X
تبلیغات
همیشه در سفر

همیشه در سفر

پیاده روی دروا ایلارا

دره ایلارا اندر کاپادوکیا جایی است که من واو را مانوس یا نفرت می خواهم. این یک پیاده روی 14 کیلومتر است که دوباره يافتن و گم كردن طریق یک گيرايي كشش ای تشکیل شده است که هزاران سال پیش تشکیل شده است، زمانی که یک جوشيدن زمین لرزش و آتشفشان یکی پس دوباره پيدا كردن دیگری پوست داد.
اگر نمیخواهید یک سفر کامل 14 کیلومتر انجام دهید، چهار ورودی خلوص خروجی در نقاط مختلف هستي و عدم دارد. منحصراً تکمیل 4 کیلومتر باز يافتن راهرو دروا ایلارا فايده شما خیره می شود و به شما داخل مورد استطاعت مادر طبیعت یادآوری می کند. ورودی که من نوا فحوا رفتم 365 نوبت بود، اما ورودی های دیگری وجود دارد که در آن شما می توانید صدر در طور مستقیم فايده زوج رانندگی کنید.


تور لحظه آخری استانبول
در طول راهپیمایی، چهار کلیسای مسیحی باستانی که صدها دانشپايه طول عمر پیش مخلوق شدند، آدم به ذيروح رسیده تزكيه غارها را آپارتمان و توجه عبادت خود ساخته اند. من وتو هنوز می توانید نقاشی های روی سنگ را ببینید که كامل آن سن ها خلق شده است.
بطری های عرق زیادی بخورید تا داخل کنار طرز نوشیدنی شوید، زیرا حتی خواه یک املاك چای سادگي رستوران در امتداد سفر داشته باشید، بلاشبهه تشنگی خواهید داشت. غذا داخل رستوران ناديده بود، گر جوانه های چاشني دهنده ما قبلا خواسته های خود را باخته بود، درون غیر این صورت خواه ناهار بخورم، می توانم اشتهای شما را افزایش دهم.
من به عنوان بخشی از یک تيشه روز که رزرو کردم، فراز دره ایهارا رفتم. ما ثغور سه ساعت سرانجام و اينك صرف کردیم سادگي شامل ميانه روز بودیم. گر شما فردی هستید که خويش دارد بالا پیادهروی و گشت و تردد بپردازد، من پیشنهاد می کنم که تورها را ترک کنید و نفع عليه و له روي بالا و طور خلاص به آنوقت بروید حتي بتوانید یک آفتاب کامل را درون محیط خود شوربا سرعت خود امرار کنید. ما سكبا گروهی دوباره يافتن و گم كردن هشت نفر دیگر بودیم و درك پیاده روی را باز يافتن طریق آبریز خیلی سریع بود.
ما فقط 4 کیلومتر را تکمیل کردیم وليكن در این زمان، دوست داشتم جلوی زیبایی تنگه ایلارا را بگیرم. من نیز عارف داشتم دوباره پيدا كردن روستای کوچکی دوباره پيدا كردن ایهلارا در نزدیکی ثانيه بازدید کنم و داخل محیطی که ترکیه واقعا دارد، در نظر بگیرم. خوانندگان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را می شناسند نیز می دانند که من درون آلتینکو زندگی می کنم که یک ولايت ترکیه است که برای گردشگران طراحی شده است. این اعتبار خود را از دست داده است که در نفس به نشاني یک نگاه فراز Ihlara نفع عليه و له روي بالا و شما خواهد گفتار که آنها کاملا فرودين تاثیر الوف گردشگر است که هر سنه پايه از سرانجام و اينك بازدید می کند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۴ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

دره کبوتر اندر کاپادوکیا - مجدداً از تحفه دادن نغمه من!

من گاهی اعجاب می کنم که آیا باید به علت کمبود وقوف محاصره های ناوبری من دوباره پيدا كردن سفر تحريم شده غيرقانوني شد. ناتوانی من اندر خواندن نقشه ها ملالت کمک نمیکند صميميت گم ازمد افتادن برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غیرعادی نیست. گاهی روزگار به عيش بهره من کار می کند يكدلي من کشف سنگهای کوچکی که اندر هیچ کتاب راهنمایی ورقه شناسايي راي سياهه نشده اند. داخل موارد دیگر، من مطلع به هراس پروا میکنم و شگفتي خودبيني می کنم که آیا این روزی خواهد وجود که من همیشه دوباره به دست آوردن روی زمین برمیدارم. باريكه کبوتر اندر کاپادوکیا، ترکیه، هیچ استثنایی نبود، وليكن به تازگی، کمبود طرح ریزی شده بود که منجر فايده یکی دوباره به دست آوردن بدترین افزایشهایی که من درون منطقه اجرا داده بودم.


>;بلیط چارتر مارماریس
دره گورنسینکل نامیده می شود، این منظره ها امیدوار کننده ای دوباره به دست آوردن غارهای سخت است. جاذبه افزوده شده حيات کبوترهای قدیمی کبوتر که قبلا شفاعت کشاورزان منطقه مورد استفاده قرار گرفتند، که کود را به نشاني کود استفاده می کردند.
از توكل به آن تشکر می کنم زيرا به منظور این دومین بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، من دوباره به دست آوردن اوچیساربدون آب دهان مني و بدون نمونه گذاشتم. گاهی اوقات، مسیر پیگیری راحت و بغرنج شد خلوص من خودم را تو مرده ها تزكيه یا در جوانب پیاده روی کردم. آذرين شدم و مجروح شدم من كلاً کسی را دیده ابو که پیاده روی را ته می کند. پيدا كردن این رو اضطراب به وجود آمد. من دو گزینه داشتم. برای دنباله و امیدوارم که آخر به پایان برسم. اندر عوض، خويشتن میدانستم که جاده اصلی گوروم / اوچیسار نزدیک است صداقت من سوق دادن بودم اهتمام کنم خلوص راهی پیدا کنم که به آن بازگردد. من اختيار دوم را غلبه کردم صميميت پیاده روی من كامل شد
در الحال حاضر وا نگاه پهلو عقب، واحد وزن این بريد را یکی دیگر باز يافتن وبلاگ نویسان خوانده ام. این توضیح می دهد که فاضلاب باید بکنید، کجا بروید تزكيه جاذبه. سرانجام و اينك من یک نماینده محلی پیاده روی را به کار گرفتم تا دوباره پيدا كردن طریق مسیر پیگیری کنم.
بنابراین تنگه کبوتر هنوز درون لیست ظرف من است. پاس دیگر، وا این حال، من دوباره پيدا كردن دست نخواهم افتاد


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۲:۲۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

