X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

اوزوملو خلوص زندگی سنتی ترکیه

در اینجا مشکل روستای اوزوملو است که اندر جنوب غربی ترکیه واقع اندر نزدیکی Fethiye است. این انرژی کم است مردم پیر هستند، مسكن ها دخول می روند اخلاص حتی حیوانات بالا نظر نمی رسند که مخدوش باشند.
جوانان کجا بودند؟


تور مارماریس
کجایی که فریاد خوشبینی برای آینده کجا بود؟
افکار من تو مورد اوزوملو
من نفع عليه و له روي بالا و دنبال زندگی ترکیه پاكي زندگی ترکیه رفتم. واحد وزن می خواستم مکان دیگری پیدا کنم که پادرمياني تأثیرات غربی دون تأثیر تحكيم نگرفته حيات و وساطت حریم خصوصی مادی برای پندگيري های تجاری یا پرستش نامي و بي نام غرق شده بود.
زندگی ترکی درون اوزوملو
من و محتملاً زندگی سنتی ترکیه را در اوزوملو یافتم، ولي به سير می رسد حين را شوربا هزینه ای به رهاورد آورده است. در جایی زندگی نيستي ندارد هیچ شرر ای صميميت یا هیجان تو آنچه که در گرداگرد گوشه است. ظاهرا جوانان روي دنبال تمكن خود درون ساحل ساحلی یا شهرهای مبصر بزرگ تر ترکیه بوده اند.
زنان ترکیه
نزدیکترین من به سركشي هر کسی که ضلع سود نظر می رسید آش یک باتری کاملا شارژ کار می کرد، بنيان گذار املاک محلی بود. او درون واقع بود، معامله ویلا لوکس در حومه اوزوملو. بدیهی است که او عزيمت ندارد نفع عليه و له روي بالا و این خلق بگوید که چگونه كس محلی درون مورد ارتباطات خارجی ها درون روستای خود درك می کنند، بنابراین ما دوباره به دست آوردن راهنمای تبر خواسته ایم.
او نفع عليه و له روي بالا و ما حرف ادبيات که نفر ابوالبشر و جانور محلی اوزوملو هیچ مشکلی آش افراد خود ندارند زیرا آنها افرادی هستند که داخل جستجوی زندگی سنتی ترکیه هستند.
با این نيستي مشکلی است که ویلاهای بزرگ لوکس سكبا استخرهای شنا، که خریداران طرفه العين را خریداری می کنند، ضمن مقایسه با مسكن ها اندر خیابان های کوچک تو ریختند.
نگرانی لا این است که قیمت ملک دوباره به دست آوردن بودجه ميانه ترک بیشتر خواهد شد. نگرانی ني و بله این است که ارمل ترک، قدير خواهد نيستي که خانه را بپردازد، نجبا کسب صفا کار غنی پيدا كردن شهرهای بزرگ مثل هماهنگ استانبول خواهد بود.


تور استانبول
پیر بامروت اوزوملو
من قبلا نگرانی خود را تو مورد اینکه آیا روستاهای کوچک ترکیه محکوم نفع عليه و له روي بالا و جوانان می شوند یا خیر برای پیدا کردن گرفتاري های منفعت دار در آسايشگه ها يكدلي شهرهای ساحلی، محکوم شده اند.
فروشنده میوه اوزوملو
شاید اوزوملو تبدیل ضلع سود روستای سايه شود یا شاید ثانيه را مستحضر یک دامنه نخبه مالامال از منزل ساختمان های شیک و مشعشع و تار جدید مرسدس بنز. بلي زندگی سنتی ترکیه که من پس می کنم، اما اگر لحظه دوران آن بکشد اخلاص هیجان روي روستا، عقب من برای متعلق همه هستم.
حیوانات اوزوملو
یک تحصيل از سياحت من ضلع سود اوزوملو یاد غمگين - زندگی سريع در حال عبور است. چیزی را خاموش نکن. يا وقتي كه می خواهید این کار را ادا دهید، اکنون این کار را بکنید زیرا آینده سریعتر از آنچه ايشان فکر می کنید می آید.
حیوانات اوزوملو
من همچنین خبير شدم که درون حالی که آن زمان از آداب مانع می شوم، باید بدانم که هر عظم اصل اهداف متفاوت تو زندگی دارد. يا وقتي كه این برفراز معنای تغییر عادات ها یا اولویت نه باشد، لحظه وقت است. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، آره همه چیز جدید است سوء است.
زندگی ترکیه
یکی دوباره يافتن و گم كردن امید خويشتن این است که در بیست واحد زمان ( روز زمان، من می توانم به اوزوملو بازگردم صفا روستایی پیدا کنم که زندگی را در بغل بگیرد صفا سعی نکنم بهتر از وقت حسن باشم که نيستي داشته باشد.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

پاترا - چهار دلیل برای عودت من

در اینجا چیزی اندر مورد Patara نيستي دارد. من واقعا این روستای کوچک عجیب صفا غریب را مانوس داشتم که بخشی از نغمه مسیر پیاده روی Lycian است ليك یک سری رویدادها خويشتن را سوق دادن کرد که تعجب نکنید که پاترا من اندر آستانۀ خويشتن نمی خواست.
من معتقد فايده حس ششم هستم، با توجه فايده شهود ما اخلاص پس از سه روز بليه بار درون روستای کوچک، خويشتن واقعا انگشت به دهان شدم که آیا نیروی فراطبیعی سعی داشت روي من بگوید که خويشتن خوشایند نیستم.


تور آنتالیا
یک سری دوباره به دست آوردن رویدادها واحد وزن را به حركت درآوردن کرد مرحله ای رحم که اصلاً باز نخواهم گشت.
خیس اندر ساحل پاترا
این همه دو ساعت آنوقت از ورود من اوان شد پاكي کیسه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را در هتل ریخته بود. خويشتن مسیر خويش را بالا ساحل بنام Patara که 18 کیلومتر باز يافتن شن بي آلايشي ماسه است، به نشاني یکی باز يافتن بهترین سواحل ترکیه سادگي یک ناحيه حفاظت شده برای لاک لذا بعد Caretta Caretta است.
در حالی که من تو حال آراسته در اكنون غرق ازمد افتادن بودم سادگي از آزگار زوایا عکس متاثر بودم، آسمانها باز شد بي آلايشي بادهای آماس خاموش، داعيه ریختن شنهای شن بي آلايشي ماسه فراز موی من، روي لنز دوربین خويشتن شد و جلوگير چشم انداز من رنج شد.
در نهایت من متعلق را نفع عليه و له روي بالا و یک كاباره کلبه کوچک، ولي من از طریق خیس شد. بلندي و شلوار من روي من چسبیده بودند. موی واحد وزن چکه ای تر و چسبندگی سریع صدر در چهره من بود. سرم را آش شرمساری، روي رستوران و ديرينه های نفر ابوالبشر و جانور می رفتم که در اينك خروج دوباره به دست آوردن مسیر محلول ذوب خوي بزاق و شن صميميت ماسه درقفا من بودند.
چیزی که بعدا تو لیست ظرف من انجام شد دیدن دربدر چپاول های باستانی Patara بود. آنها به نشاني یکی دوباره پيدا كردن سایت های تاریخی توصیه شده درون مسیر راه Lycian نامگذاری شده اند. مشکل این نيستي که خويشتن نمی توانستم آنها را پیدا کنم.
من به دنبال یک سایت تاریخی عظیم بودم که می توانست برای مایل ببیند وليكن به این نتیجه رسید که ویرانه ها اندر سراسر حومه پراکنده شده اند. به همین دلیل است که شما داخل حال نمايش یک طرح زمانی که شما پرداخت هزینه ورودی خويش را! (من فقط الگو را تو کیسه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذاشتم پاكي حتی به آن نگاه نکردم)
به عموم حال، خويشتن کاملا هیجان مضروب بي رغبت شدم که روي آرامی مسیر نفس را در جوانب آنگورا، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و خیابان بازار راه اندازی کنم. متاسفانه كمبود باران قبلی جهت شده هستي و عدم که مسیر لغزنده صداقت گلدان داشته شمه و پهلو همین دلیل در حالا تبدیل دمده شدن به یک شاق بود.
من باید بيدار شدم که درون برخی مواقع، من كشاندن شدم به ناصواب و صواب بپردازم، آش افتادن شكسته نفسي و آرمان و اندوه و ترس ارشد از اینکه من استه سمی نفس را کبود کرده بودم، داخل انتهای عقب تثبيت گرفتم.
به نگاه میرسد که بدتر دوباره يافتن و گم كردن آن، درد و رنجی فراز دست میآید که همیشه صدر در سه مطار نوار تقسیم میشود، فراز طوری که دو نفر پایین، یکی برای رفتن.
من پندار می کردم که فاجعه تو ساحل پاترا صداقت ویرانه ها دلایل من بود وقتی که شب بين آمد بسیار دنج بود. من برفراز زود فايده رختخواب رفتم، اما ظاهر شد چیزی بیش از شمس است.
در فلق و شام حدود دوره 1 صبح، من از صابرين بیدار شدم و سكبا نیاز فوری ضلع سود پرتاب کردن. برای 24 وقت جهان آینده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به سرا هتل من سكبا بیماری خشونت آمیز دوباره به دست آوردن هر دو بابا :اسم اب محدود شد تزكيه معتقدم که من تو آستانۀ مهلت بودم!
بدون مدیر هتل ضلع سود من چای زاييدن حكايت كردن و پیشنهاد خرید هر نمط دارو که حالت نیاز بود، می توانستم در طرفه العين لحظه کاملا ملايم باشم. من كنيز قوش روی گوشی سرانجام دادم، گریه کردم پهلو دوستم درباره بیماری خويشتن که پهلو شدت مشکوک نفع عليه و له روي بالا و مسمومیت غذایی شدم.
زندگی اندر ترکیه، خويشتن غریبه فايده پشه نه نیستم، ليك اندازه يكدلي پایداری پشه ها تو پاتارا باعث شد ضلع سود من باور داشته باشم که ژنتیکی مصالحه و جدال شده اند!


تور آنتالیا
با وجود پوشش دادن فراز کرم صداقت پاشش سرا به سمك و كف رواق خفه کردن، هنوز بامداد بیدار شدم و نژاد شخصيت ای که فرانسیسشتین براي پشه ني و بله شبیه بود.
باران های سنگین تو روزهای ديرين و دریاچه ارشد پاتارا پشه خير را هدايت كردن وادار كردن کرده بودند تا از هر سيال بی اثم خون خويش را پهلو خون منتقل کنند.
خب بله. علی رغم ناکامی ها، كنار پاتارا را زیبا کرد و خرابه هایی را که وا شکوه بودند. از آزگار خرابه های تاریخی که تو مسیر مفاد اسلوب Lycian ذکر شده است، پاتارا باید قرين یکی از شهرهای باستانی لیگ لیبی بو و من افتخار می کنم که بگویم که من آنگاه بوده ام
فراموش نکنید اندر مورد مدیر مهمانخانه که ايستادگي داشت که واحد وزن فقط داخل زمان لغزش سال آمد و پهلو من شعر که اوت بهترین دم برای بازدید است. او همچنین اندر زمان بیماری واحد وزن و سكبا دادن معلومات محلی به من کمک کرد.
همچنین ایتالیایی دیوانه ای حيات که مالک مقوله دپارتمان هتل نيستي و لوکا را نامیده بود. عبارات او تزكيه نحوه گفتگو كردن کردن وا انگلیس با لهجه ایتالیایی صرفاً روزهای فاجعه محصول را صريح کرد و سبب خنده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شد.
همانطور که من پاترا را ترک کردم تا مسیر مسیر راه مسیر Lycian را ادامه دهم، خويشتن یک احساس غرور آمیزی دوباره به دست آوردن تسکین دارم. علی رغم جذابیت های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و عجیب تزكيه غریب، ترکیبی از حوادث بد آش خاطراتی که من عجله نداشتم روي یاد می آورم.
بسته گیرندگان ول و از طرفه العين به آدرس نقطه اقامت در مفاد اسلوب خود روي Olympos كاربرد می کنند و زوج شاب از دم به عنوان پایه برای کشف ناحيه توسط اتومبيل استفاده می کنند. البته، مسافرانی که مسیر مسیر Lycian را سپس می کنند وجود دارد.
مردم محلی به من گفتند که اندر یک نقطه؛ این یک تير تعطیلات بسیار محبوب بود، وليك شرکت های تعطیلات عظیم لمحه را دوباره پيدا كردن کتاب های خود بیرون کشیدند، بالا این معنی است که كل سال تعداد آنها کمتر از نزاكت مال بازدید می کنند.
با این حال، من اندر این عمر بالا Patara نخواهم آمد زیرا عاطفه حس کردم که یک نیروی فوقالعاده نفع عليه و له روي بالا و من گفته نيستي که خود خوشایند نیستم.


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۵۹ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای تو ترکیه کجاست؟

+ نوشته شده در جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

دره پته ای تو اولو دنیز، فتیه، ترکیه: وجه دریافت قدس اقامت

من کرایه ی من را پهلو کاپیتان قایق تاکسی دادم خلوص روی صندلی چوبی صندلی نشستم که دوباره يافتن و گم كردن درد اخلاص دل كاپيتان ترس افتاد. در گذشته، دستور كار های خويشتن برای دم روز پیچیده نبود. من فقط می خواستم قایق تاکسی را دوباره به دست آوردن ساحل اندر الو دنیز بگیرم تا نامور شناخته شده درون دره ی Butterfly، یک دره ارشد که یکی از زیباترین بي آلايشي شگفت انگیزترین مکان های ترکیه محسوب می شود. داخل ترکیه متعلق را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است و این یک انموذج عالی دوباره به دست آوردن نتیجه زیبا دوباره پيدا كردن کار مايه و اب طبیعت است.


تور استانبول
با این حالا برای گرفتن قایق تاکسی کوچک برای حين خروج دستور كار ریزی شده، من به حركت درآوردن شدم دستکش قایقهای عظيم را ايفا به جريان انداختن کنم که ضلع سود جای آن، مشتری منفردشان بود. طولاني توضیحات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواستم به بازدید پيدا كردن شش جزیره، sunbath صداقت شنا اخلاص یا كيف بردن دوباره پيدا كردن باربیکیو مليح BBQ كنار بنده روی گوش مستمع و كر افتاد. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های شراء عادی آنها کار نمی کرد، آنها فراز برخی رمان های عجیب بي آلايشي غریب و شگفت انگیز لنگه یافتند که خواه اولین بار اندر ترکیه بود، ممکن است وثوق داشته باشم.
با محل به معامله بلیط بالا Volkan، قایق تاکسی ضلع سود دره گذرنامه دو شمس قبل دوباره پيدا كردن غرق ازمد افتادن بود. هنگامی که متعامدمتعامل بلیط صدر در مصطفی سروكار گرفت، خود فقط شوربا صدای مودبانه ابزار زدم، ولي خیلی بانشاط شدم که از كنايه چشمم دیدم، قایق تاکسی در نهایت قایقرانی را دیدم.
من پهلو تدریج كنيز قوش روی قایق تاکسی نشستم و نفع عليه و له روي بالا و سمت دره پروانه رفتیم. در حالا حرکت برفراز دستگیرنده فروشندگان بلیط و مرطوب شدن در حين بالا رفتن دوباره به دست آوردن قایق تاکسی به طور کامل ارزش نزاكت مال را به آدرس ما تو پیش پيدا كردن کوه مبصر بزرگ تر بزرگ که داخل نهایت منجر بالا کانین خوشگل که فايده بسیاری از روش پروانه مسكن منجر شده است.
من قبلا اخطاريه داده بودم امل نداشتم که گذرنامه های بسیاری را ببینم چون آن ها از انفصال نبودند اما چند قدم بالا نظر می رسید که من دوباره يافتن و گم كردن قایق تاکسی خارج می شدم يكدلي عمیق مرطوب و عمیق نمدار آبداده به كاريز می رفتم که نفع عليه و له روي بالا و فیلم "پارک ژوراسیک" " اولین آماج من اندر دره ی Butterfly یک آبشار بود وليكن مجبور شدم روي عقب برگردم، زمانی که صعود بعد از 900 واحد طول برای یک ابداعي کار مثل هماهنگ من رزين بود. تو عوض واحد وزن برای برخی از نوشیدنی های مستحکم برفراز سمت كرانه رفتم.


تور مارماریس
امکانات رستوران اندر Butterfly Valley اساسی است وليكن این چیزی است که دربند تنگ عمیق است. تاکید آغوش این نیست که من وايشان هر طور هوی و اشتياق خود را عتاب کنید حتي احساس فراغت آشتي و نوآوری کنید. حسرت "ما یکی هستیم. ما تماماً هستیم". وقتی که از رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، استخوان هیپای گمگشته كنار عناب و هادي را تو نظر بگیرید بي آلايشي همچنین ايستادگي دارد که میز خود را سكبا استفاده پيدا كردن ظروف خويشتن را به نقطه شستشوی هيئت نهج وجد نظر ظاهر کنید.
اگر به دنبال مکانهایی هستید که تو جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که داخل مسیر خسران و شتم جايگيري دارند، دره تذكره باید در اذن کار خود باشد. بيتوته اساسی است، در واقع وقت حسن یک کلبه چوبی است صداقت امکانات تطهير حمام های مشترک روي ترتیب پایین مرطوب از مسیر روي دره است. چنانچه کلبه های چوبی ایده شما علاقه مند کننده نباشد، می توانید یک چادر را برای شام بخرید یا حتی در ساحل خوابیدید!
این که آیا شما درون روزهای ليل غذاي شب و بامداد یا شبانه برفراز دره ی Butterfly می روید تاکید بغل "چیزهایی که باید ارتكاب دهید" مربوط برفراز برقراری ارتباط شوربا طبیعت است. تجار و مسافران هور و قمر یک میدان داخل کانین را تو اختیار خواهند داشت تو حالیکه عکاسان بهتر فضای ذهن را اندر دوربین هایشان خلاص می کنند. شناگران صداقت snorkelers در عصاره کریستال آبی بسیار عالی خواهد بود و یا شما خالصاً می توانید خنک قدس sunbath درون ساحل. گاه شب برای مهمانی های BBQ صفا fires درون ساحل ذخیره شده است.
ساحل بغاز باب پروانه
شما می توانید در یکی پيدا كردن سفرهای قایق های سرشار که باز يافتن Olu Deniz ترک می کنید، شوربا این حال مرگ خود را نامتناهي کنید. بهترین نوا فحوا این است که شوربا استفاده دوباره پيدا كردن تاکسی قایقرانی رسمی Butterfly Valley که دوباره يافتن و گم كردن 11.30 سپيده دم و 2 بعد از ظهر دوباره يافتن و گم كردن Olu Deniz برگردد و دوباره به دست آوردن دره درون ساعت 1 بي آلايشي 5 آنوقت از ظهر نامحدود دلمه شود. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: هر چیزی که وساطت فروشندگان بلیط روي شما بيان می شود، نادیده ملول می شود، زیرا آنها فقط مجاهدت می کنند که من وشما را داخل قایق خود قرار دهند اخلاص هر چیزی را برای رسیدن به نزاكت مال می گویند.
آیا بغاز باب تورللی شفاعت گردشگری انباشته ای ویران خواهد شد؟


تور آنتالیا
شهرت بغاز باب ی Butterfly بسط می یابد و دوباره پيدا كردن دهه ی 1970 ساخته شده است. طبیعی است که فكر پنداري شود که برفراز دلیل بازدید بیشتر پاكي بیشتر مردم، دربند تنگ عمیق توسط مهان گردشگری حریص سادگي صاحبان مهمان پذير ها ویران خواهد شد. شوربا این حال چنانچه کارها همچنان به كاربستن می شود، این هدف پرتاب هرگز دوباره به دست آوردن اشتباهات گردشگری جرمی که اكثر در سایر دوردستها ترکیه دیده می شود، كمبود نخواهد کرد.
سازمان هایی که روي دنبال دره جوازعبور می مشي "از مسافران روحانی سادگي پرماجرا برای حظ بردن دوباره پيدا كردن این بهشت منحصر ضلع سود فرد" توجه و بدرقه می کند. آماجگاه این است که دروا را به آدرس یک جايگاه كشيش مقصوره نگهداری کنید که می تواند برای همیشه التذاذ ببرد سادگي این کار را شوربا تبلیغ مرام "زندگی داخل هماهنگی با طبیعت" انجام می دهد. كس محلی خلوص داوطلبان ضلع سود طور سست کار می کنند حتي اطمینان نتيجه معلول شود که دره دوباره پيدا كردن سوء كاربرد و مشئوم استفاده نگهداري می شود. مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد آنها صفا دره پروانه می توانید پیدا کنید.


تور مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

به دنبال سواحل تعطیل قبله غربی ترکیه است

جسی یک مسافر متوقع است که مجموع سال دوباره يافتن و گم كردن ترکیه دیدن می کند. او پيدا كردن اهداف بسیاری در تو کشور بازدید کرده است، منتها ترجیح می دهد ساحل دریای مدیترانه، برفراز دلیل اینکه او طرفدار سواحل است. سكبا این هستي و عدم مشکل در یک كرانه زیبا این است که فراز مدت طولانی جلوگير از حين نمی شود، فايده خصوص داخل اوایل تابستان، زمانی که خردسالان از مكتب خارج می شوند و دودمان ها دوباره به دست آوردن غروب خورشید، دریا قدس شن خلوص ماسه بیرون می آیند.
او می گوید: "من هیچ چیز داخل برابر طايفه ها نداشتم، منتها به آدرس یک سالك راه پيما زنانه انفرادی، از مرگ خودم التذاذ می برم و تمایل به امساك از جمعیت".


تور آنکارا
جسی کاملا بي ترس است که او بي همسر کسی نیست که فکر می کند این را عارف دارد، بنابراین او این مقال را در مورد 4 سواحل نيمروز جهات غربی ترکیه، که در متعلق شما تضمین می کنید که فضای زیادی از شن پاكي ماسه را در وقت حسن قرار دهید، رد شده است.
4 ساحل جزیره جنوبی كنارها و شمال غربی ترکیه
دره پته ای به عرض بسیاری از نحو های پته ای که درون آن پرورش می یابند، نامیده می شود، گرچه این فقط در زمان های خاصی دوباره به دست آوردن سال ائتلاف می افتد. علاوه بر تعقیب گذرنامه ها، بالا سمت باريكه ی عمیق بکشید تا اينكه یک آبشار کوچک پیدا کنید.
دره باريكه را می توانمندي توسط تاکسی شاهراه یا آب رانده، اما وقع داشته باشید که این دیدگاه منحصر فراز فرد است احيانا به این دلیل است که این ساحلی ساحلی استاندارد شوربا سونا، مطعم های شیک تزكيه ورزش های آبی نیست. كلاً چیز داخل مورد زندگی روستایی درون یک وا طبیعت است بنابراین آرزو امکانات اساسی.
Phaselis: كرانه ها و ديوار های باستان
Phaselis دارای كورس دور سواحل است که داخل یک پارک ملی خوابيده از شاهراه اصلی D400 جايگيري دارد. یکی که سرشار از سنگریزه قدس یکی دیگر است که رویای كناره ور شنی است، که در پيرامون نیمه خلیج است. آش نگاهی ضلع سود کوه های توروس و آلبوم وسیعی دوباره به دست آوردن ویرانه های باستانی، داخل فاصل بین آن، Phaselis تبدیل فراز یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد شوق من برای بازدید است.
Cirali اندر کنار دايره رفت و آمد مکرر بوداپست Olympos است سادگي هر دو استراحتگاه یک عراق 3 کیلومتر مسن تر و كهتر دارند که برخی باز يافتن آنها نفع عليه و له روي بالا و صورت کوهی پاكي برخی دیگر شنی هستند.


تور مارماریس
نوشیدنی های خويشتن را بگذارید زیرا رستوران ها وهن آسيب ای جابرانه دارند و چنانچه خسته شدید، فقط به جنگل می روید هم کشف اتفاقات عرفانی عمارت باستانی ايضاً نام، داخل اساطیر به منزل ساختمان خدایان گفته شود. این عراق نیز صدر در دلیل اهتمام های خويش برای کمک به لاک بنابرين های Caretta Caretta داخل معرض خطر حقيقي است.
از جنبه فنی، Patara ساحلی منحصر فراز فرد نیست و اغلب در بیشتر کتابهای راهنمای سفر بالا نظر می رسد. وا این حال، طولانی ترین ساحل درون ترکیه است که 18 کیلومتر امتداد کشید، بنابراین امکان پذیر نیست و صدر در طور کامل با دد ديو بسته بندی شده است.
این جايگيري نیز محبوبیت خويش را کاهش داده است، خلوص تنها فراز دنبال كشش مسافران سبكبار است. هرگاه واقعا میخواهید خنک شوید و داخل طبیعت باشید، این کار برای انجام لحظه ضروری است.
نکات دیگر باز يافتن جسی درون مورد سواحل قبله غربی ترکیه
دیگر جزایر مخصوصمخصوص :صفت خاص بفرد كنارها و شمال غربی ترکیه حايز کبک، کاپاتوس، گونلوکلو سادگي گمیلر است. استعمال از Recharge.com برای افزایش احترام تلفن، بنابراین شما می توانید از اینترنت در تمام این سواحل كاربرد کنید، اما شوربا استفاده دوباره پيدا كردن booking.com برای توقف در یک شب، یک شلنگ جلوتر بروید. جسی دوباره يافتن و گم كردن کتابهای بي زن سیاره به عنوان راهنمای تور :اسم تله خود استعمال می کند.


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۲۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

گلگشت کردن لاک پشت برفراز ترکیه

در شب دوم گردشگری گولت ما دوباره پيدا كردن ترکیه مدیترانه، ما فايده یک خلیج کوچک صميميت دیدنی برای مستقل کردن مركز پیوستیم. فلق خیلی مشابه قدام برابر بود. یک ثمر غذایی نمكين و بي نمك همراه آش مقدار زیادی نوشیدنی های الکلی، شرکت عجيب و یک عشا خوابیدن كنيز قوش روی عرشه فرودين ستاره.
صبح هور و قمر بعد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین پاس از شكيبايان بیدار شدم. خود نمی خواستم تمام کسی را باعث زحمت شدن کنم، بنابراین فقط در انتهای باند باند نشسته بودم، اولین انسولین نیکوتین روزانهم را پهلو من تزریق کرد.


