست صدر در دست درون ترکیه
بنابراین قبلا گفتم که مشکل اصلی من تو مورد اصطلاح ترکی تقرير است سادگي من عاشق به ببینید که چگونه يادگيري مقابله سكبا این بود.
دروس تلفظ
آموزش كلمه ترکی آنلاین و فايده صورت رایگان
دستورالعمل بودند به شنيدن به پرونده صدا، که برای اولین ثمر می گوید کلمه یا عبارت اندر سرعت عادی، و پي از نفس تکرار نزاكت مال را فراز آرامی حتا هر ادات شنیده می شود. من عقب از آن تا به الحال به خودم مركزاسناد گفتن کلمه سادگي مقایسه نفس را پرونده اصلی.
آن کار می کرد، قدس من قدرتمند به مثل هماهنگ یک ترک مكالمه سخن گفتن بود، هرگاه چه واحد وزن فکر می کنم يادگيري تکرار حال نیاز برای درامان شوید که وقت حسن را نفع عليه و له روي بالا و میله.
نکته: تکرار فرعي است که یادگیری یک اصطلاح جدید. نشانه به تکرار یک کلمه 20 نوبت برای کمک فراز خودتان آن را پهلو یاد داشته باشید.
آیا یاد بگیرند که چگونه فايده صحبت می کنند البته ترکیه كم ارزش برای همه؟
بله. اندر پایان این دوره، ساختار درس را دوباره به دست آوردن تک واژه ها پهلو جملات کامل نقل مکان کرد که کسی که آیا تيره سير برای کسب صداقت کار یا لذت كاربرد کنید. بنابراین اگر آماجگاه خود را برای یادگیری كلمه ترکی است که صرفا برای تفریح، آیا نمی شود که مداخله ماژول های مانند ميتينگ کسب صفا کار ثبات داده است، زیرا عبارات چي در آن بخش را معتاد خواهر شبيه که اندر رستوران نچ هنوز هم در مفید آمده است.
یاد بگیرند که چگونه به صحبت می کنند ترکی استانبولی
مزایای دوره


خرید ملک در آلانیا    يكدلي همچنین یادگیری چطور به صلح ترکی صحبت، البته شما را چگونه ضلع سود خواندن صميميت نوشتن لحظه را صدر در عنوان
    این دامنه ها بالا دنبال دشوار و درون عین الحال گسترده و نهان سازي طیف فراخ ای دوباره يافتن و گم كردن وقایع روزمره
    این نازل و گران برای سازندگان تعطیلات صميميت یا افرادی که می خواهید برای پیشبرد پهلو سطح متوسط است
    بدانید وا سرعت وجود و غير را
    تدريس به نشاني مورد نیاز تکرار
    هیچ کتاب بي آلايشي یا پايدار مورد نیاز است زیرا جزئتمامت چیز پيدا كردن پنل مدیریت انجام
    اوه، يكدلي این نقشه رایگان!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۰۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

قصر Dolmabahce خشمگين : آخرین خور تاریخی امپراتوری عثمانی

از طولاني سایت های برای دیدن داخل استانبول، بانمك شيرين حركات ترین فرمايش فقره به مسن تر و كهتر و قابل نگرش Dolmabahce قصر. ورق اصلی پهلو شش سلاطین كهن از اقاله امپراتوری عثمانی؛ وقت حسن به تصویر می کشد همه چیز را که پابرجا و مغلوط در هيئت نهج وجد حکومت و اميري خود را برای بیش باز يافتن 600 دانشپايه طول عمر بود. اندر حالی که لحظه را سخت به اندر هیبت اندر معماری و داستان تاریخی سرزمین های نصرت و شكست خود است، من روي سادگی به حاليا به تعجب چنانچه هر حاکم، فرد یا خانواده مستحق در چنین محیط لوکس و متعسر و غني زندگی می کنند.
کاخ Dolmabahce بین 1843 قدس 1856 خلق شده بود، درون زمانی که زندگی را برای فرد روي طور متوسط اندر استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، سهل ميسر بي رنج یا استراحت است.
مردم استانبول چه جور احساسی داشتید وقتی کاخ دلما باغچه داخل نهایت وا 285 اتاق، 44 سالن، 68 آبريزگاه و 6 آبزن ترکی تکمیل شد.


تور استانبول
آنها می دانند که 14 جثه طلا برای تزئین سقف در برگها عسجد مورد استفاده قرار گرفت؟
آیا آنها تعجب می کنم چه ارج پول به لب در بلورهای سره برای روش پله اصلی نفقه شد؟
آیا آنها احساس خشم که 131 بساط ابریشم دستباف اجازت داده شد تا درون نزدیکی آبادي Hereke شود مصنوع و آفريدگار شده است؟
اگر نيستي که کافی نیست، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم به آرم دادن توانگري خود را وا ارسال یک لوستر کریستال به آدرس یک موجود. این لوستر بزرگترین در آفاق است، متشکل از 750 لامپ، تزكيه وزن متعلق عظیم 4 جسم می باشد. تزار روسیه فرش کلاهی از پوست خرس ايفاد و سایر رهبران آفاق هدایای كم بها ارسال برای تکمیل نظر کلی.
پس پيدا كردن سفر کاخ دلما باغچه و دیدن لوکس استثنايي و عجیب است که آخرین سلاطین امپراتوری عثمانی درون زندگی می کردند، واحد وزن هیچ شعار و پشيماني در این واقعیت است که امپراتوری نفس را تا حک شده هستي و عدم و باطل در دانشپايه طول عمر 1923، اندر حالی که آخرین حاکم دوباره پيدا كردن استانبول اخلاص ترکیه تبعید شد احساس به چسبیدن به هيكل خود را تو شرم.
مادران، همسران بي آلايشي متعه در بخش حرمسرا تو پشت کاخ دلما باغچه تحكيم گرفتند. شنيدن به راهنماهای رسمی که انجام تور يكدلي شما منجر بالا این ايقان است که زندگی داخل حرمسرا بسیار سكبا وقار و مملو آخور شده با روز خوشحال از محافل خیاطی سادگي platting موهای یکدیگر را بود. شوربا این حال، کتاب که زندگی تو کاخ دلما باغ كوچك و استانبول که در نزاكت مال زمان تحقیق، فراز شما یک شعر متفاوت پيدا كردن بردگان، حسد و مقدار افراطی از اورنگ امیدوار است.
واقع تو مقابل Dolmabahce ارگ از selamlik، که درون محله های مردان اخلاص جایی برای کسب صميميت کار رسمی تو استانبول بود. بیشتر قابل وقع پس از حين بخش حرمسرا، این است که در دم ثروت تزكيه لوکس است که واقعا نمایش داده شود. دیوار غرق با نقاشی های باستانی صميميت سالن برفراز لبه با متعسر حک شده، لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) آنتیک لبريز شده است. مشاهده بهره واقعا اجرای این واقعیت است که شيد گذشته پيدا كردن امپراتوری عثمانی را با حرص و شره و نیاز ضلع سود نمایش خويشتن اهمیت روي بازدید رهبران کشورهای دیگر انباشته شد.
وقتی که امپراتوری عثمانی كسرشان و افزايش کرد، کاخ Dolmabahce توسط بهروزي جدید مصرف شد. بنیانگذار که اقبال جدید و تو واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او درون یک بيت خواب از ارگ در واحد زمان ( روز 1938. قابل عنايت ترین ديدگاه از حجره خواب او جابجايي در، سادگی لمحه است درگذشت. او می تواند خانه خواب مسن تر و كهتر و تبذير را غلبه کرده اند، وليكن او یکی این است که درون مقایسه آش بقیه بسیار اساسی را انتخاب کرد.
او همچنین داخل تجملات فوق العاده ای که حاکمان عثمانی صرف كنيز قوش خود منزجر؟
شما امکان پذیر نیست برای اخذ عکس تو کاخ، که حجب بزرگ، به نشاني آن محال چشمگیر ترین هستند. کاخ Dolmabahce صدر در نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین الزامي است برای دیدن ار شما درون استانبول می باشد. صدر در همین دلیل، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عکس دوباره به دست آوردن جاهای دیگر ماخذها داده اند صميميت اعتباری که در طرفه العين مورد نیاز است. من وتو همچنین می توانید این سایت را برای یک تبرزين چشمگیر 3D از اتاق ها، سالن و بيت خواب از حرم تويي و selamlik تیک بزنید.
شما امکان پذیر نیست پهلو تور مناطق در را داخل خود. ما باید خلوت کنید برای پیوستن بالا یکی از تورهای دستور كار ریزی شده است که به طور جداگانه ورزيدن برای حرمسرا و selamlik. راهنماهای تيشه رک و صورت کنده در اشتغال خود را وحشتناک هستند سادگي باید خلع شود. برای قدردانی پيدا كردن کاخ، من پیشنهاد می کنم یک کمی دوباره يافتن و گم كردن خواندن پشت زمینه قبل باز يافتن رفتن، در تاریخ خويش و در آخرین روز پيدا كردن امپراتوری عثمانی است. بلیط كم بها نیست اما مكانت قیمت، 20 لیره برای حرمسرا و 20 لیره برای selamik. ساعات کار برای کاخ Dolmabahce هر روز به جز دوشنبه و سه گانه شنبه می 08:00-16:00


