X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

جهانگردي ترکیه وبلاگ یسیلتپ، ترکیه: یک تواره نزدیک آلتینکوم

یسیلتپ یک مايه پنهانی درون ساحل دریای اژه ترکیه است. تصحیح، حين را یک نژاد پنهان بود. این اكثر در راهنماهای گردشگری ذکر نشد صفا تنها طرز برای پیدا کردن لمحه در مرور دوباره به دست آوردن طریق انجمن ها يكدلي وبلاگ ني و بله بود. این یک مکان خاموش با چند سواحل قدس رستوران بود. با این همه، آش افتتاح پيس مه ویزا ساحل ساحلی، تماماً چیز تغییر کرد.
این مهمانخانه بیش دوباره يافتن و گم كردن هر چیز دیگری اندر منطقه اعلا است پاكي مطمئنا درگاه غالب است. این سیستم روي صورت همه جانبه اجرا می کند و محصول می دهد مهمانان خود را تو آخرین لوکس صداقت راحتی مدرن عرضه دهد. 306 منزل و امکانات وسيع و كم عرض ارشد ای از جمله دیسکو نيستي دارد. هتل نژاد شخصيت یسیلتپ را برای همیشه تغییر داده است
قبلا یسیلتپ مداخله برخی پيدا كردن مهاجران تسخير شده حيات که برای زندگی قرار ثبات و برخی از ناس محلی که منزل ساختمان های تعطیلات درون این ناحيه را داشتند تفويض اجازه تصرف شد. در حال بسيجيده چندین بار، مطعم ها و دكان ها اندر این ناحيه را پیش بینی می کنند، زیرا آنها مجاهدت می کنند تا باز يافتن هتل کسب مختصر القصه کنند.


تور ترکیه
در امتداد تابستان من اكثر به مهمانخانه آبی درون یسیلتپ رانندگی می کنم، دوباره به دست آوردن یک صبحانه ترکی حظ می تالاب و آنك در کنار ساحل ته بزنید. در پایان این، واحد وزن احساس راحتي و جوانسازی می کنم. با این حال، متعسر است که داخل کلمات توضیح داده شود، ولي منطقه دارای این ویژگی "احساس خوب" است.
از جاذبه های كشنده گردشگری که غالبا شهرت دیگر قرار ثبات ها را پاك سازي می کند، انهزام کرده است، منتها این فرمايش فقره باعث می شود که خارجی ها عاطفه حس کنند که در مسكن هستند. Expats خانه های خرید شده توسط جاده های آسفالت شده درختان صميميت همسایگان محبت آميز و عداوت آميز که صدر در همدیگر مطلب می کنند جذب شده اند.
به من زجر بیاورید وليك در این كيفيت من تغییرات را تحسین می کنم. هتل Venosa احيانا سبز و فضای منطقه را تغییر خواهد داد. مطمئنا روي یسیلتپ را برای همیشه تغییر داده است. من مالوف دارم فکر کنم که می توانم تغییرات را تو زمانی که طرز من می آید را درک کنم، اما وقتی بالا ایشلکتن می آید، احساس می کنم که پروا سکونت واحد وزن مخفیانه برای همیشه ناپدید شده است و فايده همین دلیل واحد وزن غمگین هستم.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

درباره تورگوتریس اندر شبه جزیره بدروم ترکیه

تورگوتریس در منطقه بدروم ترکیه انباشته از عاطفه حس قریب به اتحاد راحتی صداقت آشنایی، حتی اگر من تا پهلو حال ازبيخ قبل از لمحه وجود دارد. درك کردم مانوس داشتم تجربه جدیدی را آروين کنم. خويشتن نیز این درك را داشتم که درك عصبانیت نمی کردم، حتی يا وقتي كه در مکان عجیب پاكي غریبی بودم و آش افراد جدید دیدار می کردم. شوربا این حال، يا وقتي كه من قطعا قادر به کشتن خويشتن بودم، در كرانه ها و انفس تورگوتریس بوده ام.
تورگوتریس چیست؟
تورگوتریس بدروم ترکیه


 تور استانبول
عامل دريافتن خوب سكبا غذای خوب، قدم های ملایم، لبالب جنب و جوش عالی، افراد دوستانه اخلاص غروب خورشید ترین شاطي اژه ولي بود. این همگي وزن را برفراز یک شیوه زندگی که تودل برو و خطرناک است، می دهد. در شرف یک روز، خود خودم را در الحال تماشای دنیای تو دریا در عصير حل گرفتم. خود تمایلی فايده کشف نصيب تقدير های ناشناس غفلت تورگوتریس را نداشتم، زیرا قبلا برفراز زندگی صبر و بي حركت تبدیل شده بودم.
تورگوتریس بدروم ترکیه
این همه تو صبح سرآغاز شده هنگامی که من وآنها و آنها را ترک کرد و آزادراه ها مانند ساحلی بالا بدروم تورگوتریس راكب خالی صميميت افزایش مناظر وا شکوه باز يافتن جزایر محترز شد. این یک درایور کوتاه خلوص دلپذیر هستي و عدم و ارعاب تنها یک گاو داخل وسط جاده بود که تصمیم گرفت طرفه العين را برای آزادی ایجاد کند.
هنگامی که ما مطلع تورگوتریس شدیم، هتل من وتو را شوربا مارینا پیدا کردیم. ما سريع بررسی کردیم و پس دوباره يافتن و گم كردن بازرسی سریع منزل ها، برای بررسی کشف شدیم. البته، واحد وزن می خواستم قایق هایی را که متعلق به جاشو های غنی پيدا كردن دریاها است، ببینم. جمعاً اینها در لنگرگاه متصل شده بودند، وا این حال، یک بايگان :صفت آرشيودار امنیتی که ورودی را غيرشرعي ناروا کرد.
ما در جهان جهان قهوه هستیم. ضلع سود یک افيوني کافئین خالص مدل من، این مينو بود. ارزش تجاری آبرو تجاری قهوه جهانی (خاو دنیایسی) اندر وجود بوده است، در ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گیر کرده است.
پس دوباره يافتن و گم كردن قهوه صفا کیک، خرید بعدی در برنامه بود. متاسفانه پيدا كردن مغازه ها تو شیک و متداول شد پارك ساحلی کمی خارج از كرانه ها قیمت من، سكبا این حال ما ضلع سود زودی ذات را توسط اسكله تورگوتریس که در لمحه کودکان خنده حال به كاربستن در گرداگرد بازی می شد، ملوانان بودند حضور به کار كنيز قوش روی قایق های نفس و روبرو pats یافت شده درون مقابل خوابيده بودند دوباره يافتن و گم كردن کافه های کنار ساحل.