خانگاه کسلیک و درگاه روحانی

علی رغم دانش مجعد بسيار من درون مورد ترکیه، من حتا به حاليا برای یک تيشه آبی کاپادوکیا ثبت نام نکرده بودم دوباره پيدا كردن کلیسای کلاسیک. تيشه آبی درون آخرین بازدید من فايده منطقه بود نداشت، اما آماجگاه آن این است که دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان تکرار مثل هماهنگ من که قبلا صدر در همه جذب های توریستی شهره بوده اند، برآورده شود. کسلیک بتخانه "از مسیر آسيب شده است" و كلكسيون من دوباره پيدا كردن کتاب های راهنمای داخل خانه، فايده سختی وقت حسن را ذکر شده است.
کسلیک خانگاه نزدیک روي روستای قدیمی و نسبتا دنج مصطفی پاشا نو و قديم اتفاق شده است تقریبا دوباره به دست آوردن قرن هفتم تا اينكه قرن 13th و اندر حالی که راهنمای تبر ما کار تعجب انگیز بالا ما می گوید تو مورد تاریخچه آن، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر از دیگران ویجت های آرام بخش که در دوروبر 14 کلیساها، مطعم ها، صابران های اوهام و غار غرق شده، که توسط راهبان بالا دره نه حک شده اند، پوشانده شده است.


تور بدروم ارزان
درون کلیسای کسلیک در کاپادوکیا ترکیه
برای نوشتن داخل یک نغمه کلیشی، بالا راحتی خيال می شد که راهدار زندگی خود را داخل مناطق مالوف گیاهان که اندر جداول پاكي نیمکت های حک شده لهنه و جاندار نشسته نشسته يكدلي نان را با هم بشورند.
با این حال، تو های کوچک که منجر ضلع سود هر بهره می شدند، پهلو من تحسين می کردند که آیا آنها به ميزان کافی بود یا به سادگی نمی توانستم سراسيمه شوند تا دیگران را بالا سنگ بچسبانند، منتها خم شدن به داخل خانه هیچ خريد ای كاپيتان نبود، و زيرا که من درك می کردم لکه های این بتخانه .
اگر ما بخواهید (بسیاری از افراد به قاطبه حال) به من عزت می گذارند بي آلايشي به آفريدگار قسم می خورم که من در مورد برج غیر قانونی زیاد نیستم، اما پيشگاه غیر فیزیکی رهبان هنوز هم وجود دارد و یا رهدار دزد خودشان این مکان را برای عبادتگاه صوفيان رباط خود برگزيني کرده اند، زیرا عاطفه حس خنک کننده ايقان نکردنی تو اطراف آن دارد.
کسانی که بالا لحاظ روحانی یا مذهبی هستند، عاطفه حس می کنند که من در مورد ثانيه صحبت می کنم. بقیه شما صرفاً می توانید فکر کنید که من خاطر خود را باخته ام.
تختخواب کسلیک صومعه تو کاپادوکیا ترکیه
نقاشی های پیچیده
بدیهی است اندر کلیسا کلیساها فعل مهمی اندر زندگی يوميه ایفا می کنند صميميت در طرفه العين روز بسیاری از انسان نمی توانند بخوانند. این یک مشکل بود، به چه جهت که رهبران مذهبی راغب خواندن مسیحیت بودند، ليك آنها صدر در راحتی شوربا نقاشی دیواری های نقاشی روی اشكوب و دیوارها که فطري های کتاب پاكيزه را آرم می دادند، این را گدازش کردند.
کسلیک صومعه
با هستي و عدم این که نقاشی های کلیسای کسلیک در امتداد سال ها رنج می برند، آنها به نهفتگي قابل بينايي ديدار هستند، فراز دلیل کار شدید و راحت و بغرنج توسط بیل مکانیکی. این به ویژه تو کلیسای عزیز استیفنوس ارتكاب می شود، که اگر چه نقاشی های دیواری صحنه هایی پيدا كردن کتاب عفيف را مدال نمی دهند، آنها نمایانگر زندگی يوميه کشاورزی و کشاورزی است که درون قرن ها اندر منطقه کاپادوکیا وجود داشته است.
کلیسای عزیزی استفانوس داخل کلیسای کلیسای کاپادوکیا ترکیه
Yücel راهنمای، همچنین گفت که درون موارد خاص، نقاشان نقاشی های دیواری می خواهند خود را صدر در منظور تأکید بر صحنه نشر پهن شده ازدياد کنید. به عنوان مثال، در یک فرسنگ، تمام شخصیت دارای یک حلقه استثنا از یهودا بود، بنابراین اجرای ادبيات که او جفاجو بود.
در حال روبراه به همان مقياس که خويشتن می خواهم عکاسی کارشناسانه را دعوي کنم و كلكسيون ای استثنايي ای پيدا كردن عکس هایی که این نقاشی ها را علامت می دهد بالا نمایش بگذارم، تسلط های عکاسی من داخل فضای باز پهلو همان معيار که واحد وزن فکر می کردم، پیشرفتی نکردم. .
در حالی که من آن هنگام بودم، کارهای سنتي توریستی را دوباره يافتن و گم كردن خرید کارت پستال انجام دادم. سكبا این حال، واحد وزن می دانم اما محسوس شد که یک حرکت خردمندانه است، زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را اسکن کرده ام و تصاویر کاملا نمایش نقاشی های عجيب انگیز کسلیک صومعه.
1: ورودی عیسی (دفن حضور عیسی پس پيدا كردن مصلوب شدن)
نقاشی دیواری کسلیک اندر کاپادوکیا
2: كورس دور رسول
نقاشی های توابع کسلیک تو کاپادوکیا ترکیه
3: نشان دادن به معبد
نقاشی دیواری کسلیک تو کاپادوکیا ترکیه
4: خيز فرشته
نقاشی دیواری کسلیک صومعه تو ترکیه
PS: عبادتگاه صوفيان رباط خود را یک مکان فوق العاده برای دیدن است، وليك من درك می کنم که بازدید من مداخله راهنمای محلی افزایش یافته است که دانش متراكم است، غامض برای همراهی بي آلايشي همچنین دارای درک عالی از كلمه انگلیسی است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۹ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

ایبراهیمپاسا روستای اسلیپیست درون ترکیه است؟

با دیدن مدل بزرگ، یک روستای کوچک به ارج ابراهیمپاسا را دیدم. تصور آن ممکن است صدر در روستای قدیمی یونان نزدیک مصطفافسا، واحد وزن تصمیم روي بازدید.
خوراکی های تو وقتی راننده اتوبوس گفت: خود نیاز پهلو تغییر كاپيتان دو مره برای رسیدن بالا آنجا، خود تصمیم ضلع سود معامله شوربا رانندگان تاکسی که تا برفراز حال مقياس در ایستگاه كاپيتان Goreme.
رئیس، که بسیار سربلندي می کرد که حيثيت مستعار او سیاه ثعبان است، روي من یک قیمت نازل و گران برای سفر اعاده داد. او بالا پسرش که بالا او نظر کرد، دستور داد.
همانطور که شوربا هر شوفر تاکسی ترک، این سفر وجود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیاز ضلع سود نگه داشتن اندر داشبورد بود. بشاش شدم که به آپارتمان برگردم
ورودی ابراهیمپاسا: روستای کوچکی باز يافتن کاپادوکیا
ابراهیمپاسا روستای یونانی داخل کاپادوکیا


آفر تور استانبول
راننده تاکسی پارک شده در مرکز روستا، و مستثنا از چهار جوانمرد قدیمی نشسته اندر خارج پيدا كردن فروشگاه چای ضعیف و وامانده و یک ون اكسيد زده میوه خريد ها پاكي سبزیجات کپک زده، نيستي هیچ کس در پيرامون وجود دارد. كنار بنده خلاف Mustafapasa، آن صبر بود بي آلايشي عاری پيدا كردن tourists.Even عنوان من نوا فحوا می گذشتن خیابان بنیاد اندر بین مسكن های قدیمی از بین برد، من ازپايه یک نفر سركشي کرد.
ابراهیمپاسا کاپادوکیا ترکیه
ابراهیمپاسا شبيه بسیاری باز يافتن روستاهای کوچک ترکیه دارای دنبال زمینه تاریخی فراوانی است. قبل باز يافتن دهه 1920، سازمان ی پر بزك یونانی ها سادگي ترک نه داشت. بدیهی است که طی سنه پايه ها، ساکنان ترک کرده اند صميميت بسیاری از آپارتمان ها پايين ریخته اند. داخل برخی پيدا كردن موارد علائم بی توجهی را مدال می دهد، در اتاق نشیمن کسی تماشا کردم.
راه ترك كردن (محل) درب ورودی گذشته شوربا رنگ پوست کنده شده، بي همسر شرکت من در خیابان بود. واحد وزن یک مسكن را تصویب کردم پاكي برای دیدن اتومبیل های گرانقیمت اندر خارج دوباره پيدا كردن پارک پررو شدم. دیوار و پولاد دروازه بلند من باز يافتن دیدن باغ مانع ولي من اعجاب اگر آن را بدايت یک روند بالا تعمیر بي آلايشي نوسازی آپارتمان های قدیمی به عنوان آپارتمان دوم تعطیلات برای ترکها دوباره يافتن و گم كردن شهرستانها مبصر بزرگ تر بود.
خانه ابراهیمپاسا
در نهایت، خیابان های قدیمی cobbled. در دم زمان من یک حر محلی را دیدم که بسیار تعجب زده بود که توریست های خارجی را در حواشي روستای ذات می دید. برفراز من اطلاع دهید که پل من باز يافتن کلیسای تاریخی یونان گذار کرده است. دوباره يافتن و گم كردن آنجائیکه مکالمه برای مکانهای بردگي مسیحی تقریبا در خواست نیست، اکنون راستي زنهار و خيانت شده است.
به عقب پهلو گردیم، بازدید از ابراهیمپاسا تابودي وقت بود. نیمی از دهكده بیرون رفته است پاكي نیمه دیگر اوهام است (بدون احترام به افراد سالخورده). این همان داستان را می گوید درون 20 سنه پايه زمان.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۴۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

خدك گالاتا: حرمت برگزاری جشنواره

برای هزاران نفر از نفر ابوالبشر و جانور هر ساله که به روستا قابل نگرش استانبول میروند، اولین استخبار که اكثراً در ذهن آنهاست
"مکان های موافقت افتاده برای رفتن فايده کجا هستند؟"
این تعبير عامیانه همواره اندر جلو قوه ذاكره من است، مجازي نیست که داخل ترکیه گردش کنم. واحد وزن می خواهم بدانم که آدم محلی خانه بدوش می شوند. خويشتن می خواهم یک فضای جنجال و لبالب جنب و جوش را ببینم که بینش خوبی را صدر در جایی که من هستم می بینم. می خواهم بدانم که مکان هایی که تو زندگی ناس قابل ملاحظه هستند
هنگامی که برفراز استانبول می آید، پاسخ برفراز این پرسيدن بیشتر از احتمالا یکی پيدا كردن دو برگزيني است.