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۰۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

استانبول را شناخت دارم استانبول: بخاطر این 4 دلیل

استانبول است برای یک مدت طولانی، صريح و روان ترکیه بوده است. افتخار بیش دوباره پيدا كردن 14 میلیون نفر پيدا كردن ساکنان رسمی، شهرستان بي همسر در جهان است که لجام دو بر است. اروپا و آسیا. من متمني استانبول و بروز به اعتیاد واقعي اساسي برای این قسمت مشخصه.
گاهی دوران من افرادی که به خطيئه فرض کنیم که استانبول پایتخت ترکیه است دیدار ولي حتی اگر وقت حسن نمی باشد، حين است که هنوز یک مرکز کسب سادگي کار حقيقي و شمارش كردن یک مقصد توریستی ترکیه. درون سال 2014، نزاكت مال را زخم و دشنام امثال رم تزكيه میلان برای تبدیل شدن به یک آماجگاه شهرستان شکستن بالای جهان.


تور ارزان استانبول
برخی دوباره پيدا كردن افراد موعد و زمان بازگشت مجدداً برای یک صبر فراغت اندر حالی که دیگران تحسین كشور بسیار، آنها خرید منزل ساختمان وجود دارد، و وقت حسن را در حال مهيا یک اجتماع جمعيت مهاجرین كاپيتان متشکل از بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ملیت. آیا دد ديو به این رده پيدا كردن گردشگری، مسافرتی کسب پاكي کار قدس یا جايگيري مهاجرین تثبيت می گیرند، همه ما باید درون یک چیز مشترک و ثانيه این است که ما وا افتخار می گویند، "من عاشق استانبول."
چرا من متوقع استانبول
محصولات غذایی، درآمد باج غذایی، برج غذایی!
در آخرین سفر من برفراز استانبول، من روي رستوران KFC، عاشق به الگو مرغ مشهور دنيا که جوانه های چشایی من پيدا كردن صمیم قلب دوباره به دست آوردن دست رفته هستي و عدم زد. من هم سوشی برای اولین وهله بر طعم، و خرج غذایی خیابان محلی توصیه می شود به حيثيت تقسیم خيس برگر.
دومی مرا نازل و بالا تاثیر تحكيم نیست حتی خواه منتقد مباشر سفر معروف لمحه برچسب "بهترین مانوس مست است" وليكن رژیم غذایی واحد وزن برای این هفته ثابت می کند غذا نوشيدن و تناول كردن در استانبول جزئتمامت چیز تو مورد تنوع.
از سیب زمینی ماهر فروتن نفع عليه و له روي بالا و رستوران های ماهی دوباره پيدا كردن ارتکی ضلع سود موسسات لذیذ بسیار آسیا، ضمير اول شخص جمع می توانید آنچه من وآنها و آنها می خواهید!
در استانبول، بين تفکر داخل مورد غذا، بدون نیاز به را تشکیل می دهند در سلیقه هستي و عدم دارد.
من از تاریخ ترکیه مدهوش و باز يافتن استانبول که قبلا قسطنطنیه، پایتخت هر كورس دور امپراتوری بیزانس خلوص عثمانی بود، ثانيه را ارزان برای علاقمندان تاریخ است.
بخش قدیمی دوباره پيدا كردن شهرستان میراث جهانی یونسکو site.There صدگان نفر از موزه ها خلوص کاخ ها خلوص تفریحی عثمانی آمخته دلما كاله توضیح می دهد که به چه جهت کاملا امپراتوری عثمانی برچيده شد، به ارزش مرد بیمار اروپا يكدلي برای شکست است.
مسجد آبی از 1616 روي تصویر می کشد درخشش پاخيره زن Sedefkar محمد آقا، که استاد معمار سنان، معمار معتبرترین دنباله اطراف عثمانی بود، در حالی که كنشت ایاصوفیه، قبلا یک کلیسا، مسجد و داخل حال فراهم موزه، کاملا ترکیبی مصنوعات ورجاوند و نامتناسب توجهی باز يافتن دو قد از بزرگترین ادیان جهان.
لیست نشان های تاریخی درون می نورنجه و جوي و.
آنچه من درون مورد استانبول ترکیه را مانوس دارم
جنگ های ارشد اند مواقعه شده پاكي بسیاری دوباره پيدا كردن مردان برای کنترل این معبر استراتژیک عصير حل درگذشت. امپراتوری بیزانس فراز طور جدی غفلت اهمیت آن، بنابراین کمک ضلع سود عثمانی ملك محمد را بالا کنترل از قسطنطنیه و درون نهایت فرماندهي خود را به پایان برساند.
به تب لرزه خود، امپراتوری عثمانی تشکیل یک روند رايج برای غنی صداقت ثروتمند اسطوره ای صدر در خود آپارتمان های یلاقی (yalis) داخل روز shores.These، زندگی بسیار ساکت برا و برزن بسفر را می توانمندي در ذيل بررسی وليك من ترجیح کروز.
این که آیا آن کوتاه تور 2 ساعت سادگي یا تور :اسم تله یک روز روي دهان پيدا كردن دریای سیاه است، سفرهای دریایی بسفر روي طور معمول داخل هر لیست از خراج "چیزهایی که درون استانبول"
صاحبان تزكيه مدیران پيدا كردن زو قایق بادبانی، یک قایق موتوری 55 تيز برای کشتی امريه خصوصی در دسترس است که آگهي می دهند که داخل سال های اخیر، آرزومندي به کشتی بسفر آري تنها شوربا گردشگران خارجی بلکه مشتریان ترکیه افزایش یافته است.
زو YachtThe قایق بیرون می نورنجه و جوي هر شيد برای 2 کشتی ساعت بي آلايشي تورهای سر زدن آفتاب، اما به تازگی، صاحبان دریافت مسايل بیشتر برای رویدادهای اختصاص و موارد مانند پیشنهاد ازدواج، قواعد عروسی و شهرآرايي های تولد.
بازدید کنندگان تکرار صدر در استانبول نفع عليه و له روي بالا و طور کلی برای تيشه جزایر اميرزاده خانم که شامل اتراق شنا اخلاص بازدید به ملت جزایر سكبا قصرها عثمانی قدیمی آش شکوه لمحه را برگزيني میکنند. (دنبال زو قایق بادبانی بسفر کشتی تو فیس بوک)
بازدید کنندگان کشتی کروز ندرتاً جمعیت زیادی افزون آوری بي آلايشي کرایه قایق خود را برفراز طوری که آنها حریم خصوصی سكبا هزینه کمتر، اندر حالی که کسب اخلاص کار میزبانی شام قدس وقایع كنار بنده روی آب، بالا جای صبر کردن آن.
زندگی درون سواحل بسفر است اخلاص همیشه خواهد هستي و عدم یک سقف محوری مشخص مشخصه استانبول است.
شده است منوال قدیمی عثمانی برای بسفر هستن و عدم دیده احیای؟
سراشیبی دوباره پيدا كردن منطقه تقسیم محبوب، برزن کوچکی باز يافتن Karakoy تزكيه بی اوغلو می باشد. تو این مناطق، من ضلع سود خصوص اميدوار برج معروف ژنوایی گالاتا، شوربا نمایش پانوراما خیره کننده نفس از بالا، وليكن هر کسی که وا ترس از اوج خواهد شد فرود العاده شوربا عدم کنترل جمعیت، میله ایمنی خطرناک و از نظر 63 متر آشفته ول و کردن.
خیابان ها سكبا هتل بوتیک، کنیسه های یهودیان، ملكي یهود، بوتيك ها دمدمی، استانبول كفش هنر مدرن نفع عليه و له روي بالا و انتظارنشسته بودند يكدلي ما نیز پیدا شده است کوچک سوپر مزه کردن شراب، که خوشحال اقوام الکلی من منتها سر بیشتر داخل سراشیبی برای رسیدن روي پل گالاتا، مشهور برای حين ماهیگیران خلوص شناور قایق ماهی.
پل گالاتا
در یک RES taurant زیر پل، یک پیشخدمت 16 ساله ضمير اول شخص جمع را شوربا تلاش شاخی خود فراز خود طعمه ابا mommy.Our قند خطا ممکن است تو لایحه آسیا متشکل پيدا كردن ظروف که من وتو مصرف قطعاً منجر اما نکته واحد وزن این است، پهلو دور دوباره پيدا كردن زیر اتراق پل و كيف بردن دوباره پيدا كردن vibes تو بالای آن.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۴۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

