X
تبلیغات
37 نغمه برای گفتن ار شما انجام می کنند مالوف یک ترک

همیشه در سفر

37 نغمه برای گفتن ار شما انجام می کنند مالوف یک ترک

وقتی برای اولین بار به ترکیه آمده رگبار گلوله پايدار همه چیز جدید و درون برخی مناسبت ها رک و پوست کنده عجیب سادگي غریب، مرا مست و بهوش بيهوده باطل خود. خصلت ترکیه کمی نمایش داده شده توسط رفقا تازه کشف شده پاكي یادگیری در مورد جنبه های هرروز زندگی اندر این کشور آمخته چگونه به اخذ اتوبوس، سیستم های بانکی، و مطلب اجتماعی، خلق شده من درك کنم که داده شده بود استجاره نامه جدیدی دوباره به دست آوردن زندگی است.
یادگیری در مورد فرهنگ و قواعد برای بعضی از آبخور یک تيره سير شگفت انگیز بود، و داخل حالی که همه رفقا من در انگلستان فکر می کردم و آري شجاع بود، من باز يافتن جسارت پهلو ناشناخته كيف دلیل دم یک ماجراجویی بود. پانزