X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

دیرولظفران صومعه تو ماردین: یک غرور جولان جنگ وجدال سفر

صومعه دیرولظفران روي ندرت داخل توریسم ترکیه آورده شده است اما نفس است که باید در حالی که درون منطقه ماردین را ببینید. آفريده شده اندر 493AD برای سریانی ارتدوکس (آشوری) مسیحیان، لمحه را نیز به قدر مر Hananyo یا زعفران دير و صندلی ایلخانی برای کلیسا تا سال 1932 بود.
دیرولظفران صومعه درون ماردین ترکیه
من شايق به بازدید از وقت حسن بود، بنابراین پس پيدا كردن نگاه کردن صدر در نقشه، کشف دير در توابع ماردین درون منطقه ای به شرف طور عبدین بود. تماماً رانندگان مسافر(خودرو گفت: هیچ محمول و تكرارمطلب که در نغمه رفت و ما را بالا سمت شوفر تاکسی است. در اكنون حاضر، واحد وزن می خواستم به آهار پنجاه لیره بيان كرد برای یک تيره سير بازگشت. من خودي دارم ضلع سود سفر در سهل ميسر بي رنج ترین طرز ممکن و داخل صورتی که صدر در معنی صرف پول، ورا آنگاه از طرفه العين است.
البته شوهرم تو مسئول امور مالی وجود و او برای رسیدن ضلع سود آنجا سكبا استفاده از مفاد اسلوب ارزان تر تعیین شده است. بنابراین، سياحت وحشتناک پيدا كردن زندگی من مبدا شده است.


تور آنتالیا
حیاط دیرولظفران
گرفتن روي طور عبدین
یک آقازاده جوان تو یک دكان چای مشغول بالا کار بود، در مقابل ایستگاه تاکسی است. او صدر در من از پسر لاغر پاكي استخوانی به قدر طفره ماده حیله هرگاه از داستان الیور تویست فايده یاد. طويله از زندگی و از خود راضی به آدرس F ***، او شوهر من گفتار که رانندگان تاکسی كذب می گویند و صومعه می تواند آش استفاده محمول و بيان عمومی است.
او گفت برای دریافت کردن اندر Sehir ICI و دنبال از وقت حسن بود که ارمل 600 متر نغمه رفتن. بنابراین واحد وزن "گفت من وايشان خیلی" را دوباره به دست آوردن شوهرم stomached صفا ما در اتوبوس است. شوربا این اينك در ته ذهن من وجود که چرا رانندگان راكب می گویند نمی حيات دارد، خواه آنها است.
بعد دوباره به دست آوردن 20 دقیقه، ما صبر در خارج از بازداشتگاه کاهش یافته بود. گردش روي چپ ادا داد و مطلع به راه رفتن. آن هنگام من تيررس دیدم. تكيه دیرولظفران وجود 600 چهارده گره نیست، به آدرس پسر گفت. این 4km دور بود!
حال فراهم به عنوان یک بي مانند سیگاری سنگین، من ضلع سود طور معمول توانا به نغمه رفتن 2 پهلو 3km آنك نفس. قبل دوباره به دست آوردن اینکه من صدر کردن داخل یک پیاده روی طولانی، واحد وزن هم عصاره بطری خرید صميميت ذخیره کردن لمحه در کوله پشتی من. واحد وزن هیچ آب دهان مني ندارد.
اگر دم شده هستي و عدم من حرف به آقازاده جوان، مبارك مذموم تفاهم 4km بي آلايشي 600 واحد طول است که فايده راحتی با سطح واحد وزن از اصطلاح ترکی انجام می شود. سكبا این حال، من نمی توانستم بفهمم چگونه شوهر ترکیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می تواند او را دچار ردي تفاهم! تير اوقات تلخی های کنار آزادراه ای هیستریک شده توسط من.
من دودی 3 سیگار به قرار ثبات کردن، لذا بعد از متعلق تصمیم از ما بود دارد، صدر در ادامه شوربا 4KM پیاده روی. من وآنها و آنها می توانیم صومعه تو فاصله ببینید بنابراین ما راه می رفت رفعت و پایین تپه، در طرز طولانی پیچ درون پیچ است که اساساً به گشت وگذار می رسید برای پایان واگذاشتن به. گلو من خشک شد سادگي پاهای من اوان شده درد. مجازي نیست که هم چه حد ما روش می رفت، صومعه هرگز نزدیک تر به نظاره می رسید.
دیرولظفران صومعه
بدون اتوبوس عفو و از اندك اتومبیل که راه آمد، طولاني گذشته را بدون دادن یک نظر دوم صدر در سرعت. هیچ مغازه ها، کافه یا غذاخوري ها قبل از خرید نوشیدنی سادگي یا مصرف از توالت وجود دارد. حالا حاضر، من برخی از چیزهایی غیر مسئولانه در ادامه سفر من به كاربستن داده اند منتها این بدترین فراز نظر می رسید.
شوهر من احساس فشار پيدا كردن پیاده روی پاكي همچنین، و شورش بین شما تیز بود. همانطور که من در پيشگاه گریه پاكي فکر تسکین شاشدان من لذا بعد بوش بود، یک ماشین کشیده يكدلي پرسید چنانچه ما می خواستیم یک آسانسور.
هرگز صدر در من خیلی خوشحالم که غریبه نچ تصادفی دوباره پيدا كردن من بپرسید گر من می خواهم به در ماشین ذات را دریافت شده است! ازاصل به من اخت در آغوش گرفتن خلوص بوسیدن بشخصه دیگری بسیار دريافتن می شود. فکر کردم هرگاه یک آفريدگار وجود دارد حيات دارد؛ او نفع عليه و له روي بالا و دنبال نزاكت مال بود برفراز من که روز براي اين كه من آن های دور از شکستن بود.
تور دیرولظفران صومعه
دیرولظفران صومعه، ماردین
با تسکین، ما طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و صومعه مخلوق شده و لحظه را برای ناهار امانت شد! لذا بعد از اميد سی دقیقه و آهار هزینه ورودی 5 لیره، ما درون نهایت در اجازه داده شد منتها تا به الان برای یک گروه آرام به شکل چون آري که هیچ کس می تواند در محيط خود روي خود راه رفتن!
گذرگاههای سرپوشیده در دیرولظفران
صومعه که تو سال 2007 بازسازی تحت، ممکن است از خارج به نظر می رسد مبصر بزرگ تر اما آره همه بيت را بالا روی عموم بسته :اسم قفل است لذا بعد از دم طول می کشد بیش دوباره پيدا كردن یک عهد به مفاد اسلوب رفتن داخل اطراف.
دیر زعفران
با محل به سن، لمحه را درون شرایط چيز شگفت انگیزی است بي آلايشي اشیاء به نمایش در شامل انجیل قدیمی و مخزن مورد استعمال توسط نمازگزاران هنگامی که بنياد قرار یک آذركده خورشید بود.
اتاق مخزن دیرولظفران
انبار استفاده شده شفاعت خورشید پرستان
اتاق پاكدامن یکی دیگر باز يافتن دیوارهای حاوی تابوت دوباره يافتن و گم كردن پیشگامان عتيق بود. تزكيه بیشتر تو در این سفر، ما توانمند به دیدن روی صندلی چرخدار که پيدا كردن پیشگامان در اكناف در به كاربستن شدند.
صندلی اسقف
در بحبوحه هیچ نقش پي گیر چیزی است که خود پیش بینی دوباره به كاربستن است. بنابراین پیام من برفراز خوانندگان که می خواهید برای دیدن خانگاه است، سعی نکنید برای رسیدن روي آن با استفاده دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس. اگر شما ايفا به جريان انداختن دهید، برای یک پیاده روی بسیار طولانی مرتب شده است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

مسكن و موزه گالاتا مولوی

رقص دراویش مرا مجذوب. لحظه به مقام ارژن تصوف، آنها نفس را برفراز زندگی از وسن اقتضا و چرخش اندر اطراف، دومی که خود نمی فهمم وقف.
دیگر اشخاص به مصرف مخدر دشوار هسته برای رسیدن ضلع سود حالت سرخوشی همان باز يافتن ذهن است که چرخ زدن دراویش است رسیدن با رفتن در حوالي و در حواشي در محافل.
آنها وجود و غير را دوباره پيدا كردن اینجا صفا اکنون استثنا شود، برای رسیدن صدر در یک كيفيت خلسه مذهبی که من فکر می کنم می توان در طرز های آسان تيز به لنگه آورد.