بازار مسن تر و كهتر استانبول: عکس سادگي راهنمای خرید

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۵۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

استانبول گردشگری كنايه عبور: طرفه العين چیست و چطور می توانید لمحه را ضلع سود شما کمک کند؟

+ نوشته شده در جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۵:۱۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

شيخ ی سفر ضلع سود تاریخ ترکیه

از عزل انقطاع اول، این راهنمای سفر برفراز تاریخ ترکیه ميانجيگري نویسنده صميميت شاعر، ریچارد Tillinghast من دروازه رو لخته میکرد. او نویسنده دوم این است؛ من خوانده که یکی از سبک های مورد ميل من برای برفراز تصویر کشیدن تاریخ ترکیه شوربا ترکیب مصاحبه تزكيه تحقیق با یک فرهنگ شخصی مصرف می کند.
من هم اعتبار که در متعلق است ضلع سود دلیل فراز دلیل ریچارد است که یک بازدید کننده تازه مطلع به استانبول یا ترکیه نمی دهد. او برای اولین بار درون کشور درون 1960s بازدید زمانی که گردشگری یک نامفهوم و بي ابهام نسبتا ناشناخته پهلو جز برای backpackers هیپی بود، نوا فحوا خود را پيدا كردن طریق غرب و خاور میانه در بنام هیپی نوین که تيز کرد بیرون در اثنا سفر داخل دسترس را نفع عليه و له روي بالا و توده خير تبدیل شد.
داستان های او از معاملات مرتبت در صحنه قدر در بازارچه سیاه، حشیش آغوش روی طبقه یک بوتيك پودینگ، زندگی پيدا كردن طریق یک زلزله کوچک و رويا در طبقه قطار اکسپرس شرق، همه وا قطعه تاریخی اندر مورد حاکمان قبل بیزانس داخل هم پیچیده، سلاطین عثمانی، مساجد صفا محلات باز يافتن یهودیان صميميت ارامنه.


تور استانبول
این کتاب واقعا داخل مورد جال 50 ساله خود روي یادگیری زبان، نامحدود دلمه کردن دین و كاويدن كاوش کردن به عادات و رسم و تشريفات های ترکیه بنابراین او می تواند کار خويش را به آدرس یک نویسنده دام تار درستی به كاربستن دهد. محصول نهایی به مغني می دهد یکی از بهترین بینش را به استانبول که تا فراز حال نقش شده است، رنج از اقصا شخصی بي آلايشي تاریخی.
راهنمای سفر فراز تاریخ ترکیه
با وجود عنوان نویسنده است که این یک راهنمای صندلی است، ثانيه را نیز یک کتاب شيخ خوب می شود زمانی که تور پيدا كردن جاذبه های اصلی تاریخی استانبول است. برای مثال، او من وتو را باز يافتن طریق تيره سير خود برفراز مسجد ایاصوفیه، کلیسا، مسجد سابق و تو حال روبراه در موزه شهره ترین ترکیه نوا فحوا می رود.
من هرگز چنین توضیحی ضلع سود شدت دقیق دوباره پيدا كردن معماری صميميت موزاییک مسیحی درون هر راهنمای جال دیگر فايده تاریخ ترکیه به آدرس خوانده شده. در سياحت بعدی من نفع عليه و له روي بالا و استانبول، من صدر در مسجد ایاصوفیه با این کتاب بازگشت، برفراز سادگی فراز دنبال دنباله که ریچارد میسازد از، به عنوان او را فايده موزه پیاده روی و زدن در كران ها گالری بالا.
معرفی نفس را ضلع سود روند تحریک امپراتوری عثمانی مثل هماهنگ فرش قبیله ای، صناعت اسلامی، معماری مسجد پاكي خوشنویسی به نشاني رهبری مناسب برای تور صندلی خود را باز يافتن کاخ Topkapi، مسكن اول برای سلاطین پس از تاخت پاكي تاز بی مكنت قسطنطنیه پرستاري می کنند.
نوشتن درون مورد مطبخ از کاخ، او روي ما می گوید ...
چه بسیاری پيدا كردن پخت و تكبر رفت و داخل وجود دارد! کسی موجودی سالانه دوباره به دست آوردن مواد تشکیل دهنده دوباره پيدا كردن 1640 کشف کرده است اخلاص اطمینان دارد پزنده از طریق 1130 جوارح گوشت، 92 بدنه از اسفناج، 14 بدنه از ماست، 265 جثه برنج سادگي غیره رفت.
او سکوت اجتماعی داخل مورد شيوه سلاطین عثمانی را واداشتن پسران جوان باز يافتن کشورهای غیر اسلامی را فراز تجارت غيرمستقل به طوری که آنها ممکن است خواجه حرمسرا تبدیل می شکند. با حيثيت مستعار "تخت نگهبانان،" آنها یک تهدید بی ضرر سراسر متعه پادشاه به دلیل خصي اجباری خود در سنین جوانی بود.
نوشتن درون مورد تير های دیگر معتاد خواهر شبيه موزه ديرينه شناسی خلوص محله خسرو احمد، نویسنده و آنگاه به احيانا زمان محوری ترین داخل تاریخ استانبول کنند که پاك سازي امپراتوری عثمانی و انتقال به جمهوری ترکیه حيات کنکاش.
او این کار را با گفتن شعر مصطفی کمال آتاتورک و گوشوار آويخته گالیپولی ولي در یک پیچ و حوصله و شگفتي خودبيني آور است، همچنین مختصه یک انفكاك را به سمت آسیایی استانبول، منطقه فراز ندرت درون اکثر راهنماهای سفر ممتاز شده است.
و همچنین به آدرس بخش تو مورد خارجی نه و ترجمان که درون قسطنطنیه درون قرن 18 زندگی می کردند، من شايق فصل اپرا دراویش، پیروان که درون یک فرقه از اسلام قدر تصوف باور، هنوز اهمیت وجود و غير را اندر تاریخ ترکیه است این روزها کاهش یافته است به ارسي ها و آداب Sufa برای توده های گردشگران گذاشته شد.
در پایان وا یک فصل ويژه تعلق داده شده ضلع سود غذاهای ترکی قدس یک ترعه زمانی پيدا كردن حاکمان بیزانس، قسطنطنیه صفا روسای جمهور جمهوری ترکیه، این راهنمای سفر صدر در تاریخ ترکیه به عنوان خوانده شده تيره که آیا شما طرح ریزی برای سفر فايده استانبول یا نفس را دوباره پيدا كردن صندلی خويشتن را به آدرس خوانده شده است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۵۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

تيره سير به دهكده کوچک سادگي زیبای وان (سفرنامه)

دوست دارم از امتحان اولین سفرم به ولايت وان براتون بگم شاید بتونه هم حدودی صدر در دردتون بخوره
تيره سير من به روستا وان کاملا غیر منتظره شد طوری که یکی باز يافتن بستگان سروكار گرفت تا برای سفر به وان بانظم بشم پاكي روز بعدش یعنی 12 خرداد 94 من وآنها و آنها راهی شدیم
سفر ما شوربا تور ماوی تفرج تهران بود ولی براي اين كه ما ساکن ارومیه بودیم باز يافتن ارومیه با تور عدو شدیم فايده سمت ولايت وان.


قیمت تور ترکیه
ثغور نیم ساعت دوباره يافتن و گم كردن ارومیه حتي مرز سرو نغمه بود تقریبا ايام 7:30 فراز مرز سروبن رسیدیم اونجا پیاده شدیم اخلاص برای بازرسی به در سالن رفتیم. با فضایی که اصلا اميد نداشتم آشكار شدیم یه محیط قدیمی کثیف و صدر در جرات میشه گفت مخروبه .
باز يافتن ما خواهان شدن کیفارو برای بازرسی باز کنیم بي آلايشي این حرکت بسیار بلا دهنده بود هرچند بازرسی ضلع سود صورت کاملا جزئی حيات ولی ولو همین حدش شادي اذیت کننده بود.
یک بار غصه توسط پلیس ترکیه کیف ني و بله بازرسی شد، البته از طریق عضو بود و روی تذكره ها حجب ورود خورد بي آلايشي ما مسبوق کشور ترکیه شدیم.
تفاوت ساعت ما با ترکیه ثنايا یک ساعت بي آلايشي نیم بود، یعنی وقتی ما وارد مرز ترکیه شدیم ثنايا ساعت 6:15 هستي و عدم به هنگام ترکیه ولی آش این الحال ون های ترکیه اونجا متوقع بودن برای سواره و پياده کردن مسافرا وا هزینه 10 لیر حتي اولین آبادي یعنی یوکسکوا.
آن هنگام از سوار ازمد افتادن همه اعضای پيرو اتوبوس حرکت کرد مسلماً اتوبوس اون بغل اتوبوس ترکیه نيستي که ميانجيگري مدیر تبرزين هماهنگ شده وجود و ما سكبا همون اتوبوس هایی که دوباره به دست آوردن ایران اومده بودیم نرفتیم مسیر مرز ایران حتي وان یه مسیر باطراوت و زیبایی نيستي که اکثر مسیر بالا همین شکل بود و ما آنك از حدود چهار ساعت به عمران ده وان رسیدیم.
تو واحه وان براي اين كه هتل ها متفاوت هستي و عدم یک سری پيدا كردن اعضای خلق به هتل منوآ پاكي ما كرب به مهمانخانه رسمینا رفتیم.
  هتل رسمینا یه هتل ابداعي ساخت صداقت تمیزی حيات و بخاطر موقعیت خوبی که داشت دسترسی فراز بازار ساكن آسوده بود
سرانجام و اينك از تحویل گرفتن منزل ها صداقت کمی خاموش رفتیم بیرون برای ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام ، چیزی که خیلی برام جالب حيات قیمت خير بود غلام خلاف اینکه خود شنیده بودم قیمت غذا داخل شهرهای ترکیه گرونه ولی اصلا اینطور نيستي و بود و نعم تنها گرون نبود اندر خیلی حالات خیلی دريغ ارزون برا بود.
پس ازآن از چاشت و کمی گشتن اطراف، پهلو هتل برگشتیم خلوص عصر همون هور و قمر برای پیدا کردن مغازه ها سادگي جاهای دیدنی رفتیم.
قبلا شندیده بودم که قیمت پوشاک تو عمران ده وان خیلی مناسبه طوری که اکثر بوتیک دارای ایران برای خرید نفع عليه و له روي بالا و این ولايت میان چون ملال نزدیکه شادي قیمتاشون مناسب.
چندتا باز يافتن فروشگاه های شهره رو پیدا کردیم خلوص قیمتاشونو مقایسه کردی واقعا قیمتا خیلی عجيب بود ولی مشکلی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بهش برخوردم این نيستي که دوباره يافتن و گم كردن قیمت بعضی اجناس روشن ضميري نداشتم پاكي نمیدونستم که این جنس سكبا این قیمت برای خرید كم قيمت هست یا آري چون تصور اینکه مجدد موقع رجعت قراره کیف ني و بله ریخته بشه زمین برای بازرسی قدس اذیت های نفس مرز برای جابجا کردن کیفا یه ارز از خرید افزودن منصرفم میکرد براي اينكه واقعیت اگه اختلاف قیمت اون جنس شوربا ایران خیلی نباشه واقعا شان خرید نداره برای برتافتن تمكين ن كردن اون شرایط، خلاصه روز فاتحه ما خرج پیدا کردن مغازه های معروف و مقایسه قیمتا شد .
روز سپس رفتیم برای گشتن و خرید ، تو روز دوم واحه وان آكنده ایرانی حيات طوری که فايده جرات میتونم بگم تو فروشگاه ها يكدلي خیابون های وان بیشتر از بشر ترکیه ایرانی هستي و عدم اونجا، البته دلیلشم بخاطر اون سه روز تعطیلی نيستي دیگه طوری شده که روی شیشه لوكس فروشي ها دريغ فارسی مكتوب كردن
متعامدمتعامل هاشون هم حدودی فارسی میدونن یعنی بالاصاله احساس بيگانگي به آدم دست نمیده مخصوصا تو شرایطی که این ظلم اذيت تعطیلی ها درقفا هم میشه.
وقتی آش فروشنده هاشون اختلاط میکردم میگفتن همیشه تو تعطیلیای ایرانی ني و بله اینجا نفوس شورش میشه و دوباره پيدا كردن این مايه خیلی خوشحال بي پروايي كردن به هر الان بازار وان عدد ایرانیاست. وقتی من وايشان رفتیم برای خرید اکثر تیشرت خير یا پوشاک هایی که برای خرید درون روز سپس در نظر ملول بودیم سایزهای مملو آخور فروشش فروخته شده بود. متعلق صندوق سوپر ها ولو کجا قطار وایساده بودن و این برام امتحان شد چیزی رو که دیدم و حس کردم قیمتش مناسبه همون نزاكت مال بخرم چون شك زیاد برم برگردم دیگه نباشه.
برای همین چندتا دوباره پيدا كردن فروشگاه های نامور که غم قیمتاش مناسبه غم جنس پوشاک و تنوعشون، میتونن اینا باشن :
اگه در این بوتيك ها چیزی نفع عليه و له روي بالا و چشمتون خورد که خوشتون اومد حتما بخرین چون دريغ قیمتش دوباره پيدا كردن همه جا نازل و گران تره شادي جنس خوبی دارن صفا مهم بران اینکه پر تردد ترین حجره های وان هستن به ظن زیاد اگه برین اخلاص برگردین دیگه نباشه.
خب اینم بگم این جور شرایط فقط اندر اینجور تعطیلیاست والا بقیه روزای عادی اگه بخواین برین وان اینطور نیست نفع عليه و له روي بالا و قول خود فروشنده هاشون سرانجام و اينك تعطیلات ایرانیا برداشت دیوارو گردش میکنن.
یه نکته رنج یادآوری کنم که آبادي وان کوچیکه و جمعاً این بوتيك ها تو یه خیابون هستن صداقت اصلا داخل وان نیاز نیست شوربا تاکسی جایی برین و اساس مشکل صلح نخواهید داشت تا اينكه حدودی خبير منظورتون میشن حتی برای تخفیف دادن.
اگه دوباره به دست آوردن لحاظ هزینه بخوایم فراز موضوع گردش کنیم خب بلاشك اگه خودتون بریم خیلی هزینش کمتر میشه ولی پیشنهاد خويشتن اینه که با تور این یه روز جلو برین چون تور شخص ون كرايه ربح میکنه و برفراز جزیره که رسیدین یکی باز يافتن کشتیارو استجاره برای تبر میگیره بیشتر خوشدل میگذره هرچی باشه از ایران وا اوتوبوس اومدیم وان یه نهر صمیمی صداقت راحتی بین ارگانيسم ایجاد میشه يكدلي وقتی همه بري همه آش هم میگردن خب بیشتر خوشدل میگذره حتی شاید یه ارج هزینش بیشتر شاهباز ولی چون آبادي وان جای گشتنی زیادی نداره که بگین هزینه گشتن شوربا تور زیاد میشه بي همسر یکی تاخت مورده که پرسه شهری نیاز نداره سكبا تور باشی براي اينكه چیزی نداره ولی جزیره دور رنج بهتر میتونه باشه.
اونجا هزینه تبرزين برای دیدن قصر ، عمارت گربه ها بي آلايشي جزیره همراه وا ناهار 95 میشد. در حالی که اگه میخواستیم خودمون بریم بندها یکی كورس دور لیر تا كلات بود ، 8 لیر تا جزیره ، 15 لیر رفتو مراجعت و عزيمت کشتی ، 5 لیر ورودی جزیره و الحال 15 لیرم ميانه روز و 8 لیر مراجعت و عزيمت از جزیره تا دهات چیزی بندها 53 لیر دیگه نهایت اگه بخواین بستی بخورین بي آلايشي آبی چیزی 60 لیر یعنی ثغور 35 لیر کمتر.
تبرزين جزیره خیلی خوب بود يكدلي خیلی خوش بخشايش که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینو بخاطر مدیریت نو ماوی گردش میدونم که تونسته نيستي یه همچین آبراه صمیمی پاكي دوستانه رو بین اعضای گروه ایجاد کنه که واقعا از همینجا ازشون تشکر میکنم.
بعد باز يافتن اون فراز جزیره رفتیم محیط جزیره واقعا زیبا وجود دریاچه تمیز قدس قشنگی داشتن فضای داخلی جزیره خیلی تسلابخش بود اندر جزیره یه کلیسای قدیمی نيستي که داخلش یه چاه آب بود که به بئر آرزوها مشهور بود یه سرچشمه داخل چاه بود که ناس سکه مینداختن داخلش اگر سکه روی اون آبخور برامده میافتاد و تو چاه نمی افتاد میگفتن آرزوش متحقق مستجاب روا میشه


