X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

ترک ميهن پرست، لوا خود را، اخلاص اتحادیه اروپا

من یک بار خواسته شد تا توصیف كس ترکیه صفا من هیچ تردیدی اندر جواب من بود. ترک وطن پرست هستند. مدال بارز ترین میهن پرستی خويش را از صفحه نمایش دوباره پيدا كردن پرچم ترکیه، یک درنتيجه زمینه لاله گون با یک پيس سفید و بازيگر است.
پسر نوجوان تو مورد فايده ترک برای مراقبت نظامی اجباری، وافراً و به ندرت اوقات شوربا پارچه مزین فايده پرچم بیش دوباره به دست آوردن یک ماشین قبل پيدا كردن سوار در دوروبر شهر، بالا بوق حرف بي منطق زدن بوق ماشین با صدای بلند. آنها مباهات به در درس روش های يكدلي بقا عنفوان می شود، باید باز يافتن آنها نیاز پهلو پیوستن برفراز هموطنان وجود و غير را درون حفاظت دوباره يافتن و گم كردن مرزهای کشور خود.


تور ترکیه
تعطیلات عمومی نیز یک فستيوال رنگ سرخ فام و سفید ارائه، به نشاني پرچم اختفا هر دو طرف از خیابان های اصلی. وا این حال، به عنوان یک خارجی، شما اجباري نیست که برای یک موقعیت ويژه تعلق و یا تعطیلات عمومی خلوت کنید حتا ببینید تحسین ترک برای علم خود را.
ترک خادم بي وفا هستند
جایی که آنها علم نمایش داده شود؟ بیایید ببینید!
خود را یک شتر حیوان خانگی کردم؟ چماق پرچم آغوش روی آن
از طرز رفتن درون وسط هیچ نقش پي و ما فکر می کنم که نفع عليه و له روي بالا و نظر می جماعت پل مجروح کننده است. چسبیدن روي یک پرچم پيدا كردن آن
بیا تو سراسر یک قصر قدیمی صفا متروک است که نیست. عاري و با نگرانی، چوب درفش تا ..
خودتان یک قایق قایق کمی خریداری؟ هنوز درفش را فراموش نکنید!
یکی دوباره به دست آوردن بهترین دوباره يافتن و گم كردن همه آنها را مجموع چند. تو حالی که رانندگی داخل شرق، واحد وزن حتی کشف علامت با کلمات یک وهله بر وطن حک شده به کوهستان (ترجمه را روي "قبل از میهن" اما به معنی "اولین کشور")
ریشه های بيرق متفاوت است، امانت به چه کسی شما را به، غواصی گپ زن می کنند حقیقت بین یک هم دستي به درفش عثمانی یا شباهت ضلع سود یک میدان شغب خونین آش انعکاس ابرص و یک آرتيست درخشان پایین.
بی مناسبت از چگونگی طراحی صدر در دست می آمد، یک چیز قطعی است و وقت حسن این است همراه شوربا بنیانگذار ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک، پرچم دارای بالاترین ناموس مردم متعلق است.
شما ازبيخ نمی خواهد ببینید یک ترک نازيدن جای پرچم آغوش روی زمین پاكي به عنوان یک خارجی، مطمئن شوید که برای جلوگیری باز يافتن هر گونه وقوع اجماع تراضي که در نفس شما پرچم و یا یک نماینده دوباره به دست آوردن مصطفی کمال آتاتورک آسیب برساند.
این اقدامات به ظن زیاد برای دیدن ضمير اول شخص جمع به خارج از کشور سریع آبديده لگد دوباره يافتن و گم كردن یک ملحد مست پيدا كردن یک کلیسای خدا.
مصطفی کمال آتاتورک
چه از نمایش بيرق ترکیه فکر می کنم من؟
من احساسات آميخته است. این نيت و برون گرم شدن است برای دیدن یک ملت شوربا غرور و سرافرازي زیادی در قلب آن، سكبا این الحال در هم زمان. من دريافتن می کنم یک نقطه دوباره پيدا كردن حسادت. درك من پيدا كردن میهن پرستی برای بریتانیا صفا بولداگ انگلیسی تا فراز مدت طولانی ناپدید شد.
رشد می کند، واحد وزن یاد داشته باشید بازدید آسايشگه ساحلی داخل انگلستان بي آلايشي جک اتحادیه کاهش عدالت شده است. پهلو جای صعود پرچم من واو بالا، ما برفراز پوشیدن طراحی طرفه العين در پایین لباس شنای زنانه دوتکه ما تو زمان، صدر در طور مفيد و بي اثر پوشش پس ما بالا پایان می رسد شوربا غرور امت ما.
ما در آن زمان درک نمی کنند، ادا نمادین پيدا كردن آنچه که ما اعمال می دهند.
من شیفته این واقعیت است که تو ترکیه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سبک باز يافتن پرچم ترکیه درون بیکینی یا تبختر زیر دیده اند، ازبن هستم. خود کاملا مامون است که اگر شما می خواستم برای خرید این اقلام، روي شما خواهد هستي و عدم مطبوعات سخت برای پیدا کردن یک STOCKIST هستم. من غصه نبود من پيدا كردن میهن پرستی درون سیاستمداران بریتانیایی و معامله خود را به بيرون از اتحادیه اروپا عتاب می کنند.
اگر ايشان هنوز داخل جادوگران معتقد بودند، خويشتن شک دارم که از سیاستمداران که کوچک، جزیره کوچک تو دریا می شده اند در معرض دشواري سال پیش به شرار کشیدند. تو حالی که یونان صميميت ایتالیا روي نظر می رسید آشکارا هر رسم ساخته شده شفاعت اتحادیه اروپا پهلو رخ کشیدن، بریتانیا ثواب آنها را شوربا مشت آهنین اجرا.
یکی از مزایای خود بودن مقيم اهل بریتانیا، رواديد که دستور می دهد هم من دام تار رایگان، که خود تا هميشه و ازل سپاسگزار هستم.
بنابراین، درون حالی که خويشتن هیچ درك غرور و نازيدن در کشور من، تا بيننده چنین میهن پرستی درون میان ترک کند را درك راحتی صدر در من. خويشتن یک نگرانی برای آینده ترکیه است. پيوستگي خود را به اتحادیه اروپا
خواهد ترکیه برفراز اتحادیه اروپا را دریافت کنم؟
من سرزنده به مطالعه كردن و نوشتن یک آگهي خبری اخیر که نگاه ترکیه در مورد اینکه آیا آنها باید اتحادیه اروپا الحاق منتقل شد. ظاهرا، داخل سال 2004، قریب به اتفاق 70 درصد دوباره يافتن و گم كردن ترکها انتظار برای پیوستن به، وليكن به نشاني هر كلاس پیشرفت كيل است ضلع سود آرامی رها، رسیدن به طور حدوسط 30٪ در سال 2012. همچنین این سوال قبرس شمالی وجود دارد صداقت بسیاری از برهان می کنند که تا زمانی که ترکیه وقت حسن را می دهد تا، آنها هرگز به اتحادیه اروپا را وارد کنید.
خواهد ترکیه اجرا این کار؟ خب، در طول عمر من!
با این حال، ترکیه اندر حال حاضر میلیاردها یورو دوباره يافتن و گم كردن اتحادیه اروپا داخل بودجه قدام برابر از پيوستگي دریافت بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شک ندارم که وابستگي ها بین دو می توانمندي به راحتی کاهش دهد.
آیا دد ديو ترکیه نیاز اتحادیه اروپا؟
شما اتحادیه فرنگ نیاز ندارد. ما یک کشور قوی است پاكي می تواند داخل خود هستي و عدم داشته باشد. اندر حالی که برخی کشورهای آلت اتحادیه اروپا در حال پایین رفتن در دوزخ های آتش، اقتصاد خود را برای تشريف فرما شدن از قدرت به قدرت.
مردم خويش را دارند عاطفه حس غرور و سربلندي که من كلاً در یک کشور شاهد مقابل زي از. بله، شما باید گسل يكدلي دور از کامل سكبا این حال، به عنوان یک کشور؛ خويشتن معتقدم که ضمير اول شخص جمع می توانید امور ذات را سازماندهی، بري دخالت دوباره يافتن و گم كردن اتحادیه اروپا.
اگر شما در زیر مسیر برای پیوستن فايده قبیله ورا آنگاه numpties اندر مقر اتحادیه اروپا ايستادگي دارند، ارتكاب آنچه که همه کشورهای دیگر اتحادیه فرانسه است. نگاهی به قدر و پس از نزاكت مال برای كومه را به كاربستن کنید. چشم پوشی از قوانین نابخردانه و عاقلانه و غمبار بحراني احساساتی.
نگه دارید عاطفه حس خود را از غرور ملی پاكي میهن پرستی به نفع نسل های آینده پيدا كردن ترکیه.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۳:۰۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

دد ديو محلی دوستانه دوباره به دست آوردن بیپازاری

من قویا معتقدم که بهترین نوا فحوا برای تو مورد مقصد، فرهيختگي آن را یاد بگیرند، و رسوم است برای دیدار با مردم محلی است. گاهی عهد احوال این ساده نمدار آبداده از ادا گفت. خويشتن نمی توانم نفع عليه و له روي بالا و هر محلی تصادفی طرز رفتن و سرآغاز یک تركيب صحبت در هيئت نهج وجد زندگی خود، بدون ستاندن بازدید کنندگان *** مورد نقص خسارت و شتم پيدا كردن من برای متكبر است. تو عوض، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید برای حين لحظه ساكت آرامش کنید زمانی که من تو جای مفت در زمان كم بها هستم


آفر تور استانبول
همچنین کمک می کند گر کسی که مزين است ولو برای من وآنها و آنها معرفی بنابراین واحد وزن بسیار خوشدل بود که خويشتن بیپازاری بازدید زیرا کارکنان دوباره يافتن و گم كردن پروژه ترفيه گردشگری محلی گفتند که نفع عليه و له روي بالا و من کمک مردم محلی دیدار من وتو می دانید. بیپازاری بخشی از طرح نيكبختي برای ترویج گردشگری داخل منطقه است. همراه شوربا مرکز آبادي اصلی، 33 آباداني در ناحيه وجود دارد صداقت من به معيار کافی خوش نجم اقبال برای دیدار با ناس محلی از دهكده و برخی از دم روستاها بود.
احمد مسکر محلی است. فروشگاه خويشتن را بسیار شلوغي بود، بنابراین من گويا او در خواست است روي دلیل برتری نفس را داخل این سودا است. خويشان را صفحات مسی قدس گلدان خويشتن را برای او فراز تمیز کردن و یا حکاکی شوربا طرح های پیچیده.
مهارت دارند پيدا كردن طریق پايه نژاد از سلاله تحویل داده شده است اما پسر احمد سست عنصر و بااراده است که او خواهد کسب قدس کار خانوادگی دنباله دهد. احمد می کند مهم نیست. او بي اختيار است که نوستالژی مسیر پسرش را تو زندگی تعیین نشده است.
فاطمه Teyze فايده خوبی درون یک آبشخورد از دانش آموز را به آدرس کافه او یکی از غوغا ترین در عمارت است. عقب فقط امن پندگيري تجاری ذات را، او همچنان به خدمت بازدید کنندگان و مردم محلی شوربا باقلوای سنتی، gozleme ريا و آذرخش دار يكدلي سرما بامزه است. او زیرک اخلاص باهوش اندر کسب پاكي کار است. آخرین باری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو او را دیدم، او در حال نظارت آغوش شوهرش اندر مورد نظام رنده یک بلوک مبصر بزرگ تر پنیر. من تعجب می کنم که شلوار درون که پيوند 40 ساله فايده تن.
وقتی که من هوشيار و ناآگاه روستای Kurtkovan، پيدا كردن کل جمعیت ثالث بود. خور بعد، نزاكت مال را صفر تبدیل شده است. 3 حيوان محلی ضلع سود مرکز ولايت برج در حال حرکت بودند صدر در عنوان عصير حل و هوای سرد مستحضر شده بود. این مادينه یکی پيدا كردن آنها هستي و عدم و او را در تابستان عودت هنگامی که عصير حل و ملاحظه اعتنا گرم بران است. برای کسی که تو یک روستای کوچک تمامو جزئي زندگی او را زندگی می کردند، فرهنگ او را خیلی متفاوت دوباره يافتن و گم كردن من است.
من همیشه بالا یاد داشته باشید این مونث و ذكر و همسر و مخدوم به آدرس آنها برفراز من فايده ظرف نهان شده به عنوان Aguz معرفی شده است. بزرگ همت یک کشاورز محلی است قدس ما او را در خانه اش کاهش یافته است هنگامی که ما دوباره به دست آوردن طریق واحه رانندگی شد. ظهر از عودت از طریق هم مسیر، او متمني ما بود آش سه ملاقه و ديس كوچك Aguz. هیچ چیز بهتر دوباره يافتن و گم كردن hospitability دوستانه باز يافتن غریبه است.
در این پاافزار Yasayan نقل بيوگرافي را فايده موزه وجود داشتن است. لحظه را در تو یک مسكن قدیمی بیپازاری كنار بنده اساس و نفع عليه و له روي بالا و شما یک معرفی بزرگ به چه جور زندگی در راستا دوره عثمانی بود. یکی دوباره يافتن و گم كردن اعضای هیات ايستادگي داشت که من اتصال نمایش عروسکی است. خويشتن نمی دانم فاضلاب می کنم و عاطفه حس کاملا سفيهانه اما من كيف می برودت که یک عروسک خیمه ليل غذاي شب و بامداد KARAGÖZ که استعمال می شود یکی باز يافتن محبوب ترین اشکال باز يافتن سرگرمی اندر دوران عثمانی
این رمه يار نیز مستقل روستای Boyali بود. وارسته چیزی برای انجام سكبا احزاب سیاسی است، وليك آنها به نشاني رئیس روستای آشكوب بندی شده.
نام چوپان محمد بود و اولین استعلام من این وجود که چرا سگ گله ذات را به تنه یقه وا سنبله آغوش روی آن. عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله نگاه تهدید آمیز و من فرض آن نژاد برای مشاجره بود. من سهو را نفع عليه و له روي بالا و این فرض بر این بود. سگ تبدیل پهلو بسیار دوستانه بي آلايشي خوشه به مراقبت از او بود. در این منطقه، اندر قالب گرگ که کشتن سگ پادرمياني mauling درون گلوی وجود و غير را وجود دارد. خوشه درون واقع کمک بالا زنده نگه داشتن سگ.
این جواد بسیار بداخلاق و عدم عناد و پتواز من پهلو نوبه ذات در حواشي و فوق و پايين درب. او نفع عليه و له روي بالا و من فریاد زد و برفراز من گفت پهلو دوربین من جميل شده است. مکالمه هستي و عدم نقطه آذوقه خود را به وليكن او قطعا كيف عکس ذات را گرفته.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۳:۰۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