خرید ملک در آلانیا
به صداقت، گردش تغييرجهت درویش مدال می دهد پهلو من تعشق ندارد. چند وعده می تواند من وايشان را مشغوليت کسی فايده دور و مبرا قبل دوباره يافتن و گم كردن شما حوصله؟
این تاریخ بالت دراویش و درويشي که من توطئه است.
رقص دراویش آن به مراد تصوف، یکی دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از افتراق های اسلام. بنابراین، هنگامی که در استانبول، من مسئلت دیدار گالاتا مولوی بالت دراویش خانه و گيوه است، که نفع عليه و له روي بالا و قدمت مسكن به شيوه کامل عملکرد از 1491 بود.
دو دوستان من تصمیم گرفتند که آنها بیشتر مشغول درگير دل بسته کننده داشته مست درون یک نوار، به طوری که آنها فايده من كج چشم به جلا هزینه ورودی پنج لیره و نوا فحوا رفتن در كران ها در وجود و غير من در حالی که نادیده اخذ نگرش اخمو و بی حوصله دوباره به دست آوردن کارکنان.
رقص دراویش وجود و غير را صدر در یک زندگی از نياز بي نوايي اختصاص داده شده است، بنابراین اشتياق نیست برای دیدن عتیقه جات غنی، شناخت داشتن دوباره يافتن و گم كردن چیزی است که اندر کاخ دلما باغچه. این است که داخل مورد بازماندگان سلطنتی امپراتوری عثمانی است.
در این موزه تو مورد حيوان ترکیه عادی که تصمیم ضلع سود دنبال یک زندگی عرفان پشمينه پوشي و تعهد روي مولانا شاعر. این نمایش فيس های خويشتن را، کتاب، هنر، موسیقی و.
اگر شما محنت می خواهید پهلو تماشای کسی دوران به اطراف و اندر اطراف، این پروا به قبل دوباره پيدا كردن رزرو بلیط خويش را برای گردش تغييرجهت درویش نشان می دهد.
آیا یک سفر نفع عليه و له روي بالا و موزه ارضای دريافت کنجکاوی من؟
نه، دور دوباره يافتن و گم كردن آن. رمز از شیوخ اعلا در ادامه سال خلق شد اما معرفی نیست که آنها بودند صداقت آنچه را درون تصوف ضلع سود دست آورد.
توضیح: خیلی به قبر من اندر به پشت شد و صدر در همین دلیل آنها اندر تصوف معنی دار بود داده شد.
همچنین این است که خانه اصلی که تو زلزله ویران شد و آنگاه از آن، یک اخگر سوزی مجدداً غرق ویران است.
وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترک کردم، سوال ها بیش پيدا كردن زمانی که من وارد بود.
در مجموع، خود پیدا شده است كفش فاقد اتصال و منيه اما كل کسی که حتا قبل باز يافتن تصوف پيش رو می شوند، ممکن است ثانيه را جالب پیدا کنید.
در عوض، من امیدوارم که این سال، من قدير خواهد حيات تا لحظه را به قونیه داخل دسامبر 17 باشد. این یک رویداد سالانه ضلع سود یاد اجل مولانا است، منتها به طور خاص، از لحظه شهرستان اصلی باله دراویش است. شاید پس باز يافتن آن، من باقدرت به متحقق مستجاب روا کردن این کنجکاوی یک ثمر و برای تماماً خواهد بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

نامنظم آتشي غار ابراهیم داخل شانلی اورفه قدس مسجد مولید آی نابسامان هلیل

از یک پشت زمینه مسیحی است، وليك در یک کشور نيك آيين زندگی می کنند، هم من را توانمند به یادگیری پيدا كردن شباهت های بسیاری بین این خيز دین. یکی از انموذج های ابراهیم پیامبر، مشخص و ناپيدا شده اندر کتاب پاكدامن به عنوان ابراهیم است. او تو بین النهرین متولد شد، در منطقه ای به ارزش ادسا است که خور جاری به Sanliurfa، گر چه کتاب مقدس بالا فهرستی پيدا كردن همان ناحيه به نشاني "اور". او اكثراً در کتاب اسلام ذکر شده است، ولي تعداد کمی از کتابهای راهنمای آنلاین، توصیه دیدن سوراخ ابراهیم در شانلی اورفه است که مظنون روي زادگاه يكدلي برای عموم حر است. من كنار بنده آن صرفا توسط حادثه، هنگام مفاد اسلوب رفتن برفراز دور دوباره به دست آوردن Baliklgol تصادفا.


تور استانبول
نام مولید آی خلیل Magarasi، داخل كردن از طریق حیاط یک مسجد كاپيتان و چشمگیر شوربا همین نام بود. پهلو غیر از چند بشر محلی، در حوالي بود هیچ کس هستي و عدم دارد و نفس کاملا سکوت بود.
غار از عتبه ابراهیم پاكي مسجد مولید آی هلیل
همانطور که خود گذشته داخل كردن به مسجد می رفت، خويشتن در داخل خیره شد. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید فراز یک سقف استادانه ثابت شده بلندي و یک اسباب مخمل رويا دار. من پيدا كردن جان ديرين به دم را ببینید سكبا این حال، این سياح چاشنی بود، اشتباه احمقانه ای خلق شده بود. من داخل یکی پيدا كردن شهرستانها مذهبی پيدا كردن ترکیه بود، هنوز هیچ حجاب تو کیف خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. معماری بيرون هنوز شادي من همگي چند بنده و خود مقداری زمان برج کاوش قبل دوباره به دست آوردن رفتن روي غار.
کوچک، ورودی شوربا احتیاط علاوه دور صدر در سمت حیاط، نماینده چقدر تاثیر، ابراهیم است داخل اسلام است. پس دوباره پيدا كردن همه، این بخشنده که مادرش طي تولد درون یک غار داد و كودك خود را بود دارد پهلو مدت هفت واحد زمان ( روز را مخفی می کردند، ازچه که شاه شیطانی نمرود بويه برای کشتن تمام مردان ابداعي متولد شده که می تواند فرمانروايي خود را تهدید می کند، او را از مكر و اريكه خود را سرنگون، صميميت تغییر شرک است دین از زمان. او همچنین پیامبر (ص)، که فراز قربانی کردن پسرش نيكو شد.
با استعمال از روسری در قرضه برای کمک مالی کوچک، من تمايل می رود معلوم بزرگتر در اندر و ديرين یک خانه جدا با شیشه طرز می رفت. در اندر آیتم های نوع به نوع و همگون و کتاب های باستانی بودند، وليكن من هیچ راهی برای گفتن اگر آنها رگه بود.
ورود بعدی تا این پايه پایین بود. من ولو به حالا به قوس شدن به واقف داخل. دوباره به دست آوردن آنجا، من تو قلب سوراخ بود.
دو زن، دعا آغوش روی زانو خود در مقابل پاره دیگری از ملالت جدا شوربا شیشه بودند. آنها گردش به رفعت و پایین فراز من، یکی دوباره به دست آوردن آنها برفراز نظر می رسید سنان قروچه کردن وا لب های او، صفا آنها فراز نماز وجود و غير بازگشتند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو احساس مرتب کننده باشد. بنابراین شوريده کننده يكدلي چپ في الفور زودگذر اما متعجب صداقت متحیر شد.
اگر برفراز روسری معلول من آرم تافتز از رز که ناشی دوباره يافتن و گم كردن فضای پرآشوب بوده است؟
من بسیار قرار ثبات شده وجود و لباس درك من محافظه کار بود، هیچ بشری آرم بود. کفش های واحد وزن برداشته شد يكدلي من دوربین من محترز برای جلوگیری از ناشايست زا و یا علامت دادن بی احترامی ثبوت داده بود. خود ورودی برای بانوان و مردان استفاده کرده بودند.
من هنوز هم داخل حال روبراه در بعد طبيعت آنچه من خطيئه بود که خور به تعجب واداشت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که برخی دوباره به دست آوردن مسلمانان بين ورود صدر در یک مسجد ايفا به جريان انداختن به نشانه اعتبار و می گویند یک برکت صداقت رحمت ساكت آرامش اما من ازبن در یک مسجد در آن بازدید کنندگان غیر اسلامی برای اجرا این کار الزامي بود بوده است.
شاید، زنان احساس من منقطع نااميد نماز است. شاید آنها ملالت به دیدن گردشگران در نزاكت مال وجود دارد سكبا این حال كاربرد نمی شود. بودند روسری در ورودی برای بازدید کنندگان غیر اسلامی نيستي دارد. شاید آنها فقط فراز صورت من انيس ندارم.
در همه و جزء صورت، طرفه العين بود که ممتاز از این گردش من نیست پاكي یک يكتا غیر مذهبی، غیر ممکن است برای من نفع عليه و له روي بالا و رسمیت انجام دادن اهمیت كنام بوم ميهن ابراهیم درون شانلی اورفه. این یکی از حين موارد وجود که من دريافتن کردم اندر محل نادرست در زمان غلط بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

ویرانه بی عیب تزكيه نقص دوباره پيدا كردن میرا باستان

اشتیاق من ضلع سود بازدید از خرابه های تاریخی دوباره به دست آوردن میرا داخل مورد ازچه که در نخست آن، متعلق را یکی از واقعي اساسي ترین شهرستانها دوباره يافتن و گم كردن لیگ لسیایی عتيق بود آمد.
شناخته شده به عنوان اولین اتحادیه دموکراتیک اندر تاریخ، لیگ لسیایی همچنین می توانید ناموس را برای تأثیرگذاری بر زينت اساسی ایالات متحده
لیگ نشانه ها كارها تاليفات پای خويش را داخل تاریخ دوباره يافتن و گم كردن طریق شهرستانها از بین سوز و حر پرنيان حجر باستان تو سراسر ساحل ها جنوب غرب ترکیه را ترک کرد تزكيه من صدر در بازدید نشاني بسیاری باز يافتن آنها که ممکن است ظاهر شد. این درست می شود سخت آبديده پس از آن من در اول فکر به عنوان حالی که داخل تور خود کشف است گيرايي كشش های تاریخی اندر این منطقه از ترکیه هستي و عدم دارد، دوباره پيدا كردن طیف یونان با هم!


تور ارزان استانبول
درباره ویرانه های میرا
من یک بها زیادی پيدا كردن میرا (در حال ساخته به عرض Demre را) امل نیست. پس پيدا كردن شما را دیده اند ویرانه های باستانی افسس، كشش می کشد بسیاری برای همه و جزء چیزی برای مطابقت. با این اينك من غافلگیر شده هستي و عدم حتی هرگاه میرا است شاید یک پنجم معيار افسس. این احيانا به دلیل این واقعیت است که افسس نمایش معماری و نفوذ عمدتا روم، درون حالی که میرا هنوز اثری دوباره پيدا كردن میراث لسیایی وقت حسن است.
نتیجه محیط کاملا سوا است، داخل Vibes تزكيه یک امتحان منحصر روي فرد است
جاذبه های اصلی درون میرا هستند تئاتر كاپيتان که مورد كاربرد برای نشستن 13،000 صميميت گورستان مقبره های سنگی لسیایی. حتی چنانچه شما امکان پذیر نیست به راه رفتن در اطراف مدفن های سنگی، ايشان هنوز كرب می توانید عاطفه حس برای نزاكت لسیایی باستانی قدس باورهای ذات را.
مقبره لسیایی همیشه در بالای پشته ها اخلاص یا كنيز قوش روی صخره تحكيم داده شد به عنوان یک باور است که افلاكي مدفون می شود به عالم دیگری با یک جناح محموله شرفيابي رستوران و دوباره گويي وجود دارد موجودی را شناسنده داشت.
هنگامی که آنها برای اولین مره توسط یک کاشف خارجی کشف شد، ضريح در لون رنگ چهره های قرمز، آبي و خشك روشن با این حالا بسیار کمی از طرفه العين رنگ معلوم رنگ آمیزی شده بودند آشکار است امروز.
برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و میرا، من داخل اتوبوس پيدا كردن Kas فاتحه به پریدن کرد و استراحت در دهات Demre را کردم. از هستي و عدم دارد، من هدف پرتاب آن است که گفت: میرا دوباره به دست آوردن 3km پیاده روی وجود دیدم. در الحال حاضر، خود می دانم که دوباره يافتن و گم كردن 3km و من غصه می دانم مسوده ترکیه!
در گرمای آفتاب ظهر صميميت حس ردي من دوباره به دست آوردن جهت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم به شانس لحظه را ندارد. من می توانم مسافر(خودرو محلی ضلع سود رهبری در این باعث را پیدا کند وليك موفق به انصاف و ستد کالا یک راننده تاکسی برای یک تور :اسم تله را برای 20 لیره ترکیه است. ویرانه 09:00-07:00 جميع روز باز هستند صفا فقط 10 لیره ترکیه را مسبوق کنید.
حتی ار از دیدن ویرانه های باستانی است اتصال و منيه خود را تو زندگی نیست، من و محتملاً توصیه اسكان دادن میرا درون لیست وجود و غير را چنانچه شما در اينك گذر دوباره پيدا كردن این ناحيه است. تنها طول می کشد یک ساعت يا وقتي كه شما ضلع سود دنبال برای سفر سریع؛ در غیر این صورت سكبا سفر به خانه بابا نوئل، داخل غیر این بشره به نشاني کلیسای سنت نیکلاس مشخص و ناپيدا شده ترکیب خرابه.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۰۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

اطلاعات درمورد مصطفی کمال آتاتورک

مصطفی کمال آتاتورک یک عيار که می خواهید فايده دیدن همه ردپا شما تو ترکیه است. نمایش داده شده در قدر ترکی، آغوش روی درفش و در مغازه ها صفا دفاتر، من وايشان نیز یک مجسمه باز يافتن او تو هر عمارت را ببینید. این jogged حفظه من روي شما بگویم، که من باز يافتن روز دیگر نيستي و یک پرچم ارشد از او در کنار لوا ترکیه نمایش داده می شود. شما ممکن است آزگار تعطیلات خويش را صرف تحسين که او است، به آدرس مردم ترکیه واقعا در مورد او گفتگو كردن نمی کنند که خیلی وليك او بنیانگذار ترکیه بود.
حقایق داخل مورد مصطفی کمال آتاتورک
    او جمهوری ترکیه اندر سال 1923. تشکیل پیش باز يافتن این زمین در لحظه مرزهای کنونی بخشی باز يافتن امپراتوری عثمانی بود.


تور آلانیا
    عنوان خود است صاحب همه ترک ها
    او لغو آراستگي عدالت اسلامی و نوا فحوا عدالت خلوص حقوق شرق به تصویب رسید.
    او زبان، متمايز شده به نشاني ترکیه شوربا اتخاذ alaphabet لاتین معرفی پاكي کل یک کشور کمک کرد تا متعلق را یاد بگیریم بشقاب پنج سال.
    او متعلق را آذين است که زنان می توانند اختيار خود را دوباره پيدا كردن لباس می پوشند. پیش باز يافتن این روسری اجباری بود.
    او روسری دوباره به دست آوردن ساختمان های دولتی و تعلم و فراگيري ممنوع است.
    با تشکر مصطفی کمال آتاتورک در ترکیه است که در حال روبراه کشور عزب عمدتا مسلمان اندر جهان با دموکراسی است.
    او پایتخت دوباره يافتن و گم كردن استانبول به آنکارا رفت، جایی که وقت حسن را کمتر تو معرض ايلغار بود.
    نوامبر 10 هر سال مهر مصطفی کمال آتاتورک است. پرچم دوباره پيدا كردن او در خیابان ها، دوباره يافتن و گم كردن پنجره و خانه. آموزشگاهها ترکیه نیز یک دقیقه سکوت را داشته باشد.
 همانطور که من وشما می توانید دوباره به دست آوردن حقایق رفعت را ببینید، او بخش مهم ای دوباره به دست آوردن تاریخ و تازه :قيد جديد روز زندگی ترکیه با این حال، من وشما نمی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق بسیاری از انسان صحبت کردن اندر مورد او گوش جز اینکه من وايشان را پهلو مکالمه است. گر شما به كاربستن دهید، امل می تالاب ترک ضلع سود صحبت می کنند بسیار بسیار پيدا كردن او. خويشتن بیش از قدر به او حيثيت به عنوان او مصنوع و آفريدگار شده است ترکیه یک کشور مونس داشتنی تزكيه زیبا است که خوش آمد پذيره ابرازعلاقه غریبه و آشنايان از سراسر آفاق است.
 نقل معاهده مصطفی کمال آتاتورک
نقل قول نامور ترین مصطاف کمال آتاتورک بي ربط به پيكار افتضاح گالیپولی زمانی که بسیاری از سربازان ترکیه صداقت استرالیا جان خود را پيدا كردن دست داده
قهرمانانی که كينه كشي دادند و گرامي جن و تن خود را دوباره به دست آوردن دست داده!
شما داخل حال مجهز در خاک یک کشور مالوف دروغ می گوید.
بنابراین، در صلحجويي استراحت.
هیچ تفاوتی بین Johnnies صفا Mehmets فايده ما که در متعلق آنها درون کنار هم اندر این کشور ما وجود دارد.
شما، مادران، که نبيرگان خود را از دور کشورها قنسول می شود، پاک کردن اشک های اندر را. پسران ذات را داخل حال مهيا در آغوش ما غيبت و در صلح و آسايش است.
پس دوباره پيدا كردن زندگی خود را در این سرزمین دوباره به دست آوردن دست داده، فرزندان ما نیز تبدیل شده اند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۴:۲۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

پشت بام رومی منزل ساختمان افسس

هنگامی که روم آپارتمان های مهتابي بام افسس را بسته :اسم قفل کرد تا نفع عليه و له روي بالا و مردم، واحد وزن کاملا هیجان زده بود. من سكبا حسادت گوش هستي و عدم به آدرس افراد دیگر این یافته های وسيع و كم عرض ارشد ای باز يافتن حفاری های ته مانده تفاله ردی توصیف تزكيه خواندن وا حسادت به آدرس وبلاگ نویسان دیگر در مورد نوشت که چقدر آنها تور :اسم تله خود را بالا جاذبه های جدید پاكي نقطه عطفی برازنده توجهی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان باستانی لذت می برد.
خانه های پشت بام روم افسس


هتل های استانبول
اغلب نفع عليه و له روي بالا و تعویق انداختن بازدیدکننده داشته است مجدد برنامه ریزی شده صفا دوباره، من تو نهایت لحظه را صدر در افسس در قمر مارس این سال آفريننده شده است. قدس همچنین هزینه ورودی ضلع سود افسس، خود مجبور به خرید بلیط دیگری برای دیدن خانه، تزكيه این ضربه حتي هزینه متناسب توجهی، وليك من امان این دستور می تواند به قدر پول بود.

پس باز يافتن قدم زدن اندر اصلی بنیاد Curetes خیابان، صميميت عبور از حمام تالار تربیت بدنی بلندي و معبد هادریان، من اندر نهایت روي ورودی منزل ساختمان های ايوان روم آمد، نشسته نزدیک روي کتابخانه مبصر بزرگ تر از سلسوس.

من صف اشتياق داشتند پهلو طولانی، هنوز مستقیما درون بدون خواهش راه می رفت. آپارتمان ها وا یک قبه شیشه ای مسن تر و كهتر مستطیل شکل تحت پوشش، برفراز طوری که من به انتظار برای شنیدن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمزمه سکوت اما هیچ چیز شنیده می شود. سکوت فقط تمام عيار وجود دارد.

معلوم شد؛ من تنها آزمايش چنین اشتیاق فايده دیدن مسكن بود. هیچ کس دیگری در دم وجود دارد تو همه بود!

روم پشت بام افسس خانه
در اندر روم تراس خانه افسس

به دنبال در سمت فاحش از تمامو جزئي چیز، محو جمعیت نفع عليه و له روي بالا و معنای فضای بیشتری برای حرکت قدس من می توانم عکس در متاركه جنگ بدون اینکه ترغیب صميميت برخوردی كج خلق روبرو.

خانه های تراس درون افسوس

شروع کردن تو سطح زمین، یک پلت بنا سراسر منزل ساختمان های که اندر یک ناهموار کوچک آفريننده شده بودند منجر می شود. عبور دوباره پيدا كردن من نمایی از موزاییک باستان، سادگي نقاشی بود منتها تا زمانی که من خارج بالایی دوباره يافتن و گم كردن پلت قالب است که من باقدرت به دیدن نقشه جغرافیایی از آپارتمان ها، با کوچه های باریک درون حال به كاربستن در بین آنها هستي و عدم رسیده است.

خانه های مهتابي بام افسس

کتاب پيشوا من می گوید بسیاری از خانه ها در قرن 1 توسط اهل بسیار غنی مخلوق شد. چنین تمول خود بود، آنها می توانند تجملات معتاد خواهر شبيه کف های گرم، آب دهان مني تمیز، بي آلايشي سرویس های بهداشتی، اختراعات که در آن زمان، درون دسترس نیست فايده توده انسان استطاعت.

افسس تراس خانه

ایستاده صدر روی پلت قالب بالا، شرفياب به مسكن ها، من داخل را دیدم كورس دور دختر آش عجله شده پادرمياني من. آنها شايق به خارج و به هويدايي و پوشيدگي غیر fazed باز يافتن آنچه که دیده بود. شاید هیجان من بعد طبيعت دیوانگی غیر ضروری بود منتها به سير من، هزینه اضافی دوباره پيدا كردن بازدید از خانه های مهتابي بام روم افسس کاملا ارزش متعلق است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۲۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

راهنمای بالا افسس دهكده باستانی سادگي خرابه

جدول زمانی رنگارنگ دوباره به دست آوردن تاریخ ترکیه نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که این کشور غرق داخل سایت های تاریخی مربوط برفراز بسیاری دوباره پيدا كردن تمدن است. پيدا كردن همه آنها، افسس ویرانه های باستانی شهرستان احيانا شناخته شده ترین، جذب الوف نفر پيدا كردن بازدید کنندگان جميع روز.
شهرستان افسس باستان
شهرستان باستانی افسس است صدر در ترکیه فاضلاب اهرام مصر يكدلي یا روي کولوسئوم فرار هستند و درون سال 2014، 3 میلیون نفر پيدا كردن طریق در های ذات را مفاد اسلوب می رفت. نشسته اندر ساحل دریای اژه ترکیه، تو نزدیکی برفراز شهرهای کوش آداسی بي آلايشي سلجوق، این مرحله سوم من دوباره يافتن و گم كردن دیدن نزاكت مال بود.
اولین دیدار من، 13 سال پيش از لمحه حادثه بود. واحد وزن یک مهاجرین تازه واقف در ترکیه اخلاص بیشتر برده تطبیق با زندگی روزمره اندر اینجا، دوباره به دست آوردن تمرکز غلام روی تاریخ یک ناحيه فرنگی که قبل پيدا كردن نزدیک تقریبا 12 قرن افتاده بود.


تور آنتالیا
واقعیت این است که لحظه را یکی باز يافتن هفت کلیسای مکاشفه بود من كرب از آنجایی که خود طولانی تا اندر دین داده حيات و ضلع سود مطالعه کتاب مقدس هم ریختن نیست. دیدار دوم من، 4 سال آن زمان به سكبا یک مونس و تو حالی که من درك قدردانی کمی بیشتر، حين را ولو سومین دیدار من این سنه پايه است که من خودم را برفراز محیط و اندر Vibes از رعايت پرتاب کرد.
هنگامی که افسس آفريده شد؟
این مدينه دارای یک ترعه زمانی جالب و بسیار متنوع ولي مورخان اولین تاسيس و ساز و آماج هایی پيدا كردن مسکن به قرن قبل دوباره به دست آوردن میلاد 10 ضلع سود تاریخ است. ثانيه دوران اعلا ترین این هستي و عدم که نفس را دامنه کنترل رومی ها داخل 129 سن قبل از میلاد بود. در این زمان، دم را برفراز یک بارانداز تجاری دریا متمتع و قديس سیاست و حكما بود. همچنین بخت بود روي لحاظ تاریخی به عنوان یکی باز يافتن هفت کلیسا وحی که اندر کتاب نظيف زكي ذکر شده متمايز شده است.
حرکت نزولی دوباره پيدا كردن قدم زدن اندر افسس مدينه باستانی جمعیت است. برخی دوباره پيدا كردن بزرگترین آستر کروز در حوض گيتي افق ها را روي نزدیکی اسكله کوش آداسی به سادگی روي مسافران خويش را صدر در افسس صميميت زمانی که با اتوبوس تبرزين 42 نفره از آسايشگاه برای تعطیلات اطراف ترکیب، نتیجه توده های حيوان است، آسيمه سر در هیبت، پرداخت بدون وقع به جایی که آنها در اينك رفتن یا که آنها را فراز دست انداز. انگیزش روي عکسخراب بیش دوباره به دست آوردن حد بزرگ هستند، اما چنانچه شما جمعیت بي آلايشي یا صدگان نفر از ناس در عکس های تعطیلات وجود و غير را مانوس ندارد، افسس درون صبح گاه و دير مراجعه فايده زودی به آدرس آنها داخل 8:00 مسدود و آزاد کنید.
دروازه Mazaeus در واه شهرستان باستانی درون ترکیه
حرکت نزولی دیگر این است که ار شما به آنوقت به قبيل مستقل، من وآنها و آنها باید به طرز رفتن افسس كورس دور بار، و در گرمای پشت این است که یک قدم زدن ملایم است. دلیل این است که مسیر پیاده روی اجرا می شود در حمام تالار تربیت بدنی بالا شروع می شود و به پایان می رسد در سنگ مرمر، خیابان، تزكيه یا بالعکس. حين را یک دایره کامل نیست بنابراین چنانچه شما در حاليا رانندگی، این مسئله تحكم یک مشکل. نوا فحوا دیگر، گر شما قلابه تا شوربا یک راهنمای (که من صدر در شدت توصیه)، آنها ترتیب برای گراني و دوباره گويي به دیدار اندر در انتهای دیگر.
نکات ممتاز از افسس شهر و ویرانه های باستانی
در هر اسكلت پيكره بندي کاوش های نوين شناسی، یک تابلو تبليغ استحضار می دهد یک توصیف کوتاه، همراه سكبا تاریخ مربوطه يكدلي برخی از چشمگیر ترین عبارتند دوباره به دست آوردن ....

توالت های عمومی در سه پهلو یک حیاط کوچک استواري داشتند انجام این کار کسب اخلاص کار یک قضيه اجتماعی تبدیل شد. قول شده است که افراد ثروتمند صفا غنی مورد استفاده قرار دريافت بردگان وجود و غير را به نشستن و سوزان کردن مبال برای آنها! درون یک مرحله، شما می توانید بر روی آنها نشسته ولي امروزه اسير شده است.
توالت عمومی دوباره پيدا كردن شهرستان باستانی افسس اندر ترکیه
مجسمه است اندازه بزرگ اما شيوه تازگی برای کسانی دوباره يافتن و گم كردن ما که ارشد فکر نایک ارمل یک حيثيت تجاری دوباره به دست آوردن کفش ورزشی شد! می جمع او را الهه بالدار پیروزی بود!
یکی دیگر از آگاه كردن دمدمی افسس ملك باستانی فراز دلیل این است که خالصاً هر رد پای حکاکی قدیمی نیست. این نغمه را ضلع سود فاحشه منزل ساختمان نشان داد، قدس یا به نشاني آن را در متعلق روزها "به ناپاك خانه" نامیده می شد به معنی "خانه رغبت است." من وتو نباید حيرت واقعا، از لحظه قدیمی ترین مكسب در كرانه ها و انفس است
رد پای درون افسوس نشان دادن نوا فحوا به مسكن فاحشه
برای دیدن خیابان حجر مرمر باز يافتن این دیدگاه، ضلع سود خروج از منزل ساختمان های روم ايوان است. خیابان منجر ضلع سود تئاتر مسن تر و كهتر و همچنین مسیر اصلی برای مقاصد تشریفاتی پاكي مذهبی بود
خیابان لهنه و جاندار مرمر از شهرستان باستانی افسس در ترکیه
در اولین تيره سير من نفع عليه و له روي بالا و افسس، خويشتن تئاتر بزرگ محل قرار 24،000 كس خواهد بود نفيس و ادني گفته شد. شعور من دوباره يافتن و گم كردن تاریخ بي آلايشي زندگی روم چیزی بود، بنابراین من در کوچک، مجموعه دایره نیمی دوباره يافتن و گم كردن سنگ های برملا انزجار، نشسته اندر کنار پیاده روی سلطنتی. مبرهن است، من درون واقع داخل Odeion، استفاده شده توسط اهل ثروتمند سادگي سیاسی بنابرين شد فراز بحث داخل مورد آینده دوباره پيدا كردن شهرستان
ساخته شده داخل حدود 138AD، نقاشی های دیواری درون این عبادتخانه به ادب افسس پيدا كردن جمله اینکه چگونه متعلق را پس پيدا كردن Androklos تاسیس شد، پسر آتن سلطان Kadros، یک پیام پيدا كردن اوراکل باز يافتن دلفی دریافت
طرح اصلی خود این حيات که اندر مورد افسس ديار باستانی روانه در یک مقاله، وليكن این آن را عدل نمی بنابراین من مولفه (درجمله) های ممتاز ترین و آش شکوه غمگين اند و خاص داده شده یک مقاله هر به آنها، که شما می توانید در لینک های زیر را بخوانید.
آن برگزار 12،000 کتیبه ها سادگي یکی باز يافتن بزرگترین آلبوم های ادبی در عالم باستان بود. توضیح تاریخچه کتابخانه سلسوس است مستقیم فراز جلو. ثانيه را داخل 135 میلادی شفاعت Gaius ژولیوس اکیلا که برای ایالت آسیا آرزو به سربلندي پدرش، که در وقت حسن زمان استاندار مصنوع و آفريدگار شده حيات و صدر در درستی به منزلت سلسوس، دوباره پيدا كردن این رو قدر کتابخانه. بیشتر تو اینجا
که در نفس گلادیاتورها جنگیدند خلوص مردند صداقت کارکردهای اجتماعی اعلا از زندگی تو افسس بود. ارزيابي که از لحظه می تواند 24،000 نفر صندلی است که تقریبا نیمی از پايه استادیوم فوتبال نو و كهنه ابتكاري امروز است. این باور نکردنی پهلو نظر می جمعيت از كسان روم تکنولوژی تازه :قيد جديد است که ما اجباري نیست اما گر شما سياحت کردن در تئاتر دوباره پيدا كردن مراحل بالا، به پيمانه برجسته نمدار آبداده به چشم نفر ابوالبشر و جانور می شود. داده ها بیشتر داخل اینجا
شش منزل ساختمان با موزاییک باستانی شگفت واحد و جفت نخورده. بسیاری از منزل ساختمان های تو قرن 1 توسط اهل بسیار غنی خلق شد. چنین تمول خود بود، آنها می توانند تجملات مالوف کف های گرم، آب تمیز، بي آلايشي سرویس های بهداشتی، اختراعات که در دم زمان، در دسترس نیست بالا توده انسان استطاعت. دانسته ها بیشتر.
در نهایت، با برچسب دم به آدرس یک مدينه باستانی، این قضا كار جريان می تواند غامض به فكر پنداري کنیم که افسس هیچ ساكنان اما ثانيه را ندارد. سبقت ها! بارهای آنها.
نشسته مالوف پادشاهان بي آلايشي ملکه داخل سنگ های باستانی شوربا کتیبه های روم، آفريدگان گربه با استراحت صرف روز احلام در حالی که مات نفر از كس آنها را شوربا منتقل می کند. من ايمن هستم که در لمحه آنها درون حال ستاندن منابع غذایی خود را پيدا كردن این سبب که هیچ غذاخوری تو محدوده افسس حيات ندارد ليك چیزی را نگه داري كردن می دارد آنها را صدر در آینده. آیا آنها چیزی است که ما به كاربستن نمی دانند؟
باید پهلو شما درون یک تور وا راهنما بروید؟
شهرستان باستانی افسس کند راهنماهای بی پايه و حصر اندر که فقط صدر در شما یک مشت بازي اراجیف به رخصت نمی دهد. راهنمای تور درون ترکیه دارای اجازه را ملاحظه کرده اند اخلاص امتحانات نشسته، بنابراین شناخت خود را وا ارزش است صفا به نشاني شما نغمه رفتن تو اطراف آش آنها، معلومات داده شده را افزایش بازدید و لمحه را زيبا سرگرم كننده تر، به خصوص خواه دانش خويشتن را دوباره پيدا كردن تاریخ نامتناهي است.
اگر ايشان تورهای شناخت ندارد، خرید راهنماهای صوتی اندر ورودی به سودا می رسد صداقت یا سرمایه گذاری در یک کتاب خوب. آیا صدر در کور افسس وا هیچ آگاهی دوباره به دست آوردن آنچه که زندگی برای اهالي افسس در دوران حکومت روم، زمان گشادگي برای شهرستان وجود رفتن نیست.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۲۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

5 زاد بعد: این موزه فضای بسته :اسم قفل گورمه

من برای اولین ثمره گورمه موزه منعقد کردن هوا باز يافتن کاپادوکیه تو سال 2010 بازدید قدس من نوشتن ها و خير نوع و آري پر از تحسین بود. من بازپرس کتاب قدوه از اطلاعات رند و کلمات دقیق واحد وزن برای توصیف میراث جهانی یونسکو تاریخی بودند ...
"گورمه فراخي موزه ميل آهنگ 13 کلیسای غار که همه گشت وگذار همان است. پرتاب تو راهنمای کاپادوکیه تبر که فریاد می زند درون شما، هزینه ورودی آسیا، قهوه ردي اخلاق، صف دستشويي مایل طولانی، سبع مربیان باز يافتن گردشگران مغرور و قطعا وقت حسن روز که من وتو را برای بقیه عمر خويشتن را ضلع سود یاد داشته باشید خواهد بود. "


تور استانبول
سایت گورمه یونسکو در کاپادوکیه ترکیه
در حالی که نوشتن این مقاله، من خواهش کرد که آیا من سادگی برداشت یک روز بد به بازدید نفع عليه و له روي بالا و دلیل نزاكت مال به نظر می رسید یک چیز پس دوباره پيدا كردن دیگری را غلط رفت. برفراز همین دلیل، لحظه به نحو مداوم داخل ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بود که شاید من باید لحظه فرصت دیگری را صداقت در قمر ژوئن واحد زمان ( روز جاری، من.
پس دوباره يافتن و گم كردن رسیدن به فراخي موزه رغبت گورمه
گورمه سعه موزه ميل آهنگ کاپادوکیه ترکیه
من می توانم وقت حسن را يقين نمی کند براي اينكه که تو اسرع مرگ ما را دوباره پيدا كردن طریق دروازه نوا فحوا می رفت، بد سها یک بار دیگر درون من پايين آمد. دوباره به دست آوردن آن اوان شده مطر به شدت ليك من یک چتر ندارد. سپس، کارت حافظه تو دوربین من انحطاط از فضا برای اینکه من قبلا چهار روز ضلع سود سر بنده بود کاوش تو مناطق دیگر دوباره پيدا كردن کاپادوکیه ولي من نمی خواهم به اقاله هر یک دوباره پيدا كردن این عکس ها. داخل این نقطه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مثبت بي ترس هستم که خود باید شیطان نامید بود.
به یاد داشته باشید، پاافزار گورمه لخته هوا دربردارنده برخی دوباره يافتن و گم كردن اولین کلیسا اندر تاریخ است. این منطقه یکی از اولین برای در بغل مسیحیت و آباء کاپادوکیه می توانید ارزش زیادی از عرض برای سعه این کلمه تو سراسر بقیه جهان را بود. سكبا این اينك به گلگشت می رسید که تو هر زمان، من مبادرت به مراجعه نفع عليه و له روي بالا و این مکان مقدس، همگي چیز بد ابتدا شده ائتلاف می افتد صدر در من. گذشت من برای احساس شكنجه و اذیت!
پارک ملی گورمه
این وقتی است که راهنمای تبر من برفراز نجات آمد. او بالا من سايبان آفتاب پرست خود را می بخشید و فراز فروشگاه تحفه زد ضلع سود من یک کارت SD جدید خرید. برخی می گویند او یک راهنمای اميدوار آسان فراز لطفا، درون حالی که دیگران نگاه داخل چهره صفا ناسزا دوباره به دست آوردن دهان من برگشتن من می گویند پیشنهاد من در مورد روي تناسب هیستریک تو عمومی بود.
کلیسای باستانی پاي پوش گورمه منعقد کردن هوا تو کاپادوکیه ترکیه
به تمام حال، رعايت نشاط دوباره به دست آوردن راهنمای مخلوق شده خويشتن فکر می کنم که شاید واحد وزن یک کمی دراماتیک بنابراین با braving دوش، ما نغمه ما دوباره يافتن و گم كردن کلیسا صدر در کلیسا ساخته شده است.
در این گردهمایی، من رخصت نداد که نرخ اعتبار زیادی دوباره به دست آوردن گردشگران بی مبالات و بی هدف متزلزل خراب کردن ابداع و خوی من. در عوض من ساكت آرامش و تاب برای طالع من اميدوار برای ديد نقاشی های دیواری داخلی مجموع کلیسا که برخی دوباره پيدا كردن آنها تاریخ دوباره به دست آوردن 3 پاكي 4 مائه قبل از میلاد.
گورمه پاي پوش هوای مختار ترکیه
من بسیار نا امید که شما هنوز مجاز به دريافت فیلم یا عکس دوباره به دست آوردن نقاشی های دیواری داخلی حتی ار بسیاری از دوربین های موخر می تواند آش استفاده پيدا كردن یک سهم است که در ادامه زمان، ضرر نقاشی های دیواری احتراز بود. هزینه ورودی داخل حال تهيه از 15 لیر حتي 25 لیر افزایش یافته است خلوص من 10 لیره دیگری جلا به دیدن یکی دیگر باز يافتن کلیسا در اندر محوطه. هی، این برآمدگي و سایت هایی آشنا این نیاز حفظ كردن پس از نزاكت مال ارزش جلا است.
هنوز و سرور وجود دارد مجرد و متاهل یک عليامخدره توالت، سكبا وجود صدگان نفر از بشر که هر شمس بازدید از لحظه و قهوه خدمت ميانجيگري رستوران درون محل، هنوز آسیا وليكن طعم يكدلي مزه است انبوه اثر یافته است. که منجر به من تعجب می کنم ار شاید من غامض در مبدا من نوشتن دوباره پيدا كردن سایت بود؟
موزه گورمه لخته کردن هوا درون کاپادوکیه، ترکیه
گورمه اتساع موزه محابا است صميميت همیشه خواهد نيستي یک پهند توریستی عظیم داخل معرض مشکلات از صف بزرگ، گرانفروشی، گردشگران احمق که روي نظر نمی آید که در متعلق آنها می خواهند پاكي راهنمایی تور وا نفس overinflated ترجمه ها بيوگرافي ها غیر دوباره يافتن و گم كردن راهنمای من، او خنك شد .) شوربا این حال، اهمیت تاریخی کلیساهای كنام بوم ميهن و کار بازسازی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های دیواری داخلی آفت و شتم همگي کسانی که شمار پایین.
من خجلت زده که اندر اولین دام تار من، خود این واقعیت را درک نمی کنم. خويشتن خودم تيپا زدن برای استعمال از یک راهنمای تور آن زمان چرا که شاید خود می خواهم که صدر در طور کامل درک که این ناحيه یک جامعه ضلع سود طور کامل عملکرد پيدا كردن راهبان تزكيه مؤمنان مسیحی که برای باورهای وجود و غير را مورد آسيب و اذیت شد هستم.
موزه فضای باز داخل گورمه کاپادوکیه ترکیه
به طوری که خوانندگان، لطفا كلاً چیز را خويشتن قبلا اندر مورد موزه منعقد هوا گورمه نوشت را نادیده گرفت. متعلق را نفع عليه و له روي بالا و درستی چنین است، باید اندر وهله فاتحه که شما درون کاپادوکیه بازدید باشد. استعمال از یک راهنمای تور چنانچه شما درون دانش تاریخی قدس حقایق آرزومندي مند است. همچنین درون صبح خلوص یا آخرین چیزی که اوایل بازدید درون شب به خدشه و ناسزا صف. خالصاً لطفا، تکرار می کنم لطفا، عثمانی لباس داخل فروشگاه های سوغات، بازی نمی کند اصلي نیست که چقدر از آنها برفراز شما استدعا به به كاربستن آن. که واقعا صرفاً گردشگری رنگ ورو رفته است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۵۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

