X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

اعاده به دیدگاه پانورامیک اسنتپ

به تماشا من، دیدگاه پانورامیکی اسنتپ، گوروم یک وب سایت عنکبوت طاير ای است. سازمان های گردشگری روي طور توسعه يافته از نزاكت مال بازدید می کنند درون حالی که مشتریان را تو سفرهای جوانب کاپادوکیا می گذرانند. این به عنوان یک توقف مطهره به شراء می رسد؛ التفات برای نوشیدنی لا و البته چشم انداز چشم انداز طراز اول است.
در میان شهرهای کوچکی دوباره يافتن و گم كردن اوچیسار صداقت گوروم حادث :اسم تازه شده است، آنچه که راهنماهای فراموش شده ذکر است، ده ها یا بیشتر باز يافتن فروشگاه های توریستی برازنده رویت هستند که تمامو جزئي سوغاتی های مثل را به شراء می رسانند، وليكن فقط مفاد اسلوب های مختلفی را نفع عليه و له روي بالا و آنها نشان دادن می کنند.


نمایشگاههای ترکیه
برای دادگرانه بودن، بیشتر فروشندگان در نغمه فروش خود رزين هستند و داخل سایر نقاط ترکیه نیز سودا سخت خيس را آروين کرده ام.
هنگامی که آنها تاسیس کرده بودند من درون بازار برای خرید چیزی نبودم، معاشرت آغشتن به گفتگوها کلی راجع کاپادوکیا، ترکیه پاكي دیدگاه تبدیل شد.
این سومین نوبت من بالا دیدگاه پانورامیک بود و مجموعه ای دوباره به دست آوردن سوغاتی نچ برای سودا همیشه واحد وزن را غافلگیر می کند. من آن را خاكروبه خالص می نامم، چیزی که اندر جعبه در نهایت كلاً برای دیدن داغي روز ازنو نیست. كل چند که این مغازه ها برای دوازده ماه) های زیادی تو معرض مهلكه هستند، انسان باید این بی نظیر را خریداری کنند.
با نگاهی به دهكده کوچک صميميت عجیب صفا غریب گوروم و دره کبوتر، اسنتپ دیدگاه یکی از مکان های مورد تعشق من در کاپادوکیا شوربا وجود دانه وحشتناک گردشگری آنها ترویج.
فانوس های کوچک و بصر های مبارك مذموم آویزان بساط های كم را آویزان می کنند، بوتيك ها صداقت نوشیدنی ها نفع عليه و له روي بالا و راحتی غذا يكدلي نوشیدنی نه را توجه می کنند تزكيه زمانی که مربیان بزرگ بیرون می روند، دم ای کاملا روحانی و ترك مخاصمه آمیز می شود.
در یک آفتاب روشن، حتی می توانید Mount Erciyes را اندر فاصله ببینید. من می توانستم طولاني روز سرانجام و اينك بنشینم و از دیدگاه خسته نشوم.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۵۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

کجا برای اتراق در کاپادوکیا

من یک ایمیل از خواننده دریافت کردم که درون کاپادوکیا بيتوته داشت.
کدامیک دوباره به دست آوردن شهرهای کوچکتر تراجم دلیل وفات کلمه بهتر) واحه برای جايدهي می باشد، ار چه، من آشنا دارم جمعاً 3 واحه را که ذکر شد تزكيه / یا بیشتر داخل صورت امکان.
با معرفي كردن بيان كردن این جمله، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز علاقه مندم که مناسك های زندگی روستایی ترکیه را ببینم و آزمايش کنم، زیرا خود یک عکاس هستم صداقت می خواهم طبيعت روستایی ترکیه را "
پاسخ واقعا بستگی پهلو بودجه من وتو دارد زیرا هر ناحيه دارای ویژگی های ويژه تعلق خود پاكي نوع توقف است، آیا بودجه، لوکس، بوتیک صداقت غیره است. تو همه آنها، ترکیه روستایی را پیدا خواهید کرد، وليكن در ساقه پايگاه های مختلف.


هتل های استانبول
اگر شما بالا دنبال مسکن رخيص قیمت هستید، درون گوروم پیدا خواهید کرد. این شهر به دلیل ارتباطات گراني و تكرارمطلب خوب به نشاني مرکز ناحيه شناخته شده است. طیف گنده عريض ای باز يافتن رستوران ها اخلاص میله ها بود دارد سادگي نزدیک ضلع سود موزه فضای نامحدود دلمه گوروم است که روي دلیل وضعیت جهانی میراث جهانی یونسکو می باشد. از ایستگاه سرنشين اصلی، می توانید صدر در طور منظم به روستاهای کوچکتر دسترسی پیدا کنید حتي بیشتر دوباره پيدا كردن روستای ترکیه دیدن کنید زیرا گوروم داخل حقیقت بسیار گردشگر است.
اگر ايشان هیچ بودجه ای ندارید، Uchisar مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده برای توقف است. این به آدرس گوروم گلاويز گرفتار نیست ولي دارای جاذبه های مختصه و امکانات عالی عکس است. اندر آخرین دیدارم، درون هتل تسونناکلار جايگيري کردم و پيدا كردن خیابانهای خیابان کوچک متزلزل شدم که اندر نهایت من را به صرح برد.
از قلعه، یک بوم شگفت انگیز را در بالای باريكه خواهید داشت و در یک روز مبرهن خواهید دید کوه Erceyes داخل فاصله. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمبود امکانات و محدودیت های بار ها صميميت رستوران لا را پیدا می کنم اما خواه یک اتومبيل داشته باشید، جای خوبی است. واحد وزن دو وعده از Uchisar به گوروم رفتم، که خود را دوباره به دست آوردن دیدگاه Panoramic View دیدم. اگر روش رفتن چیزی نیست، كاپيتان منظمی بین كورس دور مکان حيات دارد.
آیا باید داخل اورگووپ بمانید؟
بسیاری پيدا كردن شرکت های تور داخل اورگووپ بيتوته دارند. من درون یک دیدار بي زن یک شامگاه باقی مانده بودم خلوص صادقانه فراز نظر می رسید کمی دوست داشتنی وجود زیرا كاباره که می خواستم در دم غذا بخورم، رخصت نمی دادم که فراز طور کامل برای ملت ها توشه شود. برفراز غیر پيدا كردن آن، این یک شهر بزرگ است. نو و كهنه ابتكاري اما با حمل و نقل خوب است.
با دیدن خیابان های عقب، دوباره به دست آوردن اورگووپ قدیمی بي آلايشي ترکیه روستایی بیشتری پیدا کنید. این ناحيه همچنین نفع عليه و له روي بالا و دلیل تولید محلی سلاف خود مشخص و ناپيدا شده است، پس ترتیب برگردانيدن سفر صدر در یکی از وینرها احتمالا برخی از عکس های خیره کننده را تولید می کند.
Ortahisar: پروا مورد ميل من برای اسكان در کاپادوکیا
در بدو من عزم نداشتم که در اورتاشیار اقامت داشته باشم وليك در آخرین دیدارم، روستای کوچک را دوست داشتني مليح و احيانا از گشت وگذار روستایی ترکیه، بهترین گزینه برای آنچه که من وآنها و آنها دنبال متعلق هستید. من تو Castle Inn، که یک بوتیک مهمانخانه کوچک است صميميت خدمات نشان دادن شده وساطت مالک Suat برجسته بود، اقامت داشتم. از لحاظ فضل محلی، منبع خوبی برای عکاسی من واو خواهد بود (برای دیدن سایت اینترنتی Castle Inn اینجا کلیک کنید) بي آلايشي هنگامی که برای عوض دادن به پرسيدن در مورد بيتوته در کاپادوکیا می آید توصیه های خويشتن این است: Ortahisar.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

دهاتی پاساباگ مانکس يكدلي سه صيت آن

من بالا دره پاساباگ مانکس فقط اندر خارج از ولايت توریستی گوروم تو منطقه Anatolian مرکزی کاپادوکیا بازگشت.
ایستادن آن زمان به تنهایی، من در سنگهای سنگین غرق تو جلوی من سياحت کردم. برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها نامدون بودند درون حالی که دیگران بي پيرايه بودند، آماجگاه ای دوباره به دست آوردن فرسایش تاول در صدها سن است. بسیاری دوباره پيدا كردن وبسایتها آنها را به نشاني قارچ شکل دادند داخل حالی که همگي چیزهایی که خود می توانستم ببینم یک مشابهت قوی به مبحث خصوصی جوانمرد بود.
شاید ياد من پیچیده سادگي کثیف شمه یا شاید وبسایتها با توصیف آنها روي دلایل تجاری مرطوب محافظهکارانه باشند، اما نگاه کردن فراز گردشگران دیگر، هیچ کس دیگری بالا نظر همساني ندارد.
همانطور که تو منابع قارچ كنايه شد، دم را نیز به آبرو مانکس دهات نامیده می شود، ظاهرا ايما به رهدار دزد مخفیانه بیزانس است که حفاظ خود را درون سنگ های اهتزاز حک شده است.
در متداول وفادار برفراز ترکیه، منزلت دیگری نیز به عنوان "وینایارد عمومی" به دم داده می شود، پس دوباره به دست آوردن آنکه امپراتوری بیزانس کنترل ناحيه را صدر در عثمانی ها پيدا كردن دست داد. A Pasa بود افسر ارشد نظام خود سادگي در حومه این تنگه تاکستان های کوچک است.


تور کوش آداسی ارزان
قدم زدن در حواشي پاساباگ روستا
پاساباگ تنگه راهبه
من بالا راهنمایی خصوصی نفس گفتم تا اينكه زمانی که روي اطرافم بروم، یک تعطیلات را ترک کنم. این دومین بازدید من تو اینجا هستي و عدم و حقیقتا، من خالصاً چند عکس داشتم. با این الان کشف آنچه که دوک پيدا كردن فریب برگردانيدن کاپادوکیا اجرا داد. او درون منطقه زندگی می کند اخلاص می گوید که تو حالی که بیشتر گردشگران تنها 30 دقیقه باقی می ماند (بله، این واحد وزن است)، مكانت گذراندن بالا دره بیشتر است.
سایت هایی آمخته Trip Advisor تو لیست پاساباگ شهر به آدرس "شگفت انگیز، باید ببینند و گر از نزاكت مال فرار نکنید، از حين پشیمان خواهید شد"، اما اکنون مطلع به حيرت میکنم که آیا من سريع التاثر هستم. من نمی توانم یک سفر مختصه برای دیدن این سنگ انجام دهد. متاسفانه ناامیدانه عارف شدم که من خويشاوندي به تير های طبیعی کاپادوکیا بی تمايز هستم زیرا آنها اشتياق ای برفراز انتشارات واقعي اساسي ای معتاد خواهر شبيه National Geographic محزون اند.
پاساباگ دروا کاپادوکیا
غارها صداقت قمری اخت ساختارهای سنگی در اول یک ابتکار بود، ليك در بازدید سومين من دانا شدم که خويشتن دیگر نمی توانم نفع عليه و له روي بالا و همان مقدار که من به كرات از نزاكت مال غافل بودم التذاذ ببرم. این ناکامی است که مجدد و مجدداً به مکان مسدود و آزاد می گردد و آري فقط وقت حسن را اندر بانک های حافظه جای گذاری می کند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

چسان ساکنان واحه زیرزمینی مازی خاطي بودند؟

کاوش یک ولايت زیرزمینی بالا نظر می گونه باند هیجان انگیز است، ليك حقیقت این است که هنگامی که من وايشان دیده اید، همگي آنها را دیده اید. منطقه آناتولی مرکزی کاپادوکیا دارای مات نفر دوباره پيدا كردن آنها است که علامت از حرارت بندی تاریخی وقت حسن منطقه است. ساكنان در درازي زمان ايلغار به آنها پشت نشینی کردند و مداين را پهلو طور کامل کار می کردند سادگي کلیساها، مدارس و منزل های دام را سست می کردند.
شهر زیرزمینی مازی
اولین آبادي زیرزمینی که من در سال 2010 دیدم، Derinkuyu نيستي که بزرگترین خلوص بهترین است. پيدا كردن این رو دلیل نزاكت مال این است که براي چه وقتی واحد وزن از آبادي کوچک زیرزمینی کوچک قدس نسبتا ناشناخته بازدید کردم، هیجان قدس عجله ی آدرنالین را نیز دریافت نکردم.
شهر زیرزمینی Mazi Cappadocia TurkeyIt در اذن کار تبرزين آبی استقرار گرفت که وساطت Bridge of Word Travel تو Goreme اجرا شد. این تور وا هدف تکرار بازدیدکنندگان Cappadocia، که قبلا سایت های اصلی را دیده اند بي آلايشي می خواهند پيدا كردن مسیر توریستی بیشتر استعمال کنند.
زن کنار من ایستاده بود، اولین بازدید کننده ناحيه بود و نزد گذشته از دم هرگز داخل یک شهر زیرزمینی نبود. پيوند و منيه خود را پر از بیش از.


تور دقیقه نود مارماریس
راهنمای تبر ما دوباره پيدا كردن طریق آزگار هشدارهای ایمنی عادی پيش از هوشيار و ناآگاه شدن، عمدتا برای افرادی که دوباره پيدا كردن مشکلات قلبی یا فتق بیضه هرج ومرج غبار می برند، انجام می شود. هیچ کس ازعقب نگذاشته بود، بنابراین من وايشان یک زيرين طولانی دوباره به دست آوردن پله ني و بله را به آبادي فرود آوردیم.
این به پيمانه Derinkuyu عمیق نیست، لذا درك غرورآفرینی به آسانی حذر شود، ليك خستگی درون هوا تزكيه به نشاني یک سیگاری روي شدت راكد شد، ریه های من دريافتن خستگی می کردند. واحد وزن هنوز نمیتوانم درک کنم که چگونه هرکسی میتواند در طرفه العين شهرها تيزفهم باشد.
شهر زیرزمینی مازی
شهر زیرزمینی Cappadocia
ظاهرا دیوانه وحشتناک کاملا معمول حيات و من بزينهار هستم که چنانچه من در آن دوران نتيجه شدم، من یکی دوباره به دست آوردن افرادی بودم که مجبور بالا بستن قدس یا کشتن بودند، تو صورتی که خود سعی کردم تا یک سطحی برای سطحی ایجاد کنم عدو راهی برای رسیدن به روستا زیرزمینی است.
شهر زیرزمینی تو ترکیه
شهر، که در تاریخ ماتزا نامیده می شد، دارای چهار ورودی وجود که شفاعت یک بي جان نورد سنگین بلندي قله جمله شده حيات و ارمل از داخل باز می شد، وليك بخشی که خود بیشتر دامنه تأثیر استواري گرفت، یک دودکش برای حيوان بود تا تاك را ضلع سود کارخانه باده سازی بریزند.
شاید این پايدار است که آنها صحيح مانده اند.
با مداد تمام وقت!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۱۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

یک مهمان پذير بوتیک اندر کاپادوکیا به ارج مسافرخانه قلعه

گاهی خلق اتفاقات غیر منتظره و التذاذ بخش بشره می دهد هرگاه ما مایل بالا گام تو خارج باز يافتن منطقه راحتی ما. شاهد کامل این است که فاضلاب اتفاقی افتاد به من اندر آخرین بازدید من پيدا كردن کاپادوکیا، زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کشف کردم که هتل بوتیک مورد علاقه من درون کاپادوکیا بود.
در هر سفر ضلع سود منطقه، خود همیشه مسافرخانه ها را درون Goreme، Urgup یا Uchisar ذخر می کنم. با این حال، سوات، یک آشنایی آنلاین دو ساله مقال که وقتی من ازنو در منطقه بودم، باید دوباره به دست آوردن او داخل اورتاشیار دیدن کنم. در این مورد، واحد وزن او را اندر پیشنهاد ذات را صداقت او را برای جايدهي در 3 شب درون هتل خود، به پندگيري The مسافرخانه صرح رزرو کرد.
وقتی دیدار من طولاني شد، کیسه های من را تحسین می کردم تا صدر در Urgup بروم. هتل قبلا توشه شده وجود و من نمی توانستم ته بیفتم. من برفراز شدت می خواستم بمانم که برای خود غیرعادی است، زیرا معمولا آنك از 2 روز، من آرزومند هستم و مایل فراز حرکت هستم.
هتل حقيقت هتل بپا درون کاپادوکیا
لوکس بوتیک هتل کاپادوکیا
سوات، افندي و مدیر رویا برای ایجاد یک گونه متفاوت دوباره پيدا كردن هتل اندر کاپادوکیا هستي و عدم تا یک منزل ساختمان غار قدیمی خریداری کند يكدلي کارشناسان می گویند که می تواند آنرا داخل یک مسافرخانه بوتیک برای ثغور 50 هزاردستان لیره ترکیه بازسازی کند. اندر پایان تاخت سال، او 250،000 لیره ترکیه را که كپي ای دوباره يافتن و گم كردن هتل کامل را آفريده بود، مخارج کرده بود.


تور استانبول ارزان
چرا او به پايه او هزینه کرد؟
خوب، اکثر مهمان پذير ها در کاپادوکیا تفويض اجازه تصرف تم های غار معمولی، وليكن سوات تصمیم گرفت برفراز جای خود كلات خود را برش
لوکس بوتیک هتل اندر کاپادوکیا
طرح کسب صداقت کار او نیز بسیار قابل اعتنا بود. تو حالی که اکثر مسافرخانه ها برای یک مضمون خاص مانوس لوکس، وجه و یا تماماً منظوره را غلبه می کنند، نشانه اصلی سات تنها مهمان نوازی است. درنتيجه چگونه او را باز يافتن بین ببرد؟ سكبا ساختن شما در مسكن احساس می کنید.
هتل کاپادوکیا بوتیک
به نشاني یک مسافرخانه بوتیک، بي زن 5 سرا وجود دارد، همگي آنها بري شماره در درب هستند. ميهمان و ميزبان ها باز يافتن کلیدهای چوبی، مانند درب های بیرونی هتل استفاده می کنند حتا آنها بتوانند به راحتی به آنها بپیوندند و بعد یک عبورومرور کوتاه دوباره پيدا كردن پله های سنگی قدیمی، منطقه صبحانه و پذیرش.
چقدر خوشحال شدم که یاد بگیرم محدودیت زمانی برای صبحانه بود نداشته عطر و خوراك پز یک کار طراز اول شگفت انگیز از گساردن املت پنیر خوشمزه به كاربستن می دهد.
هتل بوتیک کاپادوکیا
اساسا قوانین هتل حيات ندارد اخلاص هر سرا دارای یک مطلب شخصی است، و لحظه را از نظر بی نظیری که بیشترین معيار اتاقهای مهمانخانه را در اختیار دارد نادیده می گیرد.
مینی باری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رایگان حيات (یک راه بسیار مؤثر برای خوشحالی من)، تلویزیون ماهواره ای کانال های انگلیسی اصطلاح داشت صفا آنها را گشت وگذار می کرد، اندر حالی که در یک كرسي کینگ بزرگ سكبا تشک های لوکس استقرار می گرفت، نوعی از عاطفه حس ملکه كلات بود. تو شب اول، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای 12 ساعت صدر در طور مستقیم از طریق خواب!
هتل اورتایزار
در خارج از منزل من، یک ناحيه تراس بود، با نصيب تقدير قدیمی Ortahisar با ولايت جدیدی از طرز دور بالا مشرف نگرش تفرج می کند. به نشاني یک مکنده برای نمایش غروب آفتاب، واحد وزن تصمیم گرفتم هر خورشيد عکس های ذات را بررسی کنم. داخل حال آماده هتل، نوار اندر سایت ندارد، وليك همه من واداشتن به ادا بود روي Ahmet رسول، کمی پول و او مرئي شد 5 دقیقه بعد، با فوگان از سوپر محلی!
به نحو کلی، مهمانخانه به دلبستگي دکور، راحتي و خدماتی عزل كردن و گماشتن شد، اما کدام موسس باعث به طور کامل واحد وزن را آبزا رسا کرد؟
بهترین بوتیک هتل در کاپادوکیا
به یاد مغلق من که در خراج ذکر شد
مهمان نوازی داخل Best Boutique Hotel اندر کاپادوکیا
سوات یک فرد ساده و متناسب درک سكبا زبان انگلیسی است. (او تجربه فوق العاده ای در نمایش مارتا استوارت داشته است!) دارايي او فرهنگ او را باقدرت می سازد که مکالمات آسان، قرار ثبات و صبر با ناس در تمام زمینه های زندگی داشته باشد.
یک زوج ول و که مسافرین اميدوار بودند، آگاهي محلی وجود و غير را روي آزمایش منتقل کردند. سرانجام و اينك از آن، من با نوعی محل من "وجود داشت، انجامش دادم" نيستي داشت.
من گفتم "چه چیز دیگری می توانی پیشنهاد دهی؟"
او چندین مکان را برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دید که من در هر کتاب راهنمای دیگر لمحه را وارسي نکرده بودم.
سوات دیگر آشنایی آنلاین نیست. او اکنون شناسنده من است. حتماً هتل او نتيجه معلول مهمی اندر شادی خود این 3 روزه ایفا کرد، اما فاش شد که من وآنها و آنها بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منافع مشترک را داریم، دوباره پيدا كردن جمله تاریخ ترکیه که سرگرمی بااحساس من است.
نقد تزكيه بررسی مسافرخانه كاخ - Orthahisar کاپادوکیا
در حال حاضر لطفا انگار کنید دوستی جدید خود پیدا شده واحد وزن را منجر بالا نوشتن یک بررسی غلط. سیمون سادگي ارین دوباره به دست آوردن سفر پایان ناپذیر هم عاطفه حس غمگینی کردند.
نقل پيمان "هنگامی که سوات ايشان را درون هتل بعدی ما درون Göreme آزاد کرد، درك می کردیم که من واو از مسكن بیرون می رفتیم پاكي غریزه ی مبدا ما این وجود که فايده عقب برگردیم. نادر است که یک هتل نفع عليه و له روي بالا و ما این دريافتن را پس دوباره پيدا كردن چند روز فايده ما می دهد، منتها مسافرخانه حصن ویژه است. "
مسافرخانه ارگ همچنین از سفر Advisor Traveler's Award 2015 دریافت کرده و شمار 1 هتلهای Ortahisar است. دستاورد چشمگیر برای سوات، که بي زن این کار را به نشاني یک سرگرمی ادا می دهد!
وب سایت مسافرخانه دژ را اندر اینجا ببینید خلوص یا آنها را در فیس بوک ظهر کنید تا اطلاعات مربوط صدر در آنها و ناحيه کاپادوکیا را دریافت کنید.
یادآوری: The مسافرخانه كلات Boutique Hotel در کاپادوکیا درون دسترس است شوربا تخفیف 15٪ ضلع سود خوانندگان مسافرتی ترکیه تو دسترس است. صرفاً کافیست TTB2017 را تخفیف 15٪ درون زمان ذخر یا برفراز Suat بگوئید که اندر مورد مهمانخانه خود اندر اینجا پیدا کرده اید.
PS گر شما واقعا میخواهید در یک خانه غار باقی بمانید، یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها نیز هست!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۱۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

اسرار عبادتگاه صوفيان رباط یوکسک صفا کلیسا

هر کجا که بروم، وقتی بشر محلی به تماس یک گيرايي كشش یا نفيس و ادني ای که در کتابهای راهنمای خود نیستند، برفراز من بگویند، من با هیجان ترس زده پاكي میل شدید به آنگاه می روم. این اولین دريافتن من بود که در مورد یشتسك اخلاص كلیسا یافتم.
صومعه یوکسک قدس کلیسای کاپادوکیا ترکیه
در این مراسم، راهنمای خصوصی اخلاص راننده خود مرا برفراز ناحیه کوچک گیزلورت اندر منطقه کاپادوکیا بردند. خويشتن می خواستم ثانيه را برای موعد طولانی ببینید زیرا پيدا كردن همه روستاها تو منطقه، تاریخ یونان Güzelyurt بيان می شود یکی دوباره به دست آوردن بهترین است.
این درایو طولانی بود، منتها خوشبختانه راهنمای من، کانسو انباشته از دانش محلی هستي و عدم و حقایق تاریخی جالب خود را محافظت كردن داشته حافظه من تصرف شده است. روي علاوه، هنوز هم بهار بود، بنابراین زمین های مسطح يم های کاپادوکیا یک بوم رنگارنگ نيستي که توسط دیدگاه متجاوز و كم کوه جمال پشتیبانی می شد.
ناگهان، کانسو را ترک کرد، داخل کنار آزادراه کشیده شد و برفراز مسیری باریک اخلاص سنگی برگشت که داخل اولین فهم ها جایی نداشت. او قول که کلیسای کوچک قدیمی اینجا هستي و عدم دارد که ممکن است من نزاكت مال را يار شناسا داشته باشم، خلوص همانطور که ما مسیر را طی کردیم، یک دریاچه و رخ سنگی مبصر بزرگ تر به ديد آمد. اندر بالای ویرانه های یک ساختمان کوچک بود.


تور آنتالیا
بازدید دوباره به دست آوردن کلیسای یوکسک
صومعه یوکسک و کلیسا
یوکسک به تعبير ترکی ضلع سود معنای ارتفاع بود، نام متعلق Analipsis دوباره يافتن و گم كردن زمان ساخت طرفه العين توسط یونانیان داخل سال 1894 بود. این دید کامل را داخل مورد دریاچه Gelveri manmade، که نام دهكده نیز هستي و عدم زمانی که یونانی خير هنوز اندر اینجا زندگی می کردند . آنها همه تو سال 1924 باقی ماندند پس از آنکه پيمان لواسان به حركت درآوردن شد که اخراجشان صدر در میهن صداقت برعکس سكبا ترک ها اعمال شود.
ظاهرا، بسیاری از پسران یونانیان منتقل شده، سالانه برفراز ناحیه Güzelyurt برگشتند. من اعجاب می کنم که آنها فاضلاب کسانی داخل مورد تكيه خود فکر می کنند، يا وقتي كه آنها تو این مسیر جرأت می کنند سادگي نقاشی های کودکانه را در در کلیسا می بینند.
صومعه یوکسک Guzelyurt کاپادوکیا ترکیه
این نفع عليه و له روي بالا و معنای هیچ چیز نیست، روي جز امضای مرقوم شده برای معرفي كردن بيان كردن اینکه کسی آنجا بوده است. این عار ملايمت بود، اما من اندر دیگر بنيان های تاریخی تو سراسر ترکیه ملال همین را دیده ام. این بي خبري عمومی تزكيه عدم فراگيري و رغبت به حفظ تاریخ است.
دور پيدا كردن ورودی، شیارها درون هر كورس دور دیوار آرم داده شده است که در حال آراسته در حال مهيا پانل جداسازی چوبی غیر از دیوار و باشگاه از موعظه مستثنا شده است. كنار بنده خلاف کلیساهای بزرگ آفاق اروپایی قدس قسطنطنیه، این یک ساختمان آسان بود که به طور قابل قبول برای عزلت گزين ها برای اهتمام طولانی برای نيكوكاري و هویت الهی ارزان بود، اما اعجاب می کنم که آیا آنها سادگی خويش را به اغراق و تفریط می کشند.
صومعه یوکسک
داخل بتخانه یوکسک
به سمت فسخ کلیسا، مجلس کوچک دیگری نيستي که قلمرو مسکن راهبان بود. به جای مکالمه های خواب، خانه خواب، به بند های آنها بازگشت می کنم؛ زیرا آنها خالصاً چهار دیوار غامض و صريح بودند. درون انتهای دريچه نزدیک برفراز یک پلت فرم سنگی برداشته شد تزكيه بدیهی است راهدار نیز نازبالش بالين رشد های دست ساز و پتو خود را داشتند، وليك فقط به در یک سلول بازداشتگاه شباهت داشت.
صومعه یوکسک کاپادوکیا ترکیه
سعی میکنم گويي کنم هر کسی که در متعلق ساختمان مبهم در گرماگرم هیچ نقش پا زندگی نکرده، انگيزه ناراحتی خود شد. واحد وزن امیدوار بودم که واقعا ايمان واقعی به توانايي بالاتر داشته باشم؛ زیرا چنانچه این زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، من به نشاني جهنم به نشاني بدبختی خواهم بود.
احساس ناخوشایند بقا داشت. من بدون یک فراخواني در آپارتمان شخص دیگری احساس غربت کردم. بنابراین من به سرعت راه خويش را بالا سمت خروج پيدا كردن راهرو باریک صميميت خروج باز يافتن روی دیوار ترکیب کردم اخلاص سعی کردم تا آنجا که ممکن است دورتر حرکت کنم.
صومعه یوکسک کاپادوکیا
این زمانی است که من رغبت ای فايده صومعه صميميت کلیسا را دوباره پيدا كردن دست دادم؛ زیرا پايدار در معادل من یک نمایش زیبا خلوص زیبا پيدا كردن کوه حسن وجود که در طرفه العين مناظر سنگ :صفت جماد ای از صخره بود. شاید نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل راهزن این تيررس را ترجیح دادند. شاید دیدگاه شوربا شکوه دوباره يافتن و گم كردن کوه آنها را نفع عليه و له روي بالا و خدای خويش نزدیک کرد. برای من، وا این حال، فقط در مورد زیبایی بود. طبیعی، خیره کننده زیبایی اخلاص هیچ چیز دیگری. معمولا، واحد وزن سعی می کنم از کلیشه ني و بله جلوگیری کنم، ليك تنها کلمات من، مكرر و دوباره.
کوه هسن کاپادوکیا ترکیه
من کمی آنوقت از طرفه العين رفتم و اندر حالی که فايده عقب برگردم تا دیدگاه کوه جمال را ببینم، نمی خواهم مكرر این باشگاه روحانی پاكي مضحک را ببینم. وا این حاليا هر مدیر فیلم هالیوودی برای پیدا کردن یک فیلم پس دوباره يافتن و گم كردن آخرالزمان، کلیسای یوکسک و بتخانه گیزولورت کامل خواهد بود. اگرچه آخرت به شيوه کلی پهلو پایان جهان اشاره می کند، معنای معنوی صداقت معنوی حين آشکار دمده شدن یا افشای اسرار است، و این صومعه، من بزينهار هستم که اسرار بسیاری نيستي دارد که باید گفت.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

5 دلیل بي سابقه برای دیدن کاپادوکیا

من يار شناسا دارم که به عنوان دومین آپارتمان من دوباره به دست آوردن کاپادوکیا فکر کنم. حتی چنانچه از رفتن برفراز مکان های جدید كيف ببرم، دوباره يافتن و گم كردن آشنایی با منطقه فاش اشعار تاسف می کنم اخلاص من بي زن نیستم زیرا دلایل زیادی برای بازدید هستي و عدم دارد. کاپادوکیا درون منطقه آناتولی مرکزی ترکیه خوابيده است صفا سومترین تيررس سفر کشور است. نشريه دفتر تنها های مسافرتی آش توجه روي مخاطبان بین المللی دوباره به دست آوردن طرفداران، طرفه العين را به عنوان "باید بازدید" برچسب گذاری، داخل حالی که دیگران لحظه را یکی از مکان های سوررئال ترین در عالم نامیده می شود.
تا دهه 1980، یک فام پنهانی نيستي و فايده سختی اندر مورد طرفه العين صحبت می کرد. بازدیدکنندگان اصلی طرفه العين ها مسافرانی بودند که در حاليا حرکت آسانسور بودند خلوص پیاده روی های مشهور هیپی که آنها را باز يافتن اروپا ضلع سود آسیا بردند. حتی زمانی که امانت های اصلی گردشگری برداشته شد، شرکت های تعطیل دوباره به دست آوردن کاپادوکیا خودداري کردند و اندر بازاریابی ساحلی ساحلی ترکیه متمرکز شدند. با این حال، اینترنت تمامو جزئي این را تغییر عدل از آنجاییکه سفر مختار خود را به راه تفکر جدیدی انجام داد صميميت کاپادوکیا ناگهان حرمت گسترده ای را که شایسته دم است، دریافت کرد. دنبال چه کلاهبرداری درون مورد چاهك چیزی جهت می شود کاپادوکیا چنین منحصر به فرد؟
دلیل برای دیدن کاپادوکیا


تور ارزان ترکیه
یک منظره Surreal View
1: چشم اندازها منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد ماه، سنگ پوشش داده شده، کاملا متفاوت باز يافتن سایر بلوكات ترکیه، همگي را برای اولین وعده از بین می برد. میلیون ها زاد پیش، سه آتشفشان استراحت در حالا گذر باز يافتن گدازه در سراسر ناحيه و در دنباله زمان، ساده می شود. شوربا این حال، بالا طبیعت مادر قويم نبود، صفا شرایط سرعت برآمدگي به آرامی قسمت قطعه هایی پيدا كردن سنگ را تخریب کرد تا گود های عمیق، دره های طولانی، كبود و سنگ های طبیعی عجیب صداقت غریب به عبرت دودکش های پری را نهان شود. اماکن هایی آمخته Esentepe یا Point of View Valley View نامدار هستند برای نمایش های کامل که مایل بالا مایل تو فاصله می گذارند تو حالی که مسافرین تعطف ایهارا، کبوتر و بغاز باب های سرخ فام را خودي دارند.
دلیل برای دیدن کاپادوکیا
سواری بالون های داغ
2: Frommers بي آلايشي دیگر نشریات تيره سير پیشرو می گوید کاپادوکیا یکی دوباره به دست آوردن بهترین مقصد بالون هوای حاره در دنيا است. صبح زود صبح، صرفاً پس پيدا كردن غروب خورشيد و یک صبحانه بوفه ترکی ترکی، مسافران بصر انداز متناسب توجهی از پرندگان آگاهي انداز آگاهي انداز قمری، شهرهای کوچک و تنگه ها دارند. يا وقتي كه پول هیچ شیء نداشته باشد، بالون ذات را بنویسید، در غیر این صورت، اکثر شرکت ها تو یک سبد دوباره به دست آوردن 6 حتا 15 نفر علاوه می شوند. پس از نزولی، شامپاین روی میز است، و گرچه رخيص است، این دلبر ترین فعالیت داخل منطقه کاپادوکیا است و داخل بالای لیستی باز يافتن دلایل بازدید دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا.
هتل های كنام بوم ميهن و چهار عمارت را غلبه کنید
3: هزارها هزارگان سال پیش، انسان محلی حاذق نیز عارف شدند که آنها می توانند به سرعت سنگ توفا را که ميانجيگري آتشفشان ها پشت سر گذاشته اند، فریاد بزنند. آنها غارها را از آن برداشتند که داخل زمستان گرم و زمستان گرمسيري و ناخوشايند بي ذوق بودند. همانطور که گردشگری درون کاپادوکیا غوطه كران شد، مسكن های سنتی سنتی تبدیل برفراز هتل های كنام بوم ميهن شد. این روزها، نحو تکنولوژی قدس طراحی، صاحبان مسافرخانه ها را توانا به نمايش یک آروين معتبر در بيتوته در یک مهمان پذير غار، ليك با تمام مخلوط مدرن دوباره يافتن و گم كردن جمله آب گرم، تلویزیون، ماهواره، و حكماً اینترنت.
بازدیدکنندگان دوباره پيدا كردن چهار دهات برای جايگيري در یک شبانه غلبه می کنند. Goreme به توجه ایستگاه اتوبوس، مرکز توریستی مرکزی است و گزينش مورد اشتياق برای کوهنوردان است. Uchisar یک دايره لوکس کوچک صداقت پرطرفدار است. Ortahisar هنوز وابستگي ها روستایی سادگي سنتی خود را به خاطرسپردن می کند تو حالی که Urgup یک عمارت مدرن است پاكي مورد ميل برای شرکت های تور مسن تر و كهتر اتوبوس که مشتریان منطقه را جذب می کنند.
چرا بازدید کاپادوکیا
کلیساهای غار
4: از لحاظ تاریخی، کاپادوکیا یکی از اولین مکانهای مسیحیت بود. ازاين گذشته استفاده دوباره پيدا كردن سنگهای چشم انداز برای ساخت آپارتمان های غار، كس محلی کلیساها را ایجاد کرده اند که جديد موزه مستقل گورید در لحظه قرار دارد. معماری بیرونی کلیساهای غار باز يافتن قرون متمادی باز يافتن قرن 11 صداقت 12 بالا دست می آید، ليك نقاشی های داخلی کتاب نظيف زكي که اشكوب آن را تزئین می کند، پاره ای کامل دوباره پيدا كردن هنر باستانی است.
در هوا بخار حکومت اسلامی عثمانی، حيوان محلی دوباره پيدا كردن کلیساها به عنوان کابین کبوتر كاربرد می کردند، زیرا آنها برای آنها استفاده نکردند صفا در حين زمان، حفظ كردن سازه های قدیمی یکی باز يافتن اولویت های اصلی نبود. نقاشی های دیواری سكبا ویرانی دائمی روبرو شدند، ليك بازسازی وسیع بسیاری دوباره پيدا كردن آنها را به شکوه سابق خود بازگردانده است.
دلایل خوبی برای رفتن پهلو کاپادوکیا
شهرهای زیرزمینی
5: احتمالا یکی دوباره به دست آوردن دلایل غیر نوين آئيني عرفي برای بازدید دوباره به دست آوردن کاپادوکیا این است که این ها و خير تنها یک اميرزاده خانم افسانه ای داخل بالای سطح، بلکه داخل زیر نیز است. صدها شهر باستانی زیرزمینی کشف شده اند که بزرگ ترین آنها Derinkuyu است که دارای 20،000 نفر است.
نظریه پردازان توطئه استمرار می دهند که بیگانگان را مصنوع و آفريدگار اند، منتها مورخان و كهن شناسان تایید کرده اند که این مرد تلنبار ای را مكنت و انقباض داده يكدلي شبکه ای پيدا كردن تونل خير و بيت های باریک را سعه داده است. پيدا كردن جمله یک کلیسا، مدرسه، مهمانی، التفات نگهداری حیوانات بي آلايشي ذخیره سازی مخارج غذایی، این شهرهای زیرزمینی در راستا رویدادهای حقيقي جنگی آشنا تهاجم اعراب مائه دهم حراست شده است.
دلیل برای بازدید پيدا كردن کاپادوکیا: ماخذ مفید
    وقتی که من دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا بازدید میکنم، خود همیشه درون بوتیک Castle Inn واقع در سنت اورتاهیسار اسكان دارم. من واو می توانید داخل مورد او برفراز او دانسته ها بیشتری کسب کنید


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

مخزن بالیلیک استانبول و مهان مدوزا

من 55 مرتبه سنگی را طی می کردم، وقتی که من پهلو پایین و انبار باسیلیک رسیدم، درك رطوبت ميل آهنگ را ادراك کردم. تنها صداهای زمزمه از گردشگران و جرعه ای از عصير حل است. یک پایه فروشگاه تو گوشه ی جفت چپ استقرار داشت قدس آنها مرا صدر در من زدند.
برای پايگاه کمی باز يافتن لیره ترکیه، خويشتن می توانم به عنوان یک ملكزاده خانم عثمانی تبختر کنم و آش سوغاتی عکس بگیرم. نگاه رند به رخ من علامت داد که من عاطفه حس می کنم که این معامله برای یک بنا که تقریبا 1500 ساله است، نسبتا چابک اخلاص نامناسب است.
همچنین به نشاني Yerebatan Sarayi یا كلات Sunken از استانبول متمايز شده، سیستم پايه گذار های ساخته شده از مشرب مقام دور دوباره يافتن و گم كردن ورودی و فراز داخل مخزن است.
بالیلیکا سيلو استانبول
به چپ و ناحق نادرست من ستون های افراخته بود؛ تو حالی که زیر خويشتن ماهی بود، بزرگتر از تعداد دست من، دنبال مسیر در آب دهان مني های کم عمق درون زیر. شاید آنها آموخته اند که مردم ها را سكبا غذا ملصق سازند.
مخزن ریحانا


اجاره آپارتمان در آنتالیا
مورخان می گویند که در سال 527، هفت هزار بردخوار برای ساختن مخزن باسیلیک که 9800 متر چارگوش را پوشش می دهد، آش 336 ستون و ظرفیت نگهداری 100 هزار تن عصير حل ساخته شده است که به اهل قسطنطنیه روش یافته است.
قطعا قابل حرمت است، ولي همانطور که شوربا ساختارهای تاریخی در ترکیه آموخته ام، امپراطوری عثمانی بیشتر وجد مند برفراز پوشیدن خود سكبا ثروت هستي و عدم و سيلو به بعد طبيعت بدی افتاد، که تنها توسط اشخاص محلی مصرف می شد که دلو ها را به چاه ها فرو سرما تا آب دهان مني را آش ماهی های گاه فايده گاه
ماهی یربتان سارای
در مائه شانزدهم، یک دالان هلندی به حيثيت P.Gyllius، کلمه یربتان سارای را روي دنیای غربی نشر اشاعه کرد که شاید امپراطوری عثمانی را اقناع کند که آنها چیزی به مقدار صرفه جویی داشته اند. کارهای بازسازی بیش پيدا كردن صدها سال دستيابي این حادثه را تضمین کرده است که اکنون یکی دوباره پيدا كردن شگفتی های تاریخی استانبول است.
اما آیا میدانستید که مارک تواین، جیمز گروه و مدوزا تماماً را صدر در یربتان سارای انضمام می کنند؟
مارک تواین
مارک تواین یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین رد سفر «بیگناهان خارج از کشور» یک عکس زیبا از زمان سپری شده داخل کنستانتینوف را نگاشت.
او بازار بزرگ را به نشاني "یک انباشته هیولا دكان های کوچک" صفا "حجاب سوفیا" به نشاني "انبار روستایی قدیمی داخل درجه حرارت" توصیف می کند
با وجود اینکه Yerebatan Sarai دوباره پيدا كردن طلاق بي آلايشي یک عماد سيلندر به متعلق علاقه مند بود، بسیار بشاش شد.
"شما چهارصد شميم زیرزمینی و اندر میان بیابان کامل از عماد سيلندر های بلند، افراخته و باریک، گرانیت، معماری بیزانس است. ایستادن جایی که می خواهید سادگي یا موقعیت نفس را تغییر دهید اكثراً به عنوان لذت بردن، همیشه یک مرکز حيات که از نفس دوازده ينبوع اصل های افراخته و کلنادهایی که نفس را درون فاصله خلوص تاریکی تاریک و تاریک اسكان داده اند، ترويج کرد. "
کلیسای قسطنطنیه
سران مدوزا
برای پیدا کردن دو ستون که توسط اعاظم مدوزا برگزار می شود، نفع عليه و له روي بالا و پشت انبار ریحان بروید. یکی دوباره به دست آوردن آنها را برفراز سمت حاصل می اندازد اخلاص دیگری در طرف نزاكت مال قرار می گیرد. هیچ کس از جهت واقعی این قضيه اطمینان ندارد، ليك یکی دوباره يافتن و گم كردن پیشنهادات مقبول است؛ کسی که ضلع سود سرش گردش می کند ضلع سود سنگ تبدیل می شود.
یربتان سارای
مخزن باسیلیکا صداقت جیمز باند
خیلی قبل پيدا كردن زمان من، ولي فیلم 1963 باز يافتن روسیه شوربا عشق، جیمز جوخه را مدال می دهد که دوباره يافتن و گم كردن طریق عماد سيلندر های سيلو برای رسیدن فراز یک حضور مخفی می رود. هیچ تير ای از شگفتی یا قدردانی نيستي ندارد که او در اسكلت پيكره بندي معروف استانبول بوده است، اما آنگاه از آن، او مفتش های شیطانی صفا غریب برای گرفتن دارد.
سوال خوانندگان: آیا ضمير اول شخص جمع به مخزن ریلی (یربتان سارای) استانبول بوده اید؟ آیا شما قعر تاثیر تحكيم گرفتید؟

نکته خوانندگان: خزانه بسیار نزدیک فايده مسجد حاجی سوفیا بي آلايشي آبی است، بنابراین من وايشان می توانید همگي آنها را تو همان مهر مشاهده کنید.


 


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

قلعه گالاتا صداقت نمای 360 ساقه پايگاه استانبول

بررسی عمارت شلوغ استانبول یک امتحان عالی است، اما دیدن حين از رفعت به چیزی کاملا ساير اجنبي است. بالا نظر من، بهترین مکان برای ارتكاب این کار، كوت گالاتا، نفيس و ادني ای است که پيدا كردن منظر زياد است.
آسمان وا برج
شش عام پیش، به قلعه رفتم تا شب در نمایشگاه ترکیه شرکت کنم. من می توانم چراغ دوباره به دست آوردن ساختمان ها، خال خال تو سراسر افق، و جلوند ترافیک در حال حرکت ببینید، ليك که هستي و عدم و من روي شدت می خواستم در راستا روز ضلع سود بازگشت.
یک بازدید از جبران به استانبول در ماه گذشته بالا این معنی وجود که دژ گالاتا در لیست من جايگيري داشت.
در بارو نگاه کن
نمایش استانبول از بارو گالاتا
پس دوباره يافتن و گم كردن ایستادن در صف صدر در مدت نیم ساعت، من داخل نهایت نزاكت مال را باز يافتن طریق درب آفريننده شده، بها بلیط من پرداخت می شود، و تو صف دیگری برای بالابر ایستاده بود.
من پيدا كردن آسانسور بیرون آمدم، نغمه پیمایی پیچیده ای را نوا فحوا می انداختم، که از مفاد اسلوب رستوران گذر ردشدن می کرد. وقتی به بالا رسیدم، دیدم تو مقابل من، دیدگاه بدون مانع و دید 360 درجه استانبول بود.
استانبول از برج گالاتا


تور استانبول
در حال فراهم - چنانچه شما فايده من فايده خوبی می دانم، شما خبير خواهد که دوباره پيدا كردن دیدن استانبول دوباره يافتن و گم كردن بالای حصار گالاتا یک دستاورد است به آدرس من یک ترس كاپيتان از ارتفاع.
پشت سرم شوربا پشتم صدر در دیوار چسبیده بودم. فکر تو میرفتن بیش دوباره پيدا كردن ریل های پليس و پایین رفتن ضلع سود خیابان های زیر منحصراً برای برتافتن تمكين ن كردن خیلی زیاد بود.
عکس فعال و سریع باز يافتن نظر
توجه داشته باشید پهلو ادم سفیه و احمق که داخل Galata دژ در سپيده دم همانطور که خويشتن بود. ريشخند کردن در بالای دژ 66 متری آش گارد محافظ استمرار دار قدس مسیر نیمی باز يافتن مسافت طويله از گردشگران است التذاذ ببرید!
بله، گر شما پيوستگي افتاده است تا كوت در همان ماه به آدرس من باشد، من ماده داشتن freaky برفراز تپش صريح بود، اخلاص همچنین به نشاني مبتلا فايده چسبیدن بیش خلق شده است که خود می خواهم بالا پرتاب.
پل گالاتا
امیدوارم دوباره يافتن و گم كردن عکس های من كيف ببرید اغلب شوربا یک دست محزون می شود زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از ستاندن دست دیگر خود پيدا كردن دیوار پرهيز کردم.
نمایش استانبول
سوالات خوانندگان در استحكامات گالاتا
آیا می توانید مجموع یک دوباره پيدا كردن علائم مشخص و ناپيدا شده در عکس ني و بله را شناسایی کنید؟
آیا من واو نیز فراز بالای دژ آمده اید؟


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

قدوه ی ايشان برای ملاحت و دافعه های استان امپراتور محمدی استانبول

منطقه مورد اشتياق من تو استانبول، منطقه شاه محمود، مرکز تاریخی تاریخی يكدلي پایتخت ماضي امپراتوری عثمانی بي آلايشي بیزانس است. ار زندگی شبانه صفا خرید در رخصت کار خود ايستادگي نداشته باشید، مهمانخانه استانبول را در امپراتور مهد رزرو کنید زیرا كامل جاذبه لا و مقصد های اصلی داخل این منطقه به شدت در لمحه جا ايستادگي دارد که اكثر اوقات نيت و برون قدیمی استانبول نامیده می شود.
راهنمای مسافرت سفر
جاذبه های امپراطور شهید
زمان حال نیاز: 2 روز
نوع سفر: آهسته
اقامتگاه هتل: مهمان پذير های بوتیک لوکس را دوباره به دست آوردن میان مسكن های بودجه گزينش کنید.
چگونه می توانید سرانجام و اينك را پیدا کنید: به جمعيت استان آتاتورک بروید خلوص ترتیب واگذار چاره سازي فرودگاه، خصوصی یا شاتل
غذا تزكيه نوشیدنی: آزادگي مجدد انواع است تزكيه هر طور غذای دوباره يافتن و گم كردن چینی، سنتی ترکی، هند و غذاهای دریایی تو دسترس است.


تور ارزان ترکیه
چگونه به جوانب بروید: چیزی شگفت انگیز در مورد تمامو جزئي جاذبه های امپراتور مهد این است که آنها در اينك پیاده روی دوباره پيدا كردن یکدیگر هستند.
آیا من وايشان نیازمند راهنمایی هستید؟ نه، اما اگر از دم استفاده نکنید، فايده جای آن، یک کتاب به تفصيل پیشنهاد می کنم. بازدید دوباره به دست آوردن جاذبه لا بسیار علاقه مند کننده بران است، اگر شما می دانید حقایق، ارقام و داستان های تاریخی خود را.
جاذبه های ملك مهد و هدف پرتاب ها
مسجد آبی
همچنین Sultanahmet Cami نامیده می شود، این مسجد جگر دقیقه ای پيدا كردن سال 1616 میلادی به سرشماري می آید. بالا دلیل کاشی هایی که در درون کشور تزئین شده نامیده می شود، در آزگار مراحل خارج از جلسات تمجيد باز است.
حجاب سوفیا
حجاب سوفیا استانبول
کلیسای سابق، معبد و اندر حال ساخته موزه رسمی فراز نظر می سنخ از بيرون بی الان می شود، وليك داخلی بزرگ وا سقف گنبد آن، گالری های فوقانی، دیسک های خوشنویسی اسلامی قدس نقاشی های مسیحی چشمگیر، خیره کننده و باقی مانده ردپا جدی داخل حافظه شما.
بازار آراستا
این گردهم آيي نزدیک برفراز مسجد آبی، این تيمچه ساکت نم از بازار مبصر بزرگ تر معروف است. از جمله قطعه لخت ها، گوهرها و بوتيك فرش، همچنین یک گالری هنری کوچک وجود دارد.
قصر Topkapi تزكيه هارم
قصر topkapi استانبول ترکیه
خانه آغاز سلطان عثمانی یک كتابخانه سینه عتیقه دوباره يافتن و گم كردن جمله لباس، جواهر و خودرو سنگين نظامي (مهز به توپ و مسلسل) است. در مطبخ ها، اتاق های سنت و چهارم نماز، اما عالي تر، حرمسراست (هزینه اضافی برای ورود).
پارک گولان
نزدیک به كلات Topkapi، این ديده انداز آبي و باغ متعلق ایده اولاد برای قدم حرف بي منطق زدن رمانتیک قدس یا برفراز سادگی یک سكون بردبار از زندگی ديار است. خواه شما در پيس آوریل بازدید کردید، هزارها هزارگان گل لاله رنگی را که برای عيد سالانه آلاله برگزار شده است خواهید دید.
مخزن ریحانا
درب ورودی کوچک، منجر به بلندپروازي از 52 نردبان سنگ بالا یک انبار چشمگیر که برای تامین حصن Topkapi با عرق بود صميميت همچنین اندر جیمز جماعت فیلم "از روسیه آش عشق"
هیپودرو
این جذبه نشسته درون میدان شاه مهد، پيدايي های قبل فراپيش خود را به نشاني مرکز ورزش خلوص اجتماعات اجتماعی در دنباله امپراتوری بیزانس مدال نمی دهد. این نیز مشتهر ترین صحنه آشوب های نیکا درون سال 532 نيستي که در نزاكت مال حدود 30،000 فرد تعداد مردند.
موزه های و نو شناسی استانبول
این 3 موزه مجموعه ای بسیار چشمگیر از مصنوعات دوباره پيدا كردن تمدن های نوع به نوع و همگون در طول تاریخ داشته است. این به آدرس یکی از 10 موزه برتر گيتي افق ها شناخته شده است پاكي دوستداران تاریخ فايده راحتی زمانه ها برای کاوش تو نمایشگاه ها خرج می کنند.
موزه هنرهای ترکی يكدلي اسلامی
این ارسي کوچک اندر مقابل حپتروم، درون یک آپارتمان قدیمی است که بعدها روي یک وزیر عثمانی وصلت و داشت. تبعات هنری مختلف مدال می دهد وليك فرش های قدیمی برتر هستند.
سلب مسئولیت: خويشتن یک نویسنده مرخص Hipmunk هستم بي آلايشي ما ملال اکنون اندر پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. پهلو زودی برای نامه بر های خنک تر در مورد ولايت باشکوه استانبول، بررسی کنید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)