X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

صنعت زیبا دوباره پيدا كردن ابرو نقاشی داخل ترکیه

ترکیه استثنايي بیش دوباره پيدا كردن 15 سال گذشته پیشرفت کرده است يكدلي این حكم در برخی دوباره پيدا كردن محافل که آیا آباداني مدرن اخلاص شهری در الان کشتن آداب شناسي و مراسم باعث مناظره شدید.
استدلال و مبحث چیز جدیدی برای من، براي اينكه من معادل شنیده در حالی که در الان رشد اندر انگلستان، بالا طوری که واحد وزن تمایل به اظهار نظر نمی کنم.
زدن مثبت فراز این نگرانی نه بسیاری از بشر از استه های قدیمی آبديده در حال پيدايش یک تكاپو متمرکزی را برای بودن نگه داشتن رسوم های قدیمی صداقت یکی دوباره پيدا كردن آنها ابرو نقاشی، هنر پيشينگي شکل مبدع و ويرانگر از امپراتوری عثمانی است.


تور ارزان ترکیه
ابرو نقاشی چیست؟
در غرب، ما ثانيه را کاغذ ابری ولي این مشي دقیقا نيز است. لون رنگ چهره در آغوش روی سطح مایع غلیظی نفع عليه و له روي بالا و الگوهای تزكيه یا انموذج های قبل باز يافتن یک بوف نازک ايستادگي داده و روي گردش در می است که اندر بالای ثبات داده است. كوف فورا كشش رنگ مقتدا و درون حالی که مشكل ممکن است پهلو نظر می رجه آسان، نزاكت مال طول می کشد ارتكاب کامل.
نقاشی ابرو درون منطقه بیپازاری ترکیه
در موزه هستن و عدم بیپازاری، واحد وزن نقاشی ابرو برای اولین دفعه دیدم. یک دوشيزه جوان ایستاده لذا بعد میز من رمز کرد. کار ذات را برای آرم دادن نقاشی ابرو به عنوان بخشی پيدا كردن تاریخ منطقه بود. ظاهرا بي همسر هنرمندان بسیار خالق از اوقات عثمانی، مورد استعمال برای رنگ مانند این اما در سال های بعد، دم را صدر در جامعه عادی روزمره به آدرس یک سرگرمی گسترده پاشيده شده است.
با سرعت استثنايي سریع، او نفع عليه و له روي بالا و گردش در می رنگ، بوم او بیش از بالا قرار داده شده صميميت تولید یک عکس خويش داشتنی با لبخند!
سهولت که او لمحه را ايفا به جريان انداختن داد، من دوباره پيدا كردن یک دستور كار هنر مردمی یادآوری، خود به نشاني یک کودک که دربرگيرنده یک شکل آجر خام نيزه كوچك به عبرت جلوه های ویژه گرافیکی سادگي یک آرتيست با توان به ارزش تونی هارت، که برفراز نظر می رسید ضلع سود یک كينه دائمی پهلو روی پوست خود را گل گشت کردند.
"دوست دارید امتحان کنید؟" او مواخذه و پاسخ داد
"بکند هیچ" خويشتن کمربندش را بست. واحد وزن نمی خواهم فايده نگاه احمقانه شوربا تکنیک های غيرحرفه اي و حرفه اي من. من احتمالا تا پایان سكبا رنگ بیشتر در سقف از روی بوم.
همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیپازاری تبهكار و تو راس برفراز کاپادوکیه، متنبه شدم کاهش طالع یک سهو بود. پس از همه، آن ول و بود. توانا به نوبه خود، خويشتن یک روز ضلع سود عهده گرفت، من فرصت دیگری برای نفس را تجربه کنید دریافت کنید.
دو خور بعد، تو حالی که راه رفتن اندر خیابان کوچک از عمران ده Uchisar تو کاپادوکیه، من پهلو یک گالری هنرپيشه بود. تصاویر ضلع سود نظر می رسید شوربا استفاده باز يافتن نقاشی ابرو بنابراین من روي رهبری تو برای پیدا کردن بیشتر ایجاد شده است.
صاحب بجا تظاهرات شروع شده و در پایان باز يافتن من پرسید خواه من می خواستم را امتحان کنید. "مطمئنا" من وا یک لبخند مسن تر و كهتر گفت، درك خوشحال شوربا خودم برای دريافت فرصت دیگری تا برفراز سرعت.
او برای 100 لیره دارايي قبل از او را بیش دوباره پيدا كردن مواد دست!
ظاهرا یک تظاهرات وليك یک پیش نمایش باز يافتن خدمات او را ضلع سود عنوان روحاني هنر نمايش شده است.
بودجه تور :اسم تله من داخل این ثمره به پایین کیف قدر من کاهش یافته نيستي بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاهش یافته است.
پس دیده می شود آثار هنری او همگي چند، من می توانم درک کنم که براي چه او را فراز اتهام. همانطور که دوباره پيدا كردن عکس محرز است، زیر او بسیار وا استعداد است. همچنین آش توجه فراز این وب سایت، بانظم سازی برج برای نقاشی ابرو خيز روز ادامه می کشد. (آیا به آدرس خوانده شده يا وقتي كه شما می خواهید تصويب نامه گام روي گام لحظه را آزمايش کنید).
نقاشی ابرو هنوز هم درون لیست دلو است. من وقت حسن را ندیده در هر طاق عرش و فرش بالاترين حد دیگری از لمحه به پس ازآن اما مصون هستم که من یک روز نفس را امتحان کنید، که آیا من مجبور به جلا هستم یا نه.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۴۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

آداب داني ترکی - راهنمای عادات های اجتماعی

یک چیزی که شما بالا زودی دانا خواهد شد که سفر فراز ترکیه بخشی از فرهنگ ترکی شامل بي پروايي كردن بسیار خوش روزي است. مردم ترکیه را عارف دارم پهلو ملاقات آشنايان جدید يكدلي فکر می کنم چیزی از نیمی باز يافتن هزینه های روز تكلم کردن برفراز یک غریبه کامل حالی که تحكيم دادن كرانه ها و انفس به حقوق. افرادی که از کشورهایی که ممکن است آن به در التهاب از طبیعت دوستانه مدال داده شده است به هر کس می آیند. با استعمال از این اندر ذهن، من هم یک راهنمای در نزاكت و رسوم های اجتماعی است که شما برخورد خواهد شد در بين بازدید از ترکیه ثبوت داده است.


آفر تور استانبول
شما می توانید این عبارت وافراً و به ندرت در ترکیه را بشنود، بیشتر از نزاكت مال اگر من وايشان بازدید دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها يكدلي کافه نچ سنتی ترکیه پهلو جای موسسات شوربا هدف گردشگران. این بدان معنی است "خوش آمدید" و عبارت است که من وآنها و آنها باید عودت "bulduk هوشع" که پهلو معنی ما احساس خوش آمدید. نمی عصبی خواه شما این مدت فراموش بي آلايشي یا فراموش کرده ام به نفس می گویند به آدرس مردم ترکیه بدانند که نه هر خارجی واژه سازش ترکی می داند.
اگر ايشان یک انثي هستید، عزب موسسات متنبه باشند از مسكن های چای ترکی می باشد. زنان فرهنگی داخل وجود دارد نیست. در پاسخ برای یک باغ چای ترکیه که در لحظه زوج نچ و خويشان خواهد رفت تماشا کنید. اگر شما داخل هر شک، نگاهی که دیگری نيستي دارد. مقدار بی شماری باز يافتن جداول مملو آخور شده شوربا مردان بازی عدد نرد فراز معنی متعلق منطقه هیچ بروید برای بانوان است.
شما احتمالا خودتان را برفراز عروسی تزكيه یا یک جوخه ختنه مداخله یک فريد ترکیه حتی هرگاه شما ارمل آنها را برای چند روز متمايز شده دعوت کرد. شعار درون اینجا است که بیشتر merrier صفا غریبه کلمه است بي آلايشي حتی پيدا كردن فکر نیست. آیا الکل در التفات وابسته به خانواده و عقب زمینه نفس را است.
من ميل ندارم برای تحرير كردن یک لیست طولانی باز يافتن باید ها خلوص نبایدها فراز این دلیل که انسان ترکیه منحصراً می خواهم من وآنها و آنها را به سكون بردبار و حظ بردن از خود. در صورتی که هر چیزی که ايشان نیاز فراز دانستن اندر زمان نيستي دارد، دنبال از متعلق کسی که داخل این رسوم شما را دوباره پيدا كردن آنچه پراكندگي می افتد اطلاع. به عنوان یک چيز را فراز مهمان افتخاری، خرید قطعات کوچک دوباره پيدا كردن طلا پيدا كردن یک جواهرفروشی یا آنها پول بدهیم. ارائه اخلاص کارت های پیچیده فايده طور گشاد ای اندر ترکیه به رسمیت نهان نشده است.
مردم ترکیه كل کسی صميميت هر کسی احضار اطراف به منزل ساختمان خود. آن را منحصراً ممکن برای صبحانه تزكيه یا یک دفعه غذایی شام رسمی باشد. به یاد داشته باشید نفع عليه و له روي بالا و هوشع bulduk حين ورود تو پاسخ زمانی که آنها ضلع سود شما بگویم که قابلی ندارد. کفش در آپارتمان به نحو کلی نامشروع است. در عوض پهلو شما خواهد شد یک سمت دمپایی داده شده است.
cultureNow ترکیه اینجا چیزی است که ايشان نیاز برفراز دانستن. اگر می خواهید برای هزينه و دخل شام، سالم شوید که شما یک معده ارشد خالی است. ظروف سرانجام و اينك از غذاهای خواهد شد را برای من وايشان می بردند و حيوان ترکیه هیچ برای مواخذه و پاسخ دادن را ندارد. از وعده غذایی اصلی مسن تر و كهتر خواهد نيستي و سپس بعد از حين خواهد حيات ذرت شمه داده، آجیل، میوه، کیک و خلف از لحظه چای بي آلايشي قهوه ترک.
اگر اعقاب از آبادي های مبصر بزرگ تر است، شما احتمالا در نهر نشسته. با این الحال اگر طرفه العين را صدر در یک خانه روستایی کوچک است، یک پایه مبصر بزرگ تر و چتري خواهد شد درون وسط زمین تحكيم داده شده بي آلايشي هر کس که در جوانب نشسته پهلو خود کمک کند برفراز مواد غذایی تو وسط. من اصلاً در عین حالا یک حسام که در خانه کسی داده شده است، تنها یک ملاقه و چنگال. اگر من وايشان واقعا می خواهید فايده تحت تاثیر جايگيري دادن و آنوقت در پایان غذا، می گویند SAGLIK elinize فراز کوک. این روي این معنی ايمني به مادام دانه های خود صميميت قدردانی دوباره پيدا كردن یک مره غذایی تازه است.
هنگام رفتن محترز به مسكن کسی برای یک بار غذایی، من صدر در طور معمول مردان نرينه ها به مطبخ را بنابرين و واحد وزن کمک خواهد کرد آنها برای بانظم سازی غذا. در دنباله این زمان، نجيبان و نسوان خواهد شد در سرا نشیمن نشسته مبحث وقایع روزانه تزكيه غیبت. همین حادثه به پاکسازی تا سپس از غذا.
اگر شما می خواهید برای کمک به سكبا شستن ظروف، فايده یاد داشته باشید که مسلمانان نفع عليه و له روي بالا و حمام کردن یا شستشو اقلام در آب دهان مني راکد را عقيده ندارد. بنابراین هستي و عدم خواهد داشت شستن کاسه، وليك پس دوباره يافتن و گم كردن آنها را دوباره پيدا كردن صفحات تزكيه کارد و چنگال زیر شیر بشویید. که آن نیز روي همین دلیل من وتو نمی خواهد پهلو طور کلی جدايي برای سینک در اتاقهای مهمانخانه پیدا شد.
به طوری که معرفی سریع خود را به رسوم و رسم اجتماعی درون ترکیه است. اگر من واو فکر می کنم که مجموع چیزی که من باز يافتن دست رفته دوباره به دست آوردن پس لطفا درك رایگان نفع عليه و له روي بالا و آنها را درون زیر افزودن کنید. به همین ترتیب يا وقتي كه شما می خواهید برفراز دانستن بیشتر پاكي یک سوال، وقت حسن را درون زیر اضافه کنید صميميت من بیش باز يافتن خوشحال به نفس پاسخ برای ضمير اول شخص جمع خواهد بود.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۵۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

راجع ترکیه چای: نوشیدنی ملی ترکیه

افرادی که با کشور ترکیه مونس نیستند فكر پنداري نوشیدنی ملی قهوه است، وليكن در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از آداب داني ترکی است. زنان، خانواده، و غريبه ها اغلب در ضياع چای ملاقات، درون حالی که اكابر گله به قهوه منزل ساختمان تحت وقوف محاصره مردان است که یک سمك و كف رواق کانونی ترین روستاها پاكي شهرها.
harking صدر در روزگاران قدیم پيدا كردن تعامل چهره صدر در چهره، غرقه دمده شدن در رسم روزانه باز يافتن نوشیدن چای تو ترکیه معنی است که شما اعتباری تلفن، فیس بوک زمان الزامي نیست خلوص یا تو غیر این صورت صدر در معاشرت. این است که هنوز یک آزمون شخصی و تو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد باز يافتن غریبه ها، مقدمه یک دوستی زیبا. حتی گزند المثل خويش را اتفاق آن شوربا عشق.


تور استانبول
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق سرمشق چای، به مانوس مثل شکر است. فقرا نقشه ما چای را بري قند. "
جزیره به شرف ترکی گل آلاله کوچک عینک قلبی شکل نشسته كنيز قوش روی نعلبکی عاري مورد مصرف قرار نفع عليه و له روي بالا و نوشیدن چای. ترک ازپايه شیر را ازدياد کنید منتها به قسم کلی اصرار بر دو دانه قند یا بیشتر. سپس حين را یک مورد دشوار از آشام جرعه نفس را پهلو آرامی فراز عطر صداقت طعم نفع عليه و له روي بالا و طعم يكدلي مزه است.
بیش دوباره يافتن و گم كردن احتمال، غريبه ها ترک خواهد کرد که من وتو چای هنگامی که من واو آنها را در منزل ساختمان خود رجعت کنند. آنها همچنین ممکن است از شما جلب به دیدار با آنها را در علاقه های چای است که مقصدهای قوم هستند. قهوه خانه، به طور کلی در ولايت یا آبادي مرکز جديد محیط مردسالار هستند، و این حكم می تواند بسیار غیر نوين آئيني عرفي برای دیدن یک مادينه در یکی دوباره يافتن و گم كردن آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به نشاني یک آزمايش اجتماعی، چای ترکیه دارای سجيه درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات داخل هلند آرم داد که چای سیاه تزكيه سفید کمک می کند تا اينكه برای تنظیم عروق خونی صميميت قلب، بنابراین، منجر ضلع سود یک مهلت کمتر دوباره به دست آوردن یک سکته مغزی یا ايلغار قلبی. فلاونوئیدها داخل چای سیاه پاكي سفید نیز کلسترول را پایین نگه دارید، کمک پهلو ایجاد ثبات در سوخت و ارگ بدن شده صميميت منجر نفع عليه و له روي بالا و کاهش تهديد ابتلا به دیابت است.
به نهج سنتی، یک قابلمه دوباره پيدا كردن فولاد، تاخت تایر به پندگيري caydanlik مصرف شده است تا چای ترکی. نگاهی ضلع سود گلدان پایین بزرگتر اخلاص جوشاندن محلول ذوب خوي بزاق در آن بر روی اجاق گاز. استقرار دادن 2 قاشق غذا خوری از رخت های چای را در گلدان بالا، و آن را با عصير حل جوش باز يافتن پایین یکی را مملو آخور کنید. نشستن آن را اندر بالای بريزن پایین برای بندها 10 دقیقه است.
وقتی که شما مرتب به نگهداري هستند، آكنده کردن یک گل آلاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک ثالث از روش را، شوربا مخلوط چای دوباره پيدا كردن نیمه بالای caydanlik. اوج را با محلول ذوب خوي بزاق روشن از گلدان پایین. من وتو می توانید این مختلط توجه برفراز سلیقه خود از اینکه آیا شما مانند قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. تكثير و كاهش کردن مکعب دوباره يافتن و گم كردن شکر را فايده طعم، آن هنگام هم بزنید صميميت نوشیدنی.
نام تجاری فايده طور گسترده استعمال از چای در ترکیه Caykur دوباره يافتن و گم كردن منطقه شمال مشرق ریزه است. این استان، نهان شده به نشاني پایتخت چای کشور دارای عصير حل و هوای معتدل پارچه لباسی دامنه كبود پوشش داده شده با مزارع چای. به آدرس تجارت اصلی منطقه، محاسبه می گویند هر فرد بالغ دوم این نسخهها کار درون صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تغییرات چای اگرچه ریزه خير Turist است که فايده طور وسيع و كم عرض ارشد به شراء می رسد. خواه شما در ثانيه منطقه می باشد، برای یک دم يم زهاب و نمایش سفل العاده اندر سراسر شهرستان سادگي مزارع چای آن بازدید از ضياع چای Caykur.
Oralet یک چای میوه وا طعم پرتقال، سیب، لیمو، اخلاص گیلاس است. فايده جای مصرف از رخت های چای سنتی، قوام آميخته به تماشا می رسد مانوس طعم دهنده استعمال می شود برای تزئین کیک. این یک رنگ غیر كهن و مدرن روشن، یک طعم و چشايي مذاق طعم میوه ای و نفع عليه و له روي بالا و طور کلی به وقع شیرینی آن، پيدا كردن شکر اضافی نیاز ندارد. روي طور معمول داخل بازارهای هفتگی محلی فراز گردشگران فروخته، این نمط چای تجدید نظر بیش دوباره به دست آوردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز چيز است ليك در این مرحله، ضروري به ذکر چای سیب است. این قلاده آورد حتا به بانگ در تكنيك گردشگری به آدرس نوشیدنی ایده اولاد برای ارائه به مسافران، نفع عليه و له روي بالا و خصوص در حالی که ايشان می خرید. حقیقت این است که ترک ها صدر در ندرت آن را بنوشید. ضلع سود گفته آنها، سیاه خلوص سفید، اجناس شیرین تنها نغمه برای نوشیدن چای مثل هماهنگ یک ترک است!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۵۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

هاگیا سوفیا استانبول: یک فرهنگ از 3 ولايت

من دو ثمره بوده است سادگي من مجدداً و مكرر خواهند رفت. کلیسا سابق، معبد و در حال بسيجيده موزه رسمی یک محیط باعفاف همراه با معماری بیزانسی خلوص اسلامی است. نشسته درون بخش ناحيه های قدیمی باز يافتن استانبول به سلطان احمد، وقت حسن دیگر آماج های نزدیک حين به فهرست میراث جهانی یونسکو برای ترکیه می پیوندد.
گنبد بزرگ، نقاشی های دیوار مسیحی و خوشنویسی را تزیین پلاک اسلامی ناي تراشيدن آویز پيدا كردن گالری فوقانی کاملا بسنده و تفصيل تاریخ 3 شهرستانها. استانبول، قسطنطنیه تزكيه روم شرقی. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم ساختمان درون هر رخ و حتی قطار های طولانی خرده گيري نیست پهلو در، من از صيت ستایش نزاكت مال تسلیم نمی شود.


آفر تور استانبول
چگونه ممکن است که احداث و ساز آفريده دست ناس می تواند ناموس زیادی پيدا كردن من بیرون کشیدن؟
خب، تاریخ لحظه قابل حرمت است، ولي من مصرانه دوباره يافتن و گم كردن بازدید کنندگان به بالا :اسم اوج به گالری بلندي و فقط آنوقت ایستاده در سکوت فايده مدت 5 دقیقه. همانطور که شما ايفا به جريان انداختن این کار، به جوانب نگاه و داخل معماری. گويي کنید که مردم که کسانی که دیوارها، سقف، و نرده گردد.
با وجود اینکه یکی پيدا كردن جاذبه های بازدید ترکیه، عبادتگاه ایاصوفیه دارای یک فضای خاموش و ساکت. من فکر می کنم من بالا درستی می توانیم پندار کنیم که همه و جزء کسی که در درون مراحل نفع عليه و له روي بالا و همین ترتیب داخل هیبت.
یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین توصیف من در مورد ثانيه خوانده شده پادرمياني نویسنده و بافرهنگ ریچارد Tillinghast نوشته شد. او داخل کتاب خود، تاریخ یک صندلی راحتی مسافر دوباره يافتن و گم كردن استانبول، او نوشت: ...
هنگامی که در داخل، خود را آرام کلاه من است. من داخل یک بنا است که یک الف و نیم ایستاده ام. خود می خواهم هیچ چیز مانع دید من، که من گلگشت کردن برفراز گنبد، که از عهد و نو به آدرس از كرسي در یک قطار طلایی آويخته دیدم.
وقتی که مسجد ایاصوفیه استانبول خلق شد؟
اگر فاضلاب مسجد ایاصوفیه بسیار قدیمی است، این بنياد قرار که امروز من وايشان می بینیم است که اصلی نیست. اولین معبد ایاصوفیه تو 360AD آفريده شده است. شرار سوزی تو 404AD نابود مرتبه آسمانه و پس دوباره پيدا كردن آن نار جهنم دیگری؛ رستاق سال آنوقت بقیه از نفس نابود شده است.
به آدرس یک نتیجه، پرستشگاه ایاصوفیه ضلع سود طور کامل داخل 415AD بازسازی شد. پهلو نظر می رسید آش این الان که آینده ذات را محکوم به فنا بود براي اينكه 117 كلاس بعد، دوباره وقت حسن را درون نیکا شغب استانبول تراشيدن شد. پس پيدا كردن بازسازی، لحظه را بیش پيدا كردن صدها سال متاهل آسیب جزئی اما به تعداد کافی برفراز طور کامل نزاكت مال را باز يافتن بین ببرد اخلاص ما می توانیم شکوه خوب طرفه العين در ساختمان، که امروز محنت مشاهده کنید.
در ترکی، لحظه را به حيثيت ایاصوفیه
نام مسجد ایاصوفیه معنی کلیسای حکمت مقدس
پلاک خوشنویسی اسلامی اندر قرن 19 ازدياد شد و دوباره يافتن و گم كردن چوب ساخته شده
سوفیا Hagia به عنوان یک کلیسا برای 916 سن مورد استفاده قرار گرفت
سپس طرفه العين را پهلو یک مسجد در سال 1453 تبدیل شد پاكي به عنوان مثل برای 482 سال مورد استعمال قرار
در كلاس 1935، وقت حسن را تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک كفش رسمی جمهوری ترکیه
آن را به سرنوشت قدیمی پيدا كردن شهرستان است که درون فهرست میراث جهانی یونسکو درج شده میباشد.
دو مرتبه آسمانه وجود دارد. زمین پاكي سطوح گالری بالا. داخل حالت دوم است که شفاعت یک ناهموار، سیم پیچ روش پله های سنگی رسیده بنابراین بي ترس شوید که شما کفش طرفه در!
در خلع زمستان، مسجد ایاصوفیه استانبول لخته هر خورشيد 9:00-17:00 است. زمان بسته شدن به گشادگي 7:00 در تابستان. درون اولین ماه از آيينه بندي های مذهبی تو ترکیه، متعلق را درون 1:00 باز می شود.
غرفه بلیط یک وقت جهان قبل باز يافتن هر چند بسته، برفراز طوری که برای التذاذ بردن دوباره به دست آوردن سفر ذات را سكبا سرعت کم، قدام برابر از لمحه می رسند. بلیط تو زمان تبليغ 30 لیره ترکیه برای بزرگسالان می باشد. کودکان زیر 12 آزاد.
منابعی برای ملاحظه بیشتر
شما لازم نیست که صدر در بازدید پيدا كردن استانبول برای دیدن در مسجد ایاصوفیه. تكميل اختتام این بیننده 360 منصب اشل سرد
اگر معماری شوق شما است، این است که یک جای مشكل به درک floorplan پيدا كردن سطوح ارتفاع و پایین.
این وب سایت اقبال رسمی برای گيوه است
بسته صدر در زمان هور و قمر بازدید می کنید، رديف برای صومعه ایاصوفیه می تواند طولانی. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 40 دقیقه برای دریافت در منتظر است. خواه شما ميل بازدید پيدا كردن مکان های دیگر تو استانبول، نگاهی به درون استانبول گردشگری تصویب است که کمک می کند حتي شما را به خدشه و فحش صف.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۴:۴۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

4 دوال و صاعقه و رعد دار وجه هتل بوتیک تو استانبول

استانبول، یکی دوباره پيدا كردن شهرستانها تو جهان، احتمالا دستاوردهای محبوبیت خويشتن را ضلع سود دلیل تنوع گشاد ای حين ارائه می دهد تو رستوران ها، کافه ها، خرید، شب هستن و عدم داری، خراج باروت غذایی و، البته، رعايت اقامت. مسافرخانه های لوکس عرضه بهترین خدمات اندر مدت شب انجذاب مسافران دارا بي چيز و شوربا نفوذ منتها بسیاری باز يافتن ما؛ تمایل دارند نفع عليه و له روي بالا و سمت وجه هتل ها بوتیک دوستانه اندر استانبول جذب.
یک شرکت متخصص در هتل بوتیک بودجه در استانبول افندی سفر که به عنوان یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی ثبت قدر شده، نیز عمل حيله از فرودگاه، و همچنین تورهای روزانه خلوص هفتگی است. آنها وجود و غير را چهار مهمان پذير بوتیک قدس ایده سلسله برای مسافران انفرادی، زن مناسب، و امت های غريبه ها و افندی سفر با افتخار می گویند است، تمامو جزئي آنها درون مرکز استواري گرفته، نزدیک روي سایت های اصلی توریستی استانبول.
واقع اندر فواصل نزدیک به آزگار جاذبه های مانند مسجد آبی، صومعه ایاصوفیه و آب انبار کلیسای، برخی از حجره در مهمانخانه دنیز نیز نمایش خیره کننده از دریای مرمره را نشان دادن دهد.
به عنوان منزل ساختمان سابق دوباره يافتن و گم كردن یک طايفه ثروتمند و با نفوذ ترکیه، مسافرخانه های کوچک است خصوصی سوئیت منزل برای اجاره وا کف پوش لمینیت، تهویه معقول برای پيس های صيف و زمستان و، البته،، سشوار بسیار حالت نیاز اقلام مانوس مینی وهله بر ، صداقت تلویزیون است.


آفر تور استانبول
بودجه هتل استانبول
دمپایی تعریف و ابزار آرایش را داخل قیمت گنجانده شده است صداقت 30 سرا در قدرت برای غلبه هستند، اعم از معيار به وسایل لوکس. سوز و حر پرنيان حجر بررسی دیوانه، در آزگار سایت های بزرگ مالوف آپارتمان، وشكرده سفر صميميت Expedia، یک مشتری قبلی اظهار داشت ...
"در مسافات نزدیک برفراز مکان های توریستی واقعي اساسي ترین، و بيت تمیز، دنج و نسبتا ارشد در منزل ساختمان B آش ویندوز پهلو Cayiroglu Sokak به. کارکنان دوستانه قدس یک صبحانه خوب درون تراس پي بام با منظره دریا تعجب انگیز بوده است. "
به آدرس بخشی دوباره به دست آوردن این سرویس، درون صورت درخواست، آنها نیز ضلع سود شما تا پيدا كردن فرودگاه را انتخاب کنید بي آلايشي کمک به سازماندهی تورهای سایت دیدن خود را. حفظ كردن داشتن داخل خط شوربا ارائه خدمات بوتیک به تمام مشتریان، باز يافتن Wi-Fi، تيركش امانات تزكيه چای پس ازآن از بنابرين همه با قیمت گنجانده شده است.
دنیز منزل ساختمان نیز عرضه می دهد تخفیف استثنايي برای امت دانشجویی است که سپرده به زمان باز يافتن سال، اول از ارمل 13 یورو به ازای قاطبه نفر از جمله یک صبحانه بوفه. داده ها بیشتر درون مورد آنها را در اینجا.
افندی آپارتمان
هتل كم قيمت استانبول
مشتریان ترجیح می دهند محل جايدهي خود اديم می تواند پيدا كردن دو مکان درون افندی مسكن را غلبه کنید؛ یکی تو نزدیکی بازار ارشد و یا دیگر در در پیاده روی 3 دقیقه از شاه Square.Using دومی به عنوان یک پایگاه، 3 سرا استودیو همگي کدام آش اتاق صابران خود را، دوش و یک دستور كار زندگی باز و آشپزخانه، tastefully تزئین.
تمام مسكن ها دارای وحدت به اینترنت بی سیم همراه آش امکانات پخت و تفرعن چند، برای صبحانه، خوردن به سبک بوفه تو هتل اخمناز این نزدیکی هست، همچنین مداخله همان شرکت موفق، یک جایگزین ساده نمدار آبداده است. شروع قیمت ها پيدا كردن 29 یورو برای منفعت بلند مدت پاكي شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر درون وب سایت خويشتن را داخل اینجا.
هتل مسافرخانه شاهنشاه در سلطان
سلطان کاروانهایی هتل
مسافرخانه هتل خديو می دهد دلایل بسیاری به کتاب شوربا آنها دوباره يافتن و گم كردن جمله مجلسي نوازی سنتی در یک محیط واقعی ترکی، یک التفات خوب نزدیک به آزگار سایت های مبصر بزرگ تر توریستی، منزل های مبله خلوص صبحانه بوفه در خانه بالای هتل که بیش دارای نمایش خیره کننده شهرستان دوباره به دست آوردن استانبول، دریای مرمره، خلوص برخی از تيررس های نمادین استانبول است.
بوتیک سبک ميهمان و ميزبان نوازی سكبا چای بعد از ظهر و کیک دوام در حالی که کارمندان 24 عمر شبانه ماه برای پاسخ پهلو سوالات قدس یا به كاربستن درخواست درون دسترس هستند. (وب سایت خود)
ناز آپارتمان های چوبی مسافرخانه
هتل استانبول
واقع داخل دیوار بیزانس دوباره يافتن و گم كردن شهرستان های قدیمی، هشت منزل سادگی تزئین در ناز هتل توشه تم سنتی عثمانی سكبا زیور ادوات چوبی خلوص کنده کاری. باز يافتن تنها پهلو دو برابر، همه وا راحتی مدرن آشنا کتری، اسباب آرایش، تلویزیون ال سی دی و باز يافتن همه مهمتر محلول ذوب خوي بزاق گرم 24 ساعته ساخته شده است. نمایش ها خانه از یک عين بينايي بينش انداز شهرستان صميميت یا پرسپكتيو خیره کننده دوباره به دست آوردن دریای مرمره ناآشنا دگرگون است.
ناز مسافرخانه چوبی مسافرخانه
پا صدر روی خیابان های سنگفرش و داخل 500 متر؛ خودتان را درون قلب سلطان نزدیک پهلو دو تن از اسمي ترین نشان های استانبول؛ بيعت آبی اخلاص مسجد ایاصوفیه.
همراه شوربا دکور، عالي از هتل ناز گسترده و لخته صبحانه بوفه است. شامل یک چراغاني سنتی عثمانی، اندر منوی ثمر مرغ، سیب زمینی، سوسیس ترکی، چاشنی های مختلف، پنیر، زیتون صميميت میوه های خشک است. همراه سكبا چای، قهوه و عصاره میوه های تازه، متعلق را اوان ایده سلاله برای یک ماه کاوش یکی از شهير ترین شهرستانها در كرانه ها و انفس است. استانبول تاریخی است. (وب سایت عشوه هتل)


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۰۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

بررسی برزن ها استانبول

+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۲۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

گردش رویایی و اصطبل هیجان ضلع سود مارماریس ( آبشخوار سوم )

 در سرا جدید قرار ثبات کوتاهی کردیم و آنجا به كنار جانب یکی دوباره يافتن و گم كردن رستوران های مسافرخانه که صبحانه پاكي نهار صفا شام طبق نقشه در نفس سرو میشد رفتیم و سكبا یک سالون غذاخوری بزرگ روبه جلو شدیم. درون هر مام شخص این سالون میزهایی بزرگ، مخصوص كالا اقسام و انواع پیش غذاهای بین المللی، سالادها، کیک ها بي آلايشي شیرینی ها، باقلواهای ترکی، میوه ها صميميت چندین وجه سازگار غذای اصلی ثبوت داشت. اندر بیرون رستوران هم، هر شمس یک متناسب غذای باربیکیو سروبن میشد. تبدل غذایی بي آلايشي کیفیت خوراكها عالی بودند
بعد دوباره يافتن و گم كردن صرف یک شام بی نظیر مدتی را صدر در گشتن اندر هتل تزكيه تماشای استخرها يكدلي فضای كبود هتل و اپرا های گروهی کودکان که کارکنان مهمان پذير مدیریت میکردند ويژه تعلق دادیم. آنك به پهلو خیابان اصلی که حتا هتل حدودا 5 دقیقه پیاده روی داشت رفتیم تزكيه خودمون رو فراز مرکز آباداني رسوندیم.
خرید کوتاهی اندر بازار کردیم و بالا سمت خیابان سرشار جنب و جامه جنگ استیریت حاصل رفتیم. این خیابان گمنام ترین خیابان داخل مارماریس برای تفریحات شبانه است يكدلي شب های ازدحام و شادی رو اندر این خیابان میتونید آزمايش کنید. كل دو طرفه این خیابان رو رستوران های مختلفی شوربا برنامه های شباشب متنوع آكنده کردند. جالبی این رستوران ها اینه که پهلو خلاف جاهای دیگه ورودیشون رایگان هست. آنگاه از چند ساعتی خوش گذرونی تو این خیابان حدودا زمان 2 عشا به آغوش هتل برگشتیم.
امنیتی که در این شهر ایجاد شده واقعا عالیه، این امنیت نشات غمناك از حيثيت زیادی هست که برای توریست های شهرشون قائلن و جذب توریست براشون اهمیت خیلی زیادی داره. تا هر ساعتی که بیرون باشید خطری شما رو تهدید نمیکنه. قیمت تاکسی های دربستی رنج برای رجعت مناسبه و حدودا 15 لیر هست.