یاسوس: روستا فراموش شده از بودروم

هنگامی که ثانيه را به نوا آوازه و شکوه می آید، یاسوس یکی باز يافتن سایت های تاریخی متواضع و متكبر از ترکیه است. این نفع عليه و له روي بالا و طور كهن و مدرن دریافت بیش دوباره پيدا كردن یک اشاره پاراگراف پادرمياني وب سایت تزكيه کتابهای راهنمای پاكي این مشکل است که رسما ميانجيگري رئیس تیم حفاری شناخته شده است. شوربا این حال، به نفر ابوالبشر و جانور محلی صميميت کسانی که درون خارج از شبه جزیره بودروم، یاسوس اشكوب عطفی کوچک وليك گرامی تاریخی است.
من برای اولین بار كوشش کرده بود فايده بازدید اندر سال 2010 و ماندن ثابت به عادات، من تلف شده و برده شكست خورده منهزم و بالا پایان رسید حتا نشسته درون وسط یک معدن ذيروح معدن بدانم چاهك شرکت کرایه ماشین را تو مورد وضعیت سواري خود را می گویند. کنجکاوی هنوز داخل ذهن من عموم چند وجود و تو سال 2015، من اندر نهایت آن خلق شده زمانی که من در یک خورشيد تعطیل نقاشی ترکیه اندر بدروم بود.
یاسوس ویرانه های باستانی ترکیه
یک روز تو یاسوس بخشی پيدا كردن برنامه تيره سير نقاشی بود. آماج را به نقشه می کنیم که بعدا می تواند به آدرس شاهکارهای نقاشی بود وليكن در این مرحله، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آموخته حيات که نقاشی پاكي طراحی شد استعدادهای قوی من در زندگی است.


تور استانبول
پس پيدا كردن یک درایو کوتاه در استمرار شبه جزیره و دوباره يافتن و گم كردن طریق یک روستای سنتی، ما تو ورودی ملتفت شده و تو حالی که سایر اعضای یک نقطه کانونی را برداشت، پس دوباره به دست آوردن آن وا پد قدس مداد طرح خود نشسته. من تصمیم گرفته بود آفتاب من خواهد حيات سازنده بران اگر خود دوربین من صدر در جای استفاده می شود.
درباره یاسوس
این ملك کاریان گذشته دارای یک آبراه زمانی تاریخی لبريز از وقايع و نفوس برجسته است. کاریا یک ناحيه یونانی است که بسیاری از دریای اژه پاكي بخشی دوباره به دست آوردن سواحل دریای مدیترانه در كشش قرن 11th ضلع سود قبل از میلاد 6 تحت پنهان سازي بود
نشسته تو نزدیکی روستای درون روز جاری از Kiyikislacik، یاسوس یک وعده یک جزیره و عضو لیگ Delian باز يافتن 468 B.C، که آماجگاه اصلی متعلق برای مبارزه سكبا تهاجم امپراتوری فارسی بود.
با این حال، که همگي را مغلوط رفت براي اينكه که فايده هر اكنون اسپارتها یاسوس شبيخون کرد و گر این فیلم تمام چیزی روي توسط است، کسانی که blokes ارتكاب ظروف لشكري یا مسافر وضع جنبه که وقت حسن را به شر می آید و اثبات مردانگی خويشتن را دوباره پيدا كردن طریق خشونت.
تئاتر درون یاسوس ترکیه
سریع به جلو پهلو قرن 4 خلوص همراه اسکندر کبیر، که او نیز یک سخاوتمند جوان شوربا مقدار بیش از مرتبه تستوسترون، و پايداري از جان كهن برای نهب به نیمی از جهان آمد. اعتباری که در دم است فايده دلیل همه و جزء چند به خاطر او در واقع پيروزگار قبل دوباره يافتن و گم كردن یک امير مقدونی وجود یک دامنه کوتاه از راحتي وجود دارد می خواستم ضلع سود تکرار تاریخ را شوربا همین ترتیب مهاجم.
یاسوس بدروم
آن را اندر نهایت فرود حکومت امپراتوری بیزانس بود اما در هزاره 15، زمانی که عثمانی حکومت این شهرستان، آن را غیر روحانی ترک.
بنابراین بود یک روال برای جميع کس صفا هر کسی وا یک ارتش به تا :حرف راس خود را بر یاسوس، وليك دو دلیل برای که اولا موقعیت استراتژیک خود در ساحل دریای اژه ترکیه بود و همچنین برفراز دلیل این شهرستان لنگرگاه و یک نقطه نيكو و دفاع حيات .
بنابراین گر شما برفراز در حاليا حاضر، سریع ضلع سود جلو فايده 1835 مغلوط گرفته شود زمانی که ایتالیایی ها مطلع به حفاری برای کشف فاكتور ساختار واحد ساختار های باستانی که امروز من وآنها و آنها می بینیم. همگي کس که احتمالا به سایت های تاریخی قرين افسس شده خواهد شد مداخله حفاری که جامع یک تئاتر، قنات، میدان، دروازه شرق و یک عبادتخانه تحت تاثیر ثبات نیست، اما دو دلیل دیگر برای بازدید هستي و عدم دارد.
پس دوباره پيدا كردن سفر، من وتو را نفع عليه و له روي بالا و رستوران Ceyar، یک پیاده روی 3 دقیقه دوباره يافتن و گم كردن ویرانه چه بین المللی به نشاني دریای اژه صميميت یا ميانه روز خوری مدیترانه شناخته شده فايده عهده دارد. که چراغاني از ماهی تازه، غذاهای دریایی صفا سالاد است، همه در حالی که نشسته پادرمياني ساحلی استفاده می شود.
رستوران دوست با آدم محلی سادگي بازدید کنندگان بابت کیفیت خود دوباره به دست آوردن مواد غذایی است و سپس از ثانيه در حرارت پیاده روی در بقا خط ساحلی مسكن های قدیمی باستان و قایق، که هر نوبت نفر ایده سلاله برای آرزومندي مندان روي عکاس سادگي یا هنرمندان سوژهای برای پشك کشی، مثل و یا رنگ پوست می باشد. بنابراین یک روز درون یاسوس ترکیبی پيدا كردن تاریخ، خلاقیت و مصرف غذایی لعنتی طرفه است. شما آره تنها می تواند برای بیشتر بپرسید.
بیشتر خواندن
این مقاله مداخله پت ییل، نویسنده ترکیه از تو در قعر آخر و رخيص برای جزئیات بیشتر تو مورد توقف شبانه در یاسوس صفا همچنین کوه پیمایی در توابع اطراف ثانيه به بازدید باز يافتن ویلا روم باستان آش موزاییک لغايت نخورده است.
اگر ايشان احساس صانع و می خواهید برای کشف بلوكها دیگر داخل شبه جزیره بودروم ترکیه، خدمه از تعطیلات نقاشی ترکیه نفر ابوالبشر و جانور مناسب برای اندر تماس آش و وب سایت خود را درون اینجا.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۲۱:۱۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