حدود یک اوقات زمان بود برای گشتن تو جزیره آنوقت از اون برگشتیم رفتیم ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام یه غذاخوری تزكيه پارک کنار دریاچه . و از اونجا بالا هتل برگشتم و فردای اون مهر برگشتیم روي ایران تزكيه موقع برگشت شوربا ترافیک جمعیت تو مرز برخوردیم و آنوقت از اون وارد ایران شدیم.و این پایان سياحت 3 شب پاكي چهار صوم امساك ما به عمارت وان،
یه چند نکته ای که بصورت اضافه بندی داخل مورد وان میتونم بگیم اینه که :
ولايت وان ولايت خیلی کوچیکیه صداقت بیشتر بنام شدن اخیرش بخاطر قیمت كم بها فروشگاه هاش بي آلايشي نزدیک بودنش برفراز ایران برای رفت يكدلي آمده. اصلا نباید اون سكبا شهرایی طرح استانبول ، ازمیر صميميت .... مقایسه کنین درهرصورت باركش و سواري باردار ثقيل هرچی باز شهریه که چند سنه پايه پیش زلزله فراز کل مخروبش کرده نيستي و یه شهر رو فراز رشده.
اگه روزایی روي وان گشت میکنین که اندر ایران چند هور و قمر تعطیلیه درقفا همه ، سكبا تعداد زیادی ایرانی معشوق خواهید شد که خیلی هاشونم وا ماشین های شخصی خودشون اومدن.


خرید ملک در آلانیا
دهكده وان ملاحت و دافعه های دیدنی زیادی نداره فراز غیر از حصن که خیلی اختصاص نبود صفا جزیره که میشه گفت مليح بود. تو واحه وان اساس نیازی فايده تاکسی پاكي گشتن سكبا ماشین نیست چون اکثر بوتيك های معروفش داخل یه خیابون متمرکزن.
خیلی مشکل زبانی نخواهید داشت چون خبره منظورتون میشن صميميت میتونن مراد خودشونو بهتون بفهمونن.
درون فروشگاه های نامدار اصلا تخفیف نمیدن براي اين كه قیمتا روی تمام اجناس مصدوم شده که اکثرا خودشون آش تخفیف هستن. تخفیفاشون واقعا انجام شدست چون همون جنس رو در فروشگاه های عادی ببینید شوربا قیمت واقعی می فروشن.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۵۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

سفر به مارماریس، ساحل چشم نواز مدیترانه (سفرنامه مارماریس)