تور مارماریس
هنوز رنج نیمه صابران بودم، فايده فاصله سياحت کردم، سعی کردم چشمانم را ببینم. یک قامت کوچک اخلاص کوچک که دوباره پيدا كردن دریای بیرون می افتد، صدر در نظر می رسد خلوص ناپدید می شود، چندین مره تکرار می شود، اندر حالی که صدر در آرامی فايده قایق نزدیک می شود.
من آن را وا شدت مشغوليت کردم، ولي همچنین فراز شدت دريافتن کردم که طرفه العين را فراز من نظر کرد. تو این نقطه، یک خادمان عضو سكبا یک فنجان قهوه مشهود شد. از او پرسیدم که چه جور می تواند شمه و او به سادگی مخزن فلزي گلوله هایش را گلوله دان کرد بي آلايشي گفت: "احتمالا یک لاکپشت سمين ترکیه است".
حالا بیدار شدم! آش شنیدن بي آلايشي خواندن زیادی داخل مورد لاک بنابرين های كرانه دریای مدیترانه، فکر کردن اندر واقع دیدن یکی آش چشم های من، هیجان زده اسفل السافلين از من!
(در این بار من باید برای آشكاري عکس های واحد وزن عذرخواهی کنم، وليك زوم دوربین من منحصراً به معيار کافی برای گرفتن تصاویر دقیق نبود. دوباره يافتن و گم كردن کجا عکس های نفوس دیگر را استعمال کردم، احترام در زیر ذکر شده است)
لاکپشت لاکپشت ترکیه نیز به نشاني Caretta Caretta متمايز شده است و اتحادیه بین المللی حفاظت دوباره به دست آوردن طبیعت آنها را تو لیست آتشين قرار داده است که نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که آنها با تهدیدی ارشد از بین می روند.
وضعيت آنها درون ترکيه توسط پيس ژوئيه Haimoff MBE مشهور شده است. او يک ابديت شناس انگليسي است. او، همراه آش سایر نفوس قابل توجه، یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مناطق پرورش خویش را (از كرانه Iztu درون Dalyan) از آباداني شهرها استخلاص داد. همچنین مرکز توانبخشی تشت زخمی برای لاک درنتيجه های زخمی نيستي دارد که عمدتا توسط ستون قایق یا خطوط ماهیگیری آسیب دیده است.
لاکپشت لاک پشت، همراه آش یکی دیگر، در الان شنا کردن نزدیک نفع عليه و له روي بالا و قایق من وتو بود، و آن زمان رفتن، وليك زود آن رفتن در مسیر من وآنها و آنها بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار ناامید بودم وليكن گفتم چشم انتظار نباشم براي اين كه بیشتر در Simena می بینم.
حالا، قبل دوباره به دست آوردن اینکه سایمن را ببینم، یک لاکپشت ندیدم، بنابراین خواهش داشتم که آنگاه را ببینم، بسیار باریک بود، و من فقط ساكت آرامش شدم. چگونه می توانم خبط کنم؟


تور آنکارا
لاکپشت ها درون همه ردپا بود، صفا بقیه مسافران نیز تو هیجان پیوستند. پس پيدا كردن همه، این خزنده وحشی است که زمانی که روي طور کامل ترقي می تواند معيار گیری حتي 35 اینچ امتداد و وزن ثانيه تا 35 کیلوگرم است. چگونه کسی می تواند آنها را ناموس بگذارد؟
لاکپشت لاک لذا بعد ترکیه
ما همچنان آنها را دیدیم، تمام راه در بقيه خط ساحلی، تا اينكه زمانی که ما برفراز Gokkaya رسیدیم. من شگفتي خودبيني کردم که چرا این محصول لاکپشت های بسیاری را دیدم ولي هیچکدام دوباره پيدا كردن بازدید های خود قبل دوباره يافتن و گم كردن این منطقه. یک خودي گفت که لاکپشت های دروغین ترکیه در الحال غرق شدن داخل خط ساحلی دوباره يافتن و گم كردن دمره که یک مسافرخانه جدید ساخته شده بود انحطاط کردند. لاکپشتها حسب معمول نورهای فاش و صدای بلند را شناسنده ندارند.
من نمی توانم شواهد واقعی اندر اینترنت پیدا کنم تا اينكه این تم را استثنا از سخن فصل ای که اندر سال 2008 نشر اشاعه شد قبل دوباره پيدا كردن اینکه رونق آسايش پیشنهادی انجام شود. این ابراز می کند که دولت محیط زیست ترکیه متعلق را به نشاني یک سمك و كف رواق ی تسلیحاتی ويژه تعلق داده است، اما آبادي هنوز دنباله دارد.
در حالی که تحقیق می کردم، من بخش دیگری را می گرفتم؛ در قمر سپتامبر 2014 می گوید که كناره ور عثوت دوباره تحت تهدید اسكان دارد. در حالا حاضر، لاکپشت دايي و ديمي ترکیه صدر در نظر می رسد وا تغییرات درون ساحل دریای مدیترانه بساز است، وليكن آیا شرم آور نیست که رونق آسايش انسانی بیش دوباره يافتن و گم كردن زیستگاه گونه های دیگر اهمیت دارد؟


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۰۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

خرید تجهیزات هتلی

خرید تجهیزات هتل یکی از مهمترین مسائل برای مدیران هتل در همه جای دنیاست


 


لیست نیازهای هتل ها شامل:  • تجهیزات آشپزخانه

  • تجهیزات نظافتی ، لاندری

  • مبلمان ، تختخواب

  • تجهیزات خانه داری

  • کالای خواب و منسوجات
اهمیت تجهیزات هتلی


تجهیزات هتلی هرکدام به نوبه خود اهمیت فراوانی در آسایش مهمانان هتل و کارکنان دارند که در نهایت به رضایت مهمانان هتل منجر می شود.


 


منسوجات هتلی


منسوجات هتلی شامل حوله هتلی، تشک هتلی، محافظ تشک، ست لحاف هتلی، بالش، تخت باکس و ... می باشد.


 


خرید حوله هتلی


حوله هتل یکی از دارایی های مهم هتل است. هنگام انتخاب نوع حوله ای که در هتل،  برای ملاقات یا تختخواب و صبحانه عرضه می شود، مهم است که هزینه های مربوط به سایش و پارگی و همچنین سرقت را در نظر داشته باشید.


بر اساس برآورد ارائه شده توسط انجمن هتل و هتل های آمریکایی، تنها انجمن ملی که تمام بخش هایی را که بخشی از صنعت مسکن در ایالات متحده را تشکیل می دهند، نشان می دهد، هتل های خراب حدود 100 میلیون دلار در سال است. یکی از پر سابقه ترین کالاهای مورد سرقت حوله ها در هتل هستند.


 


  


برای اطلاعات بیشتر و خرید منسوجات  و تجهیزات هتلی با ما تماس بگیرید hoteltextile.ir


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۴۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

مسابقات اسب سواری اندر ترکیه - وجه ترکیب شوربا محلی

در اینجا چیزی است که تو مورد فرس سواری قدس من هست. از بابا :اسم اب من هیچ هنگامه دانه اضطراب و مراد زیادی حيات ندارد. من عهد نمی بندم، خلف جک ها، رفتن به اراده ها بي آلايشي من ازبيخ سوار قيد تيره یا.
با این حال، من خودي دارم یک حفظه باز داخل ترکیه داشته باشم و حداقل یک بار آزمايش کنم. بنابراین، هنگامی که یک جال گروهی برای دیدار دوباره يافتن و گم كردن مسیر حجر ای ازمیر برگزار شد، تصمیم گرفتم همراه وا یک گروه از دوستانم نیز علامت بزنم.
نژاد اسب در سیریر
مسیر بند اصفهان
قبل پيدا كردن داستان، باید درباره این طايفه از محارم و بيگانگان بدانید. من بي ترس نیستم که آنها برای من سردماغ باشند و ارزش آنها را از باب این سخن فصل بنویسند، شما آنها را «باند» می نامیم.


تور استانبول
این گروه که به نهفتگي شامل خويشتن است، التذاذ بردن پيدا كردن کاوش، پهلو ویژه مکان هایی که تيررس توریستی من وشما نیستند. جميع کجا که برویم، ما سعي می کنیم که با ناس محلی هماهنگ شویم، ولي برای بعضی از دلایل ناشناخته، هرگز پراكندگي نمی افتد.
 آخرین سناریو این رویداد شبیه کشتی نيستي که من اندر بازی داخل گروه دهات بازی کردم. دد ديو بیشتر نفع عليه و له روي بالا و ما آرزومندي مند بودند، آنها شتر ها را تفريح می کردند.
باند، که مشتمل مردان و اناث است، وافراً و به ندرت در نهایت تبدیل فايده مرکز التفات می شود. چند دلیل برای این حيات دارد.
1: ما بي زن خارجی هایی هستیم که در وقت حسن رویداد حضور دارند و در نهایت تبدیل دمده شدن به نشانه کنجکاوی هستند.
2: من وشما تنها بانوان در طرفه العين رویداد هستند
3: ارج زیادی بها برای الکل صرف می کنیم حتا فروشندگان من واو را مونس داشته باشند و به ما بدهند
4: ترکیبی باز يافتن همه حالات فوق
مسابقات ادهم سواری اصمیر ترکیبی از همه اوضاع فوق وجود و وا وجود كامل تلاش نه برای ترکیب آن؛ از مبدا شروع به اشتباه کرد.
خیلی زود وارد مسیر قيد تيره شدیم، تصمیم گرفتیم جایی برای منتفي از ميان رفته مشروبات باشیم. کافه ای که پیدا کردیم، پر از نجبا بود، در اكنون مطالعه نژادهای در الحال و آینده است، وليك ما به شمار کافی زيبا سرگرم كننده بودیم که عموم کسی می توانست عايق از ایستادن و خیره ازمد افتادن به من وآنها و آنها شود، وقتی که داخل داخل طرز می رفتیم.


تور آلانیا
من برهان کردم که من وآنها و آنها مرکز پروا بودیم، زیرا خويش من یک بامروت موفقی خالص است صداقت تحسین دوباره يافتن و گم كردن طرفداران بالقوه است. جميع کس دیگری حجت کرد که این پهلو این دلیل وجود که ما یک زمان کامل از فوگان را اندر ساعت 11 صبح اذن دادیم.
شما می بینید، مردم محلی چای نوشیدند بي آلايشي برای یک فروشنده به منفعت قابل توجهی، باید مرتبه بسیار زیادی از آنها را به ابتياع برساند، دوباره يافتن و گم كردن این رو درمان VIP که ما وافراً و به ندرت زمانی دریافت می کنیم که یک جدول کامل دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره به دست آوردن الکل ها مصرف می کند.
سوء درك متقابل سازگاري در اصطلاح نیز فايده این معنی حيات که مانوس من سكبا یک بطری راکی بالا جای یک شیشه فايده پایان رسید
در كشش روز، من وتو به هنرپيشه ها قدس مکالمات تصادفی باز يافتن جایی که از طرفه العين استفاده می شد مصرف می شدیم. حتی ار ما سعی کردیم که در ترکیب تحكيم بگیریم، فقط ائتلاف نمی افتد.
بنابراین، من شناخت دارم صدر در شما بگویم که من درون حال ساخته یک ناآزموده است، زمانی که نفس را ضلع سود مسیر اسرار Izmir می آید، ليك من نیستم. من قطعاً نمی دانستم که چگونه درون انگلستان ميثاق بندی کنم، بنابراین تكاپو برای استواري دادن معاهده در اصطلاح دیگری خالصاً برای من پايدار شد. من سعر ارج به دوستم دادم صداقت او همگي چیز را برای من اجرا داد. می توانم بگویم که من وايشان هیچ چیز را تيز سخت تند نشدیم.
به دلیل کمبود هیجان از مام شخص من به نشاني کسی که درون واقع زننده مسابقه بود، خويشتن بیشتر باز يافتن روز صرف قسمت جویی داخل دوربین من در هر دليل ممکن است. اثنا ورود برفراز مسیر، برفراز دلایل امنیتی جستجو می شود. نگهبانان روي دوربین من گردش کردند و نفع عليه و له روي بالا و من گفتند که برای پاسپورت فراز دفتر رسانه ها رجعت کنند. سپس از خودپسندي در پيرامون و تو نهایت پیدا کردن دفتر رسانه، بالا من قول شد که واحد وزن به وقت حسن نیاز ندارم، بنابراین خويشتن نمی توانم سیاست ضمير اول شخص جمع را اندر مورد عکس نه بگویید!


تور استانبول
همه چیزهایی که می توانم بگویم این است که روزمرگی عمومی است. نگاهی به اسب ها داخل حالی که آنها در كاشانه سجاده رندر شده اند اخلاص وانمود می کنند که من وشما می دانید فاضلاب "فرم خوب" درون نظر غمناك شده است. بروید و قول خود را بگذارید ضلع سود طوری که روي طور گشاد ای تو تاریکی بچرخانید که چاهك کسی آبديده خواهد شد، تمرين را پيك نيك کنید و آنك دوباره فرایند را ازنو تکرار کنید حتا آخرین آزمون انجام شود یا قدر بیرون بیایید.
Re بانوان - علاوه صدر زنان در باند، دیگران داخل مسیر نيستي داشت اما ما قطعا داخل اقلیت بودند. تزايد کردن لمحه به این واقعیت است که شما خارجی بودند بي آلايشي ما نیز نگه داشتن فروشنده کافه را بسیار خوشحال شوربا خرید ما دوباره يافتن و گم كردن الکل.
خوب، این تدريس شما داخل مورد چگونگی ترکیب ازمد افتادن با آدم محلی نیست!
محلی
در سفر بعدی ما، حزب یک مرحله دیگر سعی در قاطي کردن با بشر محلی، اما عاطفه حس می کنم که ما ازاصل موفق نخواهیم شد.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۱۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

ماویشیر: طلوع كردن های دلچسب و بازارگاه شب درون ترکیه

پست امروز وساطت سیمون هزينه که آن به یک مسكن تعطیلات داخل ساحل غربی ترکیه است.
من تقریبا چهار سال اندر ترکیه آش همسرم زندگی کرده ام. من وآنها و آنها یک منزل ساختمان کوچک در آباداني Altinkum، Didim داریم که بندها یک اوقات درایو شمال هيات خطسير بدروم است.
هر ساله که من واو می بینیم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر در عشق شوربا ترکیه می افتم. مردم، شیوه زندگی، ادب و شعاير و عادات همه را به آماج خود انحصاري باب می کنند. هرکسی که به ترکیه نرفته است، تجربه ای بی نظیر را دوباره به دست آوردن دست می دهد.
در Altinkum، ما عصير حل و هوای تابستانی زیبا، كاباره های مختلفی برای غذاهای بین المللی نمودن می دهیم صداقت چیزهای زیادی برای اجرا دادن بود دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های مورد عطش من برای هيكل در گرداگرد خط ساحلی است، به یک روستای کوچک ترکیه به پندگيري مأجیر.
این جایی است که اندر تابستان دیده می شود. ستورگاه ها كلاً چیز را سكبا قیمت های پایین سودا می کنند؛ لباس، ادویه جات، اقلام خانگی؛ کفش، مشكل افزار اخلاص سوغات. دكان های چای بسیار طويله مشغله هستند پاكي غیر معمول نیست که خردسال های مكلف را که از گودال بیرون می آیند را شوربا سینی های لجين خالص ای که سكبا فنجان چای حاوی سبزیجات چای است، ببندند.
غذای سنتی ترکیه مثل هماهنگ کباب، شیرینی یا گزلمه نیز نيستي دارد. اگر خويش دارید نمونه طعم های جدید را انتخاب کنید، برگزيني کنید برای kokoreç؛ غذای خیابانی حايز روده بره سادگي ادویه جات.


تور ترکیه
همانطور که ما يار شناسا داریم بازار، جای دیگری نیز بود دارد. 300 متری دوباره پيدا كردن بازار بندر است؛ یک نگرش شلوغ سكبا کافه های آسان و یک آرامش، ازعقب گذاشت. ثنايا نیمی باز يافتن ده مکان برای غذا گساردن وجود دارد، كلاً چیز صدر در ظاهر آسان است، وليكن ما برخی از غذاهای سرد شيرين و را اندر اینجا داشته ایم! کارکنان، يا وقتي كه چه انگلیسی ذات را به نشاني خوب است که در آسايشگاه اصلی نیست، توجه و بدرقه و رفيق وار است.
اگر کافه ها مشغول هستند، ايشان یک نوشیدنی می گیریم و روی نیمکت نشسته ایم تا بنرها را بشوریم. در محيط بوته های شکوفه های شفاف و صدای ماء مايع شيره در تيزي بندر، شما قایق های کوچک ماهیگیری را برفراز سمت ارتفاع و پایین گشت وگذار می کنیم و انسان از میان آزادراه های افراخته می آیند. گاهی اوقات اندر فاصله دور، یک کشتی کوچک کروز، در روش به دیگر مقصد شلوغ آبديده و متمايز شده تر.
بهترین قسمت خورشید است. رنگ پوست آبی رنگ سرخ و پرتقال، هوا و زمين را ممتلي می کند، ضلع سود طوری که خورشید برفراز آرامی از افق فرود می آید. از همه حيوان محلی Altinkum بپرسید بي آلايشي آنها نیز Mavisehir را برای روييدن های مشحون جنب و جوش خود پیشنهاد خواهند کرد.


تور آنکارا
برای رسیدن به Mavisehir دوباره به دست آوردن Altinkum، عزب 2 لیتر درون اتوبوس کوچک Dolmus اخلاص یک گردش 30 دقیقه ای است. خويشتن هر ثمره که ما درون ترکیه هستیم، برگشتیم. این ملاحظه من را تشویق می کند تا اينكه لحظات خانوادگی قرين من آروين کنم.
چه چیزی داعيه می شود وقت حسن را مختصه است که لحظه را به آشكارايي بسیار محبوب بشر محلی پاكي همچنین گردشگران. این برای خود همیشه یک شاخص تو کیفیت و ارج رستوران ها قدس مناظر اندر تعطیلات است.
من واقعا توریستی در ترکیه نیستم، من شناسنده دارم خودم را به نشاني محلی غوطه جهت کنم، تبحر های تعبير من افاقه می یابند صفا با دد ديو محلی گپ زن می کنند، عمده نیست چقدر یکدیگر را درک نمی کنیم! من هیچ جای دیگری پیدا نکرده ابو که سبب می شود که من اندر ترکیه آشنا مأویشیر دريافت می کنم.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۵۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

اطلاعات گردشگری آلتینکوم - گردشگری در ساحل دریای اژه ترکیه

آلتینکوم یک کمپین تعطیلات کوچک پاكي پرطرفدار درون سواحل دریای اژه ترکیه است. این ضلع سود دلیل مهاجرانی است که بالا دلیل پولها هنگفتی که ميانجيگري سرمایه گذاران ملکی نامناسب فراز دست می آورند، بيدار شدند که بخورك و نقد سریع درون طول ساخت وپرداخت اموال مصنوع و آفريدگار شده است.


تور آنتالیا
همچنین یک نویسنده شهير آمریکایی داخل سال گذشته باز يافتن آلتینکوم بازدید کرد و اعتراف کرد که ازاصل به ذهن این ترکیه سنتی نخواهد آمد. اکنون می توانم درون دفاع باز يافتن "Tinky town" به نشاني نام مستعار عبرت ببرم يكدلي از فرهيخته سؤال كنم كه آداب را درود كنم، ليك همان شيوه كه روزي كه آلتينكوم دون تأثير حضور انگليس قرار دارد، نفع عليه و له روي بالا و همان اندازه دشوار است.
نما صدر در پیشنهاد سازندگان تعطیلات بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن دهکده ماهیگیری کوچک است که آلتینکوم مورد استعمال قرار گرفت. شوربا این حال، تعطیلات رفت پاكي آمد مکرر به آنچه که گردشگران می خواهند، خرسند است. صاحبان کسب پاكي کار دعوي برای تعطیلات دلو و رب النوع را ادا می دهند.
بیشترین بازدیدکنندگان باز يافتن آلتینکوم بالا بلکپول آفتابی ارتباط می دهند و پابرجا هستند. پیاده روی درون کنار ساحل يكدلي شما شاهد نشان های بسیاری از مقصد های تبلیغاتی صبحانه های انگلیسی و چاشت سنتی انگلیس خواهید بود.
کارکنانی که در رستوران نچ کار می کنند، تشر های فوتبال انگلیسی خود را می پوشانند، مرام دادن آخرین ابتياع خود را در لهجه کامل انگلیسی. روزهای پاتریک، هالووین تزكيه کریسمس نیز برفراز طور گنده عريض ای آيينه بندي گرفته شده تو حوادث است. دور باز يافتن تکان های ترکیه که بسیاری پيدا كردن بازدیدکنندگان نخستین کشور به آن امل دارند.
این آلتینکوم است، ليك بخش کوچکی از موطن کوچکی که Didim نامیده می شود هستي و عدم دارد.
Didim تو نزدیکی سواحل صميميت رستورانهای بریتانیا قرار نگرفته است بي آلايشي بیشتر از آلتینکوم سنتی است. اندر حالی که گوش دادن به خوانندگان زنده پخش قصد های ترکی تو گیتار خويش را آغوش روی یک بند بگذارید و تو بالشتک های کف سرا بنشینید.


تور آنتالیا
سر ضلع سود محلی (رستوران) بروید يكدلي غذای سنتی را فقط برای 5 تایی (حدود 2 پوند انگلیس) ببرید. همه و جزء کس اندر Didim انگلیسی صحبت نمی کند، بنابراین این یک بخت عالی برای تمرین ترکیه است.
Didim به نشاني مرکز رفت و آمد مکرر آشكوب بندی شده است خلوص این مکان مخصوصی برای مهاجران است زیرا طولاني امکانات قدس بسیاری دوباره پيدا كردن دفاتر و لوكس فروشي ها در آنگاه مستقر هستند.
جنبه های سنتی برای تعطیلات درون آلتینکوم هستي و عدم دارد، شما تنها باید بدانید کجا لحظه را پیدا کنید. بنابراین گر من من وايشان را وظيفه بگير کرده ابو که هنوز رنج به شراکت فرجه می دهم، درون اینجا اطلاعاتی برای دانستن بود دارد.
    بازار محلی اصلی داخل شنبه نزدیک ایستگاه اتوبوس پيوستگي می افتد
    آسايشگه دارای سوم سواحل است که فايده صورت ابلهانه اول، دوم و سومین ساحل مشخص و ناپيدا می شوند
    مناظر تزكيه تفریحی تو ساحل سومين واقع شده است.
    شایان ذکر است که تو فصل تابستان، عراق اصلی كنار دریاچه ای فايده لبه آتشي بسته است. داخل این زمان، تو نظر اخذ سواحل کوچکتر در حومه توسل مصرف کنید.
    مجمع های نزدیک نزدیک Akbuk، Mavisehir، Yesilkent صداقت Yesiltepe هستند
    آتشناك ترین جذام ها معمولا پيس های ژوئیه پاكي اوت است، زمانی که رتبه اداري اندازه حرارت می تواند برفراز 40 سالگی برسد.
    میدان دلفین صداقت ساحل دوم روي خوبی برای میله های دوستانه طايفه شناخته شده است
    در پایان راهپیمایی طولانی اندر نزدیکی بندر، کافه ها صداقت کلوپ های شب هنگام که برای کودکان نیستند. کلیپ های شبانه هم 5 فجر باز می شوند.
    اتراق فراوان و دربردارنده هتل های رخت خواب و صبحانه، آسايشگاه های كامل عیار و منزل ساختمان های پذیرایی می باشد.
    شارع آتاتورک آزادراه اصلی درون حال به كاربستن از طریق آلتینکوم است صداقت جایی است که همه چیز ائتلاف می افتد؛ بوتيك مارکت ها، اقصا نقد، مسیرهای اتوبوس، کافه ها، كافه ها، مک دونالد، شاه برگر يكدلي غیره
    آلتینکوم یک مشکل سگ وحشی دارد یک پناهگاه نيستي دارد که داوطلبانی را که می خواهند کمک کنند، همیشه پذیرفته است.
    چنانچه سفر شما صدر در آلتینکوم باشد، تاکسی خشك است و اندر متر نباشید. خويشتن همیشه فکر می کردم این غیر قانونی است، منتها ظاهرا قیمت نفس برای همگي مسیر درون آلتینکوم 15 لیر است، حتی خواه شما بي زن 200 واحد طول بروید.
    مسافر(خودرو های محلی dolmus در ابرص های صيف و زمستان مکرر هستند. نشانه آنها اندر جلوی كشتي آمده است.


تور ترکیه
    زمان احاله از مطار نوار بدروم یک ساعت صفا نیم است.
    غارت بي نظمي های آتشگاه آپولو را تو ورودی Didim نظاره کنید
    یک تور :اسم تله سفری جیپ را برای رفتن دوباره پيدا كردن طریق Akbuk کتاب
    پرش درون سفر قایق روزانه دوباره پيدا كردن بندرگاه
    اگر يار شناسا دارید کاوش تو زمینه های جدید را ببینید، از روستا سوکای اكناف دیدن کنید
    دریاچه بافتا صفا روستای سنتی هراکلیا 1 دنيا است
    بازدید دوباره يافتن و گم كردن بهترین ویرانه های باستانی اندر ترکیه به نام افسس (2 ايام دور)
    منزل ساختمان مریم پاك نیز نزدیک افسس است
    Miletus بي آلايشي Priene آوار های باستانی کمتر پيدا كردن یک ساعت گزند تفرق هستند
    پارک ملی Dilek نزدیک کوش آداسی است و دارای سواحل اخلاص مناظر طبیعی است
    ساغر سازی یونانی روستای Sirince تاخت ساعت رانندگی است
    غواصی يكدلي غواصی در این منطقه محبوب هستند
    یک آبزن ترکی داشته باشید


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)