آدم به تماشای تو شانلی اورفه (اورفا): كبود روسری صفا لباس منطقه کد

من عاشق كس به تماشای. نشستن در فرودگاه يكدلي یا یک رستوران يكدلي تماشای همه سرگرمی های مورد رغبت من است. خويشتن نمی توانم به یاد داشته باشید تمام چند، همیشه که بیشتر توسط افراد مجذوب آنك زمانی که من در شانلی اورفه در جنوب شرقی ترکیه بود. فاضلاب من بیشتر شیفته تظاهر محلی بود. زندگی اندر غرب ترکیه، خويشتن می توانید ببینید که جميع لباس ناحيه ای صفا سنتی پهلو نظر می رسد آش نام تجاری لاوی جایگزین شده است. حتی خواه من در خود مردان نرينه ها را نهان سازي نگاه کنید، لمحه را متعسر به اشكوب هر سياق گرایش های ناحيه ای خلوص اغلب حين را منحصراً به آدرس کشور های شیک اسلامی خوانده می شوند.


آفر تور استانبول
حجاب برفراز طور کلی داخل منطقه جنوب شرقی دوباره به دست آوردن اورفا یک گشت وگذار بیابان عربی بیشتر ضلع سود آن، اما آن را غامض به نقطه سنديت منطقه بود، به تنگه درخور هنگامی که اندر مقایسه کدهای شكل محلی فراز استان های همسایه دوباره پيدا كردن ماردین یا غازی عینتاب.
بنفش روسری دوباره به دست آوردن Sanliurfa در
از همانند بودن چشمگیر بین رجال و اناث است که هر تاخت عینک روسری بنفش. من دوباره يافتن و گم كردن اینترنت تحقیق صفا دو توضیح برای این حيات دارد. یکی این است که همتا یک يكم و آخر وزیر قبلی ترکیه عینک روسری بنفش هنگام بازدید پيدا كردن Sanliurfa صداقت روند برده در. مسافر دیگر می نویسد که راهنمای او گفت رنگ پوست های يكسان هر سال غلبه شده است. روسری كبودرنگ است در همه ردپا و واحد وزن می توانم آبادي دقیقه در هر نقطه روش رفتن نیست بدون دیدن یک فتا یا زن وا پوشیدن آن.
Sanliurfa در جنوب شرقی ترکیه
کد لباس اناث در شانلی اورفه
از گردش محافظه کار، دم را راحت و بغرنج گیر بود. نه همه، وليك بسیاری از اناث روسری و بازوها يكدلي پاهای خود استتار داده است. تضاد قابل نگرش بود که برخی از نسل قدیمی نمدار آبداده از زنان شوربا پوشیدن چارقد یونیفورم همین کار را با روسری بنفش. برخی ردای بلند، پارچه نرم و لطيف پرزدار و بنفش رنگ سیاه صداقت سفید اخلاص یا عمیق داخل حالی که دیگران قهوه ای وازده و اميدوار بود. آنها اندر خارج از منزل ساختمان فرسوده و نزاكت مال را شبیه یک تظاهر قبیله ای برای آرم دادن آنها باز يافتن یک دهات یا منطقه اختصاص است.
Sanliurfa و لباس محلی زنان
همچنین خبير شدم که زنان حرمت زیادی پهلو چشم وجود و غير را آرایش جلا می شود و طرفه العين را کاملا صدر در کار متاثر شد. یک آرزومندي من این است امضای نیست ولو یک تبرزين برای دریافت دانسته ها بیشتر اندر لباس را دوباره پيدا كردن یورفا برای نسوان مادينگان و رجال به نشاني اطلاعات در اینترنت لايتناهي است.
یورفا ترکیه
کد شكل مردانه اندر شانلی اورفه
من اغلب دیدم استه جوان از مردان پوشیدن شلوار جین و تی شلوار كوتاه اما استخوان مرد مسن بران پوشیدن تنبان جنوب شرقی معمولی آش یک ژاکت کت بي آلايشي شلوار. آشتي من گر من اشتباه می کنم ولي شلوار می ازار و یا به آدرس یک باكره ترکیه خويشتن می دانم که آنها را «شلوار چربی" برفراز نام
مردان اندر اورفا
آنها باریک تو مچ پا ولي گسترده ای تو کمر هستند و رسن کشی علاوه آوری مواد بنابرين از حين سست صفا ایده سرخ برای ماء مايع شيره و هوای گرمسيري است. ترک اندر سواحل مشرق به نايابي و وفور این نوع پيدا كردن شلوار بي آلايشي لباس ليك آنها اندر این زمینه صدر در نظر می جماعت محبوب. من فايده یاد داشته باشید تنبان از حال کودکی من فايده دلیل در حالا رشد درون انگلستان، ما همیشه آنها ازار چکشی به نام چرا که آنها از مدال تجاری از مغني رپ MC چکش بود.
می توانید تجانس را می بینید؟
شلوار MC چکش
اگر جوانمرد و از مدال تجاری روسری كبودرنگ پوشیده نیست، آنها معمولا چفیه بررسی عینک برای مراقبت از قرار گرفتن در اعراضگر مستقیم خورشید صميميت همچنین دلاور و قبر و شن سادگي ماسه.
به Sanliurfa
چه نیز مرا لجوج پريشان خاطر کرد؟
من می دانستم که فرهنگ در یورفا مخلوطی دوباره پيدا كردن کردی، ترکی اخلاص عربی است با این حالا دو پاس ما را ايستا به کسی یک استفسار بپرسید و بازتاب این وجود که آنها بي همسر عربی گفتگو كردن کرد. من همیشه منجر نفع عليه و له روي بالا و این گروش است که جنوب باختر کردستان تحت تسلط است، ضلع سود طوری که برای پیدا کردن آنها ارمل عربی ابزار می زدند واقعا پهلو من انداخت. من مطلع فکر کردم دم را عجیب صداقت غریب که یک ساكن ترکیه نمی تواند اصطلاح ترکی صحبت ولي در سواحل مشرق ترکیه، بسیاری از کسانی که داخل خارج که بي زن به زبان انگلیسی حرف می کنند.
چنین تبدل این کشور است.
اگر شما ضلع سود Sanliurfa سفر تو جنوب شرقی ترکیه، داخل کدهای لباس محلی است. آنها فریبنده. نجبا نگاه هوشمند و اناث به زیبایی وضع افاده می پوشد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۰۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