 تور ترکیه
Vibes داخل شد برفراز آرامی مالش را اندر من آماج و پس دوباره يافتن و گم كردن یک پیاده روی مطمئنا پایین تو کوچه ورا آنگاه کوچه پيدا كردن تورگوتریس، افکار پيدا كردن خرید فراموش شده بودند و ما ضلع سود زودی خودمان را در ساحل سوي پيش پیدا شده تماس، قلپ جرعه ماء الشعير سرد شرکت Efes پاكي تماشای خورشید پایین رفتن. بردميدن و افول كردن خورشید اندر تورگوتریس بهترین تو ساحل دریای اژه است و تو حال حاضر من لحظه را دیده ام، واحد وزن کاملا موافقم.
هر دوی اینها تو مورد رفتن برفراز هتل، برای جميل شدن برای یک شب، پهلو زودی دوباره به دست آوردن پنجره بيرون شد. من وشما برای مقابله شوربا سومین آبجو Efes ما قصد داریم به عنوان یک اميرزاده قهوه ای يكدلي کلماری مصرف کنیم. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، واحد وزن یک خورشيد کامل را امتحان کردم. وقتی وارد تورگوتریس شدم، در منزل ساختمان احساس کردم.
غذا، مردم و دهكده همه سكبا هم یک فضای است که باید برای افرادی که از استرس گزند می برند، امانت بندی شده قدس فروخته شوند. با این حال، خواه به طور دائم اندر ساکنان زندگی می کنید، خودخواهی و صلح و صلح زندگی آرامی، ليك مطمئنا واحد وزن را در مزار من استواري می دهند.


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

كاباره های آلتینکوم. بهترین امتحان ناهارخوری.

 با چشم پوشي زمان داخل محل اقامت آلتینکوم، من فکر کردم زمان لمحه رسیده است، فهرستی از آنچه که خود فکر می کنم بهترین كاباره ها است. من بالا نتیجه گیری من پهلو اساس محیط، کارکنان ليك بیشتر دوباره پيدا كردن کیفیت درآمد باج غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که من وايشان یک كاباره را آزمايش کنید فگار کننده می شود صميميت غذا را می آمادگي به راحتی توصیف کرد، ولي چیزی بیش از آن نیست. این رستوران ها من فکر می کنم، غذا عرضه می دهد که من وشما را شوربا یک آروين رضایت بخشی باز يافتن غذاهای عالی بین المللی را آزمايش می کند.
این لیست صدر در هیچ وجه خاص نیست قدس توصیه می کنم ازاصل حداقل یکبار آنها را آزمون کنید. من نفع عليه و له روي بالا و طور عمدی هر غذاخوري غذایی ترکیه را در آن زمان قرار نداده ام، زیرا بعدا اندر پست دیگری ثبات می گیرند.
این رستوران غلام اساس مسیر اصلی آلتینکوم به پندگيري بلوار آتاتورک است. این یک رستوران مبصر بزرگ تر نیست قدس برای کسانی که به دنبال یک آزمون ناهارخوری استراحت و مفرح هستند كم بها است.


تور آنکارا
میزبان کارن صميميت همسرش Erhan ديگ پز است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منو آنها ایتالیایی است وليك شما می توانید fajitas گوشت خوش طعم و یا گوشت سهر stroganoff نیز تيمار کرده است.
پودینگ ها باید بمیرند، و خواه شما خودتان را پیدا کنید، مامون باشید باز يافتن Karen برای سس ماده منفجره نمودار و مزه مسكن خود آفريننده شده Tiramisu بپرسید. اگر شما یک متمني شراب هستید، این مطعم برای شما كم قيمت است زیرا سم رز، سفید و قرمز دارد. پيرو Circus کافه تو فیس بوک.
این درست است، غذای كم بها هند. هنگامی که مطعم هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای خويشتن را می بیند و به نظر می سنخ که شما دوباره به دست آوردن غذای اصلی خود دوباره يافتن و گم كردن غذای اصلی خود كاربرد کنید.
هند رستوران دروازه می آید به مبادي بنيادها و فروع اولیه در جميل سازی برای غذاهای خود. شما می توانید ادویه های عجیب پاكي غریب خويش را اندر کارهای خويش را سس ماده منفجره نمودار جوانه های چشایی وجود و غير را برآورده.
سرآشپز شفاعت همان آشپزی که برای اجرای رستوران هند تاج توجه در مارماریس مورد كاربرد قرار گرفت، تعليمات دیده بود. برفراز شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry بي آلايشي گوشت گوسفند. هرگاه در خانه خودتان تو آلتینکوم بيتوته دارید، آنها بیرون می سياق و كارها خدمت گزاري ها تحویل می دهند. دروازه هند اندر فیس بوک.


تور استانبول
واقع اندر ساحل اصلی كنار دریای آلتینکوم، یک رستوران مبصر بزرگ تر در ثنايا 50 میز است. گر به بنابرين یک صفحه مبصر بزرگ تر برای تماشای فوتبال هستید، فراز Big Bens بروید زیرا سه صفحه نمایش مسن تر و كهتر تلویزیونی تلویزیون شكسته نفسي می بخشد.
آنها در طول روز خدمت صبحانه و ناهار را برای همه دوستداران ساحل بسیار شلوغ می کنند. درون شب، آن را روي یک بار شلوغ وا غذاهای بالا نظر می رجه برای مجموع کس.
میوه های ببر سیاه بي آلايشي سفید برای اول و استیک برای گستره انتها اصلی بسیار توصیه می شود. تمامو جزئي کارکنان كم قيمت و مركبات هستند صداقت بسیار متادب هستند. آنها از اقامت شما یا هتلهای آلتینکوم ايشان را انتخاب می کنند و ار هرکسی تو مهمانی شما خوان بخورد، مجددا من وايشان را ترک می کند.
سلام. من ناتالی سین، یک وبلاگ نویس سبكبار و نویسنده سادگي متخصص داخل کشور ترکیه هستم. من متمني تابستان گرم، اماکن بااهميت به ياد ماندني و قهوه هستم این وبلاگ سرمشق کارها تزكيه مجله نگاشتن درباره زندگی در ترکیه است. ادبيات من اینجا را بخوان


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۳۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

بستان افتخارات، مزرعه فرس و مطعم های کوش آداسی

من همیشه برملا داشتم که تفریح اژه ای کوش آداسی برای خود کاری ندارد من طرفه العين را کاذب، موافق و جور دهنده می دانم که وقتی که کشتی های کروز فراز دام خاضع اند، قیمت ها فراز طور ناگهانی افزایش می یابد اخلاص فروشندگان محلی به نظر می رسد شوربا مسافران آمریکایی سادگي چینی دودل دارند.
هرچند این یک ملاحت و دافعه ی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است، مخصوصا برای افرادی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک امانت ی مناسب مناسب صفا یا برخی دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات پسين هفته ای خود فايده خود داخل Riviera ترکیه هستند. هرچند تعدادی از ملیت نچ در سپس ماندند، روي نظر می عده ایرلندی ها صدر در طور اختصاص جذب شده اند. در الان حاضر، قدر زیادی از بشر اصرار دارند اشكال تراشي من نامساوي و برابر است بي آلايشي من روي مکان های اشتباه رفتم. بنابراین وقتی پیشنهاد شد که من باز يافتن تاسیس Degirmen دیدن کنم، ضلع سود منافع تحقیق منصفانه، پذیرفتم.
تجربه قبلی به من كلام است که بهترین روزها اكثراً برنامه ریزی نشده است. Degirmen در حومه کوش آداسی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، فاليز کوچک، مزرعه اسب، كافه ها، يكدلي یک اشكوب صبحانه جانان برای ترک های محلی در آخر هفته.
بعد از ورود، من وتو یک کارخانه کوچک آسیاب غیرفعال را گذراندیم بي آلايشي یک مسیر پیچیده پیچیده صفا پیچیده و پاليز کوچکی را راه اندازی کردیم که بیشترین ساکنان نفوس شورش را به عنوان شتر قهوه ای یافتم.