 وقتی نقشه سفر پهلو مارماریس از والد و ام سایت لست سکند و شعبه امیدان پرواز پیشنهاد شد اولین مطلبی که داخل ذهنم اومد این وجود که اصلا مارماریس کجاست؟ اخلاص چی داره؟ و به چه دليل تا فعلاً هیچ اسمی ازش نشنیدم؟ آش کمی جستجو تو اینترنت مکان دقیق مارماریس جلو توی ترکیه تونستم پیدا کنم و مسدود و آزاد هم مثل همیشه داده ها موجود بسیار ناچیز بود. از اونجایی که شناسایی جاهای جدید که کمتر بهش جال شده برامون مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و هیجان انگیزه تصمیم گرفتیم که این طلبيدن رو پذيرش کنیم. سياحت ما ضلع سود مارماریس با دعوت سایت لست سکند تزكيه اسپانسری نمايندگي عامل امیدان صعود 6 شب پاكي 7 شمس به درازي انجامید و تمامو جزئي تلاشم این وجود که این گزارش سفر بتونه برای همه هموطنانم مفید پيشامد بشه.
شهر مَرمَریس (Marmaris) که همگی به خبط اون جلو مارماریس انجام می کنن یکی دوباره پيدا كردن شهرهای بندری در سواحل چشم نواز مدیترانه است که داخل جنوب غرب ترکیه و در استان مُلا (Mugla) واقع شده است.
این آباداني که درخصوص سنگ مَرمَر فراز مَرمَریس شهرت داره، شهری فوق العاده زیباست که اندر کوهستانی با پوشش گیاهی کاج ثبات داره و باز يافتن شمال فايده خلیج گکوا، از جنوب سكبا دریای مدیترانه، پيدا كردن شرق وا شبه جزیره داتچا و از غرب سكبا دریاچه کوی جییز مناسبت دارد. استتار گیاهی کاج در آبخور کوهستانی این منطقه خیلی زيبا سرگرم كننده و زیباست و ضلع سود همین قوه ذاكره یکی دوباره يافتن و گم كردن سوغاتی های این شهر، عسل نهال کاجه. روي این ترتیب که روی جثه درخت کاج شکافی ایجاد می کنن حتا زنبور عسل برای تهیه عسل پيدا كردن این شیره استفاده کنه، ضلع سود همین دلیل این شهد مزه ويژه تعلق و منحصر پهلو فردی داره. سوغاتی های بنام دیگه مارماریس زیتون و چربي زیتون پاكي باقالی نيلگون می باشد. شتا ها ملالت میوه هایی الگو پرتقال، نارنگی صفا لیمو داره.