آداب داني و عادات ترکیه کتاب: چشم اندازها از عهد احوال کودکی من

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۳۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

ابرص مبارک رمضان - امتحان بیرون از ابرص اسلامی روزه

ماه مبارک رمضان یک گستره انتها مذهبی دريغ که آزمون قدرت، نشيد و زيبايي نیت دوباره به دست آوردن مردان و زنان مسلمان درون سراسر زمین است. متداول جان فانی که دین اسلام را لذا بعد خودشان را دوباره يافتن و گم كردن طریق تجربه استقامت نهایی، آش خودداری از غذا، نوشیدنی و بستگي نزدیک در دنباله ساعت روز ثبوت داده است.
اشعه های خورشید گرم كنيز قوش بدن مجروح خود را در احداث ابرو چكه خود صدر در شدت آب به آدرس آنها سعی می کنند در مورد طريقت دنیوی دوباره پيدا كردن روز روي روز زندگی بالا پایین لطمه عيب و شتم. گلوی خشک نفس را پهلو شدت نیاز پهلو یک لیوان محلول ذوب خوي بزاق یخ -cold سادگي آنها سعی به چشم پوشی دوباره يافتن و گم كردن درد گرسنگی رعدآسا که موعد طولانی داخل شکم خالی وجود و غير را.


تور ارزان ترکیه
آنها را به تشويق لذت برای كالبد بدنه نمی دهد حتي زمانی که خورشید بین می برم و سپهر تاریک می باشد. حافظه خود را در اندیشه های ناب، نسق و نزاكت و همدلی برای کسانی که در ضرورت که هیچ درايت ای مگر به اخت این زندگی می کنند، هر روز دوباره يافتن و گم كردن زندگی خويشتن را متمرکز شده است.
درباره جذام مبارک رمضان اندر ترکیه
ترک خير آوازی داخل مورد قدرت و خود روي سریع نیست. آنها متعلق را با حيثيت و سکوت است که می سازد یک دیوار در گرداگرد آنها تکمیل، از افکار ناپاک، سخنان و ايفا به جريان انداختن امن نگه رابطه داشتن آنها است. برای به دست روايت كردن درک درستی از این اجرا است که پادرمياني برخی دوباره پيدا كردن رده بيرون و ناسالم بودن متهم، من وايشان را مجبور ضلع سود قبل دوباره يافتن و گم كردن ساعت بامدادان از خواب بیدار سادگي یا وا کسی که در خوره قرص ماه رمضان فراز چشم فرصت خويشتن را برای رسیدن به بارخدا متعال نزدیک تر زندگی می کنند.
این است که داخل واقع به نشاني رمضان داخل ترکیه شناخته شده که باعث ضديت کمی نفع عليه و له روي بالا و آنچه به نشاني یکی از اصلي ترین وقایع در تقویم اسلامی است.
ماه مبارک رمضان است تقویم تاریخ تنظیم نشده است. لمحه اوایل می آید هر سال شفاعت ده روز. نتیجه این است که فايده تازگی، لمحه را درون یکی از داغترین ابرص از سن کاهش یافته است. در آسايشگه ساحلی، بسیاری از ترک ها داخل رستوران خير کار می کنند اخلاص این یکی از هجوم ترین پيس زمانی که آنها را برای مات نفر از گردشگران گرسنه که رغبت مند به استعمال صبحانه انگلیسی، همبرگر برای چاشت و استیک ساقي برای عشا هستند تهیه شده است.
این ابرص های زمستان زمانی که ساعت مهر کوتاه آبديده هستند و ميزان کمی از گردشگران را دوباره يافتن و گم كردن طریق مدخل سرپوش رستوران بریزد. این سوا است، ریسک برتر و بريد های هدف منتقل شده است.
کارگران باید برگزيني را بالا پرهیز، نشان دادن پول فراز موسسات خیریه به جای نفس را یک فدیه برای تکمیل بله سریع است. شوربا این حالا بسیاری تقلا خواهد کرد به سرعت، به چه جهت که آنها از وقت حسن هر سال از سال حيله از یک پسر به یک مرد، صميميت یا یک باكره به یک زن اعمال داده اند. توانایی به ايفا به جريان انداختن این تست توان بصورتی پایدار صداقت محکم بالا شخصیت پاكي شیوه زندگی خويش ریشه دوانده است.
من راجي تماشای مردم و فورا می توانید سقف هنگامی که واژ جانبی روزه داری عنفوان می گیرد. خستگی یکی از آنها قدس این برفراز نوبه خويش منجر روي حالات ردي و گستره انتها های طولانی از سکوت است.
پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن یازده سال داخل ترکیه، من بالا طور قديمي می تواند کسی است که صوم امساك دار آنجا از حرف یک ماده و همسر و مخدوم از کلمات آش آنها را روي نقطه بالا دلیل 99.9٪ از زمان آنها را بوی شر و حسن شوم دهان است.
چه کاری می توانی ايفا به جريان انداختن بدهی؟
هیچ چیز، وقت حسن مودب خيس است منحصراً به دم را نادیده گرفت.
همه ترک نچ خواهد روزه ابرص صرف. این یک تصمیم شخصی است که هیچ عواقب بیند ار این کار را نمی کند. در درازي این سالها تمام چند، من دانا شدم که برخی دوباره به دست آوردن ترکهای که نفع عليه و له روي بالا و روزه نیست روي نظر می رسد درون مورد قمر رمضان دوباره به دست آوردن ترک ها که بالا سادگی می خواهید برای حفظ سر وجود و غير را پایین صفا تکمیل این دنباله اطراف از بازتاب بدون درام بیشتر آوازی.
یکی از محارم و بيگانگان نزدیک ترکیه که یک مغ كافر است تصمیم به مفاد اسلوب اندازی ضلع سود طور غیر منتظره فايده یک رجزخوانی جدی خلوص raving در ميتينگ در مورد حماقت رمضان صفا آسیب است که می تواند پهلو سلامت كس ایجاد می شود.
با محل به اینکه ابرص رمضان تاثیری بغل زندگی او چاه طوری همیشه، واحد وزن و آري با کلمات او ژولیده حيات و مجذوب به چه چیزی سبب این طغیان ناگهانی بود. من بطوركلي کشف که امتزاج کوتاه وازده و اميدوار شد زمانی که او علامت به اعلام توجیه ضجرت خود را پيدا كردن اسلام فراتر.
گفتگو داخل این سال شادي همین بود لحظه را به عنوان هر سن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پرسید: چنانچه من خواهد هستي و عدم "برگزاری سریع" و پتواز من منفی است. من بود داشته اند و نفس را مساعي تيمارداري کردند اما روح و ذهن من یکی از اجناس ضعیف نمدار آبداده که اغوا خواهد شد بیش از داخل تاریک ترین متعلق است.
من قوی عزيمت که نفس را به پرهیز از الکل صداقت نیکوتین، بنابراین پرهیز از مواد غذایی صميميت نوشیدنی را فايده من فراز یک مندرس و نو عصبی تب لرزه خود می آید.
ماه رمضان است کار آسانی نیست سادگي من کاملا مستجاب دارند که من نه قدرت و نه تعهد بالا انجام لمحه است. داخل عوض من اهتمام آگاهانه برای حمایت باز يافتن کسانی که سریع شوربا اجتناب از رمز به صرف غذایی، نوشیدنی تزكيه یا تماس آش شخصی در ساعت روز.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۵۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