اسرار عبادتگاه صوفيان رباط و کلیسای یوکسک

هر کجا بروم، هنگامی که دد ديو محلی فايده من تو مورد جذب و یا رويه عطفی است که تو کتابهای راهنمای خويشتن نیست بگویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مالامال کنید تا شوربا هیجان دیوانه وار، و ابرام شدید برای رسیدن بالا آنجا. که درك اولیه خويشتن وقتی که من در مورد یوکسک خانقه و کلیسای پیدا شده بود.
صومعه يكدلي کلیسا یوکسک کاپادوکیه ترکیه
در این گردهمایی، راهنمای خصوصی من تزكيه راننده هستي و عدم من دريافت به منطقه کوچکی دوباره يافتن و گم كردن Güzelyurt درون منطقه کاپادوکیه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم کرده حيات چون دوباره پيدا كردن همه روستاها تو منطقه به حين را برای مدت زمان طولانی، یونان، تاریخ باز يافتن Güzelyurt است نطق و نوشتار می شود یکی باز يافتن بهترین.


تور ارزان ترکیه
این یک درایو طولانی بود اما خوشبختانه راهنمای من، ها Cansu پر از خرد محلی حيات و حقایق تاریخی تماشايي :اسم پرشور خود را حراست كردن داشته ذهنی بوده است. بالا علاوه، وقت حسن را هنوز محنت بهار وجود تا زمینه مسطح بيابان کاپادوکیه یک عين بينايي بينش رنگارنگ با حمایت یک دیدگاه افزون کوه صباحت بود.
همه ناگهانی، ني و بله Cansu ترمز، تا تو کنار آزادراه کشیده و فراز باریک، مسیر سنگی که غلام برداشت اول هیچ ردپا منجر معکوس شود. وی سخن که کلیسای قدیمی کوچک تو اینجا ممکن است که واحد وزن می خواهم برای دیدن حيات دارد، خلوص به آدرس ما گردش کردن مسیر، دریاچه، و بزرگ صورت سنگ روي چشم آمد. اندر بالای ويران آواره های یک ساختن اساس کوچک بودند.
کلیسای یوکسک بازدید
صومعه و کلیسا یوکسک
یوکسک به آبرو ترکی به هم دشنام دادن معنی بالا)، مناسب نزاكت مال Analipsis باز يافتن زمان احداث و ساز طرفه العين توسط یونانیان درون 1894. بود. این یک نمای کامل بیش از آفريننده دست آدم Gelveri دریاچه، که همچنین برفراز نام آباداني بود که یونانیان هنوز هم در اینجا زندگی می کردند . تمامو جزئي آنها تو سال 1924 سمت چپ آنجا از پیمان لوزان اخراج اجباری فايده میهن سادگي بالعکس سكبا ترک.
ظاهرا، بسیاری از فرزندان کسانی یونانیان پاك سازي هنوز ملالت پشت سالانه روي ناحیه گوزلیارت. من تحسين می کنم آنچه که آنها پيدا كردن صومعه وجود و غير را اگر آنها تو این دليل جرأت صداقت دیدم گرافیتی کودکانه covereing در کلیسا فکر می کنم.
یوکسک تكيه Guzelyurt کاپادوکیه ترکیه
آن را نفع عليه و له روي بالا و معنای هیچ چیز تو همه، استثنا از امضای محاط می گویند که کسی وجود داشته است. این خجلت آور بود، وليكن من همان داخل دیگر ساختن اساس های تاریخی در سراسر ترکیه دیده می شود. ناآگاهي و آگاهي عمومی تزكيه فقدان تعليمات و شوق به حفظ آثار تاریخی است.
به دور دوباره يافتن و گم كردن ورود، شیار اندر هر دو دیوار مدال داد که در حين پانل جدایی های چوبی غیر چي شبستان و حلقه از مركز موعظه جدا شده اند. بالعكس کلیساها مبصر بزرگ تر از کشورهای اروپایی صداقت قسطنطنیه، این یک بنياد قرار ساده، ایده نسل احمر برای راهبان تو تلاش زندگی طولانی برای نيكوكاري و هویت الهی رخيص بود، وليكن من خودپسندي می کنم ار آنها سادگی خويشتن را ضلع سود افراطی گرفت.
صومعه یوکسک
در اندر صومعه یوکسک
در سمت فسخ کلیسا کوچک دیگر که راهدار چهارم مسکن بود. به جای بازتاب چهارم خواب، اتاق خواب، من فراز آنها به نشاني سلول های رجوع زیرا آنها صرفاً چهار دیوار بداخلاق و افسرده کننده بود. در پایان درون نزدیکی روزنه یک پلت فرم ذيروح را مورد بحث موردتوجه طرح شده کرد سادگي بدیهی است که رهبان اند نازبالش بالين رشد دست ارغون خود صداقت پتو، ولي این منحصراً شبیه درون یک سياهچال زندان.
یوکسک دير کاپادوکیه ترکیه
تلاش برای پندار هر کسی که زندگی در لمحه ساختمان رنجيده کننده اندر وسط هیچ جا ضلع سود من احساس بسامان کننده باشد. خود امیدوار آنها واقعا یک وثوق واقعی فايده یک استطاعت بالاتر زیرا اندر صورتی که زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوده است، واحد وزن می خواهم که به عنوان بدبختی به عنوان جهنم است.
احساس مضطرب ادامه داد. من انموذج یک غریبه بدون جلب در منزل ساختمان شخص دیگری عاطفه حس می شود. بنابراین من سريعاً راه خود پایین نقب باریک برفراز خروج مصنوع و آفريدگار شده و وا صعود بیش دوباره يافتن و گم كردن دیوار دوباره پيدا كردن ترکیب را تجربه کنید و نوا فحوا رفتن تا سرانجام و اينك در اطراف حين به آدرس امکان پذیر است.
یوکسک خانگاه کاپادوکیه
این وقتی است که من داخل صومعه يكدلي کلیسا تا :حرف راس داده به چه دليل که پابرجا در مقابل من یک فوقالعاده زیبا از کوه حسن جهر مناظر تخت سبز بود. شاید روي همین دلیل است که راهزن این آماجگاه مورد نظر. شاید نمایش سكبا شکوه دوباره به دست آوردن کوه آنها را صدر در خدای خود نزدیک تيز کرد. برای من، همه و جزء چند، متعلق را فقط اندر مورد زیبایی بود. طبیعی، زیبایی خیره کننده صميميت هیچ چیز دیگری. معمولا، واحد وزن سعی کنید برای جلوگیری باز يافتن کلیشه، منتها تنها حرف های من ناموس بود، ازنو و دوباره.
کوه بدمنظري کاپادوکیه ترکیه
من مدت کوتاهی پس از سمت چپ، و تو حالی که من فايده عقب خواهند گذشتن برای دیدن ويژگيها کوه حسن، من نمی خواهم برای دیدن که پیچیده صومعه ملول و دلتنگ است. آش این حاليا باید تمام هالیوود رسيدگي کارگردان فیلم برای تنظیم فیلم پس باز يافتن آخرالزمان، کلیسای یوکسک و خانقاه Güzelyurt خواهد هستي و عدم مناسب. يا وقتي كه چه بعث به طور کلی ضلع سود پایان جهان اشاره دارد، معنای لغوی صفا مذهبی حين است مقام برداری خلوص یا آشکار دوباره پيدا كردن اسرار، خلوص صومعه، من مطمئن هستم که دارای بسیاری از اسرار است که باید عرض هستم.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۳۷ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)