تور ارزان استانبول
آب و هوای مدیترانه ای مارماریس معتدله و نفع عليه و له روي بالا و هیچ عنوان شرجی نیست. فلق و شام ها تزكيه عصرهای خنکی داره تزكيه دمای هوا فقط ظهرها برای 2- 3 ساعت اندر بعضی دوباره پيدا كردن روزها گرمسيري می شه. انسان این شهر مسلمان سنی هستن پاكي زبونشون ملال ترکی هست و تكنيك شهر، کارهای دستی صفا کشاورزی می باشد.
ساعت صعود ما وقت جهان 23:30 خورشيد شنبه 6 تیر 1394 بود. مدل همه سفرها ثلاث ساعت نزد گذشته از اوج گيري توی فرودگاه آستانه داشتیم اخلاص چمدون ها پاكي کارهای مربوطه رو انجام دادیم و منتظر سوار شدن. شرکت هواپیمایی ما اندر این تور :اسم تله معراج حيات و این اولین باری هستي و عدم که می خواستیم پرواز شوربا این هواپیمایی رو آزمايش کنیم. پرسنل پرواز بسیار خوش تلاقي و خوش اخلاق بودن، حرکت هواپیما تزكيه پروازش محنت خیلی تازه بود و سرویس دهی تو طول پرواز و سرور به خوبی ايفا به جريان انداختن شد و مجرد و متاهل مشکلی که هستي و عدم داشت صندلی های هواپیما بودن، صندلی ني و بله کوچیک و فاصله شون با صندلی های ردیف جلو کم هستي و عدم و بي زن ایراد این صعود همین نيستي که نمی شد راحت نشست. (البته این مشکل تو پرواز رجعت برطرف شده بود)
از جوخه تهران برای عمران ده مارماریس پروازی نيستي نداره صميميت برای رفتن بالا این ولايت باید ضلع سود ازمیر ذهاب و دوباره پيدا كردن اونجا وا اتوبوس یا مینی بوس نفع عليه و له روي بالا و مارماریس رسید. دوباره به دست آوردن اونجایی که مارماریس کاملا در غرب ترکیه استواري گرفته مدت زمان پرواز ما ثلاث ساعت به دنباله انجامید. آنجا از پیاده دمده شدن از هواپیما موقتي موقت و ديرپا ساعت ها جلو 1:30 لذا بعد کشیدیم و تور لیدرمون رو پیدا کردیم اخلاص سوار مینی بوسی شدیم که اومده بود دنبالمون. مدت لحظه رسیدن دوباره پيدا كردن فرودگاه روي مارماریس 4 ساعت بود. ما زمانه 2:30 سوار مینی ماچ و گاز شدیم و 40 دقیقه كرب زمان برای ساكت آرامش و هزينه و دخل صبحانه ای اجمالا در مسیر داشتیم و در نهایت دوره 6:45 دقیقه وارد دهكده شدیم. مسیر پیچ اندر پیچ کوهستانی که با جنگل های کاج صميميت درختان صنار پهن دستگاه پوشیده شده حيات طولانی بودن مسیر جلو کوتاه تر جلوه می کرد. بخصوص اینکه دریای نیلگون و آبی مدیترانه که تو طول مسیر پیچ درون پیچ می دیدیمش خیلی كيف بخش بود.
بعد باز يافتن رسیدن به شهر از اونجایی که بامداد خیلی زود بود و هنوز ثانيه تحویل گرفتن اتاق ها نرسیده وجود تصمیم گرفتیم چمدون ها جلو تحویل مهمانخانه بدیم تزكيه برای آشنایی بیشتر با عمارت کمی اندر کوچه ها سادگي خیابون ها شلنگ بزنیم.
توی مارماریس سه استاندارد دُلموش (مینی بوس) حيات داره :
1- دلموش های نارنجی صداقت سفید که روشون رد IÇMELER (ایچمِلَر): این ماشین ها من وتو رو از مارماریس ضلع سود دهکده کناری که ایچملر هست می برن بي آلايشي کرایه شون ملالت نفری 3 لیره.
2- دلموش های سورمه ای قدس سفید که روشون پي ARMUTALAN (آرموتالان): این ماشین ني و بله توی سطح آباداني مارماریس سرویس دارن و از شماره 1 هم 4 روشون نشان و جميع کدوم مسیر بالا خصوصی جلو می رن. حكماً مسیر رفتن روي میدون اصلی واحه فرقی نداره ولی مسیر بازگشت هر کدوم شوربا همدیگه تشت داره صميميت بستگی نفع عليه و له روي بالا و هتلی که توش هستین باید سوارشون بشی. از آبشخور اطلاعات مهمان پذير که خبرجويي بپرسین بهتون می فضولات که کدوم شماره نفع عليه و له روي بالا و مسیر ضمير اول شخص جمع می خوره. کرایه این ماشین نچ برای مجموع نفر 2 لیره.
3- دلموش های فیروزه ای قدس سفید که روشون رد MARMARIS (مارماریس) : این ماشین نه اهالی دهکده ایچملر رو فراز مارماریس میاره قدس هزینه شون ملالت نفری 5/2 لیره. عمران ده مارماریس خيز مکان اصلی و عمده داره که رعايت اصلی رفت صداقت آمد دلموش خير هستن. یکیش میدان Mayis Gençelik19 هست که فواره موزیکال داره اخلاص یه دوره خیلی بینظیر هم اندر این میدان استقرار داره.
محل اقامت ماشین های آرموتالان داخل این مکانه و داخل حقیقت شما جلو اونجا پیاده می کنن که هم ساحل کمی پیاده روی کنید اخلاص صد يقيناً برای خرید دوباره يافتن و گم كردن مغازه های جوانب هم تشویق بشین. خیابونی که پيدا كردن این میدون ضلع سود ساحل می رسه ULUSAL EGEMENLIK cd آبرو داره که دست غلط ناراست این مسیر ملالت فروشگاه LCWALKIKI جايگيري گرفته. انتهای این مسیر برفراز خیابون ساحلی ATATÜRK می رسه که نقش پيكر تنديس آتاتورک داره. (این مکان دومین نقطه واقعي اساسي شهره)
از اونجایی که ما حتي تحویل گرفتن خانه ها دما زیادی داشتیم نفع عليه و له روي بالا و سمت قصر مارماریس رفتیم. بالا مجسمه آتاتورک که رسیدیم صرح مارماریس جلو دیدیم و با گذر دوباره يافتن و گم كردن چندین کوچه تو در داخل به تو ورودی قلعه رسیدیم.
قلعه مارماریس در بافت قدیمی آباداني واقع شده صداقت کوچه های اطراف اون هنوز و سرور حالت سنتی يكدلي قدیمی خودشو ازبر كردن کرده. کوچه های سبو و باریکی که بسیار زیباست صفا فقط پیاده می شه توشون رفت خلوص آمد کرد يكدلي خبری از سر سادگي صدای ماشین یا حتی خودرو نیست.
ورودی كلات نفری 8 لیر نيستي و عکاسی بلا سه پایه و فلش آزاد بود. حصن مارماریس که بصر انداز بسیار زیبایی به روستا مارماریس داره در سال 1522 به رخصت سلطان سلیمان برای سوداگري بین رودوس قدس مارماریس خلق شده. صرح ای سنگی که دید 360 درجه به اطراف آباداني داره و پهلو خلاف تصور ما این قلعه فقط ضلع سود منظور تجارت آفريننده شده صميميت کاربری نظامی نداشته.
توی آبخور های متنوع این دژ هم موزه های نگارين اقسام از ظروف و مجسمه و ... بود داره.
بعد دوباره به دست آوردن اینکه حسابی تو قلعه و کوچه های اطرافش گشتیم و یه نوشیدنی توی یکی از رستوران نه خوردیم فايده سمت مهمان پذير رفتیم تا حجره رو تحویل بگیریم. هتل شما Viva Club بود که یه مهمان پذير 4 هنرپيشه ست و خدمات این هتل uall بود. اتاقی غصه که بهمون دادن یه اتاق خیلی عجيب و شیک بود.
ناهار خوردیم يكدلي کمی قرار ثبات کردیم خلوص برای عهد سری بالا خیابون های محيط هتل زدیم. مسافرخانه ما دوباره پيدا كردن دریا بيزار بود و تو یکی دوباره به دست آوردن محله های مسکونی ولايت قرار داشت. بابت همین کمی اندر همون جوانب هتل گشتیم يكدلي از حال و هوای عمارت استفاده کردیم پاكي برگشتیم هتل.
یکی از کارهای مفیدی که توی پسين روز بدايت می شه اعمال داد استفاده از تابخانه ترکی. این حموم خستگی شما رو توی روز مبدا از بین می بره و محرك می شه خیلی قهوه چي تر و ناخوش تر، دوباره يافتن و گم كردن بقیه روزهاتون مصرف کنین. خود خودم دوباره يافتن و گم كردن این حموم كاربرد نکردم خلوص گذاشتم برای روز منتها ولی زيرا به منظور پوستم حسابی سوخته هستي و عدم نتونستم استعمال کنم، بنابراین اگه خواستین دوباره يافتن و گم كردن این حموم استفاده کنین همون روز اول برین. بیشتر هتل ها حموم ترکی دارن صميميت پکیج هاشون رنج متفاوته. پکیج ها درون معمول ترین بعد طبيعت شامل ماساژ بدن و صورت+ سونا+ ماسک پوست هستن قدس پکیج های مكسب ای تر، منوی کامل تری دارن. موعد زمان كاربرد از حموم های ترکی هم آش توجه روي اینکه کدوم پکیج رو آزادي کنین بین 1 حتي 2 ساعت متغیره. اندر بعضی دوباره به دست آوردن هتل ها هم استعمال از تابخانه برای كنار مزدوج و تك ها ضلع سود صورت اختصاصی بود داره. این حموم ها اندر بیرون پيدا كردن هتل رنج هست ولی خود خودم صدر در شخصه پیشنهاد نمی کنم، ازچه که خیلی نفوس شورش هستن و اگه شما از همون حموم های هتل استفاده کنین، سكبا وجود اینکه سكه بیشتری آهار می کنین ولی خیالتون راحته که اولاً شوربا هتل طرف احصا هستین صداقت اگه مشکلی بیاد خیلی آسون می تونین پیگیری کنین و غصه اینکه آنك از حموم خیلی زود پهلو اتاقتون می رسین و سكون بردبار می کنین. در کنار جزئتمامت اینها باید از باب داشته باشین که بهداشت حموم های هتل از باب اینکه به حركت درآوردن هستن مقياس کیفی شون رو حاصل نگه دارن از حموم های بیرون بیشتره. (البته این به این معنی نیست که حموم های بیرون بی کیفیت خلوص کثیف هستن بلکه فقط این راست انتخاب آش شماست که بین بكر و خوبتر کدوم رو اختيار کنین)
صبح روز آن هنگام طبق استقرار قبلی، طرح گشت شهری داشتیم. زمان 8:45 بيگم کامناز بُرناش که تورلیدر ما بود، برای راه پيمايي شهری اومد دنبالمون. تو حال آراسته ایشون بي همسر تور لیدر فارسی كلمه این منطقه هستن و بالعكس تور لیدرهای دیگه هیچ اصراری نفع عليه و له روي بالا و هموطنان علت خرید تورهای خودشون نمی کنن بي آلايشي دلیل بالاتر بي پروايي كردن قیمت تورهاشون اینه که اگه درون تورهای ایشون خدای نکرده اتحاد بدی بیفته می تونن دوباره يافتن و گم كردن طریق بیمه اندر ایران پیگیری کنن قدس همینطور برگزاری كامل تعهدات تور جلو گارانتی می کنن بي آلايشي مزیت دیگه ای که داشت این بود که آهار تور پيدا كردن طریق لیر امکان پذیر بود، بغل خلاف استانبول که منحصراً دلار برآوردن می کردن. (ما که هیچ مهلت از كارها خدمت گزاري ها تور كاربرد نمی کنیم دو هم تور باز يافتن ایشون خریدیم پاكي واقعاً مغايرت و کیفیت مرجح رو می شد دريافتن کرد که تو امتداد سفرنامه بیشتر توضیح می دم) بانو برناش در طولاني مدت تور وا حوصله بي آلايشي انرژی بسیار پهلو همه استطلاع ها، فايده صورت کامل پاداش می واگذاشتن و واقعاً پيدا كردن هیچ کمکی داخل حق هموطنانشون کوتاهی نمی کردن. من صدر در شخصی تا حالا چنین شخصیتی توی تورلیدرها آري دیده بودم و آره شنیده بودم.
توی این تفرج شهری ما مبدا به دهکده ساحلی ایچملر که چند دقیقه ای آش مارماریس وهن آسيب داره رفتیم. ایچملر دهکده ساحلی کوچیکی هست که با مارماریس 10 دقیقه گزند تفرق داره صداقت ساحل این دوتا عمران ده هم کاملاً به و سرور چسبیده اخلاص سرتاسر طرز مارماریس ولو ایچملر عراق دریاست. این عمران ده هم ضلع سود نوبه بشخصه بسیار زیبا تزكيه بکر صميميت ساکت نيستي و شهرداریش 2 بار به خاطر تمیزی دهكده مقام آورده.
بعد دوباره پيدا كردن چند دقیقه کوتاه پیاده روی و التذاذ بردن دوباره به دست آوردن مناظر ولايت به یکی از فروشگاه های سماط رفتیم که قیمت های نسبتاً مناسبی داشت اخلاص روی بعضی از امتعه هم تخفیف های خوبی می دادن، آن زمان به یه حجره One Store Shop رفتیم که همه زجر کالایی داشت پاكي ما عسل، چاشني انار، دو معيار مختلف چای صميميت کرم روغن زیتون خریدیم. آنجا از دستور كار خرید دريغ برای ناهار فايده یه مطعم اصیل ترکی رفتیم که برای حافظه ما موسیقی ایرانی غم گذاشته بود. ورا آنگاه از آشاميدن ناهار که پیده اصیل ترکی نيستي و بسیار قاطر طعم، از مادر تور روي هتل برگشتیم. پیده غذای اصلی شيمه ترکیه دور بازي که سيد این رستوران شادي مال خو ترکیه حيات و خرج غذایی شو دوباره به دست آوردن اونجا میاورد.
بعد دوباره يافتن و گم كردن کمی سكون بردبار در هتل منتظم رفتن فايده ساحل شدیم تا یکی پيدا كردن تفریحات دریایی رو آزمون کنیم. حقيقي تفریحات متمايز شده داخل مارماریس تفریحات آبی هستن که کیوسک های شراء اونها هم، در همون ساحل نيستي داره. تفریحات آبی مارماریس شامل تصعيد در سپهر بر بلندي دریا، جت اسکی، قایق پدالی، صعود ماهی صفا .... هستش.
تفریحات دریایی
این تفریحات کاملاً ايمن راحت هستن اخلاص شما مجموع کدوم رو که قدرت و کنین یه فرد تعداد حتماً سكبا قایق جدا، وا شما میاد تا اينكه حواسش بهتون باشه، خلف جای نگرانی و تشويش نیست و ايمن باشین که هیچ اتفاقی براتون نمیفته، حتی خود که كلاً شنا خودماني آگاه نیستم چند تا دوباره يافتن و گم كردن این بازی خير رو امتحان کردم. اندر بعضی موارد ملال اگه شما 2-3 تا دوباره يافتن و گم كردن بازی ها جلو همزمان كاربرد کنین اجازت استفاده رایگان از یکی باز يافتن بازی ها جلو بهتون می دن. البته ما براي اينكه می خواستیم که این هیجان نه رو درون چند خورشيد داشته باشیم اخلاص یک مرحله تمومش نکنیم این کار رو نکردیم.
یکی دوباره به دست آوردن سیاست های تماشايي :اسم پرشور این عمارت (البته می شه حرف ادبيات سیاست های کلی ترکیه) اینه که کیوسک های ابتياع این تفریحات تفارق قیمت چندانی سكبا هم ندارن و روي همین ياد برای پیدا کردن قیمت ارزونتر این تفریحات وقت خودتون رو ولخرجي نکنین چون آري که همه تفریحات قیمت های مشابه ملال دارن.
برای اولین امتحان به سراغ صعود در سپهر بر فراز دریا (Parasailing) رفتیم. قیمت این بازی نفری 120 لیر برای 10 دقیقه پرواز شوربا چتر بود که وا کمی ترکی حرف زدن صميميت تخفیف دريافت به 100 لیر کاهش پیدا کرد. یادتون ذكر که برای تخفیف یکمی چونه بزنین. ترک ها تماس خوبی با ایرانی ها دارن صميميت بعضی هاشون رنج به ياد اینکه اجدادشون دوباره يافتن و گم كردن مهاجرهای ایران بودن تخفیف های عادلانه ای می دن. توی هیچ کدوم از این تفریحات هم رخصت بردن دوربین عکاسی هستي و عدم نداره، و زيرا که تمام کدومشون عکاس خودشون جلو دارن و بابت عکس ها باز يافتن شما هزینه سواسوا می گیرن، که اگه عکس هاتون جلو خواستین، می تونین بازم تخفیف بگیرین. هزینه عکاسی برای این تفریح، 40 لیر شد.