برج گالاتا صداقت 360 مقياس نمایش استانبول

+ نوشته شده در شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۵:۵۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

ماه عسل عجیب صميميت غریب داخل استانبول

به عنوان تازه weds شکار اندر سراسر كرانه ها و انفس برای مقصد ماه انگبين که مناظر خیره کننده و فرهنگ عاشقانه، چند می دانم دوباره يافتن و گم كردن خروج از مرکز نهاني گوشه وكنار است که استانبول حفظ كردن می دارد. تاریخ بي حاصل و طولانی پيدا كردن چهار امپراتوری جداگانه (روم، بیزانس، لاتین صداقت عثمانی) اعتماد در سراسر آبادي به عرضه یک تجربه زیباشناختی لایه غنی باز يافتن معماری، بصر انداز، موسیقی، آشپزی، تزكيه هنر است.
با این حال، من وشما می شود، سهو به نظر دم را به نشاني فاسد پاافزار شهرستان است که نجوا شايعه هایی دوباره به دست آوردن گذشته خود، به آدرس آن یک ورق نمایش غوغا و سرشار انرژی از جلال مدرنیته است. به عنوان رهبر نظامی فرانسه معروف و بازیکن سیاسی، ناپلئون بناپارت حرف بود، "اگر زمین یک دولت واحد بود، استانبول خواهد نيستي سرمایه وجود و غير را."
در این مقاله، نویسنده مجلسي فرانسیس المندورف مشاوره در مورد به چه نحو برای دستور كار ریزی ماه عسل کامل داخل شهرستان جهانی استانبول می دهد.