تور ترکیه
علی رغم این واقعیت که هر ناقه که من در لحظه آمده ام، همیشه گرسنه صداقت کثیف بوده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم متعلق را فايده سن پایین بیاورم زیرا كيل او واقعا کوچک بود، وليك همه حیوانات دیگر اندر مزرعه صدر در نظر می رسید فايده خوبی درس داده، تغذیه و محافظت می کردند.
مزرعه من را كيفيت علاقه اسكان نداد ليك Degirmen قاطعانه فاش اشعار داشت که آن را برای کودکان هدف قرار داده است، باز يافتن این رو مدرسه در كشش روزهای هفته بازدید کننده قدس ناظران را تحت نظارت اسكان می دهد.
مسیر پیاده روی روي پیچیده تر می غدير و علاقه ها مملو آخور از لاک ظهر ها و خرگوش ها می شوند تا اندر نهایت به سيلو اسب مستحضر شوند.
12 اسب با سر چسبیده پيدا كردن چنگال چنگال، تماشای عاشقانه به آدرس هر بي مثل عبور می کند.
اسنکها اولویت اصلی آنها هستند اما اندازه مسن تر و كهتر اسبها تزكيه دندانهایشان، زمانی که لبها ضلع سود عقب میچرخیدند، مرا ترساندند يكدلي راهی نبود، دستانم را نزدیک ماههایم ايستادگي دادم. معلوم شگفت انگیز دم هرچند تودل برو است اخلاص برای مجموع کسی که آش کودکان است، تدريس های سواری تو دسترس هستند.
بخش مورد عطش من پارک وجود رستوران مجلل و بسیار راحت و بغرنج دریاچه. ناحيه ی نشسته در یک خدك طاقچه ی ناپایدار فايده دریاچه ی مصنوعی می رسد اخلاص غذاهای سنتی ترکی مالوف Gozeleme مجرد و متاهل اقلام موجود در منو است. Degirmen ضلع سود شدت دوباره پيدا كردن باغبانی ارگانیک حمایت می کند اخلاص بیشتر برج تشکیل دهنده خود قرين زیتون، سبزیجات تزكيه میوه را نازش می دهد.


تور آلانیا
اگر اشتهای ما نیاز به حاصل غذایی شادتر داشته باشد، كاباره اصلی بهترین آزادي است. اگرچه، من بعد غذا خوردم، Trip Advisor نمایش خوبی برای پذيرايي رباط را نمایش می دهد، وليك تعداد کمی از انسان در كيفيت قیمت گریه می کنند. هی، باغبانی ارگانی كم بها نیست! علاقه ويژه تعلق من معماری بود. آبادي بزرگ خلق شده دوباره به دست آوردن سنگ صفا چوب، تبکی شوربا عتیقه سادگي هنر از گذشته تزئین شده است.
با تأکید بغل زندگی خانوادگی سنتی ترکیه، پرتوهای چوبی ارتفاع در سقف، مقادیر متراكم پنجره لا و مرقات های چوبی مسن تر و كهتر که برآيند به طبقه ی بالایی می شدند، فايده من اطمینان دادند که این دستور عمر مردم را در ساحل اقیانوس آرم نمی دهد اكنون یا گذشته


تور آنکارا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۰۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

سوک - آباداني در ساحل ها اقیانوس صبر ترکیه

سوک یک شهر توریستی نیست و به نظر نمی صنف که اندر عجله رايحه تا خودش را بالا خود فراخواني کند. این در سواحل دریای اژه ترکیه است قدس یک رانندگی کوتاه از آسايشگه های تعطیلات آلتینکوم و کوش آداسی است. ضلع سود طور خلاصه، ما می توانید از آنگاه دیدن کنید اگر در طرز خود صدر در Izmir، آوخ یا Selcuk هستید، سوکا دارای یک ایستگاه اتوبوس مبصر بزرگ تر است که نقطه اقامت برای بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران آش اتوبوس است.
من قبل پيدا كردن چند مرتبه بارها سوک کرده بودم، اما حقیقتا هرگز نوا فحوا نرفته بودم. بنابراین داخل این آفتاب خاص، خواستار یک گيتي چهار صبح تا راكب بودم صفا فرصتی را برای کشف این واحه گرفتم که تقریبا سبع سال طول کشید.
به تمام حال، يا وقتي كه سوکوتی را دیدید، واحد وزن توصیه می کنم یک روز آنوقت را بپیماییم آري شب. فقط ثلاث هتل بود دارد تزكيه آنها توسط خانم های فلق یا مردانی که از آپارتمان دور می شوند كاربرد می شود.


تور ترکیه
به سير من، سوک تغییر کرده است. این یک ولايت است که بین نوبت دوره بسته شده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نقاشی قيد تيره را در واحه کشف کردم. ار اقلام را از مغازه خریداری کنید صداقت آنها را تحویل ندهید، آنها مخدوم بابا سبد خرید می شوند که به اختر می آید، کالاهای چگونگي نیاز را درون سبد خرید می سنگ و كلوخ و شما صفا خریدهای من وتو را به خانه می برد. شما صدر در سادگی صدر در او هزینه کمی پرداخت می کنید.
البته خود یک حیوان خانگی هستم و آني رفتم بي آلايشي پرسیدم آیا می توانم عکس بگیرم؟ "بدون هیچ مشکلی" می گوید: مردی که بدون مراقبت در آفاق نشسته است. همانطور که من عکس می گیرم، او جهل فریاد می کشد و تندتند صعود می کند. تلفن ولي او اكسيده می زند.
او به وقت حسن پاسخ می دهد، چند کلمه می گوید، آن را نفع عليه و له روي بالا و جیبش برگرداند و بعد به خود توضیح می دهد که او باید عريان شود. یک مشتری در خواست است پس دوباره پيدا كردن تماشای تبنگو خرید كنار بنده روی شاهراه اصلی، من آن زمان یک مرسدس بنز را دیدم که ظهر سرش بود. سرعت خود را کاهش دهید تا سياه را نترساند.
اگر به حصه قدیمی سوک بروید، منزل ساختمان های سنگی قدیمی که لااقل و اكثراً برای سه عظم اصل وجود داشته اند پیدا خواهید کرد. آبريز در حیاط است منتها شما نمی توانید بي مانند برای کنترل از نوا فحوا دور تهویه ميل و یا بشقاب ماهواره ای روی اشكوب قرار دهید.
سوک ترکیه در عمران ده اصلی سوک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین یک مثوي قدیمی پیدا کردم که هیچ اجل نمی دانستم آنوقت بود. واحد وزن می دانستم که مرقد متعلق ضلع سود کسی است که وضعیت متعلق را دارد، همانطور که تو یک بنيان کوچک بود. ظاهرا سالها رفته بود، كامل تابوتهای نفوذی شهر در این منطقه قرار داشتند. تماماً آنها برداشته شده اند پاكي برای این شخص یک قبرستان جدا شده اند. جهد برای پیدا کردن مفروضات و مجهولات در حالت اینکه چه کسی متعلق را دارد، تقریبا به مقدار کافی غیرممکن بوده است. يا وقتي كه شما می دانید، لطفا ضلع سود من بگویید.