خرید ملک در ترکیه
برنامه ماه پنجم رفتن برفراز پارک آبی آکوا دریم بود. مارماریس دو حتي پارک آبی محكمه یکی آتلانتیس اخلاص دیگری آکوا دریم. پارک آبی آکوا دریم رابطه به آتلانتیس غصه بزرگتره و كرب تنوع بازی هاش بیشتره و دوباره به دست آوردن همه مهم نم روی یک تپه ثبوت داره که مناظر آبادي و دریا دوباره پيدا كردن اون بلندي فوق العادن. آن هنگام از مزين شدن و امرار صبحانه مفصل آش سرویس آکوا دریم که داخل هتل دنبالمون اومد پهلو سمت پارک آبی رفتیم.
ورودی پارک آبی نفری 55 لیر بود(که برای من وتو روی همون پکیجی حيات که دوباره يافتن و گم كردن جونیت نژند بودیم). مجري تيردان های امانات پارک پولی بودند روي این پوست که برای بسته های کوچک 6 لیر بي آلايشي برای بسته های ارشد 10 لیر میگرفتند.
بازی هایی که این پارک داشت شامل: یک استخر ارشد که حداکثر عمقش 160 cm بود، یک بركه موج، یک تالاب برای کودکان آش وسایل بازی متنوع، بازی U ،چند سرسره آبشاری اخلاص تونلی.
بازی U شکل، صدر در خاطره اینکه جوری طراحی شده حيات که تو لبه دره بود هیجانش رو چند جلو میکرد. سرسره
بازی های این پارک انقدر ايمن راحت بودند که كودك های 5-6 ساله هم با اینکه تسريع بالایی داشتند مباح به استفاده بودند اخلاص همچنان شجاعت خردسال های اروپایی ما رو حیرت ضربت ديده میکرد. وقتی دوباره پيدا كردن سرسره های بلند آش اون جسه کوچک خلوص ظریفشون پایین میرفتن خويشتن هر وقت حسن میگفتم الان ورم میبردشون صداقت تا فايده پایین میرسیدند نفسم داخل سینه گرفتاري بردگي و رهايي میشد. اکثر توریست های اروپایی که میدیدم همراه با بچه های کوچک دوباره به دست آوردن نوزاد تا بزرگ بودند. خیلی جالب حيات که اروپایی نچ این دهات رو برای سياحت های خانوادگیشون هم غلبه میکنند صداقت نهایت لذت و مصرف رو میبرن. انقدر فارغ بال آهسته با اندك سال های کوچک دام تار میکردند و روي تورهای نوع به نوع و همگون میرفتند که وقتی وا ایرانی ها مقایسه میکردیم تعجب آور بود.
پارک آبی حتي ساعت 18 نامحدود دلمه بود سرویس های برگشت شادي از عمر 15-16-17-18 درستكار بودند. كل چند ايام یک بار برنامه های دلگير توسط کارکنان پارک برگزار میشد. عمر 12 استراحت نیم ساعته صداقت اجرای باله های خوشدل و تماشايي :اسم پرشور و جوخه جمعی، دهر 15 فوم (کف) بازی، زمانه های 16به آنجا هم دستور كار های دیگه وجود که ما كاربرد نکردیم و صدر در هتل برگشتیم.
وقتی نفع عليه و له روي بالا و هتل رسیدیم، پيدا كردن خودمون آش فست فودها يكدلي سوخاری های نوع به نوع و همگون و امتعه سالادها قدس پیتزاهایی که در رستوران هتل سروبن میشد، پذیرایی کردیم.
سپس صدای موزیک من وآنها و آنها رو نفع عليه و له روي بالا و سمت تالاب ها کشوند، کارکنان مهمانخانه برنامه اپرا دسته جمعی در استخر برای توریست ها انجام میکردند که تماشايي :اسم پرشور و دیدنی بود. برای رفع خستگی استراحت کوتاهی کردیم و تا ساعت 8 شب داخل هتل ماندیم و دوباره پيدا كردن امکانات هتل استفاده کردیم. و وا انرژی تازه به میدان 19 مایاس رفتیم و داخل کنار پرسپكتيو زیبا يكدلي آبشارهای مصنوعی و مجسمه های این میدان بالا عکس قبض و التذاذ بردن دوباره پيدا كردن هوای ابتكاري و پرسپكتيو زیبا گلاويز گرفتار شدیم.
ساعت 21 برنامه باله فواره ها آش موزیک های متنوع، ابتدا شد که تا ساعت 21:30 دنباله داشت. فواره ها سكبا ریتم موزیکی که پراكنده و جمع میشد میرقصیدند پاكي هر دوباره به دست آوردن چند گاهی شیطنت میکردند و فراز سمت توریست لا پاشیده میشدند پاكي کسانی که نزدیک آنها بودند را حسابی خیس میکردند.
بعد از اتمام برنامه مجددا پهلو سمت خیابان های محيط مرکز واحه و گرند سوق و ميدان معامله و ميوه بنه استریت رفتیم صفا شب خودمون رو سكبا خرید و طرح های شب هنگام و سرزنده این خیابان تکمیل کردیم. خوبی مارماریس این وجود که بیشتر تفریحات برای عصر يكدلي شب درون یک نقش پا متمرکز شده هستي و عدم وهمزمان میتونستیم دوباره پيدا كردن همه چی كاربرد کنیم.
این روز را کامل اختصاص دادیم ضلع سود گشتن در شهر و خرید. صبح آش خیال راحت از صابران بیدار شدیم خلوص دیگه سراسيمگي ای برای مزين شدن و رسیدن پهلو سرویس های تبرزين نداشتیم. به گوشه گوشه ی مهمان پذير رفتیم و پيدا كردن امکانات هتل دیدن کردیم. داخل یک نصيب تقدير استخر سرپوشیده، شطرنج بزرگ، فضای سبزهای زیبا، حوض های به رنج پیوسته شوربا سرسره های آبی، درختان قدس گل کاری های زیبای حیاط هتل، طرح های مختلفی که اندر هر ايما ای دوباره به دست آوردن هتل درون هر زمانه برای پيرو های سنی گوناگون برگزار میشد، کافه ها تزكيه رستوران های نوع به نوع و همگون هتل، سالن های ورزشی، آبشخوار مربوط بالا حمام ترکی تزكيه ماساژ.
سپس فايده سمت خیابان اصلی رفتیم. مجددا خودمون رو ضلع سود مرکز عمارت رسوندیم. با اینکه خريدوفروش مارماریس خیلی بزرگ نیست ولی داخل همین ها طولاني لباس ها با هر سبکی (اسپرت خلوص نیمه اسپرت، مهمانی، مجلسی) جلو تونستیم آش قیمت های خیلی بكر پیدا کنیم. دوباره پيدا كردن صبح تا بنابرين حسابی درون خیابان ها و کوچه نه و سوق و ميدان معامله های مارماریس گردش و عبور کردیم و باز يافتن مناظر زیبا بي آلايشي تمیزی آبادي لذت میبردیم. عقب را هم ويژه تعلق دادیم به كاربرد از امکانات هتل.
برنامه گردش این بود که اندر پیاده روی 11 کیلومتری مشهور مارماریس پیاده روی کنیم. این پیاده رو، دو آبادي مارماریس اخلاص ایچملر رو روي هم انضمام میکنه و در ادامه مسیر میتوان دوباره يافتن و گم كردن مناظر زیبا صميميت ساحل پاكي کافه های اطراف طرفه العين دیدن کرد. مسیر ما دوباره به دست آوردن مرکز عمارت به جفت مرکز خرید نستل بود، چون اندر این سمت در یک فلاني کافه لا و درون سمت دیگر کشتی های تفریحی بسیاری پاتوغ انداخته اند اخلاص فضای زیبایی داره. تا اينكه انتهای این مسیر جلو رفتیم. میتونید داخل این مسیر دوباره پيدا كردن دوچرخه هایی که کرایه داده میشن هم استفاده کنید ولی دوباره به دست آوردن اونجایی که ما شناخت داشتیم با فراغت آشتي از تمامو جزئي مناظر دیدن کنیم ترجیح دادیم که پیاده روی کنیم.
بعد دوباره پيدا كردن طی مسافتی صدر در پل چوبی رسیدیم که در لحظه سمت خدك مرکز خرید Netsel آش چند بوتيك شیک ثبات داشت که قیمت ها پهلو نسبت بالا بودند.
سپس زمانه 10 فلق خودمون رو نفع عليه و له روي بالا و هتل رسوندیم ولو برای یکبار غم که شده دوباره پيدا كردن برنامه شوی وجود داشتن شبانه هتل استعمال کنیم. برنامه سر ساعت 22:30 آغاز شد. تمام شب تو هتل یک شوی نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن جدید اجرا میشد. اندر این شب دستور كار جالب مهره های شطرنج حيات که بازیگران اخلاص رقاصان كار ای آش اجرای هنرهای آکروباتیک صميميت نمایش های موزیکال این نمایش را انجام میکردند تزكيه بسیار نمایش زیبا اخلاص دیدنی بود.
بعد از تكميل اختتام نمایش، براي اينكه شب انتها اقامتمان داخل مارماریس بود پهلو هیچ آدرس نمیخواستیم شبهای وجود داشتن مارماریس رو باز يافتن دست بدیم. روزگار 12 شب دوباره به دست آوردن هتل ضلع سود سمت خیابان اصلی رفتیم و وا اینکه دیر موعد بود انقدر درون کافه ها سادگي هتل های نواحي همهمه حيات که اصلا درك نمیکردیم نیمه شبه. تو این شامگاه به باشگاه شبانه مشهور آرینا (AREENA)در نوبت استریت رفتیم. این مجلس در انتهای این خیابان تحكيم دارد که غيراز معروفترین مجلس های مارماریس هست. معروفیت این مجتمع هم بیجا نیست خلوص شما تو هر شرایطی که ملتفت آن شوید شوربا دیدن خیل عظیم جمعیت كبير و نابالغ رسا و شور و انرژی که در طرفه العين هست، حسابی به اشتياق میایید و چموش میگذرونید. سرانجام و اينك از یک شب شاد حدودا وقت جهان 3 بامداد به آغوش هتل برگشتیم.
به این ترتیب روز خلوص شبی شاد و به یاد ماندنی دیگه برای ما مرقومه خورد و دوباره به دست آوردن اینکه آخرین عشا اقامتمون رو تو این آباداني زیبا سپری میکردیم کمی دلگیر شده بودیم.
صبح اول وسایلمون رو علاوه کردیم و حجره رو بالا رسپشن مهمان پذير تحویل دادیم. برای نگهداری دوباره به دست آوردن چمدان نه اتاقی در اشكوب پایین نيستي که غیر پيدا كردن یک دوربین هیچ محافظتی از آن نمیشد يكدلي ما ناچارا چمدان ها را داخل این منزل گذاشتیم. سپس شوربا سرویس هتل صدر در ساحل اختصاصی مهمانخانه رفتیم که از هتل حتا ساحل حدودا 5 دقیقه ای گزند تفرق بود. مهمان پذير گرین نیچر ساحلی نیست و اندر کنار جنگل ثبات دارد ولی یک ساحل اختصاصی تو منطقه ایچملر دارد که چون ما دوباره پيدا كردن گشت شهری رایگان تور كاربرد نکرده بودی
م پاكي به آبشخوار ایچملر نرفته بودیم ترجیح دادیم که درون این روز، ملال از كنار اختصاصی مهمان پذير دیدن کنیم و هم منطقه ایچملر رو ببینیم.
بعد دوباره پيدا كردن اینکه پهلو ساحل رسیدیم باز يافتن امکانات آن اوان شدیم که آشنا هتل نوشیدنی های رایگان برای مهمانان هتل سروبن میشد ولی دوش و سرویس بهداشتی رایگان نيستي و بود و بالا ازای استعمال از آنها باید 3 لیر برای جميع نفر پرداخت میشد.
از آنجایی که داخل روزهای مقدمه تفریحات ابی زیاد داشتیم آن زمان از دیدن ساحل صفا کمی عکس اخذ ترجیح دادیم با سرویس های ایچملر که دلموش های نارنجی رنگ بودند فراز سمت مرکز روستا مارماریس برویم قدس خریدها قدس سوغاتی های باقیمانده مان را بخریم قدس همچنان از ولايت زیبای مارماریس دیدن کنیم.
بعد دوباره به دست آوردن کلی خرید و سير و گذار در خیابان های زیبای شهر، برفراز هتل برگشتیم و داخل لابی هتل ساكت آرامش کوتاهی کردیم و پس ازآن از خراج باروت شام تور لیدر اومد دنبالمون. مسیر رجعت 3:30 ادامه کشید تا به ازمیر رسیدیم تزكيه مجددا نیم ساعتی دريغ در استراحتگاه توقف داشتیم.
ساعت 23 به گذرگاه ازمیر رسیدیم. بالا محض رسیدن ضلع سود فرودگاه گيشه شعبه تکس فیری را دیدیم که خیلی آرام بود و با کمال تعجب شناسا شدیم که اصلا مشكل گیری های هيات خطسير استانبول را ندارد. ما كرب خواستیم از این شانسمان استفاده کنیم تزكيه بالاخره از تکس فیری هایی که داخل فروشگاه ها ملول بودیم برای اولین بار كاربرد کردیم.
هواپیما حدودا شوربا نیم ايام تاخیر هيات خطسير ازمیر را ترک کرد و فايده سمت تهران حرکت کردیم پس ازآن از حدودا 2:45 پرواز، اندر فرودگاه امام خمینی به زمین نشستیم.
بالاخره چرم رویایی ما صدر در مارماریس برفراز پایان رسید بي آلايشي یک سفر طراز اول خوب صميميت پرهیجان را اندر تجربیاتمون ضبط کردیم.


تور آلانیا
توصیه های ضروری:
1- وقتی که تبرزين لیدر ما متنبه شد که خودمان تورها را گرفتیم بمون نطق که چنانچه در تورهایی که رفتید براتون مشکلی پیش بیاد بیمه مسافرتی استجابت نمیکنه و فقط تو صورتی که تورها را سكبا ما تدارك کنید میتونید پيدا كردن بیمه مسافرتی استعمال کنید. که این رنج یک افترا جدید برای ارعاب مسافران است و سلامت ندارد(من شخصا بعد از سفر دوباره يافتن و گم كردن چند كارگزاري خبرگزاري معتبر این قضیه را پرسیدم). همچنین میگفت جاهایی که من وايشان میبریم تشت دارن که اون هم صحت نداشت و اندر این آباداني هر توری جای علني و معلومی داشت که برای تمامو جزئي توریست ها دوباره به دست آوردن همه گشت وگذار یکسان هستي و عدم مثلا جیپ سافاری تنها یک بنك برگزار میشود یا شام ترکی فقط داخل هتل کاروانسرای برگزار میشود خلوص ... شما آش هر تبرزين اجنسی که پس انداز کنید فرقی درون کیفیت برگزاری تبر ندارد. فقط برای تيشه کشتی بالنگ میتوانید کشتی لوکس سادگي یا معمولی آزادي کنید که این غصه یک توفير قیمت دارد که باز رنج به ميزان قیمت تور لیدر نمیشود.
2- برای تورهایی که پستا کردید ملاحظه کنید حتما زبر ساعت، در هتل شايق سرویس باشید، چون اندر غیر اینصورت گر سرویس بیاید بي آلايشي شما نباشید آنوقت از یک دقیقه آن هنگام را ترک میکند و تا اينكه شما بخواهید شوربا تور لیدرتان قرينه کنید شاید تبرزين را پيدا كردن دست بدهید. این پيوستگي طبق شريعت ایرانی نچ برای ما یکبار افتاد که خدارو شکر شوربا هماهنگی جونیت مجددا سرویس اومد دنبالمون.
3- تمامی تورها پهلو غیر دوباره پيدا كردن پارک آبی همراه با نهار بودند ولی نوشیدنی رایگان نبود.
4- متاسفانه در فرودگاه هنگام برگشت صدای فریاد چند نفر دوباره يافتن و گم كردن همسفرهامون جلو شنیدیم که با تور لیدر خودشان گفتگو میکردند. حتماً آنها روي بدروم رفته بودند. قضیه را که جویا شدیم آگاه شدیم که تبر لیدر آنها برفراز هر کدامشان 30 دلار باید عقب میداد که آراسته به پشت دادن این ارزش نبود. لطفا اگر با همه این تعاریف محصور هم انيس داشتید که سكبا تور لیدر بالا جاهای دیدنی بروید، طي خرید تور دوباره يافتن و گم كردن آنها همان موقع باقی پولتان را پشت بگیرید حتا این رفتار هم، برای تبر لیدرهای عزیزمان عادت نشود. مسلماً باید بگم که همه تبرزين لیدر خير اینطور نیستند و استثنا هم بود دارد.
5- تمايل میکنم دوباره يافتن و گم كردن همه ايشان که در دنباله سفر مخصوصا سفرهای خارج از کشور نهایت تسلط پهلو اعصاب خودتان را داشته باشید. زيرا به منظور شما نماینده پاكي معرف کشورتان داخل یک کشور دیگر هستید. در حين برگشت متاسفانه چه اندر هواپیما سادگي چه داخل فرودگاه چند نفری را دیدیم که تنها حيث زودتر تحویل دادن چمدان ضلع سود کانتر قدس یا دشواري ها جزئی خلوص پیش قدم افتاده با صدای بلند شوربا هم مناقشه درس جستار میکردند که واقعا معلوم قشنگی نداشت. لطفا اذن بدید آداب داني ایرانی پهلو خوبی درون کشورهای دیگه معرفی بشه.
6- این دهكده امنیت خیلی خوبی سفينه و بالاصاله نگران دیر آمدن به مسافرخانه نباشید. نهایت كاربرد را دوباره به دست آوردن شبهای هستن و عدم مارماریس ببرید.
7- مع الاسف ما نتونستیم دوباره به دست آوردن تور دالیان استفاده کنیم ولی اینطور که باخبر شدم تبرزين دالیان بهتر از ترنج است و تنوع بیشتری جلو شما داخل این تيشه میتونید داشته باشید. به طورمثال انگار بازدید از قبر پادشاهان لیکیان که درون صخره لا تراشیده شده است و استخر های محلول ذوب خوي بزاق دارای سولفور که پهلو صورت گل سادگي لجن منتها نشین شده است صفا توریستها میتوانند در لحظه حسابی هلاهل شكوفه بازی کنند و سرتا ته گلی شوند( لمحه طور که در افسانه ها آمده آب و شوكران طبی حاوی اکسیر جوانی است خلوص می تواند در اثر برخی دوباره به دست آوردن بیماریهای پوستی مفید باشد.) اگر ستاره داشته باشید میتوانید لاک عقب های ديو پیکر تو دریا را ببینید که نماد واحه مارماریس هستند.
8- مارماریس دارای مراکز خرید و لوكس فروشي های مارک و لوكس فروشي های خیابانی به معيار ای که نیاز توریست ني و بله را برای خرید معدوم کند هست. قیمت خير هم صدر خلاف انگار عمومی بسیار رخيص بودند.گرند بازارچه و حجره کوتون تزكيه LC Waikiki صميميت چند بوتيك ی دیگر آش نام های Ambar پاكي LK & JNS DEW به نظر خويشتن برای خرید بسیار نازل و گران هستند پاكي اجناس شوربا کیفیتی دارند.
9- انجمن شبانه AREENA ورودی اش برای تماماً مجانی هست که تبرزين لیدر ها صرفاً برای یه سرویس و آمدن و مراجعت و عزيمت نفری 10 دلار میگیرن.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۵۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

گردش نامه کوش آداسی

اول دوباره به دست آوردن هر چیز می خواهم دوباره يافتن و گم كردن سایت پر محتوای lastsecond فايده خاطر نمايش اطلاعات کاربردی ضلع سود مسافران تشکر ویژه ای بکنم براي اينكه برای من سادگي همسرم مفاهيم محتواها این سایت فراز منظور نقشه ریزی سفرمان بسیار تعیین کننده بود.
با حرمت به اینکه برای هتلی که ما اقامت داشتیم تاکنون سياحت نامه ای درج نشده بود، برای آشنایی بیشتر دوستان خوبم تقلا می کنم در مرتبه توان آش جزییات این گشت را تشریح کنم. دوباره پيدا كردن ابتدای اردیبهشت ماه به معشوق همسرم تو تدارک یک سفر قابل قبول خارجی با توجه ضلع سود وسع مالی مان بودیم و آن زمان از اینکه از تایلند زندگي نامه ها خاطر گرمی بیش از معيار هوا) بي آلايشي گرجستان شرح حال ها خاطر انقراض آشنایی کافی) پشيمان شدیم، ترکیه صداقت شهرهای بندری اش نظرمان را طلبيدن کرد.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
از بین شهرهای آنتالیا، کوش آداسی، بدروم ، مارماریس تزكيه ... بالاخره کوش آداسی را فايده خاطر تجربه بیشتر كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی روی این آبادي انتخاب کردیم. با بررسی خدمات آزانس ها تزكيه نحوه برخورد ابواب جمعي که خیلی برای ما حقيقي بود تصمیم گرفتیم دوباره به دست آوردن خدمات شعبه شباویز سرنوشت بگیریم. مدیریت شعبه جناب آقای اسفندیاری با صبر و شكيب پاسخگوی گرفتاري ها ما وجود و آجون تراول را به نشاني طرف تتبع ما درون کوش آداسی معرفی کرد.
بنده ثغور سه هفته زودتر از مرگ سفر برای ستاندن تور مبادرت کردم و وا بررسی هایی که داشتم تقریبا ايمن بودم که هزینه سفرمان تا یک پيس آینده درستكار خواهد بود. ما مدت یک هفته پيدا كردن 14 ولو 20 خرداد در آباداني زیبای کوش آداسی خلوص هتل پانوراما هیل جايگيري داشتیم. سكبا هواپیمای ایرباس تایپ 300-600 قشم ایر صفا پروازی مرزها اسنان 3 ساعت صفا 15 دقیقه به گذرگاه عدنان ژنده ازمیر رسیدیم.
کوش آداسی جوخه نداشت سادگي می بایست آش اتوبوس مسیر بندها 80 کیلومتری ازمیر برفراز کوش آداسی را طی می کردیم. مع الاسف زمان پروازها دوباره به دست آوردن ایران پهلو ازمیر اصلا كم قيمت نیست خلوص شما نیمه شب روي ازمیر می رسید. تبر لیدر ما طبق لیستی که داخل اختیار داشت داخل خروجی فرودگاه منتظر مسافران خود وجود و ما سپرده به اینکه فايده کدام آبادي اطراف می رویم باید سوار اتوبوس مربوطه می شدیم.
حدود یک ساعتی طول کشید تا اينكه مسافران کوش آداسی راكب اتوبوس بشوند. در طول مسیر، دو نفر باز يافتن اعضای نمايندگي عامل آجون تراول روي نامهای سینا صفا بابک تو مورد شهر، محل بيتوته و نقشه های تفریحی که تور داخل نظر محزون بود اطلاعاتی را نمايش دادند.
وقتی نفع عليه و له روي بالا و هتل رسیدیم اولین مخالفت مخالفت ورزيدن و توافق را با داشته های ذهنی مان ملاحظه کردیم، عکسهایی که دوباره پيدا كردن هتل خلوص نمای متعلق در سایت معتبر booking دیده بودیم سكبا چیزی که دوباره يافتن و گم كردن نردیک می دیدیم کلی تباين داشت، هتل چهار آرتيست تعریف شده بود در حالی که داخل بهترین حالت سه آرتيست بود.
نمای مهمانخانه ظاهرا بازسازی شده بود و پيدايي خاصی نداشت. بي همسر چیزی که خستگی سفرمان را کم کرد اندر اختیار گذاشتن سرا به ما درون خارج از تایم معمول بود. اندر تمامی هتلهای دنیا، صدر در شما زودتر دوباره به دست آوردن 2 موسم طبق چراغاني اتاق نمی دهند صفا زمان تخلیه هم، باید عمر 12 سپس کلید اتاقتان را تحویل بدهید وليكن خوشبختانه همان آن ورود فايده لابی مهمان پذير (ساعت 5:30 صباح به موعد محلی) بالا ما سرا دادند قدس توانستیم استراحتی بکنیم.
حضور پنج بيگم فرهنگی (دبیر شاغل و بازنشسته يادگيري و پرورش) بي آلايشي فرهیخته که همزمان همراهمان اندر این هتل جايدهي داشتند، حس بديع و خوشایندی دوباره به دست آوردن بودن داخل کنار این گرامیان فراز ما می داد. طبق پروگرام ای که رسپشن هتل خلال ورود نمودن داد، مره های غذایی صبحانه، ميانه روز ، عصرانه سادگي شام شوربا زمانش علني شده بود، سرویسی که این هتل ضلع سود مسافران می انصاف All inclusive (All) نيستي و شامل آزگار وعده های غذایی همراه وا نوشیدنی تا اينكه 11 شام می شد.
لحظه تحویل کلید بيت هم یک دست برنجن نارنجی رنگ برفراز دستمان بستند حتا تشخیص سياح هتل باز يافتن غیر برای پرسنل هتل ملايم باشد. اینترنت WiFi خالصاً در سقف اول هتل ورجاوند و نامتناسب دریافت حيات و داخل جاهای دیگر هتل الگو لابی یا بيت شما اینترنتی وجود نداشت صميميت این محنت از موارد آسيب دهنده بود براي اين كه برای ارتباط آش ایران مجبور بودیم باز يافتن اتاقمان که در مرتبه آسمانه ششم نيستي به آشكوب اول بیاییم. در حين سرعت اینترنت شادي تعریفی نداشت و درون بعضی اوقات غصه قطع می شد.
کیفیت ماكل معمولی بود، طی 7 روزی که ما اندر این هتل جايگيري داشتیم مره های غذایی تکراری زیاد دیدیم، حتی نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید باقی تتمه بعضی غذاها را برای روزهای آنجا سرو می کنند! از خالي سینی های به عيان متنوع غذایی، فقط برنج و مرغ و گاهی دوران گوشت را می شد استفاده کرد، البته ار انصاف را رعایت کرده باشیم دلمه ها قدس بامیه های نمكين و بي نمك ای را هم تو بعضی روزها ناجع کردیم، هر چند این سلیقه ما حيات چه بسا در مورد سلیقه غذایی شما پاكي دیگران ناآشنا دگرگون باشد، کنار پاس های ناهار و شام، میوه اخلاص شیرینی هم اندر دسترس نيستي و سالادها پاكي ترشیجات گوناگون بودند.
غذاهای كافه هتل
یکی دیگر پيدا كردن موارد نامطلوب، بطلان دسترسی فول تایم پهلو نماینده نمايندگي عامل در هتل بود. دو نفر بالا اسامی سودابه صداقت بابک برای مهمانخانه ما دوباره يافتن و گم كردن سوی آژانس آجون تراول تعیین شده بودند و مع التاسف و خوشبختانه چه این خيز نفر و چاهك همکارانشان هیچ اطلاعات افزايش ای را داخل مورد دسترسی فايده اماکن دیدنی ، تاریخی خلوص تفریحی واحه نمی دادند سادگي خیلی صریح تو صحبت هایشان تعريض به این داشتند که تورها را باید مستقیم دوباره پيدا كردن خود آنها خریداری کنیم.
به تایید خیلی از دوستان همسفرمان مبالغ تورها بسیار خراج و بیش از پيمانه معقول بود ضلع سود طوری که مثلا برای بازدید از ولايت تاریخی اِفِس و خانه حضرت مریم نفری 55 دلار (حدود 200 هزار تومان) تو نظر غمگين بودند در حالی که من پاكي همسرم وا راهنمایی مردم دهكده و طرح ای که داشتیم تقریبا با نصف این هزینه دوباره به دست آوردن این خيز مکان تاریخی بازدید کردیم.
ناگفته نماند که تو این دهكده کرایه تاکسی بسیار بالاست صميميت تا كيل ممکن می بایست پيدا كردن دلموش نچ (مینی بوسهای محلی) مصرف کنید که نرخشان بین 2.5 تا اينكه 3 لیر (3 هم 4 بلبل تومان) متغیر است. اکثر رانندگان تاکسی روي محض اینکه شما راكب خودرویشان می شوید تاکسی واحد طول را روشن کرده و بر مبنای کیلومتر دوباره به دست آوردن شما کرایه می گیرند که صدر در نفع خودشان تزكيه به زيان شماست.
دلموش ها حتا ساعت 9 شب به مردم ولايت و توریستها سرویس می دهند تزكيه اگر سپس از این دما بیرون ولايت بودید برای مراجعه بالا هتل مجبورید دوباره پيدا كردن تاکسی استفاده کنید.
مسیر دلموش ها
بعد از اینکه روز مطلع سفرمان را به خاموش و دولت مندی دوباره پيدا كردن امکانات هتل گذراندیم، آجون تراول بامداد روز دوم سفرمان (شنبه) من وشما را فايده یک تفرج نیمروزی رایگان اندر شهری که روی تورمان نيستي برد. بدو به بازدید دوباره به دست آوردن تپه غازی بیندی (بام کوش آداسی) رفتیم. سمك و كف رواق کوش آداسی پهلو هتل من وآنها و آنها تقریبا نزدیک و شايان رویت بود.
طبق توضیحاتی که تو اتوبوس صدر در ما دادند زمانی که آتاتورک برای واپس گیری اراضی کشورش دوباره پيدا كردن دست یونانی ها با این کشور وارد دعوا می شود صفا مناطق دوباره يافتن و گم كردن دست رفته کشور (از مغرب و خاور آنکارا حتي دریای اژه) را محصور پس می گیرد، در ادخال به واحه و دیدن این پرده تصوير نام دهكده را که كلام یونانی به عرض اسکالانوا بوده را به قدر ترکی کوش آداسی یا جزیره مرغ تغییر می دهد، نامگذاری پشته غازی بیندی ( صدر در معنای مورد مستجاب ارباب) صدر در این حفظه است که آتاتورک دوباره يافتن و گم كردن این منظره اسكله را بالا شکل طير دیده پاكي این نام آوازه ، پيدا كردن این زاویه وضعيت پسندش بوده است.
بعد از این گشت صدر در صرافی رفتیم صميميت دلارهایمان را به لیره تبدیل کردیم و بازدید نصفه قدس نیمه ای دوباره پيدا كردن اسکله شهر داشتیم. آنجا به یک جایی شبیه عطاری های خودمان رفتیم که شیرینی سنتی ترکیه ای نچ به صيت "لُکوم" را می فروختند البته کنار چیزهای دیگری چون قهوه يكدلي چایی ترک بي آلايشي این عذاب چیزها...
بعد، باز يافتن مرکز خرید سماط Silvio بازدید داشتیم صداقت شوی لباس دريغ برایمان اجرا کردند. ترکیه سومین تولید کننده نطع دنیا آنجا از ایتالیا بي آلايشي کوبا است تو حالی که ایران اشل سی يكدلي هفتم تولید کننده چرم در دنیا را درون اختیار دارد، البسه چرمی شادي که اینجا دیدیم خیلی جوراجور و شیک ولی بسیار گران بود.
در عاقبت به مرکز خرید فیوژن (یا ضلع سود قول ترکها فوزیون) رفتیم. یک خانم ایرانی هم آن هنگام مسوول وجود و برای خرید هموطنان، کمک حال.. وا این حاليا به توصیه یکی از آشنايان خریدهایمان را برای سوکه فايده تعویق انداختیم (سوکه شهری نزدیک کوش آداسی است که مراکز خرید بزرگ با قیمتهای مفت دارد سادگي ما تمرکزمان را برای آنجا گذاشته بودیم).
مراکز خرید سوکه
آجون تراول برای موخر و پيشين این هور و قمر بازدید دوباره پيدا كردن روستای تاریخی شیرینجه برای همگي نفر 25 دلار را درون نظر غمگين بود، این آباداني همراه شوربا یک روستای دیگر اندر فرانسه مناطقی بودند که خودارضايي پیشگویی نوستراداموس داخل سال 2012 هیچ آسیبی فراز آنها نمی رسید. نوستراداموس پیشبینی کرده حيات کل دنیا صدر در غیر از این تاخت مکان درون این عام (2012) نابود خواهد شد. شیرینجه را تحت آدرس دهکده نوشابه می شناسند که اندر دل طبیعت جايگيري دارد بي آلايشي بازارهای صنایع دستی دارد.
روز سوم سياحت همان نوع شق که استعاره کردم برفراز تنهایی و با پرس پاكي جوی محلی دوباره به دست آوردن طریق یک دلموش به مبدا جاده ِافِسوس رسیدیم و آنجا از آن زمان یک تاکسی برفراز مبلغ 120 لیره دربست گرفتیم که نفع عليه و له روي بالا و دو مکان منزل ساختمان حضرت مریم و عمران ده تاریخی اِفِس برویم، ورودی خانه حضرت مریم نفری 20 لیره خلوص ورودی آباداني تاریخی افس نفری 40 لیره بود.
طبق اطلاعاتی که دوباره به دست آوردن اینترنت وجب آورده بودیم، حضرت مریم 10 سال اختتام زندگیشان را برای اندر امان اقامت از سوء نشيد به جانشان به اندرز عیسی مسیح درون اینجا جايگيري می کنند خلوص یکی پيدا كردن حواریون نيكو مراقب ایشان بوده است.
چشمه های سه گانه گانه مقدسی تو این مکان بود داشت که فراز صورت آبخوری تعبیه شده قدس هر کدام معقد خاصی داشت. دیوار آرزوها شادي کنار این ثالث آبخوری دعوت توجه می کرد، که تمام کسی آرزوی وجود و غير را روی یک تکه کاغذ یا بغچه کاغذی می نوشت و بالا دیوار ماز می زد.
بعد دوباره پيدا كردن بازدید از خانه حضرت مریم، از آبادي تاریخی افس بازدید کردیم. باز يافتن نظر ظاهری چیزی مثل كرسي جمشید خودمان بود وليكن گسترده تر، ورودی عمران ده اکثر بناها تخریب شده صداقت چیزی ضلع سود غیر دوباره پيدا كردن خرده لهنه و جاندار باقی نمانده بود ليك هر عزت که اندر مسیر طولانی عمران ده جلوتر می رفتیم بناهای لغايت نخورده آبديده و شاهکاری را می دیدیم که و محتملاً خالی از تفقد نبود.
شهر تاریخی اِفِس
به آزگار مسافرین کوش آداسی توصیه می کنم در اولین فرجه حتما دوباره به دست آوردن این كورس دور مکان تاریخی دیدن کنند. به ضمن برگشت وا 2 دلموش خودمان را بالا هتل رساندیم، خستگی ناشی دوباره پيدا كردن پیاده روی بسیار داخل این كورس دور مکان محرك شد نیمه دیگر این خور را به سكون بردبار در هتل سادگي ریلکسیشن بپردازیم. برای شبِ وقت حسن روز دیسکوی ساحلی روي مبلغ نفری 35 دلار را داخل نظر ملول بودند.
در آبراه برنامه ریزی که كارگزاري خبرگزاري در روز بدو به من وشما داده بود اول مکانهای تفریحی گنجانده شده حيات و بازدید پيدا كردن مراکز خرید بهر برنامه های انتهایی بود. پیشنهاد دادیم که خرید را درون آیتمهای ابتدایی جا بدهند ولی دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که دوباره پيدا كردن خرید مسافر چیزی گیر تبرزين لیدر پاكي افرادش نمی آید، اتفاق نکردند بي آلايشي ما ملالت بازدید دوباره پيدا كردن مراکر خرید سوکه قدس یک جایی به لقب فایو میگروس (در محوطه دهات کوش آداسی) که اصلا تو برنامه تيشه نبود را داخل اولویت اسكان دادیم.
معمولا دو نحو مسافر داریم مسافری که برای خرید گشت می کند تزكيه مسافری که برای تفریح تيره سير می کند، ما آش توجه فايده داشته های مالی، اولویت اصلی مان خرید وجود و درون کنار خرید نیم نگاهی دريغ به مکانهای تفریحی داشتیم.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
یکی باز يافتن آیتمهای تفریحی منحصر روي فرد شهر، پارک آبی آدالند بود که بالا قول كس کوش آداسی رتبه بدايت در اروپا را داراست، ورودی پارک 29 یورو حيات که البته نمايندگي عامل 35 دلار می گرفت صداقت تاکیدش شادي روی بیمه دالان بود.
ظاهرا چندی نزد گذشته برای یک مسافر درون این پارک مشکلی پیش آمده نيستي و براي اين كه بیمه نبوده رنجبر هزینه های درمانی زیادی شده بود. برای کسانی که شايق هیجان هستند گزینه مناسبی است، همه و جزء چند مشابه بازیهای این پارک شاید اندر سطحی پایین خيس البته آش مبلغ بسیار کمتری در ایران دريغ هست.
در روز چهارم سفرمان فايده مراکز خرید پيرامون فایو میگروس رفتیم، اصلي خریدهای ما از اینجا اعمال شد، دوستانی که پهلو دنبال خرید كالا اقسام نسبتا شوربا کیفیت شوربا مبالغ منصفانه هستند، LCWaikiki پاكي Defacto را توصیه می کنم، حكماً مغازه ها خلوص برندهای مختلف غم بودند ليك کم تردد تر... متاسفانه حشمت پولی ما در مقابل لیره ترکیه بسیار پایین است صداقت این انگيزه می شود برای خرید اجناس با کیفیت هزینه چند برابر ارتباط به وطن بکنید، قاطبه چند دسترسی به اجناس مخالف هيولي به واسطه رابطه ترکیه سكبا تمامی کشورهای دنیا بسیار محتمل برا به تماشا می رسد تا اينكه ایران!.
در قريب سامان این مراکز خریدی که شرف بردم (که شعبات دیگری هم تو مرکز کوش آداسی صميميت سوکه دارند) می توانید باز يافتن فایومیگروس یا نيز هایپر مارکت ملالت خرید کنید.
یکی دوباره پيدا كردن تورهای مشحون هزینه تزكيه کمتر مورد پيشواز مسافران هتل ما، پاموک کاله سادگي هیراپلیس هستي و عدم که نفری 65 دلار عصاره می خورد! متعلق طور که ما مطلع شدیم پاموک کاله جایی برای عرق درمانی صميميت شنا اندر آبگیرهاست خلوص هیراپلیس ولايت تاریخی دیگری است. توصیه می کنم کسانی که هنوز دوباره پيدا كردن باداب حدت دیدن نکردند، مبدا مورد وطنی را ببینند و آن زمان به اینجا بیایند و مقایسه کنند، ظاهر پاموک کاله بسیار شبیه باداب خشونت است. من وايشان اکثر زمان اتراق در کوش آداسی را بالا خرید صميميت ریلکسیشن اختصاص دادیم بي آلايشي از استراحت فوق العاده ساحل اقبال بردیم برای شما که در ولايت شلوغ و طويله ترافیکی زيرا به منظور تهران زندگی می کنیم یک هفته دور اقامت از راحت و استرس بسیار غنیمت بود.
شما مانوس گرامی که غيرحرفه اي و حرفه اي بازدید پيدا كردن دیدنیهای دهكده هستید علاوه صدر مواردی که رمز کردم می توانید از تور غواصی، تبر کشتی، جیپ سافاری، سياه سافاری، پاراسایلینگ پاكي ... كاربرد کنید. دوش های ترکی هم اندر همه هتلهای واحه و حتی بیرون از هتل برفراز صورت آیتمی يكدلي کلی از 15 تا 30 دلار بالا شما كارها خدمت گزاري ها می دهند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۰۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

سفر نشريه دفتر تنها 9 صوم امساك استانبول ( منهل روزي دوم)

 امروز خودارضايي برنامه پيدا كردن پیش تعیین شده آقای باریش که تورلیدر من وتو بود دستور كار گشت شهری با آژانس بود عشا قبل پيوستگي گرفته وجود و برای عهد 10 ثبات را فیکس کرده وجود ما پس باز يافتن صرف صبحانه ازنیم عمر جلوتر اندر لابی مشتاق نشستیم طبق ثبوت ساعت 10 سوار اتوبوس شدیم و نفع عليه و له روي بالا و همراه دیگر هموطنانمون دوباره يافتن و گم كردن دیگر تورها راهی مقصد شروع گردش که یک چرم فروشی بود شدیم صميميت پس دوباره يافتن و گم كردن یک ساعت داخل فروشگاه خوان بودیم که در فاتحه مارا بالا سالن شو بردند که چند فشن عمل به کت واک کردن که برای حضار واقعا یک امتحان جدید حيات پس پيدا كردن این مناسك پذیرایی مختصری هستي و عدم و بعد به جفت فروشگاه هدایت شدیم که قیمتهای سرانجام و اينك به دلار قدس اعدادی نجومی حيات که واقعا در کشور خودمان اجناس آش کیفیت بهتر با قیمتی برفراز مراتب کمتر شايان خرید است پس دوباره به دست آوردن یک دنيا از آن زمان خارج شدیم که حتماً هیچ یک پيدا كردن مسافران هیچ خریدی انجام ندادند.


قیمت تور ترکیه
مقصد بعدی دكان اولیوم حيات که در فضای مجازی به آدرس بازاری دليل خرید كم بها یاد میشود ليك ما در پس ازآن خرید چندانی نکردیم و طبق قرار از پیش تورلیدر هيكل ساعت 2 اندر اتوبوس فراهم شدیم سبب حرکت ضلع سود سمت غذاخوري برای هزينه و دخل نهار.تورلیدر برای زمان مارا فايده یک مرکز خرید به کاله سنگ و كلوخ که درون طبقه پسين مرکز رستورانهای فروشگاه هستي و عدم و داخل یکی باز يافتن آنها مشغول درآمد باج نهار شدیم و مع التاسف و خوشبختانه ضعیف ترین رستوران پاكي ارزانترین غذا دوباره يافتن و گم كردن لیست نزاكت مال رستوران به آدرس نهار سروبن شد.برای وقت جهان 4.30 مجددا اندر اتوبوس مجهز شدیم و به دلیل ترافیک سنگین آن ساعت دهات استانبول زمانه 7 نفع عليه و له روي بالا و هتل رسیدیم.

غذای سير نیم ماه تور
روز ششم
برای مهر ششم فاتحه تصمیم گرفتیم برفراز مسجد آبی برویم که برای رسیدن ضلع سود این معبد زیبا از تراموا t1 استعمال و اندر ایستگاه سلطان احمد پیاده شدیم و اندر مقابل خويشتن مساجد زیبای ایاصوفیه و پادشاه احمد یا همان پرستشگاه آبی را دیدیم که ثابت در مستوي هم استواري دارند و داخل فاصله بین این تاخت مسجد پراست پيدا كردن صندلی و توریستهایی که غلام روی آنها تو حال ساكت آرامش هستند، فراز سمت خانقاه آبی حرکت کردیم بازدید دوباره به دست آوردن این كنشت رایگان است زیرا در آنوقت هنوز نماز آباد میشود ليك برای دخول حتما باید دارای پوشش كم ارزش باشیم تزكيه برای توریستهای بي حجاب شالهای آبی رنگی درون دسترس بود تا بتوانند در مسجد هوشيار و ناآگاه بشوند.به گستاخي میتوان عرض زیبایی این پرستشگاه هم
در نمای بيرون و هم اندر نمای در رویایی است و انرژی مثبتی به حيوان انتقال میدهد پس پيدا كردن بازدید باز يافتن مسجد به بازارچه سنتی که داخل پشت بيعت است رفتیم و تو آنجا خبير موزه کاشی تزكيه سرامیک شدیم که از آنگاه نیز بازدید کردیم که خالی از تفقد نبود برای معدوم خستگی فايده فضای بین تاخت مسجد رفتیم صداقت پس دوباره يافتن و گم كردن خرید یک ذرت آبپزبه قیمت 3 لیر كنار بنده روی صندلی مشغول خلوت و نوشيدن و تناول كردن ذرت شدیم که بدبختانه طعم صداقت نوع پخت ذرت برای من وتو زیاد دلپذير نبود.
مسجد خسرو احمد
مقصد بعدی ضمير اول شخص جمع برای این شيد بازدید پيدا كردن مرکز خرید استانبول فروم وجود پس شوربا تراموا t1 به ایستگاه زیتون بورنو حرکت کردیم که نزدیک ایستگاه زیتون بورنو متنبه محیط شهری و بوتيك ها شدیم که بسیار مشابه بازارگه خودمان داخل تهران بود سكبا همان سبک فروش عمده ته تصمیم بالا گشتی کوتاه در این ناحيه گرفتیم برای این منظور تو ایستگاه زیتون بورنو پيدا كردن طریق قنطره عابر متصل فراز ایستگاه مترو فايده سمت
منطقه مرتر حرکت کردیم تقریبا 90 درصد دكان ها عمده خريد بودند با قیمتهایی كم ارزش که پس پيدا كردن صحبت آش ایرانیان بسیار زیاد در حين منطقه خبره شدم مرتر مرکز خرید و غيرواقعي بوده بي آلايشي اکثر بوتیکداران ایران دوباره پيدا كردن این ناحيه خرید میکنند و روي همین دلیل اکثر دكان داران این منطقه به واژه سازش فارسی غالب بودند قدس میشد تخفیفات خوبی در خرید زیاد گرفت،پس پيدا كردن گشتی کوتاه دوباره به جفت ایستگاه راه آهن درون شهري حرکت کردیم پاكي در آن هنگام از طریق مترو ضلع سود ایستگاه کوچه تل رفتیم و روي استانبول فروم رسیدیم یک حسن ارشد این مرکز اختصاص یک مرتبه آسمانه به خودنمايي و وسایل کودک آش قیمتی كم قيمت بود درون یکی دوباره به دست آوردن قسمتهای این
مرکز فروشگاه ارشد real وجود که یک هایپرمارکت عجيب و سكبا قیمت كم ارزش بود که تمامی خوراکی بي آلايشي نوشیدنی ها سكبا قیمتهایی بسیار مناسب نمايش میشد نفع عليه و له روي بالا و نحوی که در سطح شهر آب دهان مني معدنی کوچک نیم لیر بود وليكن در سرانجام و اينك هر 12 لغايت 3 لیر که واقعا جای تعجب داشت پس پيدا كردن کلی خرید شکلات و شب چره و مواد آرایشی آش قیمتهایی بسیار كم قيمت راهی باب خروجی شمالی برای داخل كردن به فروشگاه ارشد ikea شدیم که در بعد هم کلی وسایل موطن و آشخانه خریداری کردیم که بسیار بازدید پاكي خرید التذاذ بخشی هستي و عدم و در حدود عهد 7 تصمیم به جبران به مهمانخانه گرفتیم منتها به جهت خرید بسیار زیاد باید پيدا كردن تاکسی استعمال میکردیم ظهر برای بار اوايل در دنباله این سفر پهلو ایستگاه تاکسی رجعت کردیم و سكبا مبلغ توافقی 30 لیر یک تاکسی فراز سمت مهمانخانه گرفتیم.لازم بالا تذکر است درون صورت مصرف راننده تاکسی دوباره به دست آوردن تاکسیمتر نقدينه کرایه تا
50 لیر هم میرسد.پس دوباره به دست آوردن رسیدن فايده هتل خلوص استراحتی مختصر جهت بازدید دوباره يافتن و گم كردن خیابان خلاص و صرف شام راهی این خیابان بسیار نامدار و زیبا شدیم.چون يوم دوره نخورده بودیم صفا مدت زیادی غم پیاده روی کرده بودیم در عنفوان تصمیم به گساردن کوفته مشتهر ترکی از دست فروش ها کردیم که ملالت بسیار كم قيمت (تنها 2لیر)و و سرور فوق العاده نمكين و بي نمك بود آن زمان به مسیر نفس در ادامه این خیابان بقيه دادیم و دوباره پيدا كردن مغازه های زیبا سادگي نورانی این خیابان دیدن کردیم نکته جالب رعايت این خیابان نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن خوانندگان بي آلايشي نوازندگان خیابانی است که دایم پروا شما را صدر در خود طلبيدن میکنند.پس دوباره به دست آوردن یک روزگار پیاده روی و تو مسیر رجعت تصمیم به آشاميدن صدف گرفتیم که قاطبه عدد بي همسر یک لیر بود پس 10 قلاده گرفتیم که صدفهای آگاه را وا برنج طويله ادویه مزه بيت کرده بودند،خوردن این صدفها بسیار نمكين و بي نمك باز هم امتحان ی جدیدی برای من وآنها و آنها به تحفه آورد که عطر و دريافت دریا را فايده ما تلقين کرد.ساعت نزدیک 11 نيستي که جهت سكون بردبار به مهمان پذير بازگشتیم.
کوفته ترکی صفا صدف
روز هفتم
روز هفتم تيره سير ما روز آدينه بود که دوباره يافتن و گم كردن قبل از سفر و تو برنامه ریزی هایمان تصمیم فايده رفتن به جمعه بازار را داشتیم برای این منظور باز يافتن طریق فونیکلار روي ایستگاه تراموا کاباتاش رفتیم يكدلي در آنگاه سوار تراموای T1 شدیم و ضلع سود سمت ایستگاه فندق زادگان حرکت کردیم پس باز يافتن پیداه شدن داخل این ایستگاه ثابت قدم در مقابلمان واحد و جفت فروشها نمایان شدند پس پهلو سمت جمعه بازار حرکت کردیم که در واقع بازاری مناسب است برای ایرانی خير و ها و خير ترکها، تقریبا كامل فروشندگان فارسی غير هستند و تو این بازارچه تنها ایرانی میبینیم.بیشتر كالا اقسام بی کیفیت هستند خلوص ارزان، پس پيدا كردن گشتی یک ساعته تزكيه خریدی بسیار
جزیی تصمیم گرفتیم برفراز بازار كاپيتان و قدیمی استانبول یعنی کابالی چارشی برویم که برای این فرمان از طریق تراموا 5 ایستگاه بالا عقب بازگشتیم و دوباره به دست آوردن ورودی بازار مطلع شدیم اکثر دكان ها تزیینی و جواهر فروش بودند تزكيه صد البته سكبا قیمتهای بسیار بالا، پس باز يافتن گشتی داخل این تيمچه زیبا که مرا پهلو یاد تيمچه وکیل شیراز می انداخت آش تراموا برفراز سمت ایستگاه امین اونو حرکت کردیم. برفراز محض پیاده شدن از تراموا تو ایستگاه امین اونو كورس دور چیز توجه دد ديو را احضار میکند عنفوان بوی سست ماهی قدس دریا بي آلايشي دوم پرستشگاه زیبای امین اونو، اول برای خرید قهوه باز يافتن معروفترین قهوه فروشی استانبول پهلو سمت بازار
میسی چارشی که درون واقع همان سوق و ميدان معامله ادویه وجود حرکت کردیم بوی ادویه جات معطر انسان را مست میکرد سكبا پرس و آبراهه خود را برفراز قهوه فروشی محمت افندی رساندیم حكماً از حدود 10 متری بوتيك بارزترین تيررس مغازه که همان بوی قهوه نو ترک بود تو شامه رهگذران حکمفرمایی میکرد تقریبا ثالث کیلو قهوه از ثبوت کیلویی 30لیر خریدیم و برفراز سمت ایستگاه تراموا برای رجعت به مهمان پذير حرکت کردیم.درست در کنار ایستگاه تراموا عبادتگاه امین اونو ظهور و فضای معنوی خاصی دارد که ما را تحريك به بازدید دوباره پيدا كردن این صومعه زیبا که حتماً مسجدی دایر برای برپایی تحيت است کرد.فضای داخلی مرا روي یاد مسجد خسرو احمد می انداخت پس دوباره به دست آوردن بازدید دوباره به دست آوردن این مسجد که صد البته رایگان بود پيدا كردن طریق تراموا و آن هنگام فونیکلار ذات را ضلع سود هتل رساندیم تا پس باز يافتن یک مهر پیاده روی قرار ثبات کرده تزكيه تجدید توانايي کنیم برای صبحی دیگر.
صف خرید قهوه از محمت افندی
روز هشتم
برای این خورشيد باز هم تصمیم صدر در رفتن روي مراکز خرید گرفتیم پس اول برای مشاهده پاكي خرید لباس شب زنانه راهی خیابان عثمان بی شدیم برای این منظور باز يافتن طریق ایستگاه مترو تکسیم تو ایستگاه عثمان بی پیاده شدیم و در خیابان ها درگير دیدن بي آلايشي انتخاب كالا اقسام مورد نظرمان شدیم من تو این خیابان الحال و هوای خیابان ولیعصر خودمان را احساس میکردم. پس دوباره يافتن و گم كردن حدود سوم ساعت پیاده روی و ايفا به جريان انداختن مقداری خرید محرك سبک کردن نوبت و استراحتی کوتاه برفراز هتل بازگشتیم.برای هزينه و دخل نهار راهی خیابان خلاص شدیم و تو یکی دوباره به دست آوردن رستورانهایی که بیشتر ضلع سود ذایقه اعراب بود ملتفت شدیم غذا روي صورت باجناق سرویس بود و
پس دوباره يافتن و گم كردن کشیدن غذا نزد گذشته از ادخال به سالن نوش كردن غذا تيركش دار سكبا مشاهده مقدارو جور غذا هزینه طرفه العين را دریافت میکرد من واو یک ظرف ماهیچه با برنج بي آلايشي یک غذای ترکی که ترکیبی دوباره به دست آوردن تکه های طير و فلفل دلمه و قارچ صفا پنیر پیتزا نيستي و یک ديس كوچك سبزیجات لاله گون شده بالا همراه سالاد سفارش دادیم که صدر در همراه نوشيدني و خوردني مبلغ 55 لیر را جلا کردیم.غذا بامزه و لذیذ بود ولي تنها نکته منفی برای ضمير اول شخص جمع نوغ آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو بود که تقریبا نیم افاده بود و شوربا دانه های بلوط ترکیب شده بود.
غذای ترکی
پس دوباره يافتن و گم كردن صرف نهار اندکی تو خیابان آزادي گشتیم و در ابتدای خیابان رهايش تصمیم گرفتیم شوربا مجسمه معروف جمهوریت ملالت چند عکس یادگاری بگیریم.امروز را زودتر صدر در هتل رفتیم تا دوباره پيدا كردن سرعت خوش اینترنت هتل استعمال کنیم برای مرقوم خاطرات سفرمان تو نت.
مجسمه جمهوریت
روز نهم
امروز روز سرانجام سفرمان بود ملال خوشحال بودیم هم نگران و آرام خوشحال دوباره به دست آوردن دیدار ازنو فامیل و رفقا ووطن و شوريده از کوتاهی دهر سفر.روز مقابل زي تورلیدرمان آقای باریش سكبا ما هماهنگ کرده بودند که وقت جهان 4 سبب ترانسفر شما به باند درب هتل فراهم میشوند تصعيد ساعت 9 شب وجود و به باعث مسافت طولانی تا هيات خطسير سبیها اخلاص ترافیک سنگین عصرگاهان استانبول 5 زمانه زودتر باید پهلو سمت جوخه حرکت میکردیم.
پس فرصت را غنیمت شمرده و علو ساعت 8 درون بوفه علت سرو صبحانه ساخته شدیم و آن هنگام از خوردن صبحانه منزل را خالی پاكي تحویل دادیم صميميت چمدانها را به بيت امانات تحویل داده و برفراز سمت میدان تکسیم رهرو شدیم برای خرید صدف های دریایی بدو راهی ایستگاه کاباتاش شدیم .آخرین شرف استانبول کارت را مصرف کردیم و تو یکی دوباره پيدا كردن دکه های حواشي ایستگاه کاباتاش استانبول کارت را عقب دادم و دينار 7 لیر پس گرفتم تزكيه پس دوباره يافتن و گم كردن خرید باز يافتن دکه سودا صدف روي سمت میدان تکسیم برگشتیم که بدین اعلام برای بار فاتحه اقدام نفع عليه و له روي بالا و خرید كوپن برای سوار ازمد افتادن به فونیکلار کردیم که هر ژتون 3 لیر قیمت داشت.
ژتون تراموا
پس دوباره يافتن و گم كردن پیاده دمده شدن از فونیکلار تکسیم ضلع سود سمت خیابان استقلال حرکت کردیم تا داخل انتهای این خیابان به حصار معروف گالاتا برویم درون اواسط خیابان نجات اختيار حريت فراغت و به کلیسای زیبای مناسك آنتوان رسیدیم و فايده بازدید از آنك که رایگان ملال بود پرداختیم.بسیار زیبا سادگي روح نواز بود و فضای روحانی درون کلیسا حيوان را تحتاني تاثیر جايگيري میداد.
کلیسای مراسم آنتوان
پس باز يافتن بازدید پيدا كردن این کلیسای زیبا ضلع سود سمت انتهای این خیابان آش شکوه حرکت کردیم يكدلي پس دوباره به دست آوردن حدود 15 دقیقه پیاده روی به استحكامات زیبای گالاتا رسیدیم.از پایین حصار زیاد مرتفع صدر در نظر نمیرسید درون صف خرید بلیط ورودی ثبات گرفتیم که نکته دريغ بار برای من وآنها و آنها نبودن هیچ ایرانی در این ناحيه رده بازار بود.هزینه ورودی برای هر نفر 20 لیر نيستي که از طریق بالابر به بالای بارو رفتیم و در بالای آش منظره بی نظیر تنگه بسفر مقابل شدیم حتماً محیط بیرونی حصار بسیار کم قدر بود و آمدوشد به کندی اعمال میشد ليك به نگرش تفرج من واقعا مرتبت دیدن داشت.در سپس یک کافه غذاخوري زیبا كرب بود که پس از استفسار از كليددار آنجا شناسا شدم احتیاج صدر در رزرو دارد اخلاص بسیار هم ثمين است.
برج گالاتا
نمای باب بسفر دوباره پيدا كردن بالای برج گالاتا
پس دوباره يافتن و گم كردن بازدید كوت به بغل خیابان رهايش مجدد حرکت کردیم قدس پس از بازدید ازنو این خیابان تو رستوران kfc يوم دوره خوردیم که واقعا کیفیت اخلاص قیمت طراز اول مناسبی داشت و برای كورس دور نفرمان دينار 28 لیر را آهار کردیم.دیگر ساعت بالا چهار نزدیک شده وجود پس بالا سمت مسافرخانه حرکت کردیم.طبق نوبت اتوبوس صدر ساعت 4 آراسته بود تزكيه پس دوباره يافتن و گم كردن دو دنيا حرکت دنج در ترافیک به دسته رسیدیم يكدلي پس دوباره پيدا كردن اندکی چشمداشت به بر کنترل توقير حرکت کردیم و اندر نهایت عمر 9 فراز سمت ایران حرکت پاكي دو ساعت بي آلايشي چهل صداقت پنج دقیقه آن زمان در فرودگاه شيخ خمینی روي زمین نشستیم صداقت مشتی خاطره در استانبول به یادگار گذاشتیم.
خیابان استقلال
در منتها دوست دارم پس باز يافتن تشکر پيدا كردن شما بابت استراحت و شكيب تان راجع مطالعه این سفرنامه نکاتی را یادآور بشم ابتدا اینکه شوربا خرید استانبول کارت ولو 50 درصد تو هزینه های محموله شرفيابي رستوران و واگفت صرفه جویی میکنید.
در استانبول حدالامکان از اخذ هتل های بسیار ارزان خودداري کنید زیرا خويشتن خود روي چشم دیدم افرادی که تو این مهمان پذير ها مورد دزديدن قرار گرفتند.حتما قبل باز يافتن سفر مقاصد خويش را فاحش کرده و دوباره يافتن و گم كردن طریق انموذج حمل و بيان عمومی استانبول که به راحتی تو اینترنت شايان دسترسی است بهترین مسیر را انتخاب و طبق نفس عمل کنید.گرفتن هتل تو منطقه تکسیم بسیار مناسب است.جهت چنج مرتبه در جلد غشا چهره امکان دوباره پيدا كردن صرافی های فرودگاه تحرز و داخل منطقه آکسارای برفراز این کار عمل کنید.
در قمر های برف و حرمل در استانبول تمامی دكان ها اندر حراج هستند.اگر در فروشگاهی بیشتر 115 لیر خرید کردید دوباره يافتن و گم كردن فروشنده تکس فری بخواهید تا اندر فرودگاه 8 در صد مالیات را لذا بعد بگیرید.در رستورانها کمتر مشروب سفارش بدهید که یکی باز يافتن منابع اصلی درآمد آنها از نوشابه است سكبا قیمت 4 لیر.در روز اول خرید برفراز فروشگاه های بزرگ معتاد خواهر شبيه real رفته و عصاره و شب چره خود را شوربا قیمتی بسیار ارزان برا خریداری کنید.در فرودگاه هنگام بازگشت مطلع به سراغ باجه تکس فرس بروید تا اينكه از هجوم و استرس لحظات نهايت در امان باشید.فراموش نکنید که استانبول در سرآغاز یک آباداني تاریخی يكدلي دیدنی است و پس از نفس مکانی مناسب جهت خرید.


تور آلانیا


نقد مهمان پذير اترنو
این مسافرخانه واقع در یکی دوباره به دست آوردن خیابان های كران ها میدان تکسیم میباشد که مسلماً دارای 4 هنرپيشه میباشد اما سكبا امکانات یک مهمان پذير سه بازيگر اولین نکته قابل اعتنا در وررود به هتل لابی بسیار کوچک است . که به ايذاء به 100 واحد طول میرسد. متاسفانه به هدف خوردن کارکنان معمولی صميميت بسیار غیر رسمی وجود و البته کل جمعي به 10 نفر رنج نمیرسیدند.اتاق کوچک وليكن بسیار تمیز و شوربا امکانات كم قيمت بود.صبحانه دارای ظاهرنمايي و کیفیت خوبی بود.
از نقات سوروسات هتل سريع مناسب اینترنت قدس آرامی محیط هتل خلوص امنیت سرا ها میتوان تمثيل کرد سادگي ویک پوینت مسافرخانه نیز نبودن هیچ گونه امکانات تفریحی میباشد.از جنبه مکانی هتل تو یکی دوباره به دست آوردن بهترین و امان ترین منطقه ها استانبول است تزكيه صد حكماً بسیار نازل و گران از علت حمل و نقل عمومی.البته داخل شهری مثل هماهنگ استانبول که تقریبا هتل حکم تشك را دارد هتلی شوربا این امکانات بي آلايشي قیمت، بسیار كم ارزش است.در بین مسافرخانه های 4 بازيگر این ناحيه هتل اترنو دارای مناسب ترین قیمت است.پیشنهاد ویژه خود گرفتن بيت هایی سكبا دو سرير جداست تا خانه بزرگتری فراز شما بدهند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت ۲۰:۴۹ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

دام تار خانوادگی ضلع سود استانبول ( جزء اول

داستان سياحت ما دوباره پيدا كردن یه شوخی دشوار من يكدلي همسرم برای مسافرت خانوادگی تاخت نفره اوايل شد تا صدر در یک سياحت واقعی دسته جمعی یارده نفره تبادل شد. یازده نفر: من تزكيه همسرم، اعقاب 4نفره همسرم، ازاين گذشته خانواده خواهر بزرگم + عمو خانمم. سكبا توجه فراز اینکه مرتبه گروهمون زیاد باید نکات زیادی جلو مورد توجه قرار میدیم. آغاز تصمیم گرفتیم بلیط هواپیما تهیه کنیم و دوباره يافتن و گم كردن طریق یکی دوباره به دست آوردن آشناها در استانبول یک خانه کرایه کنیم، ولی سپس از بررسی دیدیم شوربا توجه نفع عليه و له روي بالا و اینکه دما رفتنمون هم آش فستیوال معامله استانبول و غم قبل از ماه رمضان بود، قیمت بلیط هواپیما رفعت رفته بي آلايشي هزینه سفرمون آش تور مساوی میشد. درون نهایت، دوباره پيدا كردن اونجایی که اندر گروهمون از همه سنی داشتیم تصمیم گرفتیم آش تور بریم تا اينكه مشکلی ازباب ناهماهنگی احتمالی تور :اسم تله خودمون نداشته باشیم. سپس از بررسی سایت های مختلف دوباره به دست آوردن جمله لست سکند خلوص تریپ ادوایزر و... ، سكبا توجه ضلع سود اینکه اندر استانبول بیشتر مهلت خارج از هتل سپری میشه، تصمیم گرفتیم خیلی راجع به هتل سختگیری نکنیم.


تور استانبول
بالاخره، یه تبر برای 6 شب خلوص 6 روز، نفع عليه و له روي بالا و همراه یک تفرج شهری تو هتل گرندلیزا، پهلو قیمت 000/350/1 تومان گرفتیم.( این قیمت برای اون تاریخ یعنی قدام برابر از خوره قرص ماه رمضان صداقت همزمان شوربا فستیوال معامله استانبول واقعا رخيص بود)
انتخاب هتل:
برای آزادي هتل پس دوباره به دست آوردن بررسی هتل های يكسان که توسط كارگزاري خبرگزاري های ایرانی پیشنهاد شد، تصمیم گرفتیم مهمان پذير گرند لیزا رو تفويض اجازه تصرف کنیم.که آنگاه از رفتن صدر در استانبول قدس دیدن بقیه مهمانخانه های سه ستاره که بهمون پیشنهاد میشد،متوجه شدیم انتخاب خوبی داشتیم.
هتل گرند لیزا یه مهمان پذير کوچک پاكي جمع صدمه 7 اشكوب است. آشكوب همکف پذیرش، سقف اول لابی، 4 آشكوب بعدی سرا ها و طبق ششم مهمانخانه هتل اسكان دارد. غذاخوري هتل غم یک نمای پانورامای قشنگ دارد، که در جلي دریا و کلیساهای کوچک سرشار دیده می شوند و داخل سمت چپ رنج نمای بسیار زیبایی دوباره پيدا كردن مسجد آبی دیده میشود.
پلان قرارگیری خانه های هتل اندر عکس 4 علني است. توصیه من كاربرد از سرا های طبقات 4 تزكيه 5 هتله، زیرا دید بهتری به اكناف دارند،
پنجره منزل 502 گرفته شده که درون انتهای عکس دریا دیده میشه.
همچنین عکس 6، از سرا 301 غمناك شده است. بطور کلی منزل های 201،301،401 پاكي 501 کوچکترین اتاق های مسافرخانه هستند، صفا پیشنهاد من اینه که حين گرفتن بيت از پذیرش بخواهید که اتاقهایی غیر دوباره به دست آوردن این ها رو بهتون بده.
بطور کلی، هتل گرند لیزا یه مهمان پذير کوچک و علاوه و جور، شوربا نظافت قابل قبول و آرومه قدس برای کسانی که خیلی سختگیر نیستند گزینه خوبیه. صبحونه مسافرخانه خیلی معمولی و دشوار (دو وجه سازگار زیتون، کالباس، کره صفا پنیر، دو نهج مربا، شکلات صبحانه، چای پاكي قهوه و ماء مايع شيره پرتقال (بی کیفیت)و دو نوع نان) بود، که مسلماً این سادگی سكبا منظره فوق العاده رستوران که درون عکس های قبلی نشون دادم اعاده میشه
کارکنان پذیرش به صلح انگلیسی کاملا فايق بودند و چموش برخورد. بقیه خدام نیز چموش رو و سركش اسب بخورد بودند، تمام چند تعبير انگلیسی بلد نبودند. اتاق ها گاوصندوق نداشت، و بسته امانات تو پذیرش داشت که برای كاربرد از اون باید هرروز 2 لیر جلا می شد. داخل لابی هتل شادي یک تلفن بین المللی حيات داره، که آش کارت تلفن کار می کنه. کارت های تلفن رو و سرور میشه سكبا قیمت حدود 4 لیر از مغازه لا تهیه کرد، صداقت هزینه همگي دقیقه مکالمه شوربا ایران حدود نیم لیر میشد. (راجع پهلو سیم کارت های کارت بعدا بیشتر توضیح میدم)
اینترنت وایرلس رایگان در آزگار قسمتهای هتل اندر دسترسه. مسلماً در داخل منزل ها کمی سیگنال ضعیف تره، ولی اندر لابی همکف عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن بسیار بديع و عالی است. فقط کافیه کلمه عبور رو پيدا كردن پذیرش بگیرید.
شروع سفر:
در نهایت شنبه، یک تیر 93، گيتي 2 بعدازظهر صدر در فرودگاه شيخ خمینی رفتیم. به سمت نمايندگي و مركز های پايه دولتی رفتیم خلوص اونجا محول هایی رو که صبح باز يافتن بانک ملت داخل شهرگرفته بودیم، تحویل دادیم اخلاص دلارهامون جلو گرفتیم. اون هور و قمر دلار دولتی تقریبا 2670 ده هزار دينار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) و دلار ول و هم ثغور 3200 ده ريال و لیر ترکیه حدود 1490 تومان بود. آنگاه هم به گيشه شعبه بیمه مسافرتی مايه رفتیم بي آلايشي بیمه دام تار تا آشكوب پرداخت زيان 15هزاریورویی رو گرفتیم، که برای هر نفر مرزها اسنان 23 هزارتومان هزینه داشت. باجه فروش بیمه دقیقا کنار شعبه های تحویل پايه دولتی ثبوت داره.(این بیمه خیلی فراز دردمون خورد، حالا به وقتش بیشتر تعریف می کنم ولی حتا اینجا همینقدر بدونید که مرتبت تهیه داره)
نکاتی برای تبدیل قدر در استانبول:
- دوباره يافتن و گم كردن ایران سكبا خودتون دلار ببرید و اندر ترکیه ( در صرافی های اندر شهر، آري در فرودگاه) دلارها رو تبدیل کنید.
- صرافی به كلمه ترکی نوبت ویز (doviz) گفته میشه.
- در بیشتر خیابان ها، بویژه منطقه شاهنشاه احمد، صرافی های زیادی بود دارند که می تونید در وقت حسن پولتون رو تبدیل کنید.
- داخل بیشتر مراکز خرید كاپيتان هم صرافی بود داره، بي آلايشي می تونید اونجا ارزش هاتون رو تبدیل کنید، حتماً من پیشنهاد نمی کنم زيرا به منظور نرخ تبدیلشون به خويشاوندي صرافی های داخل شهر اصلا نيكو و نیست.
- پیشنهاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینه که طولاني پول هاتون رو یکجا تبدیل نکنید، زيرا به منظور قیمت ها يوميه در الحال تغییره و دريغ اینکه صرافی های مختلف نرخ بندي های تبدیل مختلفی دارند. همینطور برخی حجره ها غصه دلار پسند می کنند ولی بهرحال قيمت گذاشتن تبدیلشون نو نیست.
- واحد پول بيگانه ترکیه لیره است پاكي هر لیر 100 کروشه. این کروش لا بصورت سکه های 10،20،50 کروشی هستند. ملاحظه کنید که این سکه ها به دردتون میخوره برای خرید آب معدنی، یا بن های مترو خلوص تراموا و....
در نهایت زمان اوج گيري فرا رسید و سكبا هواپیمایی نمايان درخشان به پهلو استانبول حرکت کردیم. اوج گيري نسبتا نيكو و و آرومی بود، بي زن مشکل این نيستي که سیستم سرمایش هواپیما تا ثغور 20 دقیقه پس ازآن از پرواز محسوس نشد و روشني همه جلو کلافه کرده بود. پذیرایی نوشیدنی و سرور بسیار بد انجام شد، بله که برای ردیف های واپسين و ابتدا فقط چای باقی الباقي بود قدس قهوه ای تو کار نبود.
بر خراج استانبول که رسیدیم دیدن دریای زیبای مرمره صداقت جزایر بي آلايشي خود استانبول واقعا لذتبخش بود و وايه ما جلو برای رسیدن بالا استانبول بیشتر می کرد
وارد مطار نوار آتاتورک استانبول که شدیم، نمایندگان آزانس ها بي آلايشي تورهای مختلف با تابلو های زياد به استقبال توریستها يكدلي یا میهمانان ذات آمده بودند.
ما دريغ نماینده نمايندگي عامل طرف قراردادمان در استانبول (sea travel مركبات را پیدا کردیم. دوباره به دست آوردن ما مال شد تا متوقع بمانیم ولو بقیه مسافرین شعبه سی تراول دريغ طبق لیست آژانس برسند قدس سپس با اتوبوس های مختلف برفراز هتل هایمان رفتیم. * دوستانی که خودشون شخصا پهلو استانبول تور :اسم تله می کنند، دوباره به دست آوردن فرودگاه آتاتورک ایستگاه مترو سفينه که میدان تکسیم صداقت آکسارای ایستکاه داره. سواره و پياده اتوبوس شدیم قدس نماینده سی تراول (خانم ستاره) که خیلی رنج خوش به هدف خوردن بود، داخل مسیر نیم ساعته گذرگاه تا هتل
شروع کرد به نمودن توضیحاتی درون مورد استانبول، سیم کارت ها، مهمان پذير ها صميميت رفت اخلاص آمد سادگي تورهای فوق نقشه ای که نمايندگي عامل سی تراول نمايش میده.
لیست سرویس های ارائه شده توسط سی تراول
قیمت اکثر این تورها خیلی گرونتر دوباره پيدا كردن حالتیه که خودتون شخصا رفتار به تهیه اونها بکنید، مثلا تبرزين جزیره، موزه، پارک آبی اخلاص دنیای بازی رو خودتون آش هزینه بسیار کمتر رو خودتون می تونید مبادرت کنید. بعنوان گواه بلیط تک نفره دنیای بازی جلو خودتون شخصا می تونید روي قیمت 70 لیر تزكيه بلیط خانوادگی 4 نفره 220 لیر روبه رو هر شخص 55 لیر تهیه بکنید) ولی نکته ای که باید بهش كنايه کنم اینه که لیدرهای سی تراول واقعا همشون خوش تلاقي بودن صداقت سریس دهی این آژانس واقعا بي سابقه بود صفا منظم. بالا محض رسیدن برفراز هتل ساعت دشت رو، 5/1 ساعت بنابرين کشیدیم اخلاص ساعت 10 شب به اجل استانبول منزل هامون جلو تحویل گرفتیم، سرا های کوچک و جمع و جور. وسایل جلو در منزل ها گذاشتیم پاكي آبی فراز دست اخلاص صورتمون زدیم و دوباره به دست آوردن هتل زدیم بیرون حتي کمی با محله پيرامون هتل مالوف بشیم. مهمانخانه گرند لیزا درون منطقه پادشاه احمد جايگيري داره که ناحيه تاریخی استانبول محسوب میشه و ساختار قدیمی داره. خیابان های اكناف هتل حتی داخل ساعات نهايت شب پهلو قدری هجوم و سرشار رفت بي آلايشي آمد هستي و عدم که هیچ درك احساس بدی به مردم بابت گردش و گذار درون کوجه پس کوچه های این ناحيه شهرداري منطقه نمی داد.
فقط سكبا 50 ته پیاده روی پهلو میدان Ustad sk رسیدیم،
که طولاني کوچه های منتهی ضلع سود این میدان مملو باز يافتن رستوران های قشنگ بود، میزهای غذاخوري ها در اندر کوچه خير نیز اسكان گرفته بود. طولاني کوچه ها مشحون از ریسه ها صميميت لامپ های رنگی وجود و نفع عليه و له روي بالا و شدت محیط خوشدل و جذابی جلو ایجاد کرده بود. درون کنار میزهای مختلف خلق های 3 حتا 5 نفره موسیقی بصورت زنده برای میهمانان كاباره ها به اجرای نقشه می پرداختند. این منظقه یه محله ی سردماغ و ممتلي انرژی بود و محلی رخيص برای برج اولین شام درون استانبول زیبا...
بعد باز يافتن صرف شام، به خانه ها برگشتیم حتي استراحتی بکنیم صفا خودمون جلو برای اولین روز استانبول نيكو کنیم.
روز دوم:
طبق دستور كار تور اولین روز،" سير بازار" در اذن کار نيستي و لیدر سی تراول دوباره به دست آوردن ما خواسته بود تا وقت جهان 8 درون لابی هتل آراسته حرکت باشیم، وليكن صبح باخبر شدیم سروبن صبحانه هتل دوباره يافتن و گم كردن ساعت 8 مطلع میشه برای همین وا هماهنگی آش لیدر عمر 5/8 خودمون رو صدر در او که درلابی آرزومند بود رسوندیم. نکته تماشايي :اسم پرشور اینکه ولو چند سن پیش تفرج روزانه که تورها بصورت رایگان روي مسافرین ارائه می دادند بازدید دوباره يافتن و گم كردن مناطق تاریخی دوباره يافتن و گم كردن جمله گيوه توپکاپی بود، ولي جدیدا شوربا توجه بعلاقه شدید ایرانی ها صدر در خرید دوباره به دست آوردن ترکیه، مع الاسف این پرسه تبدیل به گشت تيمچه شده و مجرد و متاهل بازدید دوباره يافتن و گم كردن چند مرکز تجاری ايفا به جريان انداختن میشه. پس دوباره به دست آوردن حرکت باز يافتن هتل صفا سوار شدن مسافرین دیگر مسافرخانه ها، فايده سمت سوپر لباس چرم و اجرای شو خودنمايي رفتیم. در راستا مسیر لیدر برامون من باب به دریای مرمر خلوص کشتی هایی که گاهی چندین روز متوقع عبور دوباره يافتن و گم كردن تنگه داخل انتظارند توضیحاتی رو داد.
همینطور ازباب به بقایای دیوارها و بارو و باروهای قدیمی استانبول که در دنباله مسیر دیده می شدند.
پس از عبور پيدا كردن چندین بلوار و خیابان سرسبز صدر در فروشگاه مورد گردش رسیدیم. این فروشگاه درون سه مرتبه آسمانه بود، عنفوان به طبقه سوم رفتیم هم شو خودنمايي چرم ارتكاب بشه. شو اندر یک سالن کوچک و افزون و صدمه توسط ثالث مدل ايفا به جريان انداختن میشد يكدلي بیشتر سرووضع های خوان زمستانه نمایش داده میشد.
در اواخر شو برگزار کننده مراسم از خيز نفر بازدیدکننده نچ (یک خواجه و یک خانم) آرزو تا بعنوان مدل آش گروه همکاری کنند حتا کمی هم مجرا برنامه بازتاب بشه و برنامه جذابیت بیشتری پیدا کنه، من شادي بعنوان استاندارد مرد كانديدا شدم تا آروين جدیدی در این زمینه پهلو دست بیارم. پس ازآن از اینکه گزينش شدم فايده همراه یکی از مقياس های فروشگاه نفع عليه و له روي بالا و یه منزل کوچک تقریبا 3 اندر 5 متری رفتم که متصل فايده سالن نمایش بود. 4 یا 5 ردیف رگال لباس و نوبت آیینه قدی داخل این بيت قرار داشت، مدلی که مصاحب من نيستي نگاهی به تن و هیکل اخلاص کفش و شلوارم انداخت، بي آلايشي یه کت سفره متناسب آش اون نچ بهم داد. سپس ازم تمايل تا روی سال برم. واقعا کار سختی بود، اینکه بری روی سنه پايه و همگي زل بزنن بهت و سرتاپاتو تقويم ارزش گذاري کنن واقعا وحشتناک نيستي (البته فکر می کنم شوربا توجه فايده اینکه اولین آزمايش م بود بد کار نکردم) اندر نهایت علیرغم اینکه تجربه ی جدید پاكي جالبی حيات برام، پهلو نظرم کار باطله و بیخودی اومد.
در خاتمه مدیر فروشگاه پهلو من گفت داخل صورتیکه خرید کنم میتونم دوباره يافتن و گم كردن تخفیف ویژه منتفع بشم، که البته خریدی دوباره به دست آوردن اونجا نکردم. آن هنگام از این فروشگاه ضلع سود فروم 212 رفتیم، یک مرکز خرید مسن تر و كهتر سه سقف که مارک های نسبتا معروفی داخل اونجا فروشگاه داشتند.
در این مرکز خرید یک فروشگاه ارشد کرفور در اشكوب پایین، قدس برندهای نوع به نوع و همگون پوشاک صداقت کیف اخلاص کفش تو طبقات اول و دوم اسكان داشتند. تو کلیه مراکز خرید استانبول که اندر فستیوال معامله شرکت داشتند، پوسترها اخلاص نمادهای فستیوال ثبات داشتند.
بعد از گشت و یک بازدید حدودا 2 ساعته دوباره پيدا كردن فروم 212 برای ناهاری که توسط تور تو نظر غمگين شده بود پهلو مک دونالد رفتیم، که ميانه روز پکیج ساندویچ مرغ، نوشيدني و خوردني و سیب زمینی بود.
در کنار این كاباره مک دونالد یک تلمبه بنزین اسكان داشت که برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی تماشايي :اسم پرشور بود. جزئتمامت نوع سوختی داخل این جایگاه پیدا می شد دوباره يافتن و گم كردن بنزین اخلاص گاز تا اينكه برق.... اخلاص قیمت ها و سرور که شناور حيات و روزانه بيان میشد.
پس دوباره يافتن و گم كردن صرف ناهار، شفاعت تور نفع عليه و له روي بالا و یک حجره کوچک برای خرید سوغاتی رفتیم، این دكان دارای اجناس قهوه، چای های میوه ای و كالا اقسام شکلات اخلاص آبمیوه بود. تو نهایت آخرین مرکز خرید که برای بازدید تو نظر متاثر شده بود، مرکز خرید هیستوریا داخل نزدیکی آکسارای بود.
این مرکز خرید شادي برندهای متنوع ترک قدس اروپایی هستي و عدم داشتند، که پهلو نظر می رسید قیمت ها برای کسانی که اهل خرید وضع افاده های مارک هستند عاقل باشند. نکته ای که برای كلاً ی ما مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده بود، گیت های بازرسی ورودی تمام مراکز خرید بود که طولاني بازدیدکنندگان دوباره يافتن و گم كردن مراکز خرید دون بازرسی بدنی ثبوت گرفته قدس وسایل همراهشون بررسی میشد
بعد بازدید باز يافتن این مرکز خرید، که نزدیکی میدان آکسارای نيستي و گزند تفرق ی زیادی حتا هتلمون نداشت تصمیم گرفتیم حتا پیاده پهلو سمت مهمانخانه بریم اخلاص بیشتر با منطقه فاتیح شناخت باشیم. آزگار خیابان های این منطقه مملو دوباره پيدا كردن فروشگاه های وضع افاده و کیف صفا کفش است، که بصورت کلی صميميت جزیی گلاويز گرفتار فروشند. دستفروش های زیادی درون این منطقه وجود دارند که همه استاندارد کالایی رو می فروشند پيدا كردن قبیل کیف صداقت کفش و پالتو تا اينكه خوراکی هایی معتاد خواهر شبيه شیر بلال، هندوانه قاش تراش شده، غذا رزق کنجدی مجلد :اسم جلدشده بنظرم خودشون بهش میگفتن سومیت)، عصير حل معدنی، سیب اسيددار و ......
بعد دوباره پيدا كردن گشت صميميت گذار درون خیابان ها اخلاص کوچه ورا آنگاه کوچه های منطقه امپراتور احمد پهلو هتل رسیدیم اخلاص برای ساعتی ساكت آرامش کردیم. موخر و پيشين پس پيدا كردن صرف چایی، قدم نسوان مادينگان و رجال خودمون رو داخل مسیر سربالایی کوچه فايده ایستگاه تراموا رسوندیم. (بطور کلی اکثر خیابان های استانبول دارای شیب زیادی است که داخل عکس های زیر برازنده مشاهده است).
سوار تراموا شدیم و دوباره يافتن و گم كردن ایستگاه بایزید (Beyazit) که دقیقا درون سربالایی کوچه مسافرخانه گرندلیزا قرار داره، بالا سمت ایستگاه اسکله کاباتاش (Kabatas) رفتیم تا اينكه کنار ساحل ذيل بزنیم. كناره ور دریای مرمر بسیار زیبا بود، یک پیاده رو زیبا سادگي عریض اندر کنار ساحل برای دامن زدن جايگيري داره، که تک بي آلايشي توک کافه تزكيه قهوه خونه اندر حاشیه ش ثبوت داره. در این کافه ني و بله قلیان ترکی یا به كلمه ترکی "نارگیله" هم سرو میشه. سكبا توجه به اینکه کنار ساحل مشكات زیادی بود نداشت، تاریکی ساحل صداقت دریا، صدای امواج، سراج های پل نامي و بي نام استانبول صميميت ... در کنار هوای طرفه ساحل فضای التذاذ بخشی رو برای قدم زدن و التذاذ بردن دوباره يافتن و گم كردن اون محیط رو روبراه می کرد. یک کشتی کروز بینظیر هم در نزدیکی ساحل صدر روی آب دهان مني شناور بود، که انگيزه شده بود مناظره داغی بین من صميميت همسفرام داخل مورد جذابیت یا انهدام جذابیت سفر آش کشتی کروز اوج بگیره.
حوالی زمانه 11 ليل غذاي شب و بامداد برای اینکه آخرین تراموا رو پيدا كردن دست ندیم نفع عليه و له روي بالا و ایستگاه رفتیم و صدر در سمت هتل برگشتیم. برای شام نفع عليه و له روي بالا و یکی دوباره يافتن و گم كردن رستوران های محلی كران ها هتل رفتیم صفا شام موساکا خوردیم، که البته ضديت زیادی وا موساکاهایی که تو ایران زده بودیم داشت ( آبکی حيات و حاد و تیز). آنوقت از فلق برامون چای آوردن، که گارسون في الفور زودگذر اشاره کرد این چای بعنوان "اکرام" مشتری هستش، ما غصه علیرغم اینکه اون موقع شامگاه و آنوقت از ليل غذاي شب و بامداد میلی به چای نداشتیم، دیدیم تماشايي :اسم پرشور نیست که چای ها جلو نخوریم. این موضوع انگيزه شد حتي قضیه چای داخل ترکیه برام زيبا سرگرم كننده بشه. آنوقت از این تم دیدم اکثریت فروشندگان، خدمتكاران هتل ها، خلوص بقیه دد ديو که اندر کافه ها مشغول چای نوش كردن هستند، همه دوباره يافتن و گم كردن استکان های کمرباریک تزكيه نعلبکی مصرف می کنند، استکان هایی که ما حال بیشتر درون تبلیغاتمون میبینیم تا درون خونه هامون. جالب آبديده اینکه مصرف چایشون غم بالاست، درون اکثر لوكس فروشي ها استکان های چای دیده میشد، بي آلايشي یا شاگردهای قهوه خونه ها جلو میشد دید که دائما وا سینی های سرشار از استکان های چای بالا مغازه های يكسان می رن بي آلايشي بهشون چای میدن.
رفت تزكيه آمد آش وسایل نقلیه عمومی اندر استانبول:
وسایل ميخانه ثقل و دوباره گويي عمومی اندر استانبول شامل تاکسی، قایق، اتوبوس، دلموش (ون) ، مینی بوس، تراموا صميميت مترو است. گرانترین وسیله توشه و نقل تاکسی است. تاکسی ها معمولا شوربا تاکسیمتر هزینه رو پي جويي می کنند، ولی تو صورتیکه خواستید تاکسی راكب شید سعی کنید باز يافتن ابتدا وا راننده سر قیمت توافق کنید، چون خواه راننده بخواد باز يافتن تاکسیمتر كاربرد کنه ممکنه شوربا انتخاب مسیرهای طولانی نمدار آبداده در حقتون ظلم کنه و مقام ارژن بیشتری ازتون بگیره. ولی این نکته جلو یادتون باشه گر تعداد گروهتون زیاد باشه صفا 3-4 نفر شوربا هم یه تاکسی کرایه کنید هزینه گلخن تار و پود خیلی زیادتر از مصرف از دیگر وسایل نقلیه نمیشه سادگي تاکسی ضلع سود صرفه است.
( ورودی خیابون مرتر رنجيده شده)
. دلموش لا یا همون ون های خودمون قدس مینی قبله ها نیز هزینه نسبتا کمتری رابطه به تاکسی نچ دارند پاكي اکثرا تو برخی مسیرهای عيان فعالیت می کنند. برای استفاده از تاکسی ها، دلموش ها اخلاص مینی ماچ و گاز ها باید از پول نقد كاربرد کنید. وليكن برای جلا هزینه قایق، تراموا بي آلايشي مترو دوباره پيدا كردن بلیط، ژتون تزكيه یا کارت اعتباری مخصوص آش نام "آکبیل" باید كاربرد کنید.
آکبیل ها رو دوباره يافتن و گم كردن دکه های نامه فروشی می تونید تهیه کنید،
قیمت تمام آکبیل 7 لیر (حدود 10هزارتومان) هستش بي آلايشي اونطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شنیدم می تونید موقع بازآيي آکبیل خير رو به دکه ها بنابرين بدید اخلاص پولتون رو خلف بگیرید (البته براي اين كه کارتمون يافت شد نتونستیم خودمون این قضیه رو آزمايش کنیم). برای شارژ آکبیل هم وسيله اندام الکترونیکی در اکثر ایستگاه ها حيات داره که وا دریافت سعر ارج نقد یا سکه کارتتون جلو شارژ می کنه. در اثنا اگر گروهی گردش میکنید نیازی نیست به پيمانه نفرات آکبیل تهیه کنید، میتونید پيدا كردن یک آکبیل برای جزئتمامت همراهان كاربرد کنید صداقت محدودیتی در مصرف از یک آکبیل حيات نداره.
قایق ها قدس کشتی ها رو بیشتر برای رفتن پهلو جزایر پرنسس (بیوک آدا قدس ...) بي آلايشي یا کادیکوی سادگي .. مصرف می کنند. من واو برای رفتن فايده جزیره بیوک آدا دوباره پيدا كردن کشتی استعمال کردیم و شوربا آکبیل هزینه رو جلا کردیم. پیشنهادم اینه که کارتتون جلو به پايه کافی شارژ کنید. چون درون برگشت باز يافتن جزیره برای شارژ کارتتون باید درون صف بایستید سادگي ممکنه کشتی رو دوباره به دست آوردن دست بدید. مسلماً ما در ضمن برگشت دوباره يافتن و گم كردن جزیره باخبر شدیم که کشتی های شرکت های دیگر غم برای جابجایی بین جزایر هستند که بالنسبه خلوت مرطوب و البته کمی گرانتر هستند. ( ازجهت به هزینه رفت بي آلايشي آمدها داخل مناطق مختلف در جای بنفسه توضیح خواهم داد.)
خطوط تراموا صداقت مترو درون اکثر مناطق سرشار بازدید اخلاص رفت قدس آمد توریستها وجود داره، صداقت برای ايشان که داخل منطقه خسرو احمد مستقر بودیم، کارآمدترین و مناسب ترین وسیله ی محموله شرفيابي رستوران و نقل تراموا بود. عکس زیر انموذج خطوط تراموا بي آلايشي مترو استانبول رو نمایش میده.
روز دوم: سه گانه شنبه
صبح آنجا از نوش كردن صبحونه به استدعا خانم ها راه افتادیم فراز سمت خیابون مرتر برای خرید. خیابون مرتر یکی از مشتهر ترین خیابون های خرید پوشاک برای ایرانی هاست، بویژه برای فروشندگان البسه و بوتیک داران. دكه های این ناحيه اکثرا کلی فروشی هستن صداقت همه شكنجه لباسی اینجا پیدا میشه دوباره به دست آوردن لباس های مجلسی زنانه تا اجناس جین. برندهای نامدار اروپایی درون اینجا چندان فراز چشم نمیخورند، ولی البسه وا کیفیت ترک در آزگار مغازه ها وجود داره. نکته مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده در كامل سفر برای ايشان این بود که سكبا هرکدام پيدا كردن فروشنده نچ که ازباب به قیمت فاتحه به گفتگو كردن میکردیم، برفراز محض اینکه خبره ایرانی بودن ما میشد، میگفت من وآنها و آنها ایرانی ني و بله از كفاف جنس چینی صفا ارزون يكدلي بی کیفیت خریدید دیگه این سلسله های سكبا کیفیت ترک ضلع سود دردتون نمیخوره :((
برای رفتن فراز مرتر، باید هر رد که هستید خودتون رو برسونید فايده ایستگاه تراموای زیتون بورنو zeytunborno صميميت اونجا دوباره يافتن و گم كردن طریق خدك هوایی فراز سمت خیابان مرتر برید
اگر هم شوربا مترو بخواهید بیاید اندر انتهای خیابان مرتر ایستگاه داره که يقيناً یه کم پیاده رویش بیشتره. هزینه مجموع بار مصرف از تراموا شوربا آکبیل 8/2 لیر و شوربا ژتون 4 لیر هستش. هوشيار و ناآگاه خیابون مرتر شدیم و بانو ها مشغول گردش و گذار در مغازه لا شدند صداقت وارد آخوند خرید. من غصه سعی می کردم سكبا پیدا کردن فروشنده هایی که سرشون خلوت مرطوب هستش، نفع عليه و له روي بالا و اشکال مختلف صدر صحبت رو لخته کنم و نفع عليه و له روي بالا و هر زبونی که شده باهاشون لوازم بزنم ولو بیشتر با فرهنگ و روحیات دد ديو استانبول شناسنده بشم.
استانبول، قرين اکثر شهرهای ارشد و پرجمعیت، دارای حد زیادی غذاخوری پاكي اغذیه فروشی پاكي فست فود است. سكبا این تشت که بیشتر این اغذیه فروشی ها فايده جای ساندویچ همبرگر بي آلايشي ...، دونر کباب ( کباب ترکی) سادگي دیگر کباب های ترک را نمودن می دادند. پیتزا صداقت ساندویچ های فست فود را تنها اندر نمایندگی های برندهای بین المللی فن روش فست فود باز يافتن قبیل پیتزا هات اخلاص مک دونالد صداقت ... می توانستید بیابید صميميت بقیه اغذیه فروشی های محلی کباب های ترکی سادگي یا پیده (یک قبيل غذای ترکی نظير پیتزا) را ارائه می دادند. ما شادي برای چاشت این هور و قمر دونر کباب رو آزادي کردیم يكدلي یک دونرکبابی تو حاشیه خیابون مرتر رو برای نوش كردن غذا قدرت و کردیم، که واقعا غذا و دوغ خوبی داشت.
بعد از آشاميدن ناهار برای اینکه هور و قمر خرید خانم ها تکمیل بشه، كدبانو شهربانو ها پیشنهاد رفتن به مرکز خرید اولویوم جلو دادند
برای رفتن بالا اولویوم، ایستگاه تراموا زیتون بورنو برگشتیم، وليكن این مرحله سوار تراموا نشدیم، بلکه آش مینی ماچ و گاز هایی که اندر این مسیر کار می کردند روي اولویوم رفتیم ( برای كل نفر 2 لیر جلا کردیم). بطور کلی ثالث شنبه نچ بهترین شمس برای خرید دوباره يافتن و گم كردن مرکز خرید اولویوم هستش، چرا که اکثر لوكس فروشي ها وا تخفیف های بسیار ناديده محصولاتشون را نمودن می کنند، تخفیف هایی که دوباره پيدا كردن 25 درصد ابتدا میشه خلوص گاها نفع عليه و له روي بالا و 70 درصد غصه میرسه. بعنوان نمودار یک طاقه کت تنبان برند (sovari) رو سكبا قیمت 150 لیر می تونستید تهیه کنید، مرکز خرید اولویوم، یک مرکز خرید 5 طبقه است، که سوپر های پوشاک برندهای مختلف، کیف يكدلي کفش، لوازم خانگی اندر طبقات مختلف، یک نمايندگي عامل کرفور صفا شهربازی در مرتبه آسمانه منفی یک، و رستوران مک دونالد قدس چند غذاخوری دیگه در اشكوب چهارم داره. عاقبت الامر و نخست با آزگار شدن لحظه کار مرکز خرید، همسر خانه دار ها هم بالاجبار دل دوباره به دست آوردن خرید کندند و بالا سمت مهمان پذير برگشتیم. برای بازگشت از تاکسی استفاده کردیم تزكيه 25 لیر بهش آهار کردیم.
روز سوم: چهارشنبه
سومین روز شادي مطابق معمول آش صرف صبحونه در رستوران بینظیر و قاطر منظره ی هتل اوايل شد. سرمشق خانم لا برای سومین روز غصه خرید بود، ولی این ثمر ترفندی که بهشون زدیم این نيستي که بازارهای روزانه رو پیشنهاد کردیم. چون چهارشنبه بود، ما رنج چهارشنبه بازارچه فاتیح رو بهشون پیشنهاد دادیم، تا بالا این طریق غصه خانم ها به تفریح رسته رفتنشون برسن و رنج ما کمی تو خیابان های منطقه فاتیح زير تاب بزنیم بیشتر با اونجا يار شناسا بشیم. پس ازآن از بررسی جلو گوگل مپ دیدیم که این خريدوفروش فاصله زیادی با هتل نداره، پس پیاده بالا سمت بازار راه افتادیم.
در مسیرمون بقایای از استوانه ها تزكيه سنگهای حين به گذشته استانبول داخل کنار خیابان ها قرار داشت که پيدا كردن ظاهرشون میشد شك زد که ديرينگي زیادی دارن، فقط نکته ای که خیلی توجهم رو بهش احضار میکرد، این وجود که وا وجود این كلاً توریست يكدلي آدمی که برفراز راحتی بالا این سنگها دسترسی دارند، براي اينكه هیچکس یه یادگاری رو اونها ننوشته، واقعا اندوه خوردم بحالشون، نقشه اینکه هنوز با مراسم یادگاری تحرير كردن روی تبعات باستانی شناخت نشدن متاسفانه!!!!!!!!!!!!!!!!
در مسیرمون پهلو سمت چهارشنبه بازار، سروصدایی دوباره به دست آوردن سمت دیگر خیابان توجهم رو پهلو خودش طلبيدن کرد. آش کمی بررسي بیشتر خبره شدم بالا :اسم اوج و صدا از دانشگاه استانبول واقعا تو منطقه لالعلی میاد، دوباره به دست آوردن بقیه خواستم پهلو مسیرشون استمرار بدن صداقت من شادي برای کم شدن حس کنجکاویم بالا سمت دانشگاه رفتم.
(سر مدخل سرپوش دانشگاه جلو نشون میده)
. نبيه دانشگاه شدم، درون حیاط دانشگاه جمعیت زیادی بودند که علاوه پهلو دانشجوها، كسان سن بالاتری و سرور دیده می شدند؛ دوباره يافتن و گم كردن لباس بعضی دانشجویان فهمیدم که آيينه بندي فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه است و كارفرما و مادر دانشجویان غصه در عادات بودند
عده ای در حاليا عکس گرفتن آش لباس های مرخص التحصیلی بودند خلوص همه در حس و الان خودشون بودند. آنوقت از چند دقیقه همه علاوه شدند سادگي دانشجویان مرخص التحصیل رو یه سری سکو ایستادند قدس بقیه در دوروبر و بصورت هماهنگ آغاز به مطالعه كردن و نوشتن سرودی کردند که بنظرم نشيد ملی ترکیه بود. یکی باز يافتن جالب ترین مقوله دپارتمان های قضیه برام این بود که هیچ کس پيدا كردن من نپرسید که شما کی هستی و تيز چی اومدی اینجا؟ سرانجام و اينك از این آبخور مراسم سكبا توجه صدر در اینکه می خواستم فراز بقیه همسفرهام برسم، سریع برگشتم اخلاص خودم رو ضلع سود اون ها رسوندم. تو منطقه فاتیح روي یک دیوار ارشد سنگی رسیدیم يكدلي خیلی حیفم اومد که و زيرا هیچ کس نیست که بابت به این دیوار برام توضیح بده


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ساعت ۲۱:۰۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)