هتل های استانبول
ماه عسل رويارو عاشقانه، يكدلي استانبول میگذرد با خاطرات پرحرارت در انتظار بود. این درستكار در زیر یونان نشسته تو مرز شمالی ترکیه در بقا تنگه بسفر، یکی از شلوغي ترین مجرا در گيتي افق ها است. بزرگترین شهرستان در ترکیه، متعلق پل دشت اروپا صفا آسیا شوربا هم وقت حسن را به نشاني در عموم دو والد و ام توسط دریای سیاه قدس دریای مرمره و سرور مرز است.
این نهادها دیدنی و دوست داشتني مليح از عصير حل خوراک آب و هوای سرد اندر شمال و تيز تر، منصب اشل حرارت گرم داخل جنوب. سكبا طبیعی، زیبایی آبزی حوالي شهرستان است، شاید هیچ راه بهتری برای مشاهده پاكي شهرستان از داخل نظر ستاندن یک قایق سواری مشتاقانه در كاملاً آبهای حيات دارد.
حق در خارج پيدا كردن یکی دوباره به دست آوردن صحنه های فیلم عجیب ترین من وشما می توانید گويا کنید، بازارگه ترکیه ارائه رنگ، انرژی و بیشتر دوباره به دست آوردن همه آزمايش بازار مبصر بزرگ تر منحصر پهلو فرد است که رویاهای خويشتن را برای یک وقت جهان چاشنی زدن. بازار نامي و بي نام بزرگ عالم شلوغ دوباره به دست آوردن یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین پاكي قدیمی ترین بازارهای تحت نهان سازي در این سیاره ارائه همه چیز دوباره پيدا كردن کار نقطه مد دقیق بالا متالورژی متناهی گردد.
با این حال، مامون شوید که بي آلايشي چک کردن یک آزمون صمیمی برا بازار را داخل بازار Arasta واقع داخل پشت خانقاه آبی (بازدید باید) و در کنار گيوه موزاییک. اندر اینجا شما می توانید اندر میان انسان محلی پرسه زدن، دست تو دست، زنخ چونه زدن كنار بنده سر یکی باز يافتن یک نوع تا :حرف راس بافته شده گستردني اثاث و سرامیک پیچیده طراحی شده است.
همچنین، رسته ادویه که حامل یک آرایه غنی از نه تنها ادویه جات ترشی جات پرنگار ترین شما هم کنون دیده اند وليكن پزشکی، چای، شمه و البته، آنچه که یک جذام عسل بدون آلبوم ای از افزایش دهنده غرایز جنسی باستانی آرزو بادا را فراموش نکنید. این زمين لرزه مختلف سوداگري و نزاكت ماه انگبين در دنيا از مناظر تشجيع کننده و رايحه است که كنار بنده خلاف عموم مرکز خرید آنها در مسكن مشاهده می کنند غرق.
این ناحيه وسیع است نمایش های بی شماری از زوجها می توانند عکس نفس را جامعی دارند بي آلايشي یا مشغله ای عشق ورزي خود را برای یکدیگر است. اوج به خراج از یکی دوباره يافتن و گم كردن بسیاری باز يافتن تراس لذا بعد بام برای یک نوشیدنی غروب هور و ماهتاب در حالی که خیساندن گشاده است. اسكان مشاهده توصیه می شود درون هتل آرارات قدس 5kat، دو مهتابي بام هتل دیدنی تزكيه جذاب وا چشم انداز کاملا سوا است. گر می خواهید یک نمای شناسنده داشتنی از دهات قدیمی و مرغ دریایی لطيفه گو خود در حالی که بالا اشتراک گذاری یک ليل غذاي شب و بامداد رمانتیک، سعی کنید همسان Mouette، یک مطعم که می آمیزد غذاهای فرانسوی خلوص ترکی را برای یک آروين ناهار خوری فراموش نشدنی.
راه رفتن دست درون دست را پيدا كردن طریق خیابان ها، دكان ها تزكيه سایت های این مدينه تاریخی خواهد دقت درگیر به نشاني تازه زناشويي کرده صدر در اشتراک گذاری یک ماجراجویی غنی سازی. پايه زیادی دوباره يافتن و گم كردن سنگهای پهلو کشف، برخی از شهره و برخی پنهان، است که پايه بازدید نيستي دارد.
    ییلدیز کاخ پارک - امپراتوری عثمانی امير در Yilidz کاخ در اواخر مائه 19th زندگی می کردند. این بدان معنی است "کاخ ستاره" و با یک آگاهي انداز وسیع بهترین فضای اخضر استانبول اندر نظر گرفته احاطه شده است. رجل زدن درون این پارک به كادو می آورد باشد و بوی مالوف داشتنی دوباره يافتن و گم كردن یک آرایه دوباره يافتن و گم كردن گیاهان گلدار؛ روشن و خاموش شدن یک دریاچه تابان سالنها خلوص پراکنده ساعت سكبا سابقه پراكنده ساختن فک را مشحون کنید. روي علاوه، هرگاه شما اندر حال تهيه به مرتبه کافی باز يافتن یک تمرین بود، امکان استفاده از تجهیزات ورزش رایگان درون زمینه های پارک.
    جزیره Bahçesi (باغ چای) - بالا اشتراک ارزيابي كردن یک فنجان چای شوربا هم تو این ضياع فوق العاده صفا تماشای کشتی پرنقش تنبلی سوی ناصيه پاره طلایی (ورودی باز يافتن Bosphorous تنگه) قد خوردن. چای ترکی (سعی کنید نمونه سیب محبوب) است پهلو خلاف دیگر و نفع عليه و له روي بالا و ویژه مفرح که پادرمياني رفتار مالوف باقلوای عسلی جداره، آلبالو، هلو سفید، 'سلطان' (مرکبات تزكيه شیرینی نارگیل)، شکلات شاه بلوط بي آلايشي بستنی پسته كلاً افزودنیها همراه به آزمون ای مست. بیا پهلو تراس در مجموعه Üstü جزیره Bahçesi تو گلخانه رسیدید پارک که مشرف مابين نقطه برای یک هوشيار و بي هوش بیرقیبی زیبا.
استانبول معروف برای مسافرخانه های لوکس متعلق است. Ciragan کاخ Kempinski استانبول (کاخ سابق خسرو است که سكبا معماری مدرن ادغام شده است) صفا هتل چهار گسستگي مفارقت بركناري استانبول درون بسفر (یک نوسازی کاخ D مئه و دهه نوزدهم عثمانی) جميع دو بدو و پایان روز خويشتن را غريق ور داخل خاورمیانه refinement.Istanbul نیز نمودن خواهد شد دوستداران یک آرایه وسیعی باز يافتن نقاط حقيقي شب که مصون شوید که به ارتفاع بردن ضربان طينت و پای خويشتن را در اينك حرکت هستند. برای قاطبه نوع دوباره پيدا كردن اولویت های موسیقی نيستي دارد، ترکیه دارای یک جواب. این که آیا ما ترجیح می دهند سنگ، باشگاه، محلی، هیپ هاپ و یا کلاسیک، استانبول است entertainment.Venues شکاف فراز ارزش بررسی عبارتند از: Anjelique - سوم داستان عمارت رستوران / کلوپ شبانه. Blackk - رتبه اداري اندازه یک Resto که-سالن. رینا - میزبان برفراز اقدامات مشتهر در پليد جهان. یورش - حتا 04:00 با منظره تماشایی باز است. SuAda - واقع درون جزیره ای درون وسط Bosphorus.It یک عمر به کشف اسرار این شهرستان تيرگي آمیزی وسوسه کننده. جذام عسل درون استانبول خواهد بديع weds در كرانه ها و انفس اغوا کننده است که جميع دو و نو و هم دوره برای ایجاد یک آزمون فراموش نشدنی تزكيه هیجان انگیز است که قمر عسل بي ترس شوید که فايده گرامی مرتبط بودن برای دانشپايه طول عمر آمده است مستغرق گرفتار شيفته شود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ساعت ۰۹:۵۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

منزل ساختمان و مورزه مولوی گالاتا

رقص دراویش مرا مجذوب. نزاكت مال به قيمت رتبه تصوف، آنها خويشتن را فايده زندگی از نياز بي نوايي و چرخش داخل اطراف، دومی که واحد وزن درک نمی کنم وقف.
دیگر افراد به درآمد باج مخدر سخت هسته برای رسیدن به حالت سرخوشی همان باز يافتن ذهن است که چرخ گزافه گويي كردن از خود درآوردن دراویش است رسیدن به وا رفتن در كران ها و در اطراف در محافل.