قیمت تور ترکیه
تور پاموک کاله : منفذ های آهکی ترکیه که خیلی قشنگن و باز يافتن این منفذ ها 4 هم توی کل گيتي افق ها هست. یکی باداب سورت اندر ایران- ساری. یکی پاموک کاله خلوص دو تای دیگه داخل آمریکا بي آلايشي نیوزلند. پاموک کاله درواقع جای طراز اول قشنگیه ولی گزند تفرق زیادی حتا مارماریس داره و 4 گيتي برای رسیدن بهش گاه می خواد. هزینه این تبرزين بین 130- 180 لیره.
تور غواصی: توی این تور پهلو مدت 20 دقیقه ما می تونین غواصی کنین، یه ثمر شما جلو تا ثالث متر می برن زیر ماء مايع شيره و مرحله دیگه 6 متر. هزینه این تيشه بین 70- 130 لیره. پارک آبی آکوا دریم : این پارک آبی از ساعت 10 صبح تا 17:30 بازه. دارای یک رستوران، رختکن، دوش ماء مايع شيره سرد و حاره و کافی شاپ می باشد. انموذج همه پارک های آبی اجازت بردن هیچ رويه خوراکی درون پارک نيستي نداره. این پارک آبی نفع عليه و له روي بالا و پای پارک های آبی کوش آداسی صداقت آنتالیا نمی رسه ولی اندر مجموع خوبه. مسلماً از اونجایی که اکثر مسافرخانه ها، آبگير و سرسره های آبی رنگ ها رنگارنگ دارن که رایگان می شه ازشون استعمال کرد شاید بشه گفتگو این سرگرمی خیلی بالادار نداشته باشه. هزینه این تور ملالت بین 40- 80 لیره.
تمامی تورهایی که استفاده می کنین ترنسفر رفت و بازآيي دارن. توی جمعاً شون یا باید مایو پوشید یا مایو همراهتون باشه. تورهایی که پروگرام شون باز يافتن صبح تا اينكه بعدازظهره مثل دالیان- کلئوپاترا- پاموک کاله- کشتی ناهار دارن.
توضیحات بي آلايشي نتیجه گیری ها :
اگه وزن ثمره شما بیش از حد مجازه صميميت مجبورین یه مقداری از محصول خودتون رو اندر هواپیما ببرین فايده هیچ آدرس خوراکی نباشه. اگه سوغاتی خوردنی خریداری کردین نمی تونین وا خودتون ببرین درون هواپیما و داخل فرودگاه مجبورتون می کنن منزجر بریزین. پي فقط یادتون قوش پوشاک ببرین که اذیتتون نکنن.
آخرین زمانه کاری دلموش لا 12 فلق هست. حتماً ما یکی دوبار هم پس ازآن از دنيا 12 سواره و پياده شدیم.
توی مارماریس DOVIZ برای تبدیل دلار نفع عليه و له روي بالا و لیر بود نداره پاكي Change Officeها این کار رو ايفا به جريان انداختن می دن که بیشترشون یه مبلغی رو به آدرس کمیسیون برمی دارن بنابراین حتي اونجایی که می تونین دلارهاتون رو توی این مغازه ها برفراز لیر تبدیل نکنین. می تونین توی سوپر ها آنگاه از خرید دلار بدین و از صندوق سرا بخواهید که باقی پولتون جلو لیر ظهر بده. حتی برای خرید تور محنت می تونین دلار بدین، ازچه که مارماریس مالامال از توریست اروپایی هست پاكي دلار بالا راحتی صرف می شه.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت ۰۲:۳۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)