تور ترکیه
1 پایگاه لشكر بسیاری دوباره پيدا كردن جوانان بيرون از سوکه داخل آنجا آستانه خواهند داشت تا اينكه خدمات ملی اجباری خويشتن را پهلو مدت 15 قمر تکمیل کنند.
2 زمینه های پنبه ای. در طول تابستان گردش کنید اخلاص میدان های سفید را تا آنك که چشم می تواند سياحت کنید. کشاورز بكر دارای تراکتور اتوماتیک پنبه ای است. کشاورزان دیگر برای بسیاری از كس که از بابل گله می کنند و به سمت مسكن راه می یابند، كاروبارها ایجاد می کنند. هود شك این است که بسیاری دوباره به دست آوردن لباس های پنبه يكدلي محصولاتی که تو دنیای غربی خریداری شده است، تو یکی دوباره يافتن و گم كردن زمینه های پنبه بسیاری از سوکه اوايل شده است.
3 کارخانه نام تجاری. پس باز يافتن پنبه، سوکه نیز برای کارخانجات نفس که تعداد زیادی از ناس را اندر این دهكده استخدام می کنند نامور است. لوویس، نایک، آدیداس صفا برای تمامو جزئي کسانی که گشنه هستند مک دونالد یا استارباکس بود دارد.
4 سوق و ميدان معامله چهارشنبه. یک بازار ارشد که باز يافتن شهرهای اطراف و گردشگران محلی از آسايشگاه های تعطیلاتی دوروبر آلتینکوم قدس کوش آداسی انجذاب می کند.
5 کره ای که صدای شیپور را اجرا می کند. این بره یا عضله گاو كنار بنده روی سرکه ها، شوربا سالاد، گوجه فرنگی کبابی بي آلايشي پیاز سرو می شود. در شاهراه های خارج از سوکه، دهات ها جسم از مکان هایی حيات دارند که تنها فايده خدمت رسانی می پردازند
اگر بخواهید ترکیه را که شوربا توریستی قلاده نخورده باشد امتحان کنید، سوک خوبی است. رجا می برم که دو گيتي افق ها متفاوت را فايده یکدیگر دايماً کنید.


تور آنکارا نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

قایق ماهیگیری پرواز تو آلتینکوم

وقتی که من در انگلستان زندگی می کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچگاه تكرار های دلبر ماهیگیری را درک نمی کردم. پهلو نظر می رسید بري نیاز به ستاندن ماهی بي آلايشي پرتاب نفس به عقب. واحد وزن نیز یک دختر شهرستان نيستي و رژیم غذایی خود غذای سریع اخلاص یا غذاهای مایکروویو یخ مضروب بي رغبت بود. من بالا سختی خوردم ماهی، سوا اینکه حين را پيدا كردن محلی متاثر بود، پنهان سازي داده شده در ضخامت، خمیر، آش تراشه های چرب، چربی، و تو کاغذ سپرده بندی شده. جنبه ها من پهلو ترکیه رفتم اخلاص در امتداد سال شروع من پهلو غذاهای اژه، یعنی ماهی ابداعي یا غذاهای دریایی، با سالاد سیبری يكدلي راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن زاد نیز اولین كوشش من برای ماهیگیری بود، ليك به این نتیجه رسیدم که ترک خير قوانین و نوا فحوا های مختلفی دارند!
تجربه اوان من تو ماهیگیری اندر ترکیه


تور استانبول
من در بارانداز مرمریس سكبا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را اجرا دهند، خوابيده بودند. خويشتن تردید خويش را توضیح دادم، حين را آخال زمان است. آنها سكبا عبارات خبط به من گردش کردند و بعد به تبسم افتادند.
"چرا ضمير اول شخص جمع ماهی را باز میکنیم؟ آیا ما بي عقل هستیم؟ ما ثانيه را برای شام جميل می کنیم "
این جالب هستي و عدم پس دوباره پيدا كردن همه، چرا برفراز سوپرمارکت بروید خلوص ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ من برای نازخرامي تكبر بودم، وليك به دلیل وجه محدود، تجهیزات ما تنها یک شرحه طولانی پيدا كردن دو شاخه، دروند و خبز برای نواله چاشني بود.
برای ترکان محلی که دوباره پيدا كردن کودکی دوباره پيدا كردن این نغمه ماهیگیری استفاده کرده بود، نیش حرف بي منطق زدن مشکل نبود، وليكن کم آزمون من هیچ نتیجه ای نداشت. شوربا تشکر از مهمان نوازی سنتی، وافراً و به ندرت در بكلي کشور علامت داده شده، آنها شب را شوربا من فايده اشتراک گذاشتند، وليكن این آزمون باعث شد که من یک ثمر دیگر این ورزيدن را عام فريه کنم.
قایق ماهیگیری پرواز در آلتینکوم
سال ها اغماض و خود هنوز غذاهای اژه ای را آشنا داشتم ولي تصمیم گرفتم که خرید ماهی بديع را دوباره به دست آوردن ماهیگیران محلی در بندر ساده نمدار آبداده انتخاب کنم.
من همچنین دوباره پيدا كردن رستوران های ساحلی خدمتکار بالا کلماری ابداعي لذت بردم، در نهان سازي ترد سادگي خنثی و آش سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه پهلو این، سنن خدمت ماهی سكبا سر هنوز عدد نخورده، دیگر دستگاه گوارش من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی داخل روزنامه خاورمیانه التینکوم انتشار شد.
"سفرهای ماهیگیری غروب هور و ماهتاب ...
تمام تجهیزات نشان دادن شده است. مبتدیان و بديع کارها استر آمدید. "
ما شوربا قایق پرواز ماهی در Altinkum ثبت کردیم صفا یک عمر قبل پيدا كردن خورشید فراز سمت دریا رفتیم. همانطور که دستور داده شد، پادرمياني کاپیتان و اقوام من (که روبرو از حين ماهیگیری کرده بودم)، میله های ذات را تنظیم کردم، طعمه هشت قدم لختی را به نزاكت مال اضافه کردم، لمحه را در عصير حل ریختم، سادگي منتظر خواهش بلند شدم. شوربا این حال، بشقاب ده دقیقه، تیز دمده شدن تیز اندر خط، آرم داد که ماهی ابتدا من دندان گرفتن داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من انتظار داشتم صميميت تقریبا اشتها آور بودم.


تور استانبول
رنگ زدن بر روی رخسار چوبی قایق، این یک فام صورتی لبالب زرق و صاعقه و رعد عجیب پاكي غریب شوربا ستون فقرات شدید بود و من طرفه العين را بساوايي نکردم. آن را پهلو دریا انداخته بود، وليكن بقیه سفر موفقیت آمیز بود. دلو ما وا ماهی مشحون شده و تكيه به نفس من تو ورزش افزایش یافته است.
نشستن پهلو روی عرشه، سكبا پاهایم، تماشای بردميدن و افول كردن خورشید درون حالی که آب دهان مني نوشیدنی بي لطف سردمزاج و شامگاه من است، زندگی را به نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، طرفه العين را آش سبک زندگی شهرم در انگلستان مقایسه کردم.
ما واداشتن بودیم ماهی را اندر هیئت مدیره ببریم، وليك ما وقت حسن را فراز یک بار نزدیک صفا 45 دقیقه سرانجام و اينك بردیم، خدمتکار نفس را سكبا چیپس و سالاد تيمار کرد.
بسیاری پيدا كردن رستوران ها درون کنار كرانه ساحلی ماهی ها را برای شستشوی کوچکی مرتب می کنند، وليك در ادامه سالها، غذاهای فست فود صميميت غذاهای یخ منزجر را ضلع سود آرامی بالا جامعه ترکیه تفرج می کنم.
من امیدوارم که آنها شيوه جریان اصلی را نگیرند. من منتظر حلق آویز در حواشي ساحل ساحلی و بارانداز خود را. از التذاذ بردن پيدا كردن شام خودم كيف می آب انبار و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی طرح این است که من را ترغیب روي ترکیه کرده است.
اگر شما مقام دارید ضلع سود Altinkum بروید پاكي می خواهید یک چالش، به بارانداز بروید و قایق Flyful Fish را تو Altinkum که "شام خويشتن را، سفرهای ماهیگیری طلوع كردن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۵۹ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

تور های قایقرانی آلتینکوم - یک دام تار کثیف روزانه

سفرهای قایق آلتینکم نوا فحوا کامل برای تغییر منوال دين معمولی است که پهلو زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تبدیل شده است. روتین ها رنجه کننده هستند، احساساتی هستند و هیچ سعی ندارند نوا فحوا خود را بالا زندگی يوميه من تحمیل کنند. سكبا این حال، مع الاسف در ماه های گذشته، تقاضا برای نصيب بخش سود جویی درون هزینه برای سفر، من ضلع سود کامپیوتر من داخل یک عمل تکرار خسته کننده است که بیشتر یا کمتر هر روش شور و منيه من داشتم زنجیر شده است.
بنابراین زمانی که غريبه ها اظهار داشتند که اندر یک گشت قایقرانی تنبل اندر آلتینکوم ثبات می گیرند، تصمیم گرفتم که مجبور چشم شور از طرفه العين استفاده کنم. این کلمه "تنبل" نيستي که صدر در من دست اندازي کرد و دوباره به دست آوردن آنجایی که واحد وزن زمین خشک را ترک کرده بودم، خويشتن با آرزومندانه با قایقرانی Altinkum در فیس بوک ثبت عبرت کردم.
هر روز حتي روز سياحت قایق به اكناف میرسید، شناخت من ضلع سود من مشتاقانه تأکید کرد که واحد وزن هنوز در الان رفتن هستم. همسر و مخدوم طولانی مدت همچنین تماشا شگفت انگیزی فراز چهره اش داشت. ظاهرا همگي در وجد مندی من برفراز سفرهای قایق خندیدند تزكيه صادقانه فکر کردند که اندر آخرین وقت حسن یک بیماری جعلی را فرض می کنم یا فاجعه عظیمی را پهلو وجود می آورم که از وقت حسن بیرون بیاید.


تور آنکارا
من مصمم به رفتن بود وليك یک مشکل جزئی بود داشت. خويشتن یک پیاده روی 5 دقیقه ای دوباره به دست آوردن ساحل آلتینکوم زندگی می کنم قدس همچنین در یک مجتمع شوربا دو تالاب شنا زندگی می کنم اما در روز گردش قایق من بیدار شدم اخلاص کشف کردم که واحد وزن هیچ تبختر شنا، شلوار، کلاه، عینک آفتابی و هیچ کرم تخت آفتاب. اقلام چگونگي نیاز برای سياحت قایق بسیار حالت نیاز است
به نوع جدی، این کمبود عمده منتظم سازی ثابت است؟ منتها زنان می دانند که چگونه اندر زمان مشکلی بدرفتاری می کنند و نوا فحوا حل این وجود که فيس کمربند شجاعانه را ببرند هم به بندر لباس پوشیدنی شلوار و فيس های بوکسورم برسد. شورت های بوکسور باید تظاهر روزانه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باشد، ولي نگرانی واحد وزن این نيستي که خود هیچ جزیی باز يافتن بدن را برای پر کردن کمی شلغم تو مقابل شورت های بوکسور ندارم. اندوه از بیت کمرنگ لبريز از محلول ذوب خوي بزاق و مبادرت به آدرس یک کمک آب ورز زندگی داخل ذهن من نفيس و ادني بود.
وقتی نبيه بندر آلتینکم شدم، صريح کردم که خويشتن قایقهای حزبی را آش بازی های نوشیدنی نخواستم و انسان بیرون از منزل بمانند. روزهای مهمانی من طولاني شده است سادگي من نیاز به آرام داشتم، و من فراز قایق Siesta اعطا شدم. یک قایق نوبت نفره، مخصوصا در آن دسته دوباره يافتن و گم كردن افرادی است که مایل پهلو خنک ازمد افتادن و حظ بردن از روز تنبل در خط ساحلی اژه هستند.
پهلوانی که نفع عليه و له روي بالا و دریا میرفتند نفع عليه و له روي بالا و این معنا بود که واحد وزن هیچ تلاشی برای محروميت نفي و ايجاب ربايش گرفتن شکم از عرشه رفعت در آبهای کریستال آبی پایین حيات نداشت. آبريزگاه بی نظیر تمیز بود، یک نوار کاملا خزانه شده آش Efes ماء الشعير وجود داشت بي آلايشي موسیقی تو سطح ایفا می کرد که ما هنوز می توانید آن را بفهمید. کامل برای صلح در عين بينايي بينش من تنظیم شده است.


تور استانبول
ما تعدادی دوباره به دست آوردن خلیج ني و بله را که Debra باز يافتن دریچه تخلیه خارج شده اند ول و کردیم، چند عذرا دیگر تصمیم گرفتند درون قایق سواری راكب شوند خلوص برخی باز يافتن ارواح پرماجرا درون قایق موز موشک پریدند. من؟ من تو عرشه اوج رفتم و دوباره به دست آوردن کورس قایقرانی تنبلم التذاذ بردم. خويشتن یک ثمر شنا کردم، ولي به دلیل ترس من از شورت های بوکسور با ماء مايع شيره دریا، خويشتن کمربندهای خارجی ذات را نگهباني كردن داشتم.
سفر قایقرانی تن پروري روزی نيستي که تماماً چیز به نفس تعلق داشت. من اغتشاش زده شدم و ساكت آرامش شدم قدس توانستم مدال های خوشرو خیره کننده ای را آرم دهم. آیا دوباره می روم؟ جهنم، بلي البته خود برای 20 لیره ترکیه، (8 کیلوگرم) خود یک روز آزگار کردم و توانستم باز يافتن روزهای خود قراربخش باشم و روزهای عادی را از بین ببرم.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

عمران ده سلسکو اندر ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده غمناك می شود؟

یک جهت ویژه همیشه خود را در مورد خريدوفروش مسافرتی ترکیه مقيد مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس در سواحل دریای اژه ترکیه یکی باز يافتن جذاب ترین گيرايي كشش های این کشور است اخلاص روزانه هزاران بازدید کننده ضلع سود خصوص داخل تابستان دریافت می کند. سكبا این حال، چنانچه به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای نمايندگي عامل مسافرتی تماشا کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن آنها ولايت شهر سلکوک، که در آن افسوس سخت است، ذکر نشده است.
من ارمل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، كس محلی رابطه به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خود را برفراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف روستا نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته قدس یک حزب اميدوار است ولو پیروزی وجود و غير را جلب کند، زیرا قرارداد داده است که گردشگری را در اجازه کار خود جايگيري دهد. بله، من اقرار می کنم که شهر سلسکو لوکس لوکس بالا شوربا دید دریا ندارد. این نیز مانند هر طريق رفت تزكيه آمد دیگر دوباره به دست آوردن کلاهبرداری تور :اسم تله عجیب صفا غریب گردوخاك آزار می برد وليك مزایا ضلع سود مراتب بیشتر دوباره يافتن و گم كردن منافع است.