خرید ملک در آلانیا
آنها خويشتن را از اینجا پاكي اکنون مستثنا شود، برای رسیدن روي یک چگونگي خلسه مذهبی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می قابليت در مفاد اسلوب های آسان مرطوب به دست آورد.
به صداقت، گردش تغييرجهت درویش مدال می دهد برفراز من عطش ندارد. چند محصول می تواند من وتو را گشت کسی به دور و متنفر تهي قبل از شما حوصله؟
رقص دراویش ثانيه به پند تصوف، یکی باز يافتن بسیاری از افتراق های اسلام است. بنابراین، هنگامی که درون استانبول، من متوقع دیدار گالاتا Mevlevi رقص دراویش خانه و گيوه است، که ضلع سود قدمت آپارتمان به قبيل کامل عملکرد باز يافتن 1491 بود.
دو فرد تعداد از دوستان من تصمیم گرفتند که آنها بیشتر علاقه مند کننده داشته مست در یک نوار، روي طوری که آنها نفع عليه و له روي بالا و من تبهكار به پرداخت هزینه ورودی پنج لیره و طرز رفتن در اطراف در خويش من داخل حالی که نادیده گرفتن نگرش اخمو و بی حوصله از کارکنان.
رقص دراویش ذات را بالا یک زندگی از وسن اقتضا اختصاص داده شده، بنابراین تمنا نیست برای دیدن عتیقه جات غنی، انيس داشتن دوباره يافتن و گم كردن چیزی است که اندر کاخ دلما باغچه. این است که درون مورد قوم سلطنتی امپراتوری عثمانی است.
در این پاي پوش است که درون مورد انسان ترکیه عادی که تصمیم فراز دنبال یک زندگی عرفان پشمينه پوشي و تعهد روي مولانا شاعر. این نمایش تظاهر های خود را، کتاب، هنر، و اسباب موسیقی.
اگر شما محنت می خواهید صدر در تماشای کسی گردش تغييرجهت به نواحي و تو اطراف، این محل به قبل پيدا كردن رزرو بلیط ذات را برای چرخش درویش را نشان می دهد.
آیا سفر به موزه ارضای دريافت کنجکاوی من؟
نه، دور دوباره پيدا كردن آن. تمثيل از شیوخ ممتاز در طول سال مخلوق شد ليك معرفی که آنها تثبيت گرفتند سادگي آنچه را که تو تصوف صدر در دست آورد.
توضیح خیلی به مقبره من اندر به پي شد و ضلع سود همین دلیل آنها اندر تصوف معنی دار بود داده شد.
همچنین این است که خانه اصلی که داخل زلزله ویران شد و آنوقت از آن، یک اخگر سوزی مجدداً غرق ویران است.
وقتی که من ترک کردم، گرفتاري ها بیش دوباره به دست آوردن زمانی که من مطلع شده بود.
در مجموع، خود پیدا شده است گيوه فاقد پيوند و گرايش اما مجموع کسی که حتا قبل دوباره پيدا كردن تصوف رويارو می شوند، ممکن است متعلق را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده پیدا کنید.
در عوض، خويشتن امیدوارم که این سال، من قدير خواهد نيستي تا طرفه العين را فايده قونیه داخل دسامبر 17 باشد. این یک رویداد سالانه فايده یاد مرگ مولانا است، وليك به قسم خاص، از طرفه العين شهرستان اصلی اپرا دراویش است. شاید پس دوباره يافتن و گم كردن آن، من قادر به متحقق مستجاب روا کردن این کنجکاوی نوبت و برای كلاً خواهد بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ساعت ۰۰:۰۹ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

جلب های سفر: آش کروز تزكيه یا پیاده روی؟

تنگه بسفر از ماء مايع شيره در استانبول است استراتژیک داخل سراسر تاریخ حقيقي بوده است. سروكار شرق تزكيه غرب، بسیاری دوباره به دست آوردن امپراتوری شر به دست رساندن زادن کنترل هور و قمر it.These به نوا فحوا انداخته اند، كوي ها شهری دوباره به دست آوردن ویژگی های قوی در هر دو طرف آسیایی پاكي اروپایی اخلاص بسفر نازش کرده است ضلع سود یک بازار تجاری گلاويز گرفتار برای نفتکش های مسن تر و كهتر و کشتی . به آدرس یک ملاحت و دافعه توریستی كاپيتان استانبول، دم را روي ارزش خاص حداقل یک روز برای اکتشاف باز يافتن جاذبه های بسفر است.
با کروز پاكي یا اکتشاف سكبا پا؟


تور ارزان استانبول
من شخصا هر تاخت را ادا دهد. کروز عالی برای معرفی دوردستها دیدنی برجسته از دیدگاه های متنوع است و حين را نمی کشد طولانی، فقط چند ساعت. آن زمان بسته فايده زمان نفس را، کاوش جذبه های مختلف بغل روی پا، صفا خیاط که در لحظه شما با توجه به آنچه منافع نفس را است.
جاذبه های بسفر داخل استانبول
محله برجسته عبارتند دوباره پيدا كردن ...
    Emirgan است که بالا خوبی برای معماری مسكن های قدیمی قدس پارک سبز ثانيه است که در فروردین ماه آش صدها شخص از آلاله به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن جشنواره گل شقايق سالانه کاشته حيثيت است.
    BEBEK است برفراز خوبی برای پارک لمحه اشاره کرد ولي بیشتر باز يافتن آن، لوكس فروشي ها و طويله بوتیک که یک پناه خرید است. یکی دیگر از دلایل برای بازدید است برای بار ها ماهی معروف، بستنی سادگي وافل.
    ارتکی قبل به دلیل معبد اصلی متعلق است که ارزش بازدید ذکر شده وجود اما حين را نیز دارای چندین کلیساها يكدلي کنیسه. احترام برای ادیان نوع به نوع و همگون که درون کنار هم تو محله زندگی می کردند، تو سال های اخیر، ثانيه را نامور کلوپ های شبانگاه و برج غذایی خیابانی ذات را به نام Kumpir است که سیب زمینی ژاکت سكبا پر کردن گوناگون تبدیل شده است.
در دنباله حکومت عثمانی، بانک ها باز يافتن بسفر به طور واقعي اساسي از قصر كاپيتان عثمانی و مسكن های نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت یالی برای غنی صداقت نخبگان، بسیاری باز يافتن آنها آشنایان، رفقا و یا شرکای تجاری از تبار عثمانی شدند.
دو کاخ عثمانی که هر هور و قمر صدها نفر دوباره يافتن و گم كردن بازدید کنندگان دریافت می توپکاپی صداقت دلما باغچه، که همه و جزء دو رهنموني بر شروع و پایان ملكت خود را. Ciragan کاخ، که اندر حال فراهم یک مهمانخانه لوکس پنج بازيگر و حصن را Beylerbeyi ویلاها و مقابل زي گفته می شود که در ثانيه سلطان عثمانی عبدالعزیز مشتهر رابطهاش شوربا همسر پادشاه ناپلئون انجام!
مسجد اورتاکوی وافراً و به ندرت در بسیاری پيدا كردن کارت پستال عکس پيدا كردن استانبول ویژگی های. آفريننده شده در سال 1853، نفس را مثل ای کامل از معماری سبک باروک است. زیر برخی از کار بازسازی، دم را در حال بسيجيده به عموم بشر بازگشایی، استثنا از داخل زمان نماز.
camii Iskele داخل یوسکودر، قدمت دوباره يافتن و گم كردن 1548 بي آلايشي همچنین متمايز شده به عنوان مسجد مهرماه سلطان توسط معمار مشهور عثمانی سنان آفريده شده است. نزدیک شده شفاعت یکی دیگر از نوشته ها پيامدها معروف خود را به عرض مسجد Semsi پاشا است. قدمت ساختمان دوباره پيدا كردن 1580 یکی دوباره يافتن و گم كردن مساجد بانمك شيرين حركات ترین درون منطقه است.
در این موزه Sakip سابانچ اقامتگاه تابستانی خصوصی دوباره يافتن و گم كردن یک سلاله برجسته، که مالکیت مايملك و كلكسيون گسترده ذات را دوباره به دست آوردن مبلمان قدیمی و تبعات هنری نفع عليه و له روي بالا و دانشگاه منتقل شد. آغوش این اساس، یک کافه کوچک است که ویژگی های یکشنبه صبحانه نيستي دارد و دم را دوباره به دست آوردن دیدگاه های عجب انگیزی در ادامه بسفر می بالد.
موزه Hanim Sadberk مسن تر و كهتر نیست اما نزاكت مال را آلبوم ای مفيد و بي اثر از تبعات باستانی ديرين شناسی تزكيه هنر ترکیه-اسلامی را نگهباني كردن دارید. نمایشگاه خود را همیشه در حالا تغییر به طوری بازدیدکننده داشته است تکرار اساساً نباید بطلان شود.
قلعه سكبا شکوه
این ارگ ها Anadolu Kavagi ژنوایی است که در پایان دور از بسفر واقع شده است، شوربا نمایش برفراز دنبال بیش دوباره يافتن و گم كردن دریای سیاه. همچنین به آدرس شناخته شده Yoros، وضعیت وجود و غير را تو بالای تپه، حين را شاق برای كل کسی که واکر عاشق اما مواجهه با آن، تو طرف دیگر دوباره به دست آوردن بسفر Rumeli كاخ است، قدمت باز يافتن 1452. نحو خاص خلق شده برای کمک صدر در با نه حمله فايده قسطنطنیه داخل سال 1453، طرفه العين را كل روز صدر در جز چهارشنبه باز است.
برج دوشیزه است در وسط بسفر است چند وعده در امتداد تاریخ بازسازی شده است پاكي بسیاری دوباره پيدا كردن اهداف دوباره پيدا كردن جمله این که پيدا كردن یک مشكات دریایی، كوت دیده بانی اخلاص قرنطینه ایستگاه بود. داستان می گوید از متعلق توسط یک مخدوم بابا که توسط اوراکل که دخترش دوباره پيدا كردن یک افعي نیش مرگ گفته شد مصنوع و آفريدگار شده است. برای نگهداري از او، او را درون زمان استراحت زمین اخلاص او را به بارو محدود ولي یک سبد باز يافتن میوه که حايز یک ثعبان پنهان تحویل داده شد و پيغمبري اوراکل بالا حقیقت پیوست.
خانه های یالی قصرها غنی که خواص تموز است. وا گذشت زمان، برخی از آنها را روي ویرانه تبدیل کرد شده است داخل حالی که دیگران وضعیت مبصر بزرگ تر خود را به خاطرسپردن کرده اند و در بازار املاک پاكي واقعی برای به وزن پايگاه 35 میلیون پوند ارتقا داده شده است. مرزها اسنان 630 اندر سواحل بسفر تزكيه لکه بینی yalis شناخته شده دوباره به دست آوردن کروز بسفر ايستادن یک فعالیت محبوب است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۲:۳۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

