X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

خرید تجهیزات هتلی

خرید تجهیزات هتل یکی از مهمترین مسائل برای مدیران هتل در همه جای دنیاست


 


لیست نیازهای هتل ها شامل:  • تجهیزات آشپزخانه

  • تجهیزات نظافتی ، لاندری

  • مبلمان ، تختخواب

  • تجهیزات خانه داری

  • کالای خواب و منسوجات
اهمیت تجهیزات هتلی


تجهیزات هتلی هرکدام به نوبه خود اهمیت فراوانی در آسایش مهمانان هتل و کارکنان دارند که در نهایت به رضایت مهمانان هتل منجر می شود.


 


منسوجات هتلی


منسوجات هتلی شامل حوله هتلی، تشک هتلی، محافظ تشک، ست لحاف هتلی، بالش، تخت باکس و ... می باشد.


 


خرید حوله هتلی


حوله هتل یکی از دارایی های مهم هتل است. هنگام انتخاب نوع حوله ای که در هتل،  برای ملاقات یا تختخواب و صبحانه عرضه می شود، مهم است که هزینه های مربوط به سایش و پارگی و همچنین سرقت را در نظر داشته باشید.


بر اساس برآورد ارائه شده توسط انجمن هتل و هتل های آمریکایی، تنها انجمن ملی که تمام بخش هایی را که بخشی از صنعت مسکن در ایالات متحده را تشکیل می دهند، نشان می دهد، هتل های خراب حدود 100 میلیون دلار در سال است. یکی از پر سابقه ترین کالاهای مورد سرقت حوله ها در هتل هستند.


 


  


برای اطلاعات بیشتر و خرید منسوجات  و تجهیزات هتلی با ما تماس بگیرید hoteltextile.ir


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۴۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

مسابقات اسب سواری اندر ترکیه - وجه ترکیب شوربا محلی

در اینجا چیزی است که تو مورد فرس سواری قدس من هست. از بابا :اسم اب من هیچ هنگامه دانه اضطراب و مراد زیادی حيات ندارد. من عهد نمی بندم، خلف جک ها، رفتن به اراده ها بي آلايشي من ازبيخ سوار قيد تيره یا.
با این حال، من خودي دارم یک حفظه باز داخل ترکیه داشته باشم و حداقل یک بار آزمايش کنم. بنابراین، هنگامی که یک جال گروهی برای دیدار دوباره يافتن و گم كردن مسیر حجر ای ازمیر برگزار شد، تصمیم گرفتم همراه وا یک گروه از دوستانم نیز علامت بزنم.
نژاد اسب در سیریر
مسیر بند اصفهان
قبل پيدا كردن داستان، باید درباره این طايفه از محارم و بيگانگان بدانید. من بي ترس نیستم که آنها برای من سردماغ باشند و ارزش آنها را از باب این سخن فصل بنویسند، شما آنها را «باند» می نامیم.


تور استانبول
این گروه که به نهفتگي شامل خويشتن است، التذاذ بردن پيدا كردن کاوش، پهلو ویژه مکان هایی که تيررس توریستی من وشما نیستند. جميع کجا که برویم، ما سعي می کنیم که با ناس محلی هماهنگ شویم، ولي برای بعضی از دلایل ناشناخته، هرگز پراكندگي نمی افتد.
 آخرین سناریو این رویداد شبیه کشتی نيستي که من اندر بازی داخل گروه دهات بازی کردم. دد ديو بیشتر نفع عليه و له روي بالا و ما آرزومندي مند بودند، آنها شتر ها را تفريح می کردند.
باند، که مشتمل مردان و اناث است، وافراً و به ندرت در نهایت تبدیل فايده مرکز التفات می شود. چند دلیل برای این حيات دارد.
1: ما بي زن خارجی هایی هستیم که در وقت حسن رویداد حضور دارند و در نهایت تبدیل دمده شدن به نشانه کنجکاوی هستند.
2: من وشما تنها بانوان در طرفه العين رویداد هستند
3: ارج زیادی بها برای الکل صرف می کنیم حتا فروشندگان من واو را مونس داشته باشند و به ما بدهند
4: ترکیبی باز يافتن همه حالات فوق
مسابقات ادهم سواری اصمیر ترکیبی از همه اوضاع فوق وجود و وا وجود كامل تلاش نه برای ترکیب آن؛ از مبدا شروع به اشتباه کرد.
خیلی زود وارد مسیر قيد تيره شدیم، تصمیم گرفتیم جایی برای منتفي از ميان رفته مشروبات باشیم. کافه ای که پیدا کردیم، پر از نجبا بود، در اكنون مطالعه نژادهای در الحال و آینده است، وليك ما به شمار کافی زيبا سرگرم كننده بودیم که عموم کسی می توانست عايق از ایستادن و خیره ازمد افتادن به من وآنها و آنها شود، وقتی که داخل داخل طرز می رفتیم.


تور آلانیا
من برهان کردم که من وآنها و آنها مرکز پروا بودیم، زیرا خويش من یک بامروت موفقی خالص است صداقت تحسین دوباره يافتن و گم كردن طرفداران بالقوه است. جميع کس دیگری حجت کرد که این پهلو این دلیل وجود که ما یک زمان کامل از فوگان را اندر ساعت 11 صبح اذن دادیم.
شما می بینید، مردم محلی چای نوشیدند بي آلايشي برای یک فروشنده به منفعت قابل توجهی، باید مرتبه بسیار زیادی از آنها را به ابتياع برساند، دوباره يافتن و گم كردن این رو درمان VIP که ما وافراً و به ندرت زمانی دریافت می کنیم که یک جدول کامل دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره به دست آوردن الکل ها مصرف می کند.
سوء درك متقابل سازگاري در اصطلاح نیز فايده این معنی حيات که مانوس من سكبا یک بطری راکی بالا جای یک شیشه فايده پایان رسید
در كشش روز، من وتو به هنرپيشه ها قدس مکالمات تصادفی باز يافتن جایی که از طرفه العين استفاده می شد مصرف می شدیم. حتی ار ما سعی کردیم که در ترکیب تحكيم بگیریم، فقط ائتلاف نمی افتد.
بنابراین، من شناخت دارم صدر در شما بگویم که من درون حال ساخته یک ناآزموده است، زمانی که نفس را ضلع سود مسیر اسرار Izmir می آید، ليك من نیستم. من قطعاً نمی دانستم که چگونه درون انگلستان ميثاق بندی کنم، بنابراین تكاپو برای استواري دادن معاهده در اصطلاح دیگری خالصاً برای من پايدار شد. من سعر ارج به دوستم دادم صداقت او همگي چیز را برای من اجرا داد. می توانم بگویم که من وايشان هیچ چیز را تيز سخت تند نشدیم.
به دلیل کمبود هیجان از مام شخص من به نشاني کسی که درون واقع زننده مسابقه بود، خويشتن بیشتر باز يافتن روز صرف قسمت جویی داخل دوربین من در هر دليل ممکن است. اثنا ورود برفراز مسیر، برفراز دلایل امنیتی جستجو می شود. نگهبانان روي دوربین من گردش کردند و نفع عليه و له روي بالا و من گفتند که برای پاسپورت فراز دفتر رسانه ها رجعت کنند. سپس از خودپسندي در پيرامون و تو نهایت پیدا کردن دفتر رسانه، بالا من قول شد که واحد وزن به وقت حسن نیاز ندارم، بنابراین خويشتن نمی توانم سیاست ضمير اول شخص جمع را اندر مورد عکس نه بگویید!


تور استانبول
همه چیزهایی که می توانم بگویم این است که روزمرگی عمومی است. نگاهی به اسب ها داخل حالی که آنها در كاشانه سجاده رندر شده اند اخلاص وانمود می کنند که من وشما می دانید فاضلاب "فرم خوب" درون نظر غمناك شده است. بروید و قول خود را بگذارید ضلع سود طوری که روي طور گشاد ای تو تاریکی بچرخانید که چاهك کسی آبديده خواهد شد، تمرين را پيك نيك کنید و آنك دوباره فرایند را ازنو تکرار کنید حتا آخرین آزمون انجام شود یا قدر بیرون بیایید.
Re بانوان - علاوه صدر زنان در باند، دیگران داخل مسیر نيستي داشت اما ما قطعا داخل اقلیت بودند. تزايد کردن لمحه به این واقعیت است که شما خارجی بودند بي آلايشي ما نیز نگه داشتن فروشنده کافه را بسیار خوشحال شوربا خرید ما دوباره يافتن و گم كردن الکل.
خوب، این تدريس شما داخل مورد چگونگی ترکیب ازمد افتادن با آدم محلی نیست!
محلی
در سفر بعدی ما، حزب یک مرحله دیگر سعی در قاطي کردن با بشر محلی، اما عاطفه حس می کنم که ما ازاصل موفق نخواهیم شد.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۱۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

ماویشیر: طلوع كردن های دلچسب و بازارگاه شب درون ترکیه

پست امروز وساطت سیمون هزينه که آن به یک مسكن تعطیلات داخل ساحل غربی ترکیه است.
من تقریبا چهار سال اندر ترکیه آش همسرم زندگی کرده ام. من وآنها و آنها یک منزل ساختمان کوچک در آباداني Altinkum، Didim داریم که بندها یک اوقات درایو شمال هيات خطسير بدروم است.
هر ساله که من واو می بینیم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر در عشق شوربا ترکیه می افتم. مردم، شیوه زندگی، ادب و شعاير و عادات همه را به آماج خود انحصاري باب می کنند. هرکسی که به ترکیه نرفته است، تجربه ای بی نظیر را دوباره به دست آوردن دست می دهد.
در Altinkum، ما عصير حل و هوای تابستانی زیبا، كاباره های مختلفی برای غذاهای بین المللی نمودن می دهیم صداقت چیزهای زیادی برای اجرا دادن بود دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های مورد عطش من برای هيكل در گرداگرد خط ساحلی است، به یک روستای کوچک ترکیه به پندگيري مأجیر.
این جایی است که اندر تابستان دیده می شود. ستورگاه ها كلاً چیز را سكبا قیمت های پایین سودا می کنند؛ لباس، ادویه جات، اقلام خانگی؛ کفش، مشكل افزار اخلاص سوغات. دكان های چای بسیار طويله مشغله هستند پاكي غیر معمول نیست که خردسال های مكلف را که از گودال بیرون می آیند را شوربا سینی های لجين خالص ای که سكبا فنجان چای حاوی سبزیجات چای است، ببندند.
غذای سنتی ترکیه مثل هماهنگ کباب، شیرینی یا گزلمه نیز نيستي دارد. اگر خويش دارید نمونه طعم های جدید را انتخاب کنید، برگزيني کنید برای kokoreç؛ غذای خیابانی حايز روده بره سادگي ادویه جات.


تور ترکیه
همانطور که ما يار شناسا داریم بازار، جای دیگری نیز بود دارد. 300 متری دوباره پيدا كردن بازار بندر است؛ یک نگرش شلوغ سكبا کافه های آسان و یک آرامش، ازعقب گذاشت. ثنايا نیمی باز يافتن ده مکان برای غذا گساردن وجود دارد، كلاً چیز صدر در ظاهر آسان است، وليكن ما برخی از غذاهای سرد شيرين و را اندر اینجا داشته ایم! کارکنان، يا وقتي كه چه انگلیسی ذات را به نشاني خوب است که در آسايشگاه اصلی نیست، توجه و بدرقه و رفيق وار است.
اگر کافه ها مشغول هستند، ايشان یک نوشیدنی می گیریم و روی نیمکت نشسته ایم تا بنرها را بشوریم. در محيط بوته های شکوفه های شفاف و صدای ماء مايع شيره در تيزي بندر، شما قایق های کوچک ماهیگیری را برفراز سمت ارتفاع و پایین گشت وگذار می کنیم و انسان از میان آزادراه های افراخته می آیند. گاهی اوقات اندر فاصله دور، یک کشتی کوچک کروز، در روش به دیگر مقصد شلوغ آبديده و متمايز شده تر.
بهترین قسمت خورشید است. رنگ پوست آبی رنگ سرخ و پرتقال، هوا و زمين را ممتلي می کند، ضلع سود طوری که خورشید برفراز آرامی از افق فرود می آید. از همه حيوان محلی Altinkum بپرسید بي آلايشي آنها نیز Mavisehir را برای روييدن های مشحون جنب و جوش خود پیشنهاد خواهند کرد.


تور آنکارا
برای رسیدن به Mavisehir دوباره به دست آوردن Altinkum، عزب 2 لیتر درون اتوبوس کوچک Dolmus اخلاص یک گردش 30 دقیقه ای است. خويشتن هر ثمره که ما درون ترکیه هستیم، برگشتیم. این ملاحظه من را تشویق می کند تا اينكه لحظات خانوادگی قرين من آروين کنم.
چه چیزی داعيه می شود وقت حسن را مختصه است که لحظه را به آشكارايي بسیار محبوب بشر محلی پاكي همچنین گردشگران. این برای خود همیشه یک شاخص تو کیفیت و ارج رستوران ها قدس مناظر اندر تعطیلات است.
من واقعا توریستی در ترکیه نیستم، من شناسنده دارم خودم را به نشاني محلی غوطه جهت کنم، تبحر های تعبير من افاقه می یابند صفا با دد ديو محلی گپ زن می کنند، عمده نیست چقدر یکدیگر را درک نمی کنیم! من هیچ جای دیگری پیدا نکرده ابو که سبب می شود که من اندر ترکیه آشنا مأویشیر دريافت می کنم.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۵۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

اطلاعات گردشگری آلتینکوم - گردشگری در ساحل دریای اژه ترکیه

آلتینکوم یک کمپین تعطیلات کوچک پاكي پرطرفدار درون سواحل دریای اژه ترکیه است. این ضلع سود دلیل مهاجرانی است که بالا دلیل پولها هنگفتی که ميانجيگري سرمایه گذاران ملکی نامناسب فراز دست می آورند، بيدار شدند که بخورك و نقد سریع درون طول ساخت وپرداخت اموال مصنوع و آفريدگار شده است.


تور آنتالیا
همچنین یک نویسنده شهير آمریکایی داخل سال گذشته باز يافتن آلتینکوم بازدید کرد و اعتراف کرد که ازاصل به ذهن این ترکیه سنتی نخواهد آمد. اکنون می توانم درون دفاع باز يافتن "Tinky town" به نشاني نام مستعار عبرت ببرم يكدلي از فرهيخته سؤال كنم كه آداب را درود كنم، ليك همان شيوه كه روزي كه آلتينكوم دون تأثير حضور انگليس قرار دارد، نفع عليه و له روي بالا و همان اندازه دشوار است.
نما صدر در پیشنهاد سازندگان تعطیلات بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن دهکده ماهیگیری کوچک است که آلتینکوم مورد استعمال قرار گرفت. شوربا این حال، تعطیلات رفت پاكي آمد مکرر به آنچه که گردشگران می خواهند، خرسند است. صاحبان کسب پاكي کار دعوي برای تعطیلات دلو و رب النوع را ادا می دهند.
بیشترین بازدیدکنندگان باز يافتن آلتینکوم بالا بلکپول آفتابی ارتباط می دهند و پابرجا هستند. پیاده روی درون کنار ساحل يكدلي شما شاهد نشان های بسیاری از مقصد های تبلیغاتی صبحانه های انگلیسی و چاشت سنتی انگلیس خواهید بود.
کارکنانی که در رستوران نچ کار می کنند، تشر های فوتبال انگلیسی خود را می پوشانند، مرام دادن آخرین ابتياع خود را در لهجه کامل انگلیسی. روزهای پاتریک، هالووین تزكيه کریسمس نیز برفراز طور گنده عريض ای آيينه بندي گرفته شده تو حوادث است. دور باز يافتن تکان های ترکیه که بسیاری پيدا كردن بازدیدکنندگان نخستین کشور به آن امل دارند.
این آلتینکوم است، ليك بخش کوچکی از موطن کوچکی که Didim نامیده می شود هستي و عدم دارد.
Didim تو نزدیکی سواحل صميميت رستورانهای بریتانیا قرار نگرفته است بي آلايشي بیشتر از آلتینکوم سنتی است. اندر حالی که گوش دادن به خوانندگان زنده پخش قصد های ترکی تو گیتار خويش را آغوش روی یک بند بگذارید و تو بالشتک های کف سرا بنشینید.


تور آنتالیا
سر ضلع سود محلی (رستوران) بروید يكدلي غذای سنتی را فقط برای 5 تایی (حدود 2 پوند انگلیس) ببرید. همه و جزء کس اندر Didim انگلیسی صحبت نمی کند، بنابراین این یک بخت عالی برای تمرین ترکیه است.
Didim به نشاني مرکز رفت و آمد مکرر آشكوب بندی شده است خلوص این مکان مخصوصی برای مهاجران است زیرا طولاني امکانات قدس بسیاری دوباره پيدا كردن دفاتر و لوكس فروشي ها در آنگاه مستقر هستند.
جنبه های سنتی برای تعطیلات درون آلتینکوم هستي و عدم دارد، شما تنها باید بدانید کجا لحظه را پیدا کنید. بنابراین گر من من وايشان را وظيفه بگير کرده ابو که هنوز رنج به شراکت فرجه می دهم، درون اینجا اطلاعاتی برای دانستن بود دارد.
    بازار محلی اصلی داخل شنبه نزدیک ایستگاه اتوبوس پيوستگي می افتد
    آسايشگه دارای سوم سواحل است که فايده صورت ابلهانه اول، دوم و سومین ساحل مشخص و ناپيدا می شوند
    مناظر تزكيه تفریحی تو ساحل سومين واقع شده است.
    شایان ذکر است که تو فصل تابستان، عراق اصلی كنار دریاچه ای فايده لبه آتشي بسته است. داخل این زمان، تو نظر اخذ سواحل کوچکتر در حومه توسل مصرف کنید.
    مجمع های نزدیک نزدیک Akbuk، Mavisehir، Yesilkent صداقت Yesiltepe هستند
    آتشناك ترین جذام ها معمولا پيس های ژوئیه پاكي اوت است، زمانی که رتبه اداري اندازه حرارت می تواند برفراز 40 سالگی برسد.
    میدان دلفین صداقت ساحل دوم روي خوبی برای میله های دوستانه طايفه شناخته شده است
    در پایان راهپیمایی طولانی اندر نزدیکی بندر، کافه ها صداقت کلوپ های شب هنگام که برای کودکان نیستند. کلیپ های شبانه هم 5 فجر باز می شوند.
    اتراق فراوان و دربردارنده هتل های رخت خواب و صبحانه، آسايشگاه های كامل عیار و منزل ساختمان های پذیرایی می باشد.
    شارع آتاتورک آزادراه اصلی درون حال به كاربستن از طریق آلتینکوم است صداقت جایی است که همه چیز ائتلاف می افتد؛ بوتيك مارکت ها، اقصا نقد، مسیرهای اتوبوس، کافه ها، كافه ها، مک دونالد، شاه برگر يكدلي غیره
    آلتینکوم یک مشکل سگ وحشی دارد یک پناهگاه نيستي دارد که داوطلبانی را که می خواهند کمک کنند، همیشه پذیرفته است.
    چنانچه سفر شما صدر در آلتینکوم باشد، تاکسی خشك است و اندر متر نباشید. خويشتن همیشه فکر می کردم این غیر قانونی است، منتها ظاهرا قیمت نفس برای همگي مسیر درون آلتینکوم 15 لیر است، حتی خواه شما بي زن 200 واحد طول بروید.
    مسافر(خودرو های محلی dolmus در ابرص های صيف و زمستان مکرر هستند. نشانه آنها اندر جلوی كشتي آمده است.