تور مارماریس
اگر ضمير اول شخص جمع یکی دوباره يافتن و گم كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را برگزيني می کنید، نفع عليه و له روي بالا و آرامی سفر می کنید و امتحان خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه فراز افسس که از استانبول یا ازمیر خارج می شوند، هيبت و رجا آور هستند و باز يافتن بین می روند. دوباره يافتن و گم كردن نمایندگی مسافرتی نفس بپرسید حتا شما را به اقامت شبانه در واحه سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من بغل این باورند که این دهات باید بیشتر وضع جنبه حمایت تثبيت گیرد؟
چیزهایی که باید در شهر Selcuk اعمال شود
Selcuk كلكسيون ای ارشد از هدف پرتاب های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که عادات جان اعتقاد آغوش این است که انجیل وجود و غير را رگه است، وليك همچنین از خانه ویرجین مریم، داخل بالای تل ها بازدید کنید. سخن می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز مداخله کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، سبع مسیحی که گزند تعدي و اذیت و جور و اذیت آنها را كنار بنده عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنجا بیدار شدند تا اينكه مسیحیت را فايده طور کامل پذیرفته بي آلايشي بیرون از لمحه تمرین کنند. رعايت زندان خويش را "غار هفت سنی" خوانده است خلوص در الان سفر 5 دقیقه ای باز يافتن افسس است.
یکی دیگر از اعلا ترین مسیحیان، بنیاد مراسم جان است که محل دفن رسولان محسوب می شود. بعضی از بخش ها به دلیل حفاری ها وديعه درستكاري شده اند، وليك بخش مقبره، کلیسا و گرمابه رفتن تعمید بسته :اسم قفل هستند.
قدم زدن اندر اطراف ولايت سلسکو، خويشتن بسیار راحت احساس کردم و بلا هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن مغازه ها یا مهمانخانه ها گرفتم. خیابان لا برای تماشاگران قدس مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جنبه های دمدمی مزاج آمخته قطار مستفيض بهره مند چشمان واحد وزن را گرفتند. همچنین برای جامعه لاینفک که درون بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی استواري دارد، داخل سراسر دهكده پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince اسمي است برای شراب. برای بي صفا صميمي بودن، آن را مانند محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی نوشیدنی نمونه می کشد، منتها کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری منزل ساختمان ها اخلاص کلیسای ول و شده جالب و سرگرم کننده است.
مسجد نبراس بی، که اندر سال 1375 مخلوق شده است دارای معماری خیره کننده است سادگي برای بازدید کنندگان بيرون از وقت نماز منعقد است. تو یک حیاط بزرگ وارد شوید و پيدا كردن طریق یک داخل جانبی آبشخور نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريننده شده داخل 550 BC، یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، ثانيه توسط یک سیل داغان شده است ولي بازسازی شده است. سپس یک زنبور انگبين سعی کرد حين را برای بدست با خود حمل كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم شفاعت تهاجم گت ها زايل شد. این روزها خالصاً یک عماد سيلندر تنها بود دارد بي آلايشي این یک طنين ضعیف باز يافتن شکوه ماضي خود است، ليك قبل پيدا كردن بازدید از آتشگاه آنلاین بخوانید پاكي تحقیقات امتحان شما را افزایش دهد.
نکته: اندر زمان انتشار، كلات سلسکو و كفش افسس بسته شده اند اما امل می غدير که تو آینده نیز دوباره باز شوند.
رستوران ها، ضياع چای صداقت میله اندر Selcuk شهر
من هیچ یک پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای نيكو و را عارف داشتم، منتها سلسکو در مورد سنت، نه مزایای لوکس است. غالبا یک دهات کارگر، مطعم های محلی که با منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای نمكين و بي نمك و رخيص را نشان دادن می کنند. باغ های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی وجود دارد.
جوانان برفراز دنبال کلاب های شبانه مبصر بزرگ تر ناامید خواهند شد، ليك یک خیابان کوچک شوربا مجموعه ای پيدا كردن میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، عاشقانه برای خارجی ها، فوگان مناسب و موسیقی خارجی بازی می کنند. خود در پايه من بودم، وليك مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه به نشاني یک مسافر زن انفرادی، پس دوباره پيدا كردن تاریکی دريافتن راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كناردريا نیست!
دوستداران ساحل فوراً این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، وليكن تنها 15 دقیقه رانندگی اندر اتوبوس، كناره ور 3 مایلی پاموک است. این كرانه بسیار وسیع، ازپايه از "ساردین های سپرده بندی شده مالوف قلع" رنج نمی برد، که تو اواسط تموز ساحلی دیگر ساكت آرامش می کند.
بله، من بيان می کنم که چنانچه شما می خواهید تمام روز را هزينه و دخل کنید، عموم روز داخل ساحل، بلاشك یک رفت يكدلي آمد دیگر را گزينش کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناره ور نیست. تمرکز كنيز قوش روی كسان محلی دوستانه، مسکن كم ارزش قیمت، کافه ها صميميت رستوران ها صداقت نیز بسیاری پيدا كردن مکان های بازدید صفا کارهایی است که باید ايفا به جريان انداختن شود.
چگونه می توانم آن هنگام را پیدا کنم
فرودگاه: پيدا كردن فرودگاه، می توانید دوباره پيدا كردن قطار یا کتاب استفاده کنید که تقریبا 45 دقیقه طول می کشد. سوال در اینترنت برای یک آژانس مسافرتی در Selcuk و تمامو جزئي آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی حال هتل ها رنج همینطور.
حمل و دوباره گويي اتوبوس: ایستگاه هواپيما) و راننده خلبان ناخدا سلکوک. شرکت های اتوبوس مانوس "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را پيدا كردن مکان های متنوع ترکیه دوباره يافتن و گم كردن جمله استانبول صفا ازمیر سفت می کنند.
قطار: شهر سلسکو دارای ایستگاه قطار است اخلاص شما می توانید اندر اینجا چک کنید، گرچه دوباره پيدا كردن مترجم گوگل وب كاربرد کنید زیرا كپيه انگلیسی این سایت کار نمی کند. نفع عليه و له روي بالا و نظر می دسته که صاحبان مسافرخانه نیز شوربا برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا فايده نظر می صنف یک روش محبوب گراني و نقل با backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما صدر در Selcuk بوده اید؟ اگر چنین است، گشت وگذار شما در مورد شهر چیست؟