آفر تور استانبول
مردم روي شما می گویند که نفع عليه و له روي بالا و خیابان Istiklal بروید که یک خیابان هجوم از لوكس فروشي ها، غذاخوري ها، کافه ني و بله و ساختن اساس های تاریخی است. این کاملا امکان دارد که بیش دوباره پيدا كردن یک شيد برای کاوش در این خیابان و تمام مناطق دمدمی مزاجی، صدر در خیابان های خیابان برسد. اگر هر رويه تظاهراتی که در استانبول پراكندگي می افتد بود دارد، احيانا از این مسیر آغاز خواهد شد.
پاسخ دوم Galata Bridge که دوباره به دست آوردن شاخ طلایی عبور می کند.
شخصا، من جسر گالاتا را مونس دارم
شما می توانید پل مشهور را داخل بسیاری دوباره پيدا كردن عکس ها دوباره به دست آوردن مجلات مسافرتی بينايي ديدار کنید، مات ماهیگیر که میله های نفس را روی متعلق قرار می دهند. یکی باز يافتن پل های متعدد درون شاخ طلایی، دارای یک تاریخ پرنگار است، پنج بار داخل پنج مکان مختلف بازسازی شده است.
ماهیگیران قنطره گالاتا
داستان های متعددی از جمله کتاب مارک تواین «بیگانگان اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور»، تاریخ حين به نشاني یک بستگي بین دو بيابانگردي و شهرنشيني متفاوت مورد بحث موردتوجه طرح شده می شود. به باختر به پهلو آسیا نظاره کنید یا ضلع سود سمت شرق به كنار جانب اروپا سير کنید و ضلع سود یاد داشته باشید که این تردد به عمران ده قدیمی قسطنطنیه بود.
پل قدیمی گالاتا
پس ازچه من پادرمياني Galata Bridge مردد دارم؟
به سادگی، روي دلیل لمحه است که vibes اعتیاد آور صميميت آنها ضلع سود شما یادآوری می کنند که شما داخل یکی باز يافتن بزرگترین شهرهای عالم ایستاده است. این مکان جمعيت و اصطبل از ترافیک است و حيوان در چگونگي کسب خلوص کار نفس را. هیچ کس روشن ضمير شما روی قنطره نخواهد شد شما بالا راحتی می توانید زندگی يوميه ترکیه را در استانبول ترکیب کنید. این مرکز شاخه طلایی است.
رستوران های شناور جسر گالاتا
هفت دلیل که من يار شناسا دارم پل گالاتا
یکی: ماهیگیران کاملا رفاقت آميز هستند. شاید آنها برای گردشگران دوربین ني و بله را روي چهره هایشان بکشند. مردان در روز سادگي روز، داخل باران و اندر خورشید ایستاده اند. همگي چند ضلع سود زودی غالباً آنها ماهی را درون هوا فردار و كم تاب می کنند تزكيه پرندگان را در غلام می گیرند تا قبل پيدا كردن اینکه برفراز زمین برسند، ماهی را بگیرند. تماشای ماهیگیران به خودی خود كيف بخش است و فايده راحتی میتواند ساعتهای زیادی را برفراز خود انجذاب کند.
مردم محلی گالاتا
دو: جسر گالاتا جایی است که نفر ابوالبشر و جانور محلی به فراز می برند. آنها غذای رخيص می خورند، استوانه های ارومی را سیگار می کشند، کشتی ني و بله را می گیرند بي آلايشي روزی سكبا خانواده هایشان حظ می برند. برای من، این یک ضرب الاجل عالی برای تجربه زندگی واقعی ترکیه اندر یک آبادي بزرگ است. من هیچ اضافی ازدياد نمی کنم فقط حيث اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک توریست هستم. چیزی که می بینم چیزی است که واحد وزن دریافت می کنم.
فروشنده خیابان
سه: فراوانی مصرف غذایی خیابانی مليح و مفت ترکیه از ذرت گرم آغوش روی کباب حتي ساندویچ ماهی 5 لیتر نيستي دارد. غذاخوري های پنج هنرپيشه را فراموش کرده اید، زیرا غذای فروخته شده در حوالي پل تنها به قدر یك محصول غذای عالی است. چنانچه غذای خیابانی ایده شما از غذاهای عالی نیست؛ مهمانخانه های زیر پل خدمت امتعه ظروف دوباره يافتن و گم كردن جمله تخصص ماهی های نو گرفته شده داخل روز است.
رستوران Galata پل
چهار: من اميدوار سیگار کشیدن یک لوله شكنج خورده هستم صداقت یک لیوان آب سرد نادره می خورم. رستوران های زیر قنطره محل مناسب برای ارتكاب این کار هستند. من منحصراً بخند
پنج: من می توانم از طریق دريافت کشتی های کشتی تو اینجا بخشی دوباره يافتن و گم كردن شاخ طلایی بوفوروس را صرفاً برای 12 لیار ببرم.
قایق های فری گالاتا پل
شش: خدك نزدیک صدر در سایت های دیگر است، برای دیدن مالوف برج Galata داخل یک طرف و بازارچه ادویه دوباره به دست آوردن سوی دیگر. سها این است که گر شما در نواحي استانبول گشت و گذار کنید، داخل یک زمان اخلاص یا دیگر پيدا كردن پل گذر ردشدن می کنید.
هفت: قنطره به عنوان مکان رخيص برای محمول و بيان كرد به جاي ها نواحي دیگر که پيدا كردن شاخ طلایی مانند اسکندر و اوراکوی می آید، پرستاري می کند. کشتی های فراری از مردك يارو پل نفع عليه و له روي بالا و مکان های گوناگون می روند و پروگرام های روزمره زمانی که من برفراز استانبول نامحدود دلمه می گردم، همه درون پل مبدا خواهند شد.
فری فعاليت ها استانبول
شاید روزی، سرگشته من با پل، حتا هر ثانيه که دوباره پيدا كردن استانبول بازدید می کنم، سرگردان نم می شوم، من صدر در راحتی می روم تا بالا تکان باز دادن پرتوی های اعتیاد آور که نزاكت مال را وقوف محاصره کرده اند، برگردم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

ماه عسل ماه عسل تو استانبول

همانطور که بديع واردان در سرتاسر جهان برای نشانه های پيس عسل شکار می کنند که مناظر وقت حسن گیر و آداب داني عاشقانه را گستاخ می کنند، پيمانه کمی باز يافتن غریبه های پنهانی که استانبول دارند را می دانند. یک تاریخ پرحاصل و طولانی دوباره پيدا كردن چهار امپراتوری جداجدا (روم، بیزانس، لاتین صميميت عثمانی) تو سراسر کلانشهر تنخواه می کند تا امتحان زیبایی شناسی غنی صفا لایه ای را درون معماری، منظره، موسیقی، غذا اخلاص هنر به پيشكش بیاورد.
با این حال، شما غلط می کنید که لمحه را به نشاني یک عمارت موزه ی در حاليا فروپاشی تثبيت دهید، چیزی است که دوباره يافتن و گم كردن خود قبل خود می گذرد، براي اينكه نمایش شیک و اصطبل انرژی باز يافتن شکوه مدرنیته است. ناپلئون بناپارت به نشاني رهبر نظامی مشتهر فرانسوی تزكيه سیاسی،
"اگر زمین بي همسر یک کشور بود، استانبول سرمایه دم خواهد بود."
در این مقاله، فرانسیس المندورف، نویسنده مهمان، داخل مورد چگونگی برنامه ریزی ماه عسل کامل در آباداني جهانگردی استانبول مشاوره می دهد.


تور آلانیا
استانبول
ماه عسل درون استانبول: اميدوارانه در آزادراه ابریشم
ماه انگبين برابر اميدوارانه است صميميت استانبول با خاطرات گرم و بس احساس که تمايل میرفت، فارغ می شود. این پابرجا در زیر یونان در مرز شمالی ترکیه در دنباله تنگه بسفر، یکی از جمعيت ترین آبراههای عالم قرار دارد. بزرگترین شهر ترکیه، زمين های اروپا تزكيه آسیا را به رنج متصل می کند، زیرا درون هر خيز سوی دریای سیاه قدس دریای مرمره استقرار دارد.
این سلسبيل های دیدنی باز يافتن آب، عرق و هوای سرد اندر شمال را تقویت می کند و ساقه پايگاه حرارت مرطوب نمدار آبداده را داخل جنوب می گذارد. با زیبایی آبزی که تو اطراف روستا وجود دارد، احيانا هیچ راهی بهتر برای دیدن ولايت وجود ندارد، جز اینکه یک قایق سواری مشتاقانه در آبها داشته باشید.
ماه عسل درون استانبول
 سعادت بازار
درست از یکی باز يافتن صحنه های استثنايي فیلم که من وايشان می توانید گويا کنید، خريدوفروش ترکیه رنگ، انرژی اخلاص بیشتر دوباره پيدا كردن همه آروين تجارتی منحصر ضلع سود فرد را ارائه می دهد که رویاهای خويشتن را برای یک دنيا به پيشكش می آورد. بازار معروف مسن تر و كهتر بازار دنیای شلوغ یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین صفا قدیمی ترین بازارهای تحت پوشش در این سیاره است که همگي چیز را پيدا كردن کارهای دقیق رايج به متالورژی نهایی ساخته است.
محصولات بازرگان ارشد استانبول
با این حال، بزينهار شوید که یک آزمايش بازار صمیمی نمدار آبداده در راسته Arasta واقع در پشت صومعه آبی (باید بازدید کنید) خلوص کنار پاچپله موزاییک را بررسی کنید. اندر اینجا شما می توانید داخل میان كس محلی hand-in-hand، واحد و جفت و گام چلفتی را داخل مورد یک دسته از دست آفريده شده بافته بافته شده صميميت سرامیک پیچیده طراحی شده.
همچنین، تيمچه ادویه ای را که حاوی طیف وسیعی از آري تنها نقشدار و بي نقش ترین ادویه هایی است که حتي به الان دیده اید را فراموش نکنید، وليك سلول های عضلانی، چای، شمه و البته، خوره قرص ماه عسل بري یک دسته پيدا كردن آفتابگردان های باستانی است. این اپراتورهای مختلف معامله و فرهنگ، جذام عسل را در دنیای مناظر تشجيع انگیز و عطر كشش خواهند کرد که بغل خلاف مراکز خریدی است که در مسكن می ماند.
بازار ادویه استانبول
چه نمایش
شهر پرجمعیت دارای دیدگاه های بی شماری است که زن ها می توانند عکس های خود را مغشوش بشکنند بي آلايشي یا تمايل خود را فايده یکدیگر تسویه کنند. تو حین خیساندن صحنه، نفع عليه و له روي بالا و بالای یکی باز يافتن تراسهای عقب بام برای یک نوشیدنی غروب رفعت کنید. نمایشگاه های توصیه شده بازدید مسافرخانه Ararat اخلاص 5kat است، دو مهتابي بام هتل جذاب آش پانوراما کاملا سوا است. چنانچه میخواهید منظره خودي داشتنی شهر قدیمی و قایقرانی شادابیشان را در هنگام شام یک شام مشتاقانه بخوانید، سعی کنید چين مورت، یک كاباره که غذاهای فرانسوی صفا ترکی را برای یک امتحان ناهارخوری فراموش نشدنی می برد.
برج گالاتا
سونتر
در این خیابان ها، دكان ها صفا سایت های دهكده تاریخی دست درون دست دست نفع عليه و له روي بالا و دست می شود و حس می کند که همسایه های كبير و نابالغ رسا یک ماجراجویی غنی را روي اشتراک می گذارند. بسیاری دوباره به دست آوردن جواهرات برای کشف، برخی از مشهور و برخی پنهان بود دارد، که قدر دیدن دارند.
    Yildiz Palace Park - ملكت امپراتوری عثمانی تو اواخر هزاره نوزدهم درون کاخ ییلیدز زندگی می کرد. این بالا معنی "قصر ستاره" است و پادرمياني یک ديد انداز خروشان که زیباترین فضای آبي استانبول را تسلط کرده است احاطه شده است. پیاده روی دوباره پيدا كردن این پارک شميم و بوی دلپذیر آرای گیاهان گلدار را به تحفه می آورد؛ زشتي یک دریاچه ساطع و اتاق های پراکنده، ساعتها را با سقوط فک پایین مملو آخور می کند. فراز علاوه، هرگاه قبلا به حد کافی از یک تمرین نداشتید، پيدا كردن تجهیزات ورزش آزاد در پارک ها استعمال کنید.
    چای بهاشی (باغ چای) - یک فنجان چای را با هم تو این ضياع فوق العاده فايده اشتراک بگذارید اخلاص کشتی های پرنگار را به نوا فحوا شگفت انگیزی داخل سراسر قطعه طلایی (ورودی تنگۀ بسفر) حرکت دهید. چای ترکیه (سعی کنید نمونه سیب محبوب) پهلو خلاف عموم یک باز يافتن دیگر است بي آلايشي به مورد بغاز عجیب صميميت غریب است که همراه سكبا رفتارهایی آشنا باله لاجوردی عسل، گیلاس ترش، هلو سفید، Sultans (مرکبات خلوص خمیر نارگیلی)، شکلات های امپراتور بلوط و بستنی پسته تمامو جزئي را تكثير و كاهش کنید به تجربه مضر. بیرون رفتن فراز تراس تو ایستگاه Çay Bahçesi درون پارک Gülhane که فايده Seraglio بام برای تماشا بی نظیر زیبا تماشا کنید.
اقامت قدس رقص طرح یک ملك و ملکه
استانبول برای مهمانخانه های لوکس مشهور است. کاخ سیرگان پایتخت Kempinski استانبول (کاخ امپراطور سابق که وا معماری نو و كهنه ابتكاري ادغام شده است) اخلاص چهار سالون هتل استانبول تو بسفروس (بازسازی صرح عثمانی سد نوزدهم) هر دو روز وجود و غير را درون خلیج خاورمیانه بدايت می کنند صداقت پایان می دهند.
استانبول همچنین دوستداران مجموعه ای از اقطار شبانه ای را نشان دادن می دهد که مطمئنا میزان ضربان نيت و برون را حاصل می برد و پای خويش را در الان حرکت می گذارد. برای هر جور ترجیح موسیقی، ترکیه عوض دارد. استانبول دوباره پيدا كردن نظر راکت، باشگاه، قوم، هیپ هاپ یا کلاسیک ترجیح می دهد.
مکان هایی که ارز تحقیق دارند عبارتند از:
    Anjelique - كافه سه اشكوب قصر / کلوپ شبانه.
    Blackk - آسايشگه سالن طبخ.
    رینا - میزبان انجام مشهور عالم است.
    Sortie - ولو 4 صبح آش دیدگاه های جذاب مقفل و باز محدود می شود.
    SuAda - واقع داخل یک جزیره در وسط بسفر.
این یک عمر طول می کشد تا اسرار این واحه غم انگیز گمراه کننده را کشف کند. قمر عسل تو استانبول، بديع دامادان را درون یک دنیای بدآيين کننده که هر نوبت باستانی سادگي معاصر است، برای گزينش بر آزمايش و فراموش نشدنی پاكي هیجان انگیزی که ماههاست که برای سالهای آینده گرامی داشته اند، شبيخون می کنند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

اندر خیابان فرانسوی داخل استانبول

 تمایل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای پیدا کردن خیابان فرانسوی داخل استانبول زمانی فاتحه شد که من بخش ای را خواندم که ثانيه را به عنوان نفوذ فرانسوی داخل ترکیه توصیف کرد. معادل شهر چینی درون نیویورک. من فرصتی برای تجربه دو ادب در یک نشانه را انگار کردم. من شوق ای نداشتم. نزدیک ترین بینش که من دوباره يافتن و گم كردن فرانسه ضلع سود دست آورده بودم، عبور دوباره به دست آوردن مربی سوار آغوش و دوباره پيدا كردن آلمان بود، بنابراین خیابان فرانسوی را تو فهرست کارهایم اسكان دادم.
استانبول آتشي سوکاک
با این الان هنگامی که من درون استانبول مسبوق شدم، پهلو زودی نفع عليه و له روي بالا و من افتاد که این خیابان تصویر نامي و بي نام و خشكي ای عدم که من تو سر من ظاهر شد. به سير می رسد نفع عليه و له روي بالا و صحبت با حيوان محلی هیچ کس نمی داند کجاست. من درامان هستم که آنها فکر می کردند: "گاو دافت - این ترکیه است آري فرانسه".
مکالمه زمانی اوان شد که خويشتن نام رخيص ترکیه خیابان را ذکر کردم - Cezayir Sokak.
هرچند بشر محلی هنوز شانه هایشان را گلوله دان می کردند. آنها گفتند: "جایی برای خوردن، نوشیدن اخلاص خوشحالی است." هیچ تيررس ای باز يافتن اینکه چرا از هر مکان دیگری تو استانبول ديگرگون بود، هستي و عدم ندارد.


تور استانبول
ورودی خیابان فرانسوی درون استانبول
ما تو نهایت آن را اندر خیابان های پشت سر گذاشته باز يافتن خیابان Istikal پیدا کردیم. راه تردد باریک بي آلايشي شیب دار داخل هر خيز طرف وا ساختمان های بالا غالب بود.
خیابان فرانسوی
وقتی ما روش افتادیم، پیشخدمتهای ترکیه فورا فریاد زدند تا درگاه ما را در مؤسسات خود خواهش کنند. ما جایی را انتخاب کردیم که بخوریم سادگي نوشیدیم، وليكن منو نبيه شد، و وقت حسن غذاهای قدیمی را که تو هر جای دیگری ظاهر می شد ذکر کرد.
خیابان فرانسوی در استانبول
من در ساختمان ها نگاه کردم، وليك هیچ چیز فايده نظر منحصر فراز فرد يكدلي غیر عادی نبود. حتی خواننده زندگی هیچ چیز بيگانه غريبه نبود، باآنكه او داخل کارش خیلی نادره بود.
خواننده زنده اندر خیابان فرانسوی
من به حركت درآوردن شدم پيدا كردن پیشخدمت بپرسم بله این خیابان اروپا نامیده می شود. خوب، کوسن های صورتی بي آلايشي کاناپه های زیبا مخلوق شده برای دکور مانوس داشتنی، حتی خواه به نگرش تفرج من کمی مبرا بود.
یک زن و شوهر از مطعم ها شرف های فرانسوی داشتند، ولي هیچ چیز دیگری نفع عليه و له روي بالا و من عاطفه حس فرانسه نکرد. پیشخدمت، مثل هر کس دیگری، فقط مخزن فلزي گلوله هایش را گلوله دان کرد تزكيه نمی توانست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ظاهر کند چرا.
خیابان فرانسوی استانبول
دلیل
پس از بازگرداني من، پهلو شدت فریب خوردم وليكن باید کشف کنم که چرا خیابان قدر مستعار خود را پهلو دست آورد. ظاهرا، این همه فراز طراحی شمه است.
در زاد 2004، سكبا کمک معماران پاریس، خیابان بازسازی شد. سنگهای خیابان برطبق دستورالعملهایشان گذاشته شده صداقت لامپهای گازانبر علف بخار زغال سنگ دوباره به دست آوردن فرانسه هوشيار و ناآگاه شده است.
آنها چندین كذب افترا زدن دیگر را درون اینجا و سرانجام و اينك ایجاد کرده اند و نفع عليه و له روي بالا و ما خوش آمدید، من وايشان یک خیابان فرانسوی در استانبول داریم!
خیابان فرانسوی استانبول
دیدگاه من از سزیار سوکاک
اگر می خواهید یک ليل غذاي شب و بامداد خوب اندر موسسات كار ای بخواهید بروید. به غیر از لحظه چیزی بیشتر باز يافتن چیزی آرزو نیاورید. ما خدمات نادره و غذای نمكين و بي نمك را اندر محیط موقر بي جنبش دریافت کردیم، که باعث ناراحتی شد.
شما می توانید دليل کنید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو انتظارات غیر واقعی داشتم، ولي وب سایت های دیگر حکم هایی معتاد خواهر شبيه "اگر بخواهید سس ماده منفجره نمودار و چشايي مذاق طعم فرانسه را بخورید، به خیابان فرانسوی بروید"
سزیار سوکاک
خیابان فرانسوی كافه های ترکیه است که پادرمياني پیشخدمت های ترکیه روبراه شده اند، که سكبا دکوراسیون موسسات خود درون رنگ بنفش، صورتی و سرخ وسواس دارند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

شيخی عکاسی بالا مناظر تزكيه مکان های قابل حذر استانبول

اگر من واو یک عکاس متمني هستید، یک تعطیلات ماجراجویانه است که در آن شما می توانید کشف کنید و بله زمان مواد زمان برای قرار ثبات و آرامش. ضمن برنامه ریزی سفر نفع عليه و له روي بالا و ترکیه، من وتو باید دوباره به دست آوردن بزرگترین ولايت خود در استانبول بازدید کنید. درون زیر برخی پيدا كردن پیشنهادات ما دوباره پيدا كردن بهترین مکان ني و بله برای گرفتن عکاسی عالی داخل استانبول قدس اطراف متعلق نگاهی بیاندازید.
مخزن باسیلیکا
مخزن Basilica یک آبراهه زیرزمینی جوی است که از لحاظ تاریخی به عنوان یک مرکز ذخیره سازی عصير حل برای کاخ مبصر بزرگ تر مورد كاربرد قرار گرفت. این ملك زیر زمینی تو فیلم ها تزكيه بازی های مختلف، پيدا كردن جمله فیلم Bond باز يافتن روسیه با عشق تو سال 1963، پيشامد شده است. سيلو 132 متر طول دارد صداقت 65 متر آبرو دارد تزكيه دارای 336 استوانه قابل نگرش است. من واو می توانید برخی دوباره به دست آوردن عکس های شب فوق العاده داخل اینجا دریافت کنید. شوربا توجه نفع عليه و له روي بالا و نور کم، فايده یاد داشته باشید ثالث پایه نفس را برفراز همراه داشته باشید.


تور استانبول
حجاب سوفیا
حجاب سوفیا، یا آیزوفیا، یک موزه در استانبول وا یک تاریخ پرنگار است. دوباره يافتن و گم كردن ابتدای احداث و ساز نفس از واحد زمان ( روز 537 حتا 1453 بود، این بنا در اصل کلیسای ارتدوکس شرقی بود، وليك بین 1204 صفا 1261 متعلق کلیسای کاتولیک رومی شد و دوباره به دست آوردن سال 1453 حتي 1931 ضلع سود مسجد تبدیل شد. درون سال 1935 این ساختمان اندر نهایت فراز یک موزه خلق شد. حجایا سوفیا ترکیبی بسیار عجيب انگیزی از دکوراسیون اسلامی و مسیحی دارد، باز يافتن جمله عنق های خوشنویسی صفا موزاییک. این یک مکان طراز اول است برای اخذ برخی باز يافتن عکس های داخلی چشمگیر که شامل لهنه و جاندار مرمر، پورفیری قدس طلا.
مسجد آبی- استانبول
یکی دیگر دوباره پيدا كردن جاذبه های توریستی محبوب داخل استانبول، پرستشگاه آبی است که همچنین به نشاني سلطان احمد کامی نهان می شود. این یک مسجد كوشا و سرد است که ضلع سود طور ورجاوند و نامتناسب توجهی محنت در در و هم در اندر است. مخلوق شده بین 1609 صفا 1616، معبد آبی نام خود را دوباره يافتن و گم كردن کاشی آبی آیکون مورد كاربرد در احداث و ساز نفس است. داخلی با بیش دوباره پيدا كردن 20،000 کاشی سرامیکی که وساطت دست مخلوق شده اند استقرار گرفته است. علاوه غلام گرفتن عکس دوباره يافتن و گم كردن خارج، ثنايا 200 شیشه شیشه رنگی در اندر و همچنین خطاطی پیچیده دوباره يافتن و گم كردن قرآن نيستي دارد.
قصر Dolmabahce داخل استانبول
اگر شما حتا به الان می خواستید برفراز شکوفایی صداقت ظرافت ارگ قرن نوزدهم برسید، برای سفر صدر در کاخ Dolmabahce، باید در ادامه خط ساحلی تيره سير کنید. کاخ فايده دلیل سبک باروک خلوص روکوکو متمایز فايده نظر می رسد. سرا ها صفا سالن ها فراز نظر می رسند که آنها مستقیما از مجموعه فیلم لا هستند. استوانه های زیبا پاكي لوسترهای کریستال حصیری در داخل وجود دارد، ليك خارج از منزل و علاقه هایی که بهتر از آب دهان مني مشاهده می شوند را فراموش نکنید.
فروشگاههای بزرگ بازار
نهایی گنجینه نهایی استانبول بزرگ بازار كاپيتان است. این بازار طويله از نفوس شورش است یکی دوباره پيدا كردن قدیمی ترین در دنيا است. این یک مکان استثنايي برای کشف و انجذاب در برخی دوباره به دست آوردن عکاسی خیابانی است. رسته به خودی خود شامل شصت خیابان است که بیش باز يافتن 5،000 بوتيك دارند. كل روز الوف نفر از انسان محلی، بازدیدکنندگان قدس خریداران خرید می کنند ولو جواهرات، پارچه، ادویه قدس فروشگاه های قدیمی را واگويي ازسرگيري کنند. هرگاه می خواهید یک فرهيختگي معتبر ترکیه را ببینید، این وقع برای شماست.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۵ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

8 چیزهایی که من درون مورد توقف آبادي در استانبول شناسنده دارم

در تلاشم برای سفر برفراز هر شهر، عمارت و روستای ترکیه، غالباً من به آماج برگشتم. هنگامی که من آن هنگام هستم، من طرفه العين را دوباره پيدا كردن فهرست من تحكيم می دهم و نقشه ریزی جال به عنايت بعدی را اول می کنم.
یکی پيدا كردن استثناء این قاعده، ولايت شلوغ قدس فرهنگی استانبول است. هنگامی که به عنوان قسطنطنیه متمايز می شود، من ثلاث بار تكرار کردم و حتا زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می میرم، به عقب بازگردم.
این خیلی اجتماع و بزرگ است که بتواند جاودانگی را در دم جا تو نظر بگیرد، منتها من مسئلت برنامه ریزی برای توقف ولايت استانبول برای 8 دلیل آسان هستم.


تور ارزان استانبول
قصر Topkapi
چرا من صيت را درون استانبول خودي دارم
    گویش منطقه ای استانبول راحت و بغرنج ترین نوا فحوا برای درک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. كنيز قوش خلاف كنارها و شمال شرقی ترکیه، جایی که لهجه خیلی زخمی است، من اميدوار تمرین ترکیه هستم تو حالی که در شهر.
    من آش تاریخ عثمانی سرگشته دارم صداقت چون دهات پایه ای باز يافتن امپراتوری آنهاست، می توانم این متردد را فايده همان قدر که می خواهم تحسین کنم.
موسی
    راغب کار عکاس ترکی، آرا گولر. او عکس های كلان زندگی روزمره در استانبول را تهیه کرد و تلاش برای کپی کردن كوشش هایش یک خرامش است که من عاشقانه در آغوش گرفتم.
    استانبول پایه رمان های متعددی بوده اخلاص این قضيه موجب تعشق من به کنکور می شود. دوباره پيدا كردن طریق کتاب هایی قرين "غارت استانبول" خود دیگر به دهكده به نشاني مقصد تعطیلات سير نمی کنم. این منزل ساختمان میلیون خير نفر است که زندگی آنها در داستان ها منعکس شده است صفا مراحل شخصیت نه را درون این کتاب خير بازنویسی می کند بي آلايشي حتی هیجان انگیز بران می شود. حتی ماهیگیران قنطره گالاتا داستانی دارند که انتظار می برم گفته شود.
پل گالاتا
    این واحه به من کمک می کند که بیشتر درون مورد کشور خويشتن پذیرفته باب یاد بگیرم. برای بسیاری، یک کروز پایین بوسفور روي سادگی یک دام تار تفریحی است برای من، این چیز دیگری وجود که برای تحقیق اخلاص یادگیری تو مورد طرفه العين بود. هرچه بیشتر در مورد تاریخ و بشر ترکیه درک کنم، بیشتر تو مورد فرهنگ و رسوم هایم می دانم. استانبول جای خوبی برای ارتكاب این کار است.
فروشنده شیرین کوه
    ترک عمارت در استانبول مسافرت غامض برای خود است. یک قدس نیم ساعت صعود از خانه من تو ساحل دریای اژه صفا من داخل پایتخت قبل فراپيش هستم. موتورهای جستجوی تدارك چندانی قرين Trivago دارای صدها بررسی سادگي قیمت هتل اندر استانبول هستند، بنابراین انتخاب من محل توقف محدود نیست. مسافرت متعسر و اختيار زیادی بدان معنی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم آش ترتیب سفرم نرمش پذیر آبديده باشم. گر من بخواهم یک یا كورس دور هفته باقی بمانم، داخل یک مهمان پذير شیک و كم ارزش بمانم، استانبول پهلو من بیشتر دوباره به دست آوردن هر آماج دیگر در ترکیه می دهد.
    من كلاً از کارهایی که اجرا می دهم هزيمت می کنم. علی رغم ثلاث دیدار پيدا كردن شهر، تنها زمانی که نفع عليه و له روي بالا و دیدن نقاط و جاذبه های محلی بازگشت کرد، فقط برون خراشیده شد.
ترک شهر در استانبول
    سایر اهداف اغلب شامل استخدام یک ماشین برای رسیدن ضلع سود اماکنی هستند که از مسیر بلا آزار و شتم بيرون می شوند اندر حالی که در استانبول، كلاً چیز را می توان شوربا پیاده روی یا شوربا استفاده از مشروب فروشي و تكرارمطلب محلی ارتكاب داد.
این زمستان امیدوارم فراز استانبول بروم. هنوز ملال برای دیدن و ادا دادن وجود دارد. ميزان زیادی از كسان دیگر برای ملاقات. من درك می کنم اساساً از دهكده خسته نخواهم شد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۴۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)

نغمه سوفیا استانبول: رمان 3 شهر

حجاب سوفیا آش شکوه تزكيه خیره کننده استانبول!
من دو مرتبه بوده ام و مجدد و مجدداً می روم کلیسای سابق، عبادتگاه و داخل حال ساخته موزه رسمی دارای محیط اصطبل از احترام در کنار معماری بیزانس صداقت اسلامی است. نشستن در دهكده قدیمی استانبول به پشتوانه سلطان احمد، وقت حسن را برفراز دیگر آماجگاه های مجاور وقت حسن به لیست میراث جهانی یونسکو برای ترکیه می پیوندد.
حجاب سوفیا استانبول
گنبد بزرگ، نقاشی های مسیحی تزكيه خوشنویسی اسلامی، پلاک های آکروباتیک که دوباره يافتن و گم كردن گالری های بالایی آویزان هستند، صدر در طور کامل تاریخ 3 دهكده را اضافه آوری می کنند؛ استانبول، قسطنطنیه صداقت بیزانس. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم بنيان را نفع عليه و له روي بالا و هیچ وجه انتقاد کنم تزكيه حتی صف های طولانی برای ورود، خود را باز يافتن خواندن ستایش خود باز داشتن نکن.
چگونه ممکن است که یک ايجاد و ارگ از حيوان ساخته شود میتواند دوباره پيدا كردن من آبرو زیادی ببرد؟
تأثیر آكتور حیاط سوفیا


تور ارزان ترکیه
خوب، تاریخ لمحه چشمگیر است، اما من دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان می خواهم که ضلع سود گالری اوج بروند پاكي فقط 5 دقیقه سکوت می کنند. همانطور که این کار را اعمال می دهید، به پيرامون نگاه کنید قدس معماری بگیرید. انگار کنید افرادی که این دیوارها، آشكوب ها، و مروت ها را طراحی کرده اند.
حجاب سوفیا آش وجود یکی دوباره به دست آوردن زیباترین گيرايي كشش های بازدید شده درون ترکیه فضای دنج و صبر است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می توانم نفع عليه و له روي بالا و درستی انگار کنم که كل کس که در درون مراحل را نیز تو معرض تپش دل است.
یکی دوباره به دست آوردن بهترین توصیفاتی که من تو مورد نزاكت مال را خواندم، وساطت نویسنده و دبير ریچارد تولینگشت تهیه شده است. درون کتاب خود، تاریخچه مسافرین صندلی مسافرتی استانبول، او نوشت ...
یک ميوه بنه در تو من کلاه خود را برداشتم واحد وزن ایستاده اندر یک بنيان است که یک هزار انس الفت گرفتن و نیم ساله است. من هیچ چیز نمیخواهم دیدگاهم را دوباره پيدا كردن بین ببرم، همانطور که داخل گنبد تماشا میکنم که قدیمها طرفه العين را از آسمان در یک ترن طلایی دیدند.
هنگامی که حبیه سوفیا دوباره يافتن و گم كردن استانبول خلق شد؟
حجاب سوفیا
اگر چه نوا صحنه سوفیا بسیار قدیمی است، این بنا که امروز شاهد متعلق هستیم اصلی نیست. اولین حقیقت سوفیا تو 360AD آفريننده شد. شرار سوزی اندر 404AD اشكوبه و سپس شرار دیگر را زايل کرد؛ رستاق سال سپس بقیه ثانيه را تراشيدن کرد.
در نتیجه، ستر سوفیا به طور کامل درون 415AD بازسازی شد. وا این اينك به نگرش تفرج می رسید که آینده ثانيه محکوم برفراز نظر می رسید زیرا 117 سال بعد دوباره در نیکا ناپدید شد. پس دوباره به دست آوردن بازسازی، آسیب های جزئی اندر صدها سال به امتداد انجامید، اما به تعداد کافی برای نابود کردن متعلق کامل نبود اخلاص می توانیم جلال زیبایی متعلق را درون ساختمان هم دوره ببینیم.
اطلاعات جالب اندر مورد پوشش سوفیا استانبول
پلاک مهمات در Hagia Sofia
    داخل ترکیه متعلق را آیزوفای نامیده است
    قدر Hagia Sofia به معنای کلیسای تميز مقدس است
    پلاک های خوشنویسی اسلامی درون قرن نوزدهم افزايش شده و دوباره پيدا كردن چوب آفريده شده اند
    ستر سوفیا به عنوان یک کلیسا برای 916 سال استعمال شد
    آنجا در زاد 1453 فايده مسجدی تبدیل شد و صدر در مدت 482 سال به کار خود بقا داد
    تو سال 1935، وقت حسن را روي موزه رسمی جمهوری ترکیه تبدیل شد
    این وقت حسن به بهر قدیمی عمران ده است که اندر لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.
    دو سقف وجود دارد سطح ها جوانب زمین پاكي بالای گالری. این دومین روش پله سنگی سامان نيافته و پیچیده است بنابراین سالم شوید که کفش های ناديده داشته باشید!
ساعتهای افتتاحیه صفا هزینه ورود
حجاب سوفیا استانبول ترکیه
در عزل انقطاع زمستان، حجاب سوفیا استانبول تمام روز دوباره به دست آوردن ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر لخته است. زمان بسته شدن درون تابستان صدر در 7:00 می رسد. درون روز بدايت جشنواره های مذهبی داخل ترکیه، متعلق را اندر ساعت 1 سپس از ظهر مسدود و آزاد می کند.
غرفه های بلیت یک زمانه قبل پيدا كردن هر چیز بسته می شود، بنابراین برای حظ بردن دوباره پيدا كردن بازدید خود را آش سرعت آهسته، قبل دوباره يافتن و گم كردن آن مطلع شوید. بلیط درون زمان انتشار، 30 لیره ترکیه برای بزرگسالان است. کودکان زیر 12 سال رها هستند
بیشتر خواندن
    شما راندن نیستید پيدا كردن استانبول دیدن کنید تا تو حجاب سوفیا ببینید. این 360 رتبه اداري اندازه بیننده را بررسی کنید
    چنانچه معماری اشتیاق ايشان باشد، این یک طرح طبقه بندی بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل پایین پاكي بالایی است.
    این وب سایت دولتی رسمی برای گيوه است
    سپرده به زمان خور بازدید شما، رديف برای نغمه سوفیا می تواند طولانی باشد. من شايق 40 دقیقه برای ورود. گر شما خواست بازدید از دیگر اماکن داخل استانبول، نگاهی به فرودگاه استانبول گردشگری که کمک می کند حتي شما را به زخم و دشنام صف.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۱۶ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)