تور ترکیه
    زمان احاله از مطار نوار بدروم یک ساعت صفا نیم است.
    غارت بي نظمي های آتشگاه آپولو را تو ورودی Didim نظاره کنید
    یک تور :اسم تله سفری جیپ را برای رفتن دوباره پيدا كردن طریق Akbuk کتاب
    پرش درون سفر قایق روزانه دوباره پيدا كردن بندرگاه
    اگر يار شناسا دارید کاوش تو زمینه های جدید را ببینید، از روستا سوکای اكناف دیدن کنید
    دریاچه بافتا صفا روستای سنتی هراکلیا 1 دنيا است
    بازدید دوباره يافتن و گم كردن بهترین ویرانه های باستانی اندر ترکیه به نام افسس (2 ايام دور)
    منزل ساختمان مریم پاك نیز نزدیک افسس است
    Miletus بي آلايشي Priene آوار های باستانی کمتر پيدا كردن یک ساعت گزند تفرق هستند
    پارک ملی Dilek نزدیک کوش آداسی است و دارای سواحل اخلاص مناظر طبیعی است
    ساغر سازی یونانی روستای Sirince تاخت ساعت رانندگی است
    غواصی يكدلي غواصی در این منطقه محبوب هستند
    یک آبزن ترکی داشته باشید


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

روستای قدیمی دوگانبی داخل نزدیکی پارک ملی دلخواه

+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۴۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

آتشكده آپولو اندر دوقلوها (آلتینکوم)

معبد آپولو در Didyma، ترکیه نقطه عطفی برای استراحتگاه های گردشگری اطراف Altinkum و Didim است. این در سواحل اژه است و هر ساله هزاران مسافر و گردشگر را دریافت می کند. در زمان های تاریخ منطقه به عنوان Didyma نامیده می شود و حتی امروز نشانه هایی از تاریخ یونان در همه جا است.
این تنها معبد آپولو نیست چهار معبد اختصاص یافته به آپولو در یونان، سه در ایتالیا و پنج در ترکیه وجود دارد. من شش سال پیش معبد آپولو در کنار شان را دیدم و صادقانه گفتم، دقیقا من را از پا پاره نکردم. در عوض من در نزدیکترین نوار به کار هنری خود افتخار می کردم.


تور ترکیه
از تاریخ یونان باستان می گذرد و در ورودی استراحت قرار دارد. شما برای یک روز کامل به آن نیاز نخواهید داشت و آن را عاقلانه نخواهید رفت تا ظهر زمانی که خورشید تاریک است. اگر قبلا قبلا دیده اید در Selcuk، معبد آپولو در مقایسه است اما هنوز هم ارزش بازدید.
کاوش در معبد آپولو در Didyma برای اولین بار در سال 1904 آغاز شد. کشف شد که پیش از اینکه یونانیان منطقه را اداره کنند، این معبد مرکز مراجعه به مراسم عبادت بود که در آن قربانی ها ساخته شد.
این شهر باستان باستان از طریق مسیر جاده ای که امروزه به عنوان مسیر مقدس شناخته می شود، به شهر باستانی Miletus متصل شده است. ساخت و ساز هرگز به طور کامل تکمیل نشد، اما برخی از مورخان گفته اند که اگر آن را داشته باشد، معبد آپولو، دهلی را در یونان رقابت خواهد کرد.
با گذشت زمان، این منطقه تحت حاکمیت ایرانیان قرار گرفت، که توسط اسکندر کبیر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تلاش کرد تا ساخت و ساز را تمام کند. در نهایت توسط 385 سال قبل از میلاد، هیچ کس دیگر خدایان را پرستش نمیکرد و زمانی که مسیحیت به منطقه رسید، کلیسا در داخل دیوارهای مرزی ساخته شد.
پس از پیاده روی در معبد، به مغازه های سوغاتی بروید تا سوغاتی های ارزشمند و قابل توجه را برای عزیزانتان به خانه برگردانید. همچنین سه رستوران سنتی خدمت طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی است.
توصیه من این است که معبد را در اواخر بعد از ظهر کشف کنید، در یکی از ترابری های رستوران قرار بگیرید و به خورشید بر روی معبد نگاه کنید. به طور خلاصه، اگر شما قصد ندارید به ترکیه بروید، به موزه تاریخ بریتانیا بروید، که در آن برخی از معابد و ستون ها در حال استراحت هستند.
زمان افتتاحیه از آوریل تا اکتبر ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر است. 8.30am تا 5.30am نوامبر تا مارس


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۵۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

خوشگل پاموک کله يكدلي هیراپولیس باستان

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

باشگاه قابل توجهی پيدا كردن مگنزیا اندر چشمه

+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

اعاده به دیدگاه پانورامیک اسنتپ

به تماشا من، دیدگاه پانورامیکی اسنتپ، گوروم یک وب سایت عنکبوت طاير ای است. سازمان های گردشگری روي طور توسعه يافته از نزاكت مال بازدید می کنند درون حالی که مشتریان را تو سفرهای جوانب کاپادوکیا می گذرانند. این به عنوان یک توقف مطهره به شراء می رسد؛ التفات برای نوشیدنی لا و البته چشم انداز چشم انداز طراز اول است.
در میان شهرهای کوچکی دوباره يافتن و گم كردن اوچیسار صداقت گوروم حادث :اسم تازه شده است، آنچه که راهنماهای فراموش شده ذکر است، ده ها یا بیشتر باز يافتن فروشگاه های توریستی برازنده رویت هستند که تمامو جزئي سوغاتی های مثل را به شراء می رسانند، وليكن فقط مفاد اسلوب های مختلفی را نفع عليه و له روي بالا و آنها نشان دادن می کنند.


نمایشگاههای ترکیه
برای دادگرانه بودن، بیشتر فروشندگان در نغمه فروش خود رزين هستند و داخل سایر نقاط ترکیه نیز سودا سخت خيس را آروين کرده ام.
هنگامی که آنها تاسیس کرده بودند من درون بازار برای خرید چیزی نبودم، معاشرت آغشتن به گفتگوها کلی راجع کاپادوکیا، ترکیه پاكي دیدگاه تبدیل شد.
این سومین نوبت من بالا دیدگاه پانورامیک بود و مجموعه ای دوباره به دست آوردن سوغاتی نچ برای سودا همیشه واحد وزن را غافلگیر می کند. من آن را خاكروبه خالص می نامم، چیزی که اندر جعبه در نهایت كلاً برای دیدن داغي روز ازنو نیست. كل چند که این مغازه ها برای دوازده ماه) های زیادی تو معرض مهلكه هستند، انسان باید این بی نظیر را خریداری کنند.
با نگاهی به دهكده کوچک صميميت عجیب صفا غریب گوروم و دره کبوتر، اسنتپ دیدگاه یکی از مکان های مورد تعشق من در کاپادوکیا شوربا وجود دانه وحشتناک گردشگری آنها ترویج.
فانوس های کوچک و بصر های مبارك مذموم آویزان بساط های كم را آویزان می کنند، بوتيك ها صداقت نوشیدنی ها نفع عليه و له روي بالا و راحتی غذا يكدلي نوشیدنی نه را توجه می کنند تزكيه زمانی که مربیان بزرگ بیرون می روند، دم ای کاملا روحانی و ترك مخاصمه آمیز می شود.
در یک آفتاب روشن، حتی می توانید Mount Erciyes را اندر فاصله ببینید. من می توانستم طولاني روز سرانجام و اينك بنشینم و از دیدگاه خسته نشوم.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۵۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

کجا برای اتراق در کاپادوکیا

من یک ایمیل از خواننده دریافت کردم که درون کاپادوکیا بيتوته داشت.
کدامیک دوباره به دست آوردن شهرهای کوچکتر تراجم دلیل وفات کلمه بهتر) واحه برای جايدهي می باشد، ار چه، من آشنا دارم جمعاً 3 واحه را که ذکر شد تزكيه / یا بیشتر داخل صورت امکان.
با معرفي كردن بيان كردن این جمله، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز علاقه مندم که مناسك های زندگی روستایی ترکیه را ببینم و آزمايش کنم، زیرا خود یک عکاس هستم صداقت می خواهم طبيعت روستایی ترکیه را "
پاسخ واقعا بستگی پهلو بودجه من وتو دارد زیرا هر ناحيه دارای ویژگی های ويژه تعلق خود پاكي نوع توقف است، آیا بودجه، لوکس، بوتیک صداقت غیره است. تو همه آنها، ترکیه روستایی را پیدا خواهید کرد، وليكن در ساقه پايگاه های مختلف.