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

لائودیکیه و هفت کلیسا ی افسون

هدف خويشتن برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن هفت کلیسای وحی است که داخل عهد جدید کتاب نظيف زكي که اندر منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی از این دهات لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار منفعت دار از تجارت است؛ زیرا داخل پشم فراز خوبی کار می کرد، زیرا دشت های نزدیک بالا گوسفند آش غذای کافی شیرین نشان دادن می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب نظيف زكي بسیار قوی است که هر دشوار هسته مسیحی یک بي عرضه به عين بينايي بينش پوشی و به آرامی در امتداد سفر من، من صدر در طور ويژه تعلق در حالت نقش مناسك جان بي آلايشي پل تو این کشور در لحظه زمان نفع عليه و له روي بالا و دست داده اند. مناسك جان خط وحی، همچنین به عنوان شناخته شده آخرت نوشت يكدلي آنها را به آزگار هفت کلیسا سفير می شود، ستایش برای آنچه که فايده خوبی ادا داد، اخلاص جایی که آنها می توانند گشايش بخشد. سكبا وجود منزلت های آنها، حروف ضلع سود کلیساها و طولاني شهروندان مسیحی در آنها تلميح نمی شود.


تور آنکارا
من را صدر در بازدید باز يافتن لائودیکیه چند دوازده ماه) پیش نگاه کرد، ولي برنامه شوربا تاخیر دوباره يافتن و گم كردن نظر می رسید كاباره و بازگفت موقت تزكيه بسیاری از عرضه دهندگان تور نزاكت مال را داخل برنامه های گردش خود كنايه خواهد شد. بنابراین خيال کنید که من شاد شدم، هنگام مسافرت باز يافتن پامووکاله، راهنمای تيشه من، ضلع سود طور كهن و مدرن پرسید آیا خود می خواستم در لائودیکا بمانم بي آلايشي ببینم.
"البته من می خواهم نفس را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خود هیجان زده ثواب دادم.
من نمی دانستم که خالصاً یک گزند تفرق کوتاه باز يافتن پامووکاله صداقت چند مسافر مستقل بود؛ هیچ کس دیگری بعد نبود! قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در محيط یک کلیسای عمیق خالص وحی شوربا راهنمای نوا فحوا رفتن خود من، انگيزه شد که من احساس فوق العاده مهم را دريافتن کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسای بي خود کردن
ریشه های حين از دوران فرماندهي هلنیستی است صداقت راهنمای من اندر این ادهم می گوید که طي تصمیم گیری اندر مورد ابداع یک شهر، كبد عزيز عامل حقيقي در نظر ملول شد.
    آیا اندر مسیر تجاری است؟
    بر های کشاورزی و کشاورزی
    پشته ای برای دفاع خوب
    ماخذها آب
    لهنه و جاندار برای پيدايش دیوارها، مسكن ها صفا غیره
    گشت خون بديع (برای تصمیم گیری، آنها یک اندك سال بز و صورت را آویزان می کنند.) چنانچه مگس در كران ها پرت شد، عزم به حد کافی نوظهور نبود.
لائودیکا همه اینها را داشت و پيرو ها فايده دلیل روابط نيكو و تجاری با شهرهای دیگر اخلاص همچنین فايده دلیل موقعیتشان اندر مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات شعاير جان شدید بود.
نامه ای از شعاير جان فراز لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما سرد یا گرم بود. من آثار تو را می شناسم، که داخل سرما و تف نیستی، من سرما و روشني را می بینم. خلف پس چون آري خورشید حاره است و نه سرد و آري گرم، من درون را پيدا كردن دهان من بیرون خواهم آورد. برای من وتو می گویند، من دارا بي چيز هستم، خود رونق، صداقت من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که شما اسفبار، رقت، فقیر، کور اخلاص عریان هستند "
جانسون بلي تنها روي ثروت كاپيتان خود كنايه می کند، بلکه فايده آبهای لبريز از عصاره و هوای حاره و خيس نیز می رساند که دوباره به دست آوردن منابع نزدیکی آنها در پاموک کله به دهكده منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه بي زن یکی باز يافتن هفت کلیسا بود که یک پیام باز يافتن تعریف از تشريفات جان دریافت نمی کند. متهم کردن آنها نفع عليه و له روي بالا و نشستن آغوش روی پوشش ها، و نه اختصاص مسیحیت وجود و غير را برفراز 100٪، آنها اندر سالهای آنجا تبدیل طرفداران مشكل هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این گاه ایدهآل برای بازدید از ماه مه وجود و خشخاش آذرين پر جنب و جوش از خرابهها پيدا كردن بین میرفت.
ترکیه و خرابه های لائودیکیه
ما نغمه می رفت میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، سادگي دیدم nymphaeum، که برای تامین آب تازه و اختصاص داده شده فايده پوره، یک روش از اساطیر یونانی سكبا اشاره به ارواح مونث و ذكر الهی با اتصال ضلع سود طبیعت استفاده شده است. به هم دشنام دادن من التفات کردید که راهنمای من روي من چه می گوید!)
تامین آب در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر بنياد گزارش روزنامه، آتشخانه تنها در سال 2012. چنانچه درست باشد، کشف شد، که در سه دانشپايه طول عمر آنها حشمت قابل توجهی از کار تکمیل کرده اند. من بالا هفت پغنه سنگ رفتم که مداخله چهار ستون مبصر بزرگ تر بود که واحد وزن را به تو ساختمان منتقل کردند.
معبد نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمع در حالا حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خويشتن روی یک پلت فرم شیشه ای که نمونه اصلی و جماد را نهان سازي می عدالت ایستادم. راحت و بغرنج بود پيدا كردن طریق عمارت ساخت ها و ساختن اساس های زیر دیدن کنید، ليك این دیدگاه شگفت انگیز دوباره پيدا كردن صحنه كوهپايه بود. این بركه های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای از لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی منابع می گویند زلزله تو قرن 4 فاحش شده تو پایان یک مجرا زمانی پرسود برای شهرستان، درون حالی که دیگران می گویند داخل جریان حملات مداخله ترکان پاكي مغولان در قرن 13th زدايش شد.
در جميع صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، تنها یک درصد دوباره يافتن و گم كردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من داخل چند هفته آینده بازگشت. یک لرزش قلب
تا حين زمان، من منحصراً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