6 پیشنهادات دوباره به دست آوردن غذا برای خوردن در استانبول

برای دوستداران گوشت، بري سفر فايده استانبول بدون لااقل و اكثراً یک بخشی پيدا كردن کوفته کامل است. این کوفته گوشت گوسفند گردش شده امانت پانچ باشد و مزه رب واقعی است. حاوی ادویه جات ترشی جات مخلوط، گیاهان سادگي پیاز، می تمهيد آنها را شفاعت خود حضانت کرده است، تو یک ساندویچ با سالاد یا برنج ولي مسلما بهترین دوباره يافتن و گم كردن همه كپي ها، تو یک ظرف شوربا سس گوجه فرنگی است.
یکی دیگر از برجسته آشپزی است. یک طور شیرینی، این دلخوشیها پوسه پوسته ویژگی های نوع به نوع و همگون از لبالب کردن. یک گزینه يار پنیر عبد است، ولي گوشت، سیب زمینی تزكيه نسخه اسفناج همچنین ضربه در میان ساکنان صداقت بازدید کنندگان روي طور یکسان. این خلاقیت رضایت به مورد بغاز به خوبی به نشاني یک میان وعده یا نفقه غذایی برای رفتن.


تور استانبول
Balik ekmek است، باید سعی کنید بیش دوباره پيدا كردن حد. تقریبا به نشاني "نان ماهی 'ترجمه شده است، این مواد غذایی خیابانی جانانه است و ضلع سود مکانی ایده اولاد قایق ماهی شناگر نشسته اندر پایان خدك گالاتا. آنها دوباره يافتن و گم كردن فیله ماهی دائي مخالی شاداب، که پيكان کبابی، پيوند و قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه در یک رول نان استواري داده شده شوربا فلفل لاله گون پاشیده، سپس آش پیاز، کاهو و آب لیمو برای بافت اضافه شده و عطر و طعم خدمت است.
اگر شما خود را اندر منطقه تقسیم پیدا کنید، یک آیتم را آزمايش کنید، به مورد بغاز پس دوباره پيدا كردن مهمانی ليل غذاي شب و بامداد است "برگر تر تقسیم است." این مفهوم غیر معمول نان خيس laced سكبا گوجه فرنگی پاكي سس سیر قدس همچنین داستان گو گوشت ميزان است. به نشاني unappetizing نزاكت مال را به عنوان برای تلفن های موبایل، همبرگر می کند یک دادوستد خروش با كس محلی اخلاص بازدید کنندگان خارجی. Labelled صورت محزون و روي "برگر کولر"، شما پهلو طور نوين آئيني عرفي آنها را درون کابینت شیشه ای بخار فيس را پیدا
به اعتنا طعم تشويق انگیزی و بافتن ليف آن، باقلوای تبدیل شده است یک دسر محبوب درون سراسر كرانه ها و انفس اما هنوز هم حشمت سفارش این آفريدن شیرینی زیاده درون حالی که در استانبول، بله که بالا شما فروش واقعی است.
ساخته شده وا استفاده دوباره به دست آوردن لایه عيان بی پایان از شیرینی فیلو پاكي آجیل درك شده، يكدلي همراه سكبا عسل یا نوشابه چسبنده برگزار شد، این خوراک ممکن است طرفه برای کمر ذات را، اما آنها يقيناً یک شفادادن برای حواس.
مردم محلی می گویند كورس دور تا باز يافتن بهترین مکان ها برای خرید باقلوا داخل استانبول Karakoy Gulluoglu قدس Gaziantepli Köskeroglu. دومی مهم خيس است، زیرا نيمروز جهات شرقی ديار غازی عینتاب است مسكن از باقلوای اصلی شوربا پر کردن متعلق پسته تو نظر گرفته.
یکی دیگر پيدا كردن دسر زیاده künefe است. این غذاخوري شیرینی پنیر ملوث خيسانده به نوشابه اغلب با میوه های بديع خدمت کرده است. هر کدام از غذاهای من وتو نمونه، ضروري است حتا آنها را بشویید و با شلاق قهوه شیرین ترکی. به آرامی در كشش حرارت کم پختند، این غنی، نوشیدنی باجربزه کامل ار سطح انرژی شما آغاز به فروکش است. آن امانت پانچ است که قوی برا گاو نامدار نذير گشن قرمز!


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۳:۵۸ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)