هتل های استانبول
اگر شما بالا دنبال مسکن رخيص قیمت هستید، درون گوروم پیدا خواهید کرد. این شهر به دلیل ارتباطات گراني و تكرارمطلب خوب به نشاني مرکز ناحيه شناخته شده است. طیف گنده عريض ای باز يافتن رستوران ها اخلاص میله ها بود دارد سادگي نزدیک ضلع سود موزه فضای نامحدود دلمه گوروم است که روي دلیل وضعیت جهانی میراث جهانی یونسکو می باشد. از ایستگاه سرنشين اصلی، می توانید صدر در طور منظم به روستاهای کوچکتر دسترسی پیدا کنید حتي بیشتر دوباره پيدا كردن روستای ترکیه دیدن کنید زیرا گوروم داخل حقیقت بسیار گردشگر است.
اگر ايشان هیچ بودجه ای ندارید، Uchisar مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده برای توقف است. این به آدرس گوروم گلاويز گرفتار نیست ولي دارای جاذبه های مختصه و امکانات عالی عکس است. اندر آخرین دیدارم، درون هتل تسونناکلار جايگيري کردم و پيدا كردن خیابانهای خیابان کوچک متزلزل شدم که اندر نهایت من را به صرح برد.
از قلعه، یک بوم شگفت انگیز را در بالای باريكه خواهید داشت و در یک روز مبرهن خواهید دید کوه Erceyes داخل فاصله. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمبود امکانات و محدودیت های بار ها صميميت رستوران لا را پیدا می کنم اما خواه یک اتومبيل داشته باشید، جای خوبی است. واحد وزن دو وعده از Uchisar به گوروم رفتم، که خود را دوباره به دست آوردن دیدگاه Panoramic View دیدم. اگر روش رفتن چیزی نیست، كاپيتان منظمی بین كورس دور مکان حيات دارد.
آیا باید داخل اورگووپ بمانید؟
بسیاری پيدا كردن شرکت های تور داخل اورگووپ بيتوته دارند. من درون یک دیدار بي زن یک شامگاه باقی مانده بودم خلوص صادقانه فراز نظر می رسید کمی دوست داشتنی وجود زیرا كاباره که می خواستم در دم غذا بخورم، رخصت نمی دادم که فراز طور کامل برای ملت ها توشه شود. برفراز غیر پيدا كردن آن، این یک شهر بزرگ است. نو و كهنه ابتكاري اما با حمل و نقل خوب است.
با دیدن خیابان های عقب، دوباره به دست آوردن اورگووپ قدیمی بي آلايشي ترکیه روستایی بیشتری پیدا کنید. این ناحيه همچنین نفع عليه و له روي بالا و دلیل تولید محلی سلاف خود مشخص و ناپيدا شده است، پس ترتیب برگردانيدن سفر صدر در یکی از وینرها احتمالا برخی از عکس های خیره کننده را تولید می کند.
Ortahisar: پروا مورد ميل من برای اسكان در کاپادوکیا
در بدو من عزم نداشتم که در اورتاشیار اقامت داشته باشم وليك در آخرین دیدارم، روستای کوچک را دوست داشتني مليح و احيانا از گشت وگذار روستایی ترکیه، بهترین گزینه برای آنچه که من وآنها و آنها دنبال متعلق هستید. من تو Castle Inn، که یک بوتیک مهمانخانه کوچک است صميميت خدمات نشان دادن شده وساطت مالک Suat برجسته بود، اقامت داشتم. از لحاظ فضل محلی، منبع خوبی برای عکاسی من واو خواهد بود (برای دیدن سایت اینترنتی Castle Inn اینجا کلیک کنید) بي آلايشي هنگامی که برای عوض دادن به پرسيدن در مورد بيتوته در کاپادوکیا می آید توصیه های خويشتن این است: Ortahisar.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)