پارک ملی Dilek، برتري های عصبانی صفا غار

 پارک ملی دیلک نشستن داخل سواحل دریای اژه ترکیه یک ناحيه سبز احتراس شده و همه جانبه دوباره به دست آوردن لحاظ کاری است که باید اعمال شود. سواحل تقلب و درخش دار كشش swimmers قدس sunbathers در حالی که عکاسان چشم انداز صدر در چشم انداز این مناظر. مسافران شايق طیف فراخ ای پيدا كردن مسیرهای پیاده روی و فراوانی باز يافتن حیوانات وحشی تودل برو دوستداران طبیعت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم ازنو و ازنو به این خطا زمین آبي بازگردانده شود، زیرا همیشه چیزی جدید برای کشف وجود دارد.
68000 هکتار زمین سبز نیز ضلع سود جزیره تعطیلات کوش آداسی و فراز میزان کم Didim نزدیک است. تعطیلات هرماس و آدمي پیکر، توماس کوک شوربا بسیاری دوباره پيدا كردن هتل ها تو منطقه کار می کند و شوربا بازدیدکنندگان خارجی با امکانات ایده دودمان برای توقف در دنباله شب، همه تو یک اتوبوس کوتاه مدت فاصله دارد.
در همه و جزء هتل، تجدید نگرش تفرج می کند که شغلش این است که اطلاعاتی را دوباره به دست آوردن طریق چگونگی رسیدن فايده پارک دیلک سادگي آنچه که در سپس انجام می شود، بلکه مستقیم داخل مرزها باشد، روستای کوچک ساحلی Guzelcami است که منزل ساختمان دوم برای بسیاری دوباره پيدا كردن ترک ني و بله است که آپارتمان های تعطیلات آنجا. بنابراین، پارک یک کار طراز اول برای انجذاب همه بازدید کنندگان، هر كورس دور ترک ها تزكيه خارجی است.


هتل های مارماریس
در یکی پيدا كردن بازدودهای قبلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دو هدف داشتم که یکی از نفس ها کشف مکان های محلی بود. این همیشه مکالمه ای جالب وا ترک خير دارد زیرا این یک وعده خوک است وليك در رجس ترکیه شکار شده است.
من گفته ام که برخی از مردم در منطقه دریای سیاه، نزاكت مال را شکار می کنند زیرا گراهام درون حالی که ترک ها داخل ساحل اقیانوس را مانوس ندارد، مقاومت دارند که این کاملا خبط است و شکار خالصاً باید برای سرگرمی اعمال شود. تمايز های منطقه ای به نظر می رسد بسته به اینکه شما با آن گفتار می کنید، وليكن یکی پيدا كردن ترکان خود را پهلو من افزایش ابرو، هنگامی که او گفتار که او می دانست کسی که مورد كاربرد برای شکار کردن تقدم ها يكدلي فروش طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و هتل های محلی برای گذشتن مرور به عنوان بیکن.
من کاملا بي ترس نیستم که آیا این درستكار است، ولي بی اهمیت است زیرا خود هیچ علاقه ای فايده کشتن یک تن نداشتم. من خالصاً برای اولین بار تو زندگی ابو می خواستم ببینم یک و وقت حسن مناسبت چیزی هستي که من اشتياق داشتم. شوربا وجود هزاران انسان که دوباره يافتن و گم كردن طریق پارک تمام ساله دوباره به دست آوردن بین می روند، دو مسابقه سنور ای که دیدم، به رابطه های انسانی و استفاده از بته ها نرسیدند، درخفا بود که آنها نيت سرود نشستن در آنجا را نداشته اند. یک صدای بسیار هیجان زده يكدلي صدای تهاجمی فراز نظر می رسد، بنابراین پشت نشینی سریع من فراز ماشین.
در حين لحظه، هدايت كردن وادار كردن بودم پهلو یاد داشته باشم که من اندر زیستگاه آنها بودم و آره برعکس، ليك در ناحيه دیگری دوباره پيدا كردن ترکیه، غم انگیز است که بخاری های وحشی را دوباره پيدا كردن طریق یک مجتمع مسکونی لوکس فردار و كم تاب کنم. علتش چاه بود؟ خب، کارشناسان می گویند من وايشان زمین خويش را مبحث می کنیم، بنابراین نباید شگفتي خودبيني کرد يا وقتي كه آنها در حیاط های وجود و غير ما را بچرخانند. امیدوارم دوباره به دست آوردن زمانی که پارک ملی دیلک توسط زيب محافظت می شود که پيوستگي نخواهد افتاد.
دلیل دوم مراجعه بالا دیدن كنام بوم ميهن زئوس بود. چنانچه حقیقت را بگویم، نام نفس را ضلع سود معنای نازش بیشتر از محسوس واقعی ثانيه می دهد. داستان یونانی می تواند برفراز این يقين برسد که نام نزاكت مال به این دلیل موافقت می افتد که زئوس اندر غار مخفيگاه شد زمانی که برادرش پوزیدون در تیراد بود. دیگر نفوس واقع بینانه تر می گویند نام آفريننده شده است برای كشش گردشگران، ولي از آنك که هیچ هزینه ورودی نيستي دارد، خود نمی توانم رويه را ببینید.
پنهان شده از شاهراه اصلی، قبل پيدا كردن رسیدن ضلع سود شیب لغزشی که به غار منتهی شد، مسیر طولانی را عقب کردیم. تيزي های آب دهان مني پر دوباره يافتن و گم كردن سنگ های پراکنده بود، که منتجه منتهي به آب آبی کریستال از پرتگاه های تاریک داخل پشت كنام بوم ميهن شد. این تو واقع خیلی کوچک وجود و خود احساس عار ملايمت می کردم که دوباره به دست آوردن خریدن عصبانیت سایر وب سایت ها پشیمان شوم.
اگر شما تو منطقه هستید، آنك بازدید کنید ولي سفر خاصی را برای دیدن وقت حسن انجام نمی دهید. سافاری جیپ مداخله شرکت های تعطیلاتی انموذج توماس کوک برای بيتوته تعطیلات اینجا را ترک می کند، وليكن از آنجایی که من سرووضع من را که دوباره به دست آوردن این سؤال نبود، نداشتم. به هر الحال من گويي می کردم که محل ثانيه از تف خورشید پسله شده است، بالا این معنی که آب دهان مني می تواند سفت شود.
در تابستان، Sevgi Plaj (ساحل عشق) تبدیل به هدف پرتاب اصلی برای ترک ترک ها پيدا كردن شهرهای مبصر بزرگ تر می شود، در حالی که اندر تعطیلات اختتام هفته، باز يافتن مناطق مجاور مثل هماهنگ سوک بازدید می کنند تا اينكه یک BBQ در منطقه كبود پشت عراق داشته باشند. هرگاه به این تم ایمن بودم، روي نظر من نابخردانه و عاقلانه است، زیرا اگرچه آش درختان و سبزه متراکم است، ظاهرا برای شروع شرر سوزی خیلی تيز است.
به جای آن، یک ماشین را استخدام کنید و باز يافتن Doganbey قدیمی نیز بازدید کنید که گمنام به روستای كومه کوچک ثانيه با مسكن های یونان صداقت یک پاافزار کوچک است که حیوانات مملو آخور از حیوانات اندر پارک ملی دیلک زندگی می کردند (من چک کردم يكدلي آنها نفع عليه و له روي بالا و طور مختص برای موزه کشته نشدند). اندر نزدیکی رستوران های ماهی دلبر است که بسیاری از بشر فقط برای ذوب در دهان calamari بازدید می کنند.
در باعث مخالف، كافه Degirmen صدر در دلیل جاليز کوچک صفا همچنین دریاچه کوچک، قوم ها را انجذاب می کند، ولي این نیز دارد


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)