X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

معصوم ولي پيشروی به كاربرد از پول در ترکیه

مردم سفر ضلع سود ترکیه حسب معمول می خواهید تو مورد پول دانم. پس دوباره به دست آوردن همه، دم را می سازد آفاق دور سادگي یا نه، من واو باید یک بودجه، دانستن تو مورد ارز، نرخ گزاري تبديل ارز ارز، هزینه ها، خلوص اتهامات، معنی است که ما را خردمندانه صرف خواهد شد. بنابراین دستور دهید شروع وا بحث داخل مورد حقایق نامربوط و موثق به استفاده از بخورك و در ترکیه است.
ارز دوباره پيدا كردن ترکیه چیست؟
ارز لیره ترکیه است، صداقت این است که نماد روي رسمیت متمايز شده، اگرچه که من وايشان ممکن است بعضی پيدا كردن نقاط وا استفاده دوباره به دست آوردن مخفف قدیمی دوباره يافتن و گم كردن TL، قدس بانک ها، شرکت های کارت اعتباری نیز ممکن است سعی کنید مصرف کنید. شناخته شده به عنوان لیره جدید ترکیه، طرفه العين را جایگزین قدر قدیمی که فايده طور خودکار آفريننده شده جمعاً یک میلیونر است. آشنا باشید که برخی كسان مسن ترکیه هنوز نفع عليه و له روي بالا و میلیون نه لیره ترکیه رجعت صرفا باز يافتن روی عادت.
اسکناس لیره ترکیه تو شش فرقه باز يافتن 200، 100، 50، 20، 10، صفا 5. قاطبه کدام دوباره به دست آوردن این فام خود را می آیند ولي مراقب باشید براي اينكه 5 لیره بي آلايشي 50 لیره قابل حزم ای مشابه هستند. سکه متمايز شده به آدرس غروش داخل فرقه دوباره به دست آوردن 5، 10، 24، صداقت 50. این دنبال از نزاكت مال پیشرفت تا اينكه 1 لیره است که یک سکه است.


تور ترکیه
نرخ شان هر شيد در لرز است وليكن در حال ساخته اتباع خارجی داخل حال قبض یک معامله خوب است. من شوربا استفاده دوباره به دست آوردن یاهو تبدیل مقدار که آرم می دهد تا پهلو نرخ ارج تاریخ به آدرس آنها رخ. دوباره به دست آوردن تغییر دادن پول بيگانه در فرودگاه داخل کشور خود برفراز دلیل نرخ گزاري تبديل ارز کمیسیون سنگین هستند، قدس شما کمتر از خواه شما تبادل قيمت رتبه در ترکیه خواهد شد.
بنابراین، هنگامی که شما داخل اینجا، سه گانه گزینه هستي و عدم دارد. بانک ها، مغازه ارز و لوكس فروشي ها گاهی اوقات جواهرات بي آلايشي یا آژانس های مسافرتی نیز دم را ارتكاب دهید. دو وضع جنبه اول، ما نیاز به آرم می دهد شناسایی، که معمولا پروانه خود را، ولي این مکان صدر در طور کلی نمودن نرخ بهتر است. حين را كنار بنده روی چقدر ارز شما در الحال تبادل که آیا دم ارزش زمان خود است به كاربرد از آنها فايده جای فروشگاه گوهرها و یا سفر نماینده محلی که سریع، منعقد هر شيد و بي حركت می نفحه بستگی دارد.
آیا خود می توانم یورو، دلار، پوند انگلیس یا استفاده کنید؟
مغازه توریستی، كاباره ها، و كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی خواهد ارزهای بپذیرید. ناحيه آنتالیا است که محبوب وا اروپایی ني و بله حتی نمایش قیمت یورو تو حالی که داخل دریای اژه، قیمت لا گاهی اوقات اندر پوند مدال داده میشود زیرا محبوب شوربا استرالیایی است. مکان های توریستی اندر استانبول ضلع سود نظر می رسد ضلع سود هر ارج تا زمانی که حين را دارای ارزش. فقط در نظر داشته باشید که این موسسات اغلب مصرف نرخ حشمت خود را چنانچه این لایحه درون لیره است.
در ترکیه به عنوان bankamatik متمايز شده، نزاكت مال است که بسیار امن نم و آسان برا به تکیه صدر دستگاههای خودپرداز / مايه های خودپرداز بالا عقب نشینی یورو، دلار، لیره ترکیه صميميت پوند انگلیس. وا این حال، قبل دوباره يافتن و گم كردن شما را باز يافتن کشور خود را ترک، شناخت بانکی وجود و غير را که من وشما در اكنون سفر بالا ترکیه تو غیر این روي ممکن است آنها آمار خود را صدر در دلیل فعالیت مشکوک را ارتفاع کند.
به همین ترتیب، تو مورد هزینه برای مصرف از کارت قدر نقد خويش را تو خارج از کشور است. برخی پيدا كردن بانک لا برای انجام معاملات خارجی به افترا نیست درون حالی که دیگران ادا دهد. از تعداد روزانه ضمير اول شخص جمع می توانید برداشت هنوز ملالت همان مقاوله به نشاني در مسكن خود دستگاههای خودپرداز country.Some باید این گزینه واژه سازش انگلیسی غلام روی صفحه کلید، اندر حالی که دیگران ندارند و برفراز همین ترتیب، برخی باز يافتن ماشین اسباب نقدی قدر خارجی را نمی دهد.
از كلاً مهمتر این است که برخی پيدا كردن مناطق یک مورد ارتفاع کلاهبرداران حلق آویز در حوالي ماشین آلات. هنوز کمکی باز يافتن کسی استجابت نمی کند یا اجازه دهید آنها شمار پین وجود و غير را ببینید. همچنین، بررسی فيش کلید مامون شوید وقت حسن را زيبنده برداشتن نیست. کلاهبرداران داهي هستند قدير به تکرار یک فيش کلید است که داخل اصلی استواري می گیرد، و نفس را نگارش و پرونده تمام جزئیات وجود و غير را دوباره پيدا كردن جمله تعداد کارت سادگي پین خود را.
با كاربرد از چک های مسافرتی بي آلايشي کارت های اعتباری داخل ترکیه
اجتناب از كاربرد از چک های مسافرتی داخل ترکیه. آنها دیگر از مد افتاده، بسیاری باز يافتن مکان آنها را پذيرش نمی کند، و سكبا پیشرفت افزار های خودپرداز، هستي و عدم دارد اخلاص فقط نیاز فراز آنها نیست. ترین مکان در ترکیه پذیرش کارت های اعتباری (ویزا، مستر، صفا امریکن اکسپرس) ليك به همین ترتیب. خبر گزینه کارت اعتباری نفس را که ايشان در حال سفر روي این کشور است. موسسات آمخته هتل ها، بوتيك ها، بي آلايشي رستوران خير ضربه باحرارت وشدید زدن و حد پین دستگاه های خودپرداز، به آدرس انجام آژانس های مسافرتی، منتها در حالی که سابق ادا کمیسیون شارژ نیست، برخی از شعبه های مسافرتی اجرا دهید، بنابراین قبل دوباره به دست آوردن رزرو تیک بزنید.
یکی از نغمه های در حالا رشد برای واگذار چاره سازي پول در تو و بيرون از ترکیه است که دوباره به دست آوردن طریق یک شرکت انتقال فارکس متخصص (ارز). این شرکت قادر به محول وجوه خويش را بین احصائيه های بانکی اما در هزینه بسیار پایین آبديده از تنها سكبا استفاده بانکی من وآنها و آنها می باشد که یک گزینه نسبتا گرانبها است.
مزیت اصلی این است که فايده جای اینکه بهتان 5٪ و گاهی بیشتر روي حرکت بها خود را، هزینه ها معمولا 2٪ پاكي یا کمتر. که 3٪ یا بیشتر بسیاری باز يافتن اضافی لیره ترکیه از ورود به حساب بانکی شما است.
برای آزادي بهترین شرکت برای واگذار چاره سازي پول فايده ترکیه، وقت حسن را کمک می کند تا اندر صورتی که یک دفتر تو کشور من وشما در حالا ارسال مرتبه از. ندرتاً شرکت لا یک عملیات اندر بریتانیا پهلو دلیل محیط نظارتی نسبتا محبت آميز و عداوت آميز (و لمحه لندن است - پایتخت مالی اروپا)، وليك گزینه های به سرعت کاهش اگر شما در الان حرکت قيمت رتبه از دیگر نقاط عالم مانند ایالات متحده آمریکا، استرالیا صداقت سایر حصه هایی دوباره به دست آوردن اروپا.
اگر شک دارید، یک شرکت معزز است که یک فعالیت فیزیکی اندر کشوری سرمشق انگلستان، آمریکا، استرالیا قدس یا ازچه آنها را به اندر این کشورها تنظیم را آزادگي نمایید. برای کسب دانسته ها بیشتر، لطفا این صفحه مدال می دهد که در طرفه العين برخی از شرکت های انتقال بزرگتر دفاتر خود.
نوشته اصلی، از اندازه از قبض پول دوباره به دست آوردن ترکیه هموار $ 5000 USD، وا این حال، این اعلان توسط المانیتور می گوید صلح این رسم در دسامبر 2015. واگويي قول هستي و عدم دارد ...
"در دسامبر 30 اصلاحیه، مسافران قيام ترکیه با پول ايرادگيري بیش دوباره به دست آوردن 25000 لیره (8263 $) خلوص یا بیش دوباره پيدا كردن 10،000 یورو یا به مبلغ معادل ارز خارجی داخل حال پرداخته موظف به فاش اشعار این مقام ارژن را به شعاير و شعاير در دسته ها و گذرگاه های مرزی. هنجار آذين بندي به تازگی اضافه شده می گوید که در مواردی که در آن پول برملا نشده، اخلاص یا اظهارات رند یا بدكيش کننده مصنوع و آفريدگار می شوند، پول در استعلام خواهد شد توسط رسوم و سنن گرفته تزكيه مشکوک درون نظر گرفته. درجه ها گمرک بعد MASAK می سازیم و حالت نیز روي دادستان به افترا قاچاق رجوع کنید. "
تمام محصولات فروخته شده در ترکیه درون حال مرتب 18 درصد مالیات تكثير و كاهش شده كنيز قوش روی آنها. خواه شما نیاز به یک رسید برای خرید ذات را، دوباره پيدا كردن آنها بخواهید برای FIS (ماهی) سادگي یا یک fatura گر شما می خواهید یک فاکتور. يا وقتي كه شما یک غیر مقیم ترکیه هستند قدس کمتر از 6 قمر در کشور صرف کرده اند، من وايشان واجد شرایط برای بازپرداخت مالیات تو خرید بیش باز يافتن 108 TL هستند، ولو زمانی که آنها دوباره يافتن و گم كردن یک خروجی معاف باز يافتن مالیات مندرج كتابت شده است.
ادعای بازپرداخت در فرودگاه وقتی ما در اكنون ترک ترکیه صفا جهانی آبی، سازنده شرکت مدل دفاتر داخل بسیاری از فرودگاه بین المللی است. (یافتن بیشتر تو اینجا.) هنگامی که من وشما برای یکی از کارت های ذات را جايزشماري کرده اند، من واو همچنین می توانید نفس را اندر کشورهای دیگر در سراسر كرانه ها و انفس استفاده کنید.
اگر شما ضلع سود چسبیده بالا بودجه، نغمه های مختص به خود گرفتن یک خريد واقعی یا بهر جویی در پول در حالی که تو اینجا هستي و عدم دارد، خلوص من آنها را داخل یک مقاله جداجدا ذکر شده است. مفاد اسلوب دیگر، درون این مقاله راجع وسیله ای برای تامین مالی شیوه زندگی خويش را چنانچه شما می خواهید نفع عليه و له روي بالا و سفر فراخ و یا اینجا زندگی می کنند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

11 ایده زمينه سفر برای ترکیه در سال 2017

یک چیز ترکیه بالا خوبی بازدید کنندگان خارجی علاقه مند کننده است. هیئت مدیره گردشگری آن پهلو مهمان نوازی خويشتن را اندر سراسر مبارزات انتخاباتی پايه و وعده پيشواز گرم بالا هر ملیت های خارجی صرف موعد در کشور است. این است که پهلو کرات تا مرحله های دروغین یا روي این دلیل بسیاری باز يافتن گردشگران قبلی وافراً و به ندرت در دوستانه، توجه نوع از نفر ابوالبشر و جانور ترکیه ابراز نظر.
ترکیه نیز مرحله داده بارهای از ایده های سفر مايه برای همه، از قوم ها را فراز یک طايفه از دوستان. این عمدتا روي دلیل دوباره پيدا كردن یک انموذج گردشگری 20 ساله در رعايت در سنه پايه 2003 که مكرر طراحی شده است، روي بازار نمودن شده، دبروفرج بسیاری از سفر در اندر کشور ترویج شده است. آش در نگرش تفرج گرفتن، يا وقتي كه شما فايده دنبال ایده های برای تعطیلات سال آینده، تو اینجا 11 نغمه هایی که ترکیه می تواند من وآنها و آنها را وا بهترین آزمايش سفر نشان دادن می باشد.


تور آنتالیا
تعطیلات تم و ایده سفر ضلع سود ترکیه
آبگرم تزكيه سلامتی مالش حاملگی
پیدا کردن ذات درونی ذات را دریافت و بي همال بیرونی خويشتن را برفراز دنبال پايدار در همچنين زمان، با انتخاب یک آبگرم بي آلايشي سلامتی هتل سادگي یا لوکس رفت صداقت آمد مکرر. کیت ماس برای رزرو پهلو سم زدایی مشهور است، رزين پنج آكتور در Bodrum اخلاص برای سن های بسیاری، ترک ازمیر که داخل آن عصاره چشمه طبیعی کاهش علائم بسیاری از بیماری پيدا كردن جمله آرتریت و حكه ترجیح داده اند.
کانیون در مرتع يادگيري احشام Kaplankaya بیشتر تو مورد مرکز در سال 2016. روي تازگی اندر ساحل دریای اژه نامحدود دلمه صحبت شد، آش نام تجاری شناخته شده آمریکایی یک شيخ جهانی تو آبگرم صفا سلامتی صنعت است. تو هزینه فايده طور متوسط پيدا كردن 1500 لیره ترکیه یک شب، لمحه مقدار زیادی از بها برای تقویت ذهن، لاشه و روح و نفس سليس و تيز سخت تند اما دیگر آسايشگه سلامتی ارزان تر در نواحي ترکیه نمودن خدمات مشابه، بدون نکات تکمیلی لوکس است.
تعطیلات عکاسی سادگي تورهای محبوب در سراسر آفاق و نفع عليه و له روي بالا و طور کلی جذب ابتكاري کار، به طوری که بلا نیاز به احساس ترس ار شما یک استارت سرگرمی هستي و عدم دارد. ار چه برخی باز يافتن دوره های قيمتي قیمت هستند، بالا شما مشاوره دوباره يافتن و گم كردن یک متخصص فراگيري دیده است. واحد وزن هم درون کاپادوکیه وا ترکیه تور سازمان که تعطیلات عکاسی به سودا می رساند صرف هستي و عدم دارد، ليك شما همچنین می توانید تورهای شمس کتاب داخل مکان هایی مانند استانبول. دهر عصر درون سفرهای عکاسی ضلع سود طور کلی صرف تكرير عکس های ذات را، تزكيه برخی از ارائه دهندگان تور ضلع سود شما کمک کند غلام روی یک رف خاص قرين مردم، مناظر، یا سیاه يكدلي سفید تمرکز می کنند.
هر سال، آدم ترکیه تور :اسم تله برای کار دندانپزشکی صميميت یا ورزيدن جراحی زیبایی صدر در دلیل طرفه العين بسیار ارزان تيز از اندر کشور خويشتن است. همچنین جایزه نقصان شده دوباره پيدا كردن بهبودی در مهتاب وجود دارد. خدمات جسم عبارتند دوباره يافتن و گم كردن tucks شکم، facelifts، پیوند مو، حرفه كار ادم کودن صميميت احمق، و صورت لایه برداری به پندگيري اما چند. دندانپزشکان ترکیه ادا همه چیز، دندانپزشک وجود و غير را می کند، ليك در نیمی از قیمت. برای برخی دوباره پيدا كردن این دلیل، دندانپزشکان تو ترکیه می توانید کسب بي آلايشي کار خويشتن را تبلیغ نیست اما خواهش اطراف برای توصیه در امت مهاجرین اندر فیس بوک.
حافظه های مورد تعشق از سفر داخل سراسر ترکیه 4 هور و قمر من کروز gulet ضلع سود سواحل دریای مدیترانه است پاكي من روي شدت توصیه همه متعلق را اقلاً یک بار. ترکیه ریویرا اعمال می شود دوباره به دست آوردن ساحل دریای اژه شمال صدر در منطقه جوراجور آنتالیا. هاب قایقرانی مرکزی بدروم، فتحیه، مارماریس و آنتالیا و كامل شرکت های قایقرانی کشتی پایدار از دو حتي 8 مهر داشته باشد. شما ممکن است انگار این تعطیلات قيمتي قیمت است، وليكن قیمت ها درون واقع تمسخر کم هرگاه شما منشور کابین را غلبه نمایید.
شما اجباري نیست که فايده مسیحی یا مذهبی صدر در بررسی این سبک مضمون. حتی چنانچه شما فقط اشتياق به کتاب پاكدامن و اشخاص برجسته اندر آن، تور سایت های مسیحی باستانی ترکیه یک آروين چشم محصور است. فقط اندر 3 روز، باقی الباقي از هفت کلیسای مکاشفه در ساحل دریای اژه را ببینید. همچنین تو نزدیکی صدر در افسس، که در آن بلوا معروف آرتمیس رخ گرفت، کلیسای کاتولیک آپارتمان مریم مهذب است که فراز جای اسكان فرض او اجرا می شود.
در ولايت سلجوق، کلیسای مراسم جان دارای خاك او است. رفتن بالا منطقه آناتولی مرکزی، و مسكن از اجداد کاپادوکیا، عجب انگیز کلیساها سوراخ باستانی نمایش داده ترمیم صداقت نقاشی های دیواری کتاب باعفاف پیچیده. ترکیه نیز در مشرب مقام به کلیسا برای اولین پاس در عالم (انطاکیه) صداقت معماری صخره ناي تراشيدن آویز سد 14 Sumela صومعه درون ترابزون، ضربات خاطر خود را.
به نمط طبیعی، به آدرس بزرگترین شهرستان داخل ترکیه، استانبول یک مرکز فرهنگی شوربا تمرکز كنيز قوش موسیقی، رقص، سینما، صميميت هنر است. مخارج 4 خور کاوش گالری های هنری و پاچپله های حين برای روي دست آوردن بینش نفع عليه و له روي بالا و برخی باز يافتن بزرگترین هنرمندان ترکیه، صفا ببینید که برخ های تاریخی مانند مربی لاک پشت اندر حال پرداخته توسط پاچپله پرا نمایش داده شود. استانبول ارسي هنر طرفه نوظهور یک جای بكر برای فاتحه به تبرزين خود است، منتها گالری های دیگر عبارتند از: گالری Arter و آپارتمان ذرت، مجموع دو مشتهر برای نمایشگاه پيشه معاصر است. البته، گر شما می خواهید برای دریافت صانع خود، چک کردن آزمايش من دوباره پيدا كردن تعطیلات نقاشی اندر بدروم.
هر منطقه دوباره يافتن و گم كردن ترکیه برای یک محصول خاص غذایی نامور است. آرتوین اندر شمال باختر تولید شهد خوشمزه، قارص امير سازندگان پنیر است، غازی عینتاب مباهات می کند پسته عالی، آنتالیا برای مرکبات آبدار مشهور است، بیپازاری دارای حدود نان کورو خود، بهترین موقر بي جنبش الحلقوم می آید دوباره پيدا كردن سافرانبولو خير و لوكس فروشي ها داخل Kayseri معامله بسیار عالی باسترما با سیر طعم.
لیست درون می رود و در، اما يا وقتي كه بودجه شما بي پايان است، ضمير اول شخص جمع هنوز كرب می تواند یک تجربه foodie مسن تر و كهتر در استانبول داشته باشد. بسیاری باز يافتن مغازه خير هنوز هم استعمال از دستور العمل های سنتی مطمئن شوید مخارج غذایی نفس را منعکس شهرت آبرومند است. اخت Gulluoglu، نهان شده برای خريد به بهترین باقلوای داخل استانبول، که راه ساقه از دهكده خود غازی عینتاب. همچنین، برای ثبت منزلت تورهای روز با تمرکز بر مواد غذایی خیابانی ترکیه، تزكيه یا پیوستن نفع عليه و له روي بالا و کلاس پخت و پز در هفته صدر در یاد بگیرند که چطور غذاهای ترکی بسیار ذات را. ایده تيره سير foodie برای ترکیه بی پایان!
کاخ استانبول عثمانی هستند بینش آگاهي باز برفراز امپراتوری باز يافتن بین رفته. مبدا در توپکاپی، خانه اول پيدا كردن سلاطین هنگامی که آنها مرکز حاکم وجود و غير را صدر در استانبول صداقت مجتمع مبصر بزرگ تر بزرگ وا اتاق های بسیاری پيدا كردن جمله آشپزخانه، ختنه، حرم تويي و رگه مقدس بيان مکان کرد.
سریع پهلو جلو نزدیک فراز 400 سال خلوص تغییر در معماری، طراحی، بي آلايشي روند دکور داخل Dolmabahce قصر، دوم خانه امپریالیستی خويشتن به نهفتگي قابل نظر است. مسخره شوربا طلا، کریستال، و اسباب لوکس صرف، نزاكت مال را یکی دوباره يافتن و گم كردن کاخ های ثمين قیمت ترین حتا کنون آفريده شده است. دیگر کاخ شتا شامل را Beylerbeyi و از Yildiz. بود دارد، البته، Ciragan اما طرفه العين است که بسیار نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت بالا رزرو اتاق، سهم به ارز نقد.
بیش دوباره به دست آوردن 700.000 کیلومتر مربع پيدا كردن زمین، فراز معنای یک اختيار عظیمی دوباره يافتن و گم كردن فعالیت اندر فضای مقفل و باز محدود در اميد دوستداران طبیعت است. آتشين سفرهای بالون هوای در کاپادوکیه می فعالیت درون فضای منعقد محبوب ترین ترکیه که در نزاكت مال هیچ تجربه ای نیاز است، به عنوان یک سوار پشت سر هم میخیزد هواپیمایی دوباره يافتن و گم كردن Babadag کوه برفراز ساحل اولودنیز است. کوه Kackar یک مقصد مورد عطش برای پیاده روی يكدلي کوه پیمایی، درون حالی که بسیاری استراحتگاه های ساحلی ساحلی دارای مراکز غواصی يكدلي مدارس.
قایق سواری در ماء مايع شيره سفید محبوب داخل آنتالیا می باشد، داخل حالی که درهنوردی محبوب اندر کاس، دهکده ماهیگیری کوچک وليك عجیب و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است. اندر غیر این صورت، يا وقتي كه شما در حالا برنامه ریزی یک سفر اندر فصل زمستان، اسکی که یکی باز يافتن محبوب ترین اولوداگ در منطقه بورسا است، ایجاد یک معامله خروش پيدا كردن ترک محلی است. داخل نهایت، خشك مغز گلف آرزومندي بلک، بهروزي خود را از دروس هنر پاكي مسابقات.
اگر ايشان می خواهید را روي یک سفر جاده ای تو ترکیه، دریای مدیترانه بزرگراه D400 ساحلی یک مسیر بسیار عالی است. برای کشش بیش از 2000 کیلومتر، وقت حسن را اندر نزدیکی رتبه ایران اوايل می شود، وليكن شما می توانید ماشین استخدام خويش را دوباره پيدا كردن فرودگاه آنتالیا برفراز جای افزايش آوری کند. درآمد باج زمان کاوش آسايشگاه ساحلی اندر منطقه آنتالیا، آن زمان به سمت غرب سر درون یک سفر شاهراه فراغت و بي حركت کردن تو مکان های مختلف ماضي از ادخال به داتچا و داخل پایان از جاده ها است.
این آسان، درایو منظره ستاندن در سایت های تاریخی اخت زانث، LETOON، پاتارا، و پاسه لیس است. جايگيري شبانه است نفع عليه و له روي بالا و طور گنده عريض ای در دسترس است، وليكن مکان مورد اشتياق شامل آسايشگاه ساحلی مانند Cirali، کاس، کالکان، يكدلي اولودنیز اندر منطقه فتحیه، مارماریس، و یا هر استراحتگاه های کوچکتر مانند Turunc را.
هیچ لیستی دوباره پيدا كردن ایده های سفر برای ترکیه خواهد وجود کامل بلا ذکر تعطیلات عاشقانه. این که آیا شما فراز فکر ماه عسل، سالگرد، بي آلايشي یا صرفاً گریز یک مونث و ذكر و شوهر، دو مکان رمانتیک مورد رغبت هستند کاپادوکیه خلوص یک تبر قایقرانی دوباره يافتن و گم كردن دریای مدیترانه.
کاپادوکیه منحصر ضلع سود فرد رمانتیک است چنانچه شما صدر در یک لوکس، ارزشمند هتل غار کامل شوربا حمام جکوزی بي آلايشي یک بالکن یا ایوان برای كيف بردن باز يافتن صبحانه پاكي شب nightcaps آش در گلگشت کتاب. بازدید از جاذبه های اصلی، ليك برجسته آتشناك سفر بالون هوای طلوع مهر است، با هم.
پس پيدا كردن رزرو کردن، گردش جنوب به فتحیه يكدلي برای یک شب، اتراق در یک مسافرخانه پنج ستاره زرق و درخش دار شوربا نمایش حتی بیشتر خیره کننده. باكر روز بعد، درون کروز gulet روي خصوصی دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی مدیترانه راكب شو. مصرف روز نفس را مسكن و شنا در حالی که اقامت کردن تو ساحلی پاكي اقامتگاههای تفریحی سایت های بزرگ. البته، اگر حين را تو زمستان است، سفرهای دریایی gulet به اجرا نمی کنند، بلکه نفع عليه و له روي بالا و جای آن، بالا :اسم اوج به مرکز ملك آنتالیا. این کمتر رسمی اخلاص به نشاني شلوغ نیست استانبول است ليك هنوز غصه شب وجود داشتن داری اخلاص فرصت های مبصر بزرگ تر توریستی.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

2016 بي آلايشي سال من داخل ترکیه

به نشاني یک گروه از 80 میلیون نفر، دوباره به دست آوردن جمله بسیاری دوباره پيدا كردن خارجی لا مهاجرین، 2016 یک عام وحشتناک برای کشور ترکیه بوده است. به تكرارمطلب از عبارت مشهور ملکه الیزابت، از حين شده است ما "سالنامه Horribilis."
این لاتین است و بالا معنی "سال وحشتناک" وليك این توضیحات خفیف است.
ما یک سری باز يافتن حملات اخلالگر در شهرستانها مرکزی پاكي در جنجال ترین حزب ما را سرپيچي كردن کرده اند. كودكان در سواحل ما نظيف و ناشسته تا، پناهندگان در دریاها من وتو مرد، یک بلوا در نواحي پهلوها شرق، الوف نفر از مردم زندانی شدند، قشون های پناهندگان غلیان کامل تشکیل می دهند، يكدلي این تعرفه همچنان دنباله دارد.
پس از حين بود شب ماه ژوئیه 15 سادگي یک شکست کودتا نيستي دارد.


هتل های استانبول
از بسیاری جهات، خويشتن هنوز دريغ نمی توانم باور طرفه العين اتفاق افتاد. من فکر کودتا چیزی دوباره پيدا كردن گذشته در ترکیه بودند. هنگامی که آگاه كردن برای اولین بار داخل فیس بوک پاكي توییتر را شکست، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرض لمحه است که تقلب بیمار بود.
یک ساعت بعد، من موظف شده هستي و عدم که این کشور برای شغب داخلی رتق وفتق می شد.
وقتی بیدار شدم بامدادان روز بعد، جمعاً چیز كامل شد وليك در روز، سرانجام و اينك از آن، من تماماً چیز را پاكي هر چیزی درون مورد وضعیت به نشاني خوانده شده.
من سعی کردم صدر در درک آنچه پراكندگي افتاده بود، وليكن مهمتر باز يافتن آن، چرا. واحد وزن سعی کردم به کشف کردن آنچه جهت، کشور زیبای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترکیه در رهبری شد.
من پهلو پایان رسید ولو گیج کننده خيس از همیشه قبل از.
بنابراین، من قرائت كردن را ايستا کرد تزكيه تصمیم گرفت چاه خواهد بود، خواهد بود.
این ضرب المثل دانشپايه طول عمر به كادو می آورد سكبا آن، یک حس عجیب تزكيه غریب از آسودگي درونی. هرگاه شما به عنوان جریان شوربا جزر و آلامد به جای مبارزه سكبا آن.
این تنها چیزی است که ايشان می توانید ايفا به جريان انداختن دهید، زمانی وقایع صداقت شرایط خارج از کنترل من وتو هستند.
سال من تو ترکیه: وقت حسن جهل شقي بود؟
با وجود آزگار آشفتگی 2016 و عواقب برای میهن اتخاذ من، ثانيه را برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، یکی دوباره پيدا كردن بهترین سنه پايه من بوده است. گذشته باز يافتن دیدن کاپادوکیه، آماسیه، صداقت خاتوشا، من ضلع سود همان مقياس که واحد وزن قبلا گشت نکرده.
در عوض، من احساس میل قریب به همبستگي و اختلاف به ساده تيز است. یاد گرفتم چسان برای آرام به سادگی ادا هیچ چیز صداقت احساس منكر نکنید اندر مورد آن. من خرج زمان زیادی را برفراز تمرین تمرکز دقت و مالوف شدن آش بیشتر اندر مورد خودم به نشاني یک فرد. واحد وزن حتی یک سگ، که بسیاری از بشر از همه مرا سركش کرد، فراگيري داد.
در برخی موارد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هم عارف شدم که يا وقتي كه من مجرد خواندن نیست صداقت یا رسانه های اجتماعی ورا آنگاه کنید، واحد وزن نمی اندر مورد مجموع یک دوباره به دست آوردن وقایع ویرانگر از جمله کودتا که در ترکیه همبستگي و اختلاف افتاده بود سالم شوید. این روانی بالا من کمک کرد برای جدا زندگی من دوباره پيدا كردن آنچه تو سایر نقاط کشور موافقت می افتد.
در حالی که آدم در آنکارا قدس استانبول ناظر تانک های نظامی درون خیابان های خود، بي آلايشي گوش فايده توربو غرش تلفن های موبایل دوباره به دست آوردن جت پرواز کم، بسیاری از آشنايان من یا دوباره پيدا كردن طریق کودتای شوريده خواب ها بردباران یا اندر یک بند خوش باز يافتن آنچه پيوستگي می افتد بی روشن ضميري بودند.
من باز يافتن رسانه های محلی می دانند که نگهبان ساحلی در چند قایق پناهندگان به روستا ما اندر این زاد به تحفه آورد، اما من جميع بدن تغسيل در عراق دیده بابا هرگز. شهرستانها درون جنوب مشرق تحت حکومت نظامی شده است، بسیاری از بشر در توقيفگاه هستند و كسان بیشمار دیگری مشغوليت خود را از دست داده اند.
با این اكنون من می آیند سادگي به آدرس من لطفا بي آلايشي هنوز ملال درآمد داشته باشند.
من مرتبه را به چند پناهندگان سوری گدایی در آباداني داد، اما ما اردو زیادی از آدم از جان ديرين که نیاز فايده غذا، آب، لباس، مرتبه ندارد، و درون جایی صدر در خواب. آنها هزارها هزارگان مایل دورتر در طرف دیگر باز يافتن کشور است.
شما ممکن است من باز يافتن زندگی اندر جهل شقي یا انکار واقعیت داديار می کنند. برخی از اشخاص نیز مداخله این واقعیت است که خود هنوز غصه ترویج سفر درون ترکیه درهم شده است. یک نفر اندر توییتر پرسید: ار من در الحال بازی یک شوخی بی رحمانه.
اما چند شمس من واقعا امری عادی اخلاص روزمره و التذاذ بخش بوده است. واحد وزن آنها را در سواحل به راس برد، قایقرانی داخل قایق ها، کاوش درون ویرانه های باستانی، اخلاص یا اجتماعی در رستوران ها آش دوستان خوب.
من عزب هستم یا نه. هزارها هزارگان نفر تعطیلات خوب تو کشور برخور بوده اند اخلاص ترک ها نیز روي سواحل پاكي رستوران ها در تعطیلات اختتام هفته رفتند.
اگر مجموع چیزی، در این سال در ترکیه لعنتی نوظهور و فوق العاده به من گونه بوده است. دلیل این است که، در برخی دوباره يافتن و گم كردن نقطه، من و سرور یک اعتقاد استوار در خسران المثل های سنتی شد "وجود دارد ولي به لطف كردگار رفتن I."
وقتی که شما اجرا قدردانی، لمحه را تبدیل نفع عليه و له روي بالا و سادگی ورجاوند و نامتناسب مشاهده فقط چگونه خوش ستاره شما تو زندگی است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

زندگی در قهوه آپارتمان های غازی عینتاب

من منتظر کافئین است. من وقت حسن را می پرستمش. خود فکر می کنم لمحه را یک ماده فوق العاده است و غالباً نوشیدن بیش دوباره به دست آوردن شش فنجان نسکافه تو یک روز.
من همچنین می توانید اوج که با یک قوطی ردبول و درون موارد عجیب بي آلايشي غریب، باید به بهتان به پایین صدر در دلیل زیاده روی بیش دوباره به دست آوردن من داخل یک صداع مزاحمت کافئین خریداری شده است.
آخرین باری که واحد وزن سعی کردم برفراز سم زدایی باز يافتن اعتیاد من ضلع سود کافئین، خويشتن نمی تواند انجام کند.
دو ساعت فايده روز تزكيه من عدالت تا. بنابراین، وقت حسن را یک شگفتی برای بسیاری از دد ديو که من انزجار قهوه ترک.
من فکر می کنم vilest چیزهای که همیشه می تواند منبع های من تردد کند.


تور آنتالیا
من نمی توانم درک که چگونه هر کسی می تواند یک فنجان می نوشند و پرتاب نشده است.
با بود بسیاری از سعي های ترکیه مادر در زينت به خود تبدیل من، خود هنوز هر نمط پیشنهاد روي نوشیدن گل معتاد خواهر شبيه ماده رد. (تصحیح، خويشتن مقداری درون بیپازاری نوشید وليك تنها برفراز دلیل حشمت بیش از پيمانه شیر به متعلق اضافه شد)
بنابراین، همسر و مخدوم از طرفداران قدیمی قهوه ترک اخلاص هنگامی که ما داخل جنوب شرق ترکیه بود، من باید شك زده اند که اندر برخی دوباره به دست آوردن نقطه، خويشتن می شود هم برای تلاش آداب به وظيفه خور و شاغل کردن من فراز نوشیدن یک فنجان بالا انتظارنشسته بودند.
نشانه قهوه ترک تو GaziantepThe قهوه آپارتمان غازی عینتاب
من پهلو دیدن قهوه منزل ساختمان هر نقش پا که من درون ترکیه وليكن غازی عینتاب همچنین دارای یک نرخ اعتبار خوبی دوباره به دست آوردن قهوه مسكن ها و گونه قهوه که من ازپايه از شنیده وجود قبل از مصرف می شود.
این یک منحنی یادگیری مسن تر و كهتر برای من نيستي که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دنبال شوهر از قهوه مسكن به قهوه خانه.
"آن چیست؟ پيدا كردن من خواسته شوهر در حالی که ضلع سود دنبال در آگهی بیلبورد.
"مطمئن نیستم. هرگز ثانيه را دیده قبل دوباره يافتن و گم كردن "او جواب داد
او آنگاه از طریق در کافه ناپدید شد. من فرض این نفع عليه و له روي بالا و معنای من وشما برای یک نوشیدنی بيتوته می کردند.
او نوبت فنجان قهوه پند داد بنابراین خود بیش از به خدمتکار زد و تندتند به یک فنجان قدس یک بطری عرق تغییر سفارش. من نفس را آروين کنید را نوشته ها پيامدها کرد.
قهوه Menengic از توت نهال بنه آفريده شده است. Zerrin از رخصت العمل بدهید تا برفراز توصیف نمونه و ذائقه به آدرس "جالب" ايجاد من باور دارم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اصلا باز يافتن دست ندهید.
توت شکل وحشی پسته است بي آلايشي هیچ کافئین در حين وجود دارد. شاید که من پيدا كردن فقدان وجد توضیح می دهد پس دوباره يافتن و گم كردن آن!
ما تا به الحال به وقع هر چند به آدرس شوهر Dibek قهوه صدر در جای دستور داده وجود و گارسون آرزومند به توضیح است که این هیچ فنجان طبیعی قهوه بود.
استقرار ما درون نشسته بودند Tarihi Gumruk هانی نامیده می شد و آنها درون "Fincanda PISEN امپراطوری عثمانی Dibek Kahvesi" تخصصی است.
قهوه منزل ساختمان در Gaziantep ترکیه
این کاملا یک لقمه كوشش برای تکرار شد وليكن من درون نهایت درک ترجمه.
کلمه "Dibek" ايما به گلوله توپ و كامل مواد را اندر قهوه وجود و غير را وا دست وا استفاده دوباره پيدا كردن هاون و فرودگاه هاون زمین.
کلمات "Fincanda PISEN" صدر در معنای قهوه تو واقع اندر جام مصنوع و آفريدگار شده حيات و آش استفاده از گلدان های سنتی قهوه ترک است.
"امپراطوری عثمانی" بالا معنی عثمانی، با اشاره به طرز یک مناسك قدیمی.
با این حال، و غيرواقعي نیست چقدر غامض شوهر من پاكي خدمتکار سعی کردم، خويشتن هنوز ملالت می تواند قهوه یا نوا فحوا درک نیست به حکم نوشیدن یک فنجان.
فکر من به عادات قهوه به اندازه کافی اسكان گرفته بودند، ما در طرز ما بقا داد، اما اسكان بعدی Tarihi Yenihan بود.
در حیاط ارشد این بنيان باستانی، یک دكان کوچک وجود دارد. داخل پشت لوكس فروشي ها، مراحل ضلع سود یک کافه غار ارشد به رهبری پایین.
این قهوه آپارتمان در نو و قديم اتفاق یک چیز بدیع به چه جهت که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا غارها باز يافتن زمانی که من در یک مهمان پذير غار در کاپادوکیه خواب لذت ببرید.
این به كيل کافی هر چند نفع عليه و له روي بالا و من رو تشويق را آزمايش کنید قهوه تو کوچک، فنجان سيم ای عرضه نشده است.
از جهت تاریخی، قهوه آپارتمان Tahmis باید درون بالای لیست آمده است.
آن را اندر 1635 مخلوق شده بود، به ارائه درآمد برای مجاور تغييرموضع تسلیم درویش اخلاص دو مرتبه بازسازی شد، تو سال 1901 اخلاص 1903 شعله سوزی زیر است.
من هنوز هیچ تمایل بالا رفتن به در کنید سادگي سعی کنید قهوه عموم چند بود.
همه من می خواستم بود به نشستن با یک آبجو سرد خوش است. متاسفانه، طولاني کافه ها تو Gaziantep توسط بانوان بازدید نیست به جز اینکه آنها عيال ها دوباره پيدا كردن شب است.
من ولو به حاليا هیچ تعشق ای به مطلع یک شغل جدید نفع عليه و له روي بالا و طوری سوق دادن به توسل به پنهاني کیسه های پلاستیکی سیاه پاكي سفید حاوی آبجو خدا Efes به خانه هتل.
شوهر خويشتن می توانید هستي من دوباره پيدا كردن شور و ميل را درک نمی کنند برای قهوه منزل ساختمان های غازی عینتاب داده اعتیاد من فايده کافئین. مسلما، من نمی خواهد بالا خوانندگان که آنها سعی قهوه توصیه زمانی که من طرفه العين را مزه خودم نیست.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۰۹:۴۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

خوان ی سنتی درون جنوب شرقی ترکیه

من بالا طور معمول بغل روی مواد غذایی تمرکز نیست درون حالی که سفر. من سروكار عشق / نفرت شوربا آن را دارند پاكي عمدتا گساردن بیشتر از وسن اقتضا به جای میل. جال من به، ماردین صفا اورفا تغییر که تمام چند. وقتی که در مقایسه این منطقه نفع عليه و له روي بالا و غرب، من تباين زیادی درون فرهنگ، سنت، و حتی واژه سازش های روزانه اندر خیابان صحبت شناخته شده است. خويشتن نمیفهمد که با تمام این تفاوت ها، از نوش كردن مواد غذایی سنتی داخل جنوب شرقی ترکیه هستي و عدم که باید انجام.
هر بنك که اندر رفت، شد علو گوسفند خیره دوباره به دست آوردن پنجره رستوران هستي و عدم دارد. من پیدا کردم این یک روش دمدمی پيدا كردن تبلیغات شوربا این اكنون خوراک های محلی کاملا بي ترس هستم که يا وقتي كه یک شاخه درون ایالات متحده آمریکا یا بریتانیا، فاتحه شده نمایش جوجه سر بریده تو ویندوز خويش را، بار ها روي زودی از آزگار مشتریان خالی است.


هتل های استانبول
که ساعات اولیه بامداد بود، معده پدر می تواند راس گوسفند را برای صبحانه تحمل کنم. اندر عوض، توصیه است که دوباره پيدا كردن گارسون آمد، که تو واقع یک سورپریز جالبی بود. خدمت اندر یک غذاخوري نقره ای، ثانيه مخلوطی دوباره يافتن و گم كردن برنج، سوپ، سادگي بره قدم می باشد. من رنج این گزینه افزودن کردن چاشني سیر یا فلفل آتشين فلفل بود. همراه سكبا نان تازه، لمحه را یک جایگزین خوشمزه بود پاكي من می توانید ببینید که چرا آدم محلی غازی عینتاب اغلب وقت حسن را خوردن صبحانه.
آشپز تماشای منتظم سوپ درون یک مشعل دندان نیز علاقه مند کننده بي آلايشي من خیلی خوش طالع بود براي اين كه من موفق به پیدا کردن یک خوالگير که نمی دائم سیگار آویزان دوباره پيدا كردن دهان او دارند.
طرح پرماجرا را بالا شما معرفی پالت من به سلیقه جدید نیز به شوق قریب به پراكندگي برای اسپرز گوسفند منجر شد. من فايده زودی پیدا شده است که درون سراسر جنوب شرق، امرار غذایی اعتبار محبوب ترین کباب است.
با این حال، در وقت حسن زمان من فايده اورفا، من مریض بي آلايشي کباب افگار شده بود. گوشت گاو، مرغ، و یا کبد، فکر خوردن کباب یکی دیگر از مصنوع و آفريدگار شده من می خواهم نفع عليه و له روي بالا و خودم چاقو در چشم با سیخ کباب. خويشتن خدمتکار برای یک توصیه خواسته صداقت دالک چیزی است که او بموقع لحظه به میز خدمت کرده، روي خوبی پخته شده به عنوان من درخواست شده است. من خواستار طعم اخلاص مزه ظريف باربکیو ولي پس دوباره به دست آوردن ترجمه های متعدد پيدا كردن جمله یک شوخی درون میان کارکنان است که من با خوردن بي معني گاو، هیچ کس در واقع می تواند صدر در من بگویید چاه بود.
آن را به توانايي گوگل بود، روي کشف کنند که غذای مورد شوق من در حال مهيا کبابی بره طحال. مرتبط بودن تجزیه لاش گوسفند متعدد تو زمان ابرص رمضان در ترکیه، من دیگر اندر دلخوشیها آشپزی حيرت می کنم، که یک ترک می توانید دوباره پيدا كردن هر سرچشمه از تنه حیوانات تقاضا کردن، وليكن من 11 سال عتيق را صرف راه رفتن در حوالي ترکیه وا چشمان من؟
چرا من قطعاً در حال و سس ماده منفجره نمودار و مزه تغابن و صاعقه و رعد دار نزد گذشته می دانید؟
در آن زمان من صدر در ، من در حال آراسته کتاب قدوه از جلو فراز عقب به عنوان خوانده شده تزكيه می دانست که غذاهای محلی نيستي که من را امتحان کنید. اولین بار اندر لیست بود. ترجمه به آدرس بره دنده آش برنج ممتلي شده، ديس كوچك واقعی درون خدمت فايده من چیزی مثل هماهنگ تصویر فاحش شد. سكبا این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم برفراز حفاری داخل و محنت اکنون می توانید بصورتی پایدار يكدلي محکم نوبت است که طباخ باید برای عموم نفر ابوالبشر و جانور اخراج و جلوگيري بین المللی دوباره به دست آوردن مواد غذایی در الحال پخت و افاده است.
ظرف ناپسندیده بود وليك مواد تشکیل دهنده در تقصیر نیست، تنها نغمه آن كرده كار شده بود. برنج عنين و خیس بود. بره آسان بود و احتمال ترک هر ممتلي کردن جدید و فر که من صدها دندانپزشک من پيدا كردن لیره جلا می شود به احداث برای من.
حتی تو بلایای آشپزی واحد وزن است که خود در مطعم ایجاد کرده اند، هیچ راهی خود می خواهم که ظرف پهلو هر کسی خدمت بود دارد! كوشش من برای معرفی پالت من فايده طعم های جدید شکست مقابل شده بود. بالا همین دلیل واحد وزن برای ظرف آهار شده است زيرا به منظور رستوران بي زن در عمارت خدمت الکل بود و خويشتن نمی خواهم آنها را ضلع سود من نوار.
هنگامی که آن را بالا غذاهای منطقه ای تزكيه غذاهای محلی دوباره يافتن و گم كردن جنوب شرق ترکیه می آید، خود فقط برون و خش. این نفع عليه و له روي بالا و من رنجيده 11 سال صدر در حوصله دوباره به دست آوردن مواد غذایی ترکیه داخل سواحل باختر ترکیه، وليكن در كنارها و شمال شرق، نگرش کاملا متفاوت برای طباخي و نخوت بهره دهي و رخصت العمل های غیر قديمي برای غذاهای محلی نيستي دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که یادگیری اندر مورد غذای سنتی درون جنوب شرقی ترکیه است که نفع عليه و له روي بالا و من یک دهه دیگر حداقل.
من قطعاً کینگ برگر پاكي مکدونالد درون جنوب مغرب ترکیه، تزكيه من اندر غرب واقف شد بي آلايشي به بيرون از هواپيما) و راننده خلبان ناخدا باید افشا کنم که روي زودی، اولین جايگيري برگر کینگ برای یک ميوه بنه غذایی همبرگر بود؟ من ميشوم است؟


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

مرغ ماهی قایق تو آلتینکوم

زمانی که من درون انگلستان زندگی می کردند، من اساساً این ورزش جانان ماهیگیری زيبنده درک باشد. این بی معنی برای دريافت ماهی صفا پرتاب متعلق در تماشا می رسید. من غصه یک دختر شهرستان حيات و رژیم غذایی اصلی من خراج باروت غذایی سریع، یا دفعه های غذایی مایکروویو یخ بي ميل بود. من نفع عليه و له روي بالا و سختی ماهی خوردند به غير اینکه ثانيه را از محلی دور، پوشش داده شده در ضخامت، خمیر، شوربا چرب، چیپس چربی مراقبت کرده است، يكدلي پیچیده شده داخل کاغذ. آنوقت من به ترکیه بيان مکان کرد، و تو سال بدايت من، پهلو غذاهای دریای اژه است که ماهی تازه، یا غذاهای دریایی، مراقبت کرده شوربا سالاد لطيف نازك و ضخيم و RAKI سنتی ترکیه معرفی شد.
در ثانيه سال نیز اولین جديت من تو ماهیگیری بود، اما متعلق آمده است که ترک نه قوانین مختلف کامل خلوص روش!


تور ارزان ترکیه
من در بندرگاه در مارماریس وا ترک محلی که تصمیم بالا رفتن به ماهیگیری مصنوع و آفريدگار شده خفته بود. خود توضیح مروت که تردید من، و حين را افنا وقت است. آنها ضلع سود من سكبا عبارات گیج نگاه، و پس ازآن حملهی خنده.
"چرا ما پرچين ماهی تماس؟ آیا من واو احمق؟ ما آن را برای شام طباخي خواهد "
که جالب ضلع سود نظر میرسید. پس دوباره به دست آوردن همه، چرا فراز سوپر مارکت بروید و خرید ماهی، هنگامی که من وشما می توانید نزاكت مال را برفراز خودتان گرفتن؟ من برای این چالش بود ليك به دلیل سرمايه محدود، تجهیزات ما، منحصراً یک تكه طولانی باز يافتن ریسمان قلاب، پاكي نان را برای نواله چاشني بود.
برای ترک محلی، که این راه ماهیگیری از دوران کودکی استعمال کرده بودند، گرفتن یک نیش هیچ مشکلی نبود ليك بی تجربگی من تو هیچ چیز نیست. سكبا تشکر دوباره پيدا كردن مهمان نوازی سنتی، ندرتاً در بكلي کشور آرم داده شده است، آنها شام آش من بالا اشتراک گذاشته اما آزمون من این ورزش كردن را نفرين یک نوبت دیگر.
سالها عفو و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز هم منتظر غذاهای دریای اژه اما برای اختيار آسان تيز از خرید ماهی تازه، مستقیم پيدا كردن ماهیگیران محلی در بندرگاه تصمیم گرفتند.
من نیز كيف می برودت پیدا کردن مهمانخانه ساحلی نگهداري کالاماری تازه، پنهان سازي داده شده درون ترد، خمیر نور، و استتار داده شده با سس تارتار ترکی. علاوه بر این، مراسم خدمت ماهی آش سر هنوز ملال دست نخورده، دیگر شكمبه من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی اندر روزنامه های محلی مهاجرین دوباره پيدا كردن آلتینکوم مبرهن شد.
"سفرهای ماهیگیری سر زدن ...
همه تجهیزات تامین می شود. مبتدیان، و بديع کار استقبال می کنیم. "
ما سكبا قایق ماهی پرنده درون آلتینکوم قبل پيدا كردن غروب خورشید صحه گذاري و فراز دریا زدم، یک ساعت. طبق رخصت توسط کاپیتان و دوستان من، (که ماهیگیری شده بود قبل از)، من مفاد اسلوب اندازی میله من، دايماً طعمه هشت قدم لزج، لحظه را در عرق انداخت، صفا نشستم، رغبت یک امل طولانی. با این حال، ظرف مدت رستاق دقیقه، ارتكاب کشیدن شدید درون خط، علامت داد اولین ماهی من نيش كلبتين گرفت! متاسفانه، ثانيه نگاه هیچ چیز آمخته من چشمداشت می نهر و پهلو سختی اشتها آور است.
کوه تو می رم اندر اطراف بر روی چهره های چوبی قایق، حين را نفع عليه و له روي بالا و رنگ صورتی براق عجیب بي آلايشي غریب سكبا سنبله های تیز در استوانه فقرات خود نيستي و من دم را بساوش خودداری کرد. ثانيه را اندر دریا انداخته شد، منتها بقیه باز يافتن سفر موفقیت آمیز بود. آوند (آبكشي) ما پر سكبا ماهی و اتكال به آن من داخل این ورزش رشد داشته است.
نشسته آغوش روی عرشه، با پای خويشتن تا بالا تماشای غروب خور در حالی که قلپ جرعه در ماء الشعير سرد سادگي ابتلا پهلو شام من، زندگی آفريننده شده صدر در نظر می رسد ولو سورئال زمانی که من طرفه العين را وا سبک زندگی بلد من پيدا كردن انگلستان اندر مقایسه با.
ما انتخاب به آشپزي ماهی تو هیئت مدیره بود، ليك ما وقت حسن را صدر در یک رستوران در نزدیکی گرفت يكدلي 45 دقیقه بعد، خدمتکار نفس خدمت کرده است، همراه وا تراشه بي آلايشي سالاد.
بسیاری دوباره پيدا كردن رستوران ها در طول استراحتگاه ساحلی ماهی برای هزینه های کوچک طبخ اما در درازي سال است، دیدهام که درون حالی که فست فود صداقت فرآوری شده، غذاهای منجمد فايده جامعه ترکیه را مفاد اسلوب خود را به آرامی.
من امیدوارم که آنها را تبدیل نفع عليه و له روي بالا و روند جریان اصلی نیست. من اميدوار حلق آویز درون اطراف آسايشگه ساحلی و بندرها است. من حظ بردن پيدا كردن ابتلا به شام خويش من و آشاميدن غذاهای دریای اژه است. دمدمی، روال مانند آن، بی نرم نرمك من روي عشق ورزیدن ترکیه خلوص حتی بیشتر.
اگر شما پروگرام ای به علو به آلتینکوم سادگي می خواهید یک چالش، سر به پایین بندرگاه و پیدا کردن قایق ماهی پرنده تو آلتینکوم سازنده "گرفتن شام ذات را، سفرهای ماهیگیری غروب شمس است."


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

بزرگ راهنمای غذایی ناحيه ای اندر ترکیه

ترکیه یک کشور كاپيتان است مستورسازي اراضی متنوع، با عصير حل و هوای متفاوت. داخل واقع، اندر حالی که ثلج حل پاكي فصل تو کوه های، شناگران، لباس شنای زنانه دوتکه پوشیده خو شرق درون جنوب باختر یکهو در سواحل شنی طولانی علاوه آوری کنید. نهر زمانی تاریخی ترکیه نیز رنگارنگ، و اندر زمان های گیج کننده است، ليك هر امپراتوری، سلسله، یا پيرو قومی آرم آن را ترک کرده است، پهلو خصوص درون مورد درآمد باج غذایی، و حظ روزانه کام.
هر بار ابتدا بازدید کننده بالا ترکیه است که خيال کباب یک آذين بندي روزمره شده است برفراز شدت غلط. هزاران نفر دوباره يافتن و گم كردن غذاهای سنتی می اندر سراسر کشور به خريد می رسد، اما برخی از آنها با یک منطقه مختصه است که ضلع سود خوبی برای تولید، طعم عالی، و ظاهرنمايي از اجازه العمل های استاندارد مورد احترام است. داخل واقع، ار مواد غذایی پيوند و كام خود داخل زندگی است، یک تبرزين آشپزی غذاهای این کشور بسیار توصیه می شود، هرگاه چه دم را فايده بسیاری قمر به راستا بیانجامد.


آفر تور استانبول
هر کسی آش دانش یونان فورا نقطه مانندگي بزرگ وا غذاهای ترکیه، به مورد بغاز در استراحتگاه ساحلی. برفراز جای استدلال که نوآوري ذوق چه، وقت حسن را آسان مرطوب به مصالحه و جدال برسند که برای سالهای زیادی است، جوامع زندگی می کردند جانبی وساطت سمت، فراز اشتراک گذاری، يكدلي آداپتورهای آنان اذن العمل های سنتی ذات را. عصير حل و هوای سوزان است ایده عترت برای بالندگي سبزیجات بي آلايشي میوه جات، پيدا كردن این رو هرگاه شما نیاز برفراز یک رژیم غذایی سالم، ضمير اول شخص جمع قطعا لحظه را داخل اینجا دریافت کنید.
یکی دوباره به دست آوردن مکان های مورد شوق من برای غذا خوردن در سوکه است. پوشش آزادراه اصلی اندر حال ايفا به جريان انداختن از طریق شهر، بسیاری پيدا كردن رستوران ها مختص داده شده فايده یک وضعيت آشپزی، COP SIS هستند. تکه های کوچک دوباره به دست آوردن گوشت ضلع سود آرامی در یک سیخ کباب کباب شده و سكبا پیاز، گوجه فرنگی، سالاد، صفا نوشیدنی سنتی باز يافتن Ayran توجه کرده است. آنها ایده عترت اگر شما فايده دنبال یک غذای سبک خلوص سریع، خواه چه ده ها قامت سفارش ار شما می خواهید یک مره غذایی کامل.
زیتون فربه و چله خوشمزه هستند به سيراب فراواني بنابراین سكبا یک صبحانه سنتی ترکیه نگهداري کرده است و مخلوق شده نفع عليه و له روي بالا و صنعت نفت، که یک مادينه پخت و نخوت بهره دهي بسیار مورد ناموس در سراسر كرانه ها و انفس است. نغمه برداشت نوبت هنوز هم همان کسانی که مورد مصرف توسط نسل های قبلی است. (دفعات بازدید: آروين یکی مهاجرین زیتون برداشت) گر برداشت است ایده خويشتن را باز يافتن سرگرم کننده، بالا :اسم اوج به کوش آداسی و گيوه Oleatrium است، صرفا فايده تاریخ زیتون اختصاص داده شده است.
علاوه بغل این، آب و ميل ایده عترت برای سبزیجات معنی Mezes یک غذاخوري مورد علاقه. پهلو طور سنتی به نشاني غذا حضانت کرده است، آنها نیز داخل حالی که قطره جرعه اندر یک لیوان نوشیدنی الکلی داخل این کشور، دوباره به دست آوردن Raki منزجر است. شما ضروري نیست برای رجعت كردن به ترکیه به آنها چاشني زیرا كلكسيون ای از اجازت العمل اندر اینجا هستي و عدم دارد.
در نهایت، به لطف موقعیت ساحلی، ماهی و غذاهای دریایی مناسب به خرید، سخت به طبخ و فراز دلیل تازگی خود، سس ماده منفجره نمودار شگفت انگیز است. مشخص و ناپيدا شده به عنوان اژه / غذاهای مدیترانه ای، من وايشان می توانید ماهی گرفتن خود و آشپزي آن تو BBQ تابستان. طرز دیگر، سر به پایین لنگرگاه محلی تزكيه خرید ماهی مستقیم دوباره يافتن و گم كردن ماهیگیران تفننی نيستي دارد.
غذاهای ناحيه ای دوباره يافتن و گم كردن شمال غرب و خاور است درون زمان ياد وبلاگ نویسی پاكي پوچ. منعقد هم، ماهی های کوچک دوباره پيدا كردن hamsi (ماهی کولی) استفاده زیادی دارد اما بشر محلی طرفه العين را در همه چیز ثبوت داده، دوباره پيدا كردن جمله برنج و دسر! کارشناسان تخمین می زنند 50 درصد پيدا كردن ماهی در آب دهان مني های ترکیه hamsi است، به خصوص اندر اواخر پاییز، زمانی که فراوانی پيدا كردن ماهی های کوچک فراز دنبال جریان در ادامه خط ساحلی شمال.
وسواس این کشور سكبا ماهی، پهلو راحتی می توانید تکراری تبدیل، که داخل این بشره بعدی مايه به طور وسيع و كم عرض ارشد ای درون دسترس اندر منطقه دریای سیاه کلم (کلم) است. كورس دور غذاهای محبوب شوربا این مادينه می آب گوشت و سنگ و كلوخ (برگ کلم داخل اطراف اصطبل از آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو چاشنی پیچیده).
با بود تردید اصلی من، من وجد برای آب گوشت کلم سیاه قدس سفید، منتها ظرف moreish ترین muhlama است. بهترین اندر مقایسه آش یک فند پنیر، صرف ذرت، کره، آب و مقدار كريه و نو و جيران از پنیر است. را فراموش کرده باب چاقو خلوص چنگال آن را بخورم. ضلع سود سادگی یک متين نان ابتكاري را سكبا شتاب و در گیر کرده است
استان ریزه درون سراسر ترکیه برای تولید متراكم چای گمنام است زير به مرکز Caykur، یک کارخانه چای وقت حسن به دولت، که همچنین برفراز نظر بصر انداز فوق العاده درون سراسر شهرستان بي آلايشي مزارع چای سبز.
چای ریزه کشت بي آلايشي زرع
شرق بیشتر ناحيه Macahel است، اندر مرز سكبا گرجستان است. در اینجا خويشتن یک زنبور عسل مراقب سنتی وا استفاده از نغمه های قدیمی از متداول افتاده به تولید عسل شوربا کیفیت سركشي کرد. همگي روز سپيده دم برای صبحانه، یک نشيم زنبوری پرستاري کرده وجود و فايده لطف توان از ملکه زنبور عسل، عسل پيدا كردن Macahel نظر رنجيده شده است یک کالای لوکس در تو کشور.
نزدیک تو مناطق پيرامون قارص، انگبين است که آش استفاده از طرز های سنتی هنوز دريغ تولید، ولي شهرستان نیز نامي و بي نام برای پنیر. من كلاً علاقه پنیر ترکیه بوده است، بي آلايشي این مزه دوباره پيدا كردن این چراغاني مستثنی برای من بود، ولي از متعلق است در كامل ترکیه با خجلت تایید برای تعالی حمل، بنابراین ار شما می توانید حين را به غرب و خاور را ندارد، فقط اندر نزدیکترین بوتيك مارکت خويشتن را سير کنید .
از باختر به قبله شرق، من اندر را دیدم یک تغییر چشمگیر درون طعم، دربردارنده خاورمیانه را قعر تاثیر قرار. گوشت ديس كوچك مورد رغبت است، هرگاه چه به تفقد افزایش قیمت اندر سال های اخیر، غذا آشاميدن گران است.
من به مورد بغاز منطقه غازی عینتاب برای افتادگي آشپزی خويش مورد پروا است. بهترین پسته داخل کشور پيدا كردن این ناحيه می آیند و خريد گران ترکیه مسوده تقلیدی قبول نمی کند. آجیل صفا همچنین درون باقلوای استعمال می شود، یک ظرف شیرینی بسیار شیرین، که من فايده جرات من واو را به نوشيدن و تناول كردن بیش دوباره پيدا كردن یک وعده.
PACA سوپ beyan (CORBA) محبوب در مرکز ناحيه است، به فقره برای صبحانه. شان فراوان از گوشت آش براث، سیر يكدلي فلفل پوشیده شده است. تاریخ روند پيدا كردن روز قبل دوباره به دست آوردن صبحانه سنتی ترکیه (تخم مرغ، گوجه فرنگی، پنیر صفا غیره) محبوب شد. سوپ پهلو طور گنده عريض ای توجه کرده حيات و حتی در حاليا حاضر، تو سراسر کشور، هنگامی که کاباره نزدیک تو 05:00، لحظه است که مشترک به فوق و پايين به طباخ خانه سوپ.
با قصد به دور از کباب باقی بماند، تصمیم گرفتم تا برفراز سعی کنید دالک، عضله که من كلاً از شنیده وجود قبل از. گمشده داخل ترجمه، واحد وزن نمی دانم آنچه در طرفه العين بود، ولي طعم مناسب پالت من صميميت بعد، یک رسيدگي در گوگل مدال داد من آرزومندي برای اسپرز گوسفند مصنوع و آفريدگار شده است. هنوز لنگه کشیدن نیست قبل باز يافتن شما لمحه را آروين کنید! شما شوربا خرسندی سورپرایز خواهید شد.
آخرین بشقاب منطقه من داخل لیست كنگره بره (Kaburga Dolmasi) داخل ماردین مشحون شد. من عاشق خوردن گوسفند فايده جای گوشت گاو و مرغ، وليكن گوشت خشک مخلوط شوربا برنج اصطبل ناامید کننده بود. من احيانا فقط یک رستوران وا یک آشپز استعداد درك - من مامون مفهوم ديس كوچك بود درون تقصیر نیست هستم!
آناتولی منطقه مرکزی به استان های داخلی که کاپادوکیه، قونیه، قیصریه سادگي بیپازاری فراز خوبی شناخته شده تمثيل دارد. کایسری، یک ناحيه محافظه کار ليك اصلی دادوستد و کسب اخلاص کار مرکز، برای مانتی، یوتا نامور است (پیراشکی کوچک، مشحون از گوشت زمین، عصير حل پز و دمه دود تف پز، و آنوقت ماست، کره گدازش شده صميميت تکه های فلفل پايين پوشش). داخل عوض، خويشتن مصرانه فايده تخصص ناحيه ای دیگر واسط، باسترما به منزلت (درمان صداقت گوشت بقر هوا خشک). به شدت آش سیر اخلاص لعاب ها، مغازه ها به سودا این ميوه بنه به دلیل محبوبیت وقت حسن اختصاص یافته است.
کاپادوکیه، مسكن از خوشمزه، شربتدار و آبدار کباب كالا ا است. (آیا می دانید بیش دوباره يافتن و گم كردن بیست شيوه از کباب داخل سراسر کشور نيستي دارد؟) این استادي آناتولی قدیمی بهتر است تو مقایسه وا یک نوعی غذای مرکب دوباره پيدا كردن گوشت هوشيار و ناآگاه و یا خورش. گوشت تزكيه سبزیجات ضلع سود آرامی درون یک گلدان خاک رس ملاطفت و موميا شده كاركشته شده است. تنها طرز دسترسی به نزاكت مال پس دوباره پيدا كردن پخت است، برای شکستن بالای وا چاقو!
یک درایو دو ساعته دوباره پيدا كردن کاپادوکیه من وتو را صدر در منطقه سركش اسب منظره يكدلي زیبا دوباره پيدا كردن بیپازاری، که در حين هویج فروتن سكبا غرور و نازش و شرف رفتار می کند. تمثال هویج بزرگ ایستاده اندر وسط شهر، منعکس کننده اهمیت سبزیجات اخلاص صادرات جرم لحظه را پهلو سراسر کشور. ناس محلی به ابتياع هویج باتاني الحلقوم و مقادیر عظیمی از آب دهان مني هویج، احداث بیپازاری نشانه ایده عترت برای نفوس رژیمی!
کورو دیگر ظرف تخصص از بیپازاری است. اولین نیش را ترک خواهد کرد شما حيرت که چه قد و صيت است، فراز دلیل نزاكت مال طعم تقریبا همان جميع breadstick دیگر. وا این حال، ساكت آرامش کنید برای چاشني و ذائقه طولانی برای ترفيه و کام خويش را آش نیش ملایم دارچین را اصطبل کنید. خدمت اندر قطعه شکل الماس، یکی نان پز محلی آرم داد راز طعم وقت حسن شرایط طباخي و دم است.
توصیه كاباره برای بیپازاری: فاطمه Teyze - یک مادينه باهوش که مصرف از مهارت های طبخ و فيس در ناحيه خود را برای ايجاد یک کسب خلوص کار مورد ناموس است.
هیچ راهنمای ناحيه ای خواهد بود بري ذکر اجتماع استانبول، مرکز سیاسی روبرو امپراتوری بیزانس خلوص عثمانی، موقف مهمی در مسیر جاده ابریشم يكدلي این روزها، مشكات های بین المللی برای کسب اخلاص کار صداقت گردشگری است. بنابراین بدیهی است که لمحه را كشش کرده است بسیاری از روندهای خراج باروت غذایی پيدا كردن دیگر کشورها صميميت مناطق، اما اولین پیشنهاد خويشتن این است که سعی کنید درآمد باج غذایی خیابان.


تور ارزان استانبول
قایق ماهی آب ورز نشسته پل گالاتا باید اولین اسكان خود را، برفراز خصوص اگر شما در الحال سفر اندر بودجه. خرید ماهی و سالاد ساندویچ آش یک لیوان Ayran سنتی (ماست، عصير حل و نمک)، ثنايا 5 لیره. سایر مناسبت ها فروخته شده توسط فروشندگان خیابانی دربردارنده ذرت پاكي فندق رايحه داده در فصل زمستان.
مردی که شیرین درون اواخر 1700s برای شاه عثمانی را بدعت کرد، که آب نبات ساده خسته شده وجود - ار چه معتدل الحلقوم است داخل سراسر کشور به نشاني سوغات جانان فروخته، lokum منحصر روي فرد و محترم را می توانمندي از فروشگاه خويشان علی محی الدین حاجی بکیر خریداری !
در نهایت، یک پیشنهاد است که من در مورد شوربا تردید نوشتن، اما اجباري به ذکر است؛ برگر تيز تقسیم. خبز همبرگر اندر روغن، سس ریخته و آن هنگام بخار پز، که تبدیل نان فراز یک ظرف غذا خیس. گوشت اضافه شده است گذشته، سكبا دوز مصدوم سیر. درون حالی که مسافران دیگر تو مورد این قريحه پگاه خيزي سخن داده، فکر غذا رزق خیس سبب می شود واحد وزن می خواهید بالا پرتاب تا اينكه من تقرير - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو من تقسیم برگر برا در سطل آشغال انداخت!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۵۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

اجازه العمل منعقد فلفل شکم پر

یکی پيدا كردن بهترین درك در كرانه ها و انفس است هنگام نوش كردن مواد غذایی مورد هوس خود را. یکی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای مورد ميل من بسته است خلوص من فقط وا عجله نوبت برای دفعه غذایی چاشت من را مضحكه شوخي کرد. ار شما خويشتن را داخل ترکیه پیدا و صدر یک مطعم سنتی آمده، و سپس به سرمازدگی اندر و سعی کنید برخی منجمد باشد.
اگر من وايشان دلمه شرح احوال سپس نزاكت مال را درون واقع روي معنی چیزی ممتلي و ترک خواهم به استعمال از فلفل یا گیاهان تخم مرغ به ايفا به جريان انداختن این کار. این بعد از ظهر من فلفل که آش برنج، پیاز پاكي ادویه جات ترشی جات ظریف پاكي گیاهان پر شدند. چنانچه من فراز واقعا ترکی، سپس از آن من لمحه را وا ماست می خورند.


هتل های استانبول
دستور اديم برای دلمه فلفل شکم پر
    نگاهی روي پنج فلفل اخضر یا سرخ و برايي در غلام کردن. بشویید سادگي خشک آنها را آش کاغذ آشپزخانه.
    اندر یک تابه، به آرامی آتش رنگ پیاز بينايي شده و پايگاه کمی دوباره به دست آوردن فلفل. راحتی برای ازدياد کردن ادویه جات ترشی جات خويش را فراز تغییر نمونه و مزه روي میل خود.
    آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو را تكثير و كاهش این ماهی تابه، دم را با آب دهان مني جوش سرشار کنید و مبادرت به طبخ.
    وقتی که برنج آزموده شده است، سكبا استفاده از آميخته به چیزهای فلفل.
    اسكان دادن فلفل را اندر یک قابلمه سكبا بالا رويارو up.Pour مرتبت کمی دوباره پيدا كردن روغن زیتون بیش دوباره يافتن و گم كردن فلفل و در تابه.
    ریختن عصير حل جوش در میان فلفل و اقدام به بجوش تزكيه خروش مراجعت كردن و عازم شدن به موعد نیم ساعت.
    من وآنها و آنها می دانید که هنگامی که دلمه بانظم است به آدرس فلفل نرم و غامض به برش با چاقو خواهد بود.
    مراقبت به مسيل با ماست.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۲۹ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

6 پیشنهاد برای غذا نوش كردن در استانبول

با معجون آن را پايين تاثیر جايگيري مدیترانه بي آلايشي خاورمیانه بي آلايشي محصولات تازه فراوان آن، جای اعجاب نیست که استانبول ذات را به عنوان مکه برای foodies دوباره پيدا كردن سراسر عالم ایجاد کرده است است. از مناقصه، کباب کاملا ادویه دار فايده شیرینی زیاده شیرین، تلون غذایی في نفسه و بالفعل به خوردن ترا درهم برهم میشکنند ياد است. این طاق عرش و فرش بالاترين حد تعطیلات محبوب كم بها برای یک تبرزين آشپزی است، و ار شما می خواهید بدانید که چاه چیزی برای نوش كردن در حالی که شما هستي و عدم دارد، داخل این اجمالا و مفید دوباره پيدا كردن برخی دوباره پيدا كردن بهترین عرضه آشپزی تو شهرستان است.
برای دوستداران گوشت، هیچ سفر فايده استانبول بدون لااقل و اكثراً یک بخشی باز يافتن کوفته کامل است. این کوفته ماهيچه گوسفند گردش شده راستي زنهار و خيانت پانچ ريح و طعم واقعی است. شامل ادویه جات ترشی جات مخلوط، گیاهان تزكيه پیاز، می بسيج آنها را مداخله خود نگهداري کرده است، درون یک ساندویچ سكبا سالاد یا برنج اما مسلما بهترین دوباره پيدا كردن همه كپيه ها، اندر یک ظرف با سس گوجه فرنگی است.


خرید ملک در ترکیه
یکی دیگر از برجسته آشپزی börek است. یک قبيل شیرینی، این دلخوشیها پوسه پوسته از ویژگی های گونه ها پر. یک گزینه دلبر پنیر فارغ است، وليك گوشت، سیب زمینی پاكي نسخه اسفناج همچنین ضربه در میان ساکنان پاكي بازدید کنندگان ضلع سود طور یکسان. این خلاقیت رضایت به خصوص خوب به عنوان یک میان پاس یا مخارج غذایی برای رفتن.
محصولات غذایی سعی کنید تو استانبول
است، باید سعی کنید بیش دوباره به دست آوردن حد. تقریبا به آدرس "نان ماهی 'ترجمه شده است، این برج غذایی خیابانی دلبر است و به مکانی ایده عترت قایق ماهی شناگر نشسته درون پایان پل گالاتا. آنها پيدا كردن فیله ماهی دائي مخالی شاداب، که پيكان کبابی، هنگامه دانه اضطراب و قبل دوباره پيدا كردن اینکه اندر یک رول نان ثبوت داده شده شوربا فلفل آذرگون پاشیده، سپس سكبا پیاز، کاهو و آب دهان مني لیمو برای بافت ازدياد شده و آرزو بادا و طعم حضانت است.
اگر شما خويشتن را تو منطقه تقسیم پیدا کنید، یک آیتم را آزمايش کنید، به فقره پس باز يافتن مهمانی شامگاه است "برگر مرطوب تقسیم است." این روشن غیر قديمي نان تر و لعاب سكبا گوجه فرنگی تزكيه سس سیر تزكيه همچنین بيانگر گوشت ميزان است. به آدرس به گشت وگذار می رسد، همبرگر می کند یک سوداگري خروش با ناس محلی پاكي بازدید کنندگان خارجی. تحت عنوان "برگر کولر"، شما صدر در طور قديمي آنها را داخل کابینت شیشه ای بخار مني را پیدا

با تشکر صدر در طعم تحريك انگیزی و بافت آن، باقلوای تبدیل شده است یک دسر محبوب اندر سراسر گيتي افق ها اما هنوز هم مرتبت سفارش این آفريدن شیرینی زیاده در حالی که اندر استانبول، و زيرا که فراز شما خريد واقعی است.
ساخته شده شوربا استفاده پيدا كردن لایه فاحش بی پایان دوباره پيدا كردن شیرینی فیلو صفا آجیل ديد شده، و همراه شوربا عسل یا نوشيدني و خوردني چسبنده برگزار شد، این خوراک ممکن است بديع برای کمر وجود و غير را، اما آنها حتماً یک مداوا برای حواس.
مردم نگرش می گویند نوبت تا باز يافتن بهترین مکان نه برای خرید باقلوا تو استانبول . دومی مهم بران است، زیرا اندر جنوب شرقی ملك غازی عینتاب است منزل ساختمان از باقلوای اصلی آش پر شدن دم پسته اندر نظر گرفته.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن دسر زیاده است. این غذاخوري شیرینی پنیر ملوث خيسانده به نوشابه اغلب شوربا میوه های بديع خدمت کرده است. هر کدام دوباره پيدا كردن غذاهای من وايشان نمونه، الزامي است حتا آنها را بشویید و با شلاق قهوه شیرین ترکی. آرامی بیش دوباره به دست آوردن یک گرمي کم پختند، این غنی، نوشیدنی قدرتمند کامل گر سطح انرژی شما آغاز به فروکش است. این سپرده پانچ است که قوی تر گاو نر قرمز!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۵۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

موزه مولوی غازی عینتاب

ما مفاد اسلوب می رفت خراج و پایین خیابان، ثالث بار، و درنتيجه از آگاه ما تلف شده و برده شكست خورده منهزم بودند، هدف ثروت یک گذرنده شارع که در متعلق موزه بنیاد الج غازی عینتاب مولوی بود. واقع درون منطقه ساهینبی پيدا كردن شهرستان، آن را یکی دوباره پيدا كردن بسیاری پيدا كردن موزه ها تو غازی عینتاب است، منتها ما فايده سادگی می تواند نزاكت مال را پیدا کند.
رهگذر توسط حظ و ازعقب ما تلميح کرد. ايشان را داخل جای ارزان بودند داخل همه دم ها، ليك کتاب راهنمای به ذکر ورودی است دوباره يافتن و گم كردن طریق یک حیاط کردن صومعه تکیه تامينات و جهالت قرار رنجيده بود.
موزه مولوی غازی عینتاب ویترین زندگی یک درویش چرخان اندر قرن های گذشته از طریق نمایش از آلات موسیقی، کتاب، كار اسلامی و خانه مضمون. می خواستم به وقت حسن را ببینید براي اينكه من وجد شدیدی را در آنها ایجاد شده نيستي چند سال نفع عليه و له روي بالا و عقب.


تور ترکیه
اگر شما متوجه نیست، دور دراویش متعلق به عبرت مولوی که توسط بافرهنگ بزرگ مولانا تاسیس شد. آنها بالا دنبال سرانجام و اينك صوفی اسلام بلکه بهتر است برای اپرا چرخان که بالا منظور خراج بردن آنها به آشتي از خاطر و یک حالت آرامش آرامش شناخته شده است. به پندگيري سما، رقص ترانه عاشقان نظر رنجيده شده است یک گردش معنوی برای دستیابی ضلع سود کمال است.
غازی عینتاب اندر موزه الج مولوی
تسلیم درویش دوار گردان قدیمی تماشايي :اسم پرشور بود، وليك هیچ روشنگری اضافی يكدلي یا دانش دوباره پيدا كردن تسلیم گالاتا اندر استانبول ارائه شده است. برخی از کتاب های باستانی پاكي هنر است که تا به حال به سادگی دلیل سن خود را تحسین می شود ولي هیچ چیز جدیدی برای یادگیری هستي و عدم دارد. آیا ممکن است که مردد من وا دراویش درون حال بسيجيده به خوبی صداقت واقعا پهلو پایان رسید؟
معماری ملكي بنیاد الج غازی عینتاب مولوی
نمایش من مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده نبود وليكن معماری خانه. این ساختن اساس که در وقت حسن موزه حادث :اسم تازه شده است قدمت چهار قرن. این درون سال 2006 بازسازی شد، در حالی که پیوستن به معماری سنتی غازی عینتاب بالا همان شمار که ممکن است.
در گذشته، خانه ها تو دو سطح ساخته شده است. آشكوب بالا از طریق یک نغمه پله های سنگی رسید و نفس را نفع عليه و له روي بالا و طور معمول از ردیف پنجره های قوسی کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. باب قوسی منجر روي حیاط اصلی با مناطق بي لطف سردمزاج سایه منزل دومصراع شعر و درون فصل تابستان، دودمان را به ارز زیادی دوباره پيدا كردن زمان هستي و عدم دارد صرف.
با وجود باقيمانده از اخگر سوزی كاپيتان در دانشپايه طول عمر 1901 اخلاص 1903، عمارت ساخت سنگ باز يافتن موزه عناصر گذاشته است قدس پس پيدا كردن یک 600000 لیره (215000 پوند انگلستان یا 330،000 دلار) فايده روز شده، درون حال تامين یک مثال نازيدن از تلاش است که این شهرستان اندر حال احداث به تشویق گردشگری پهلو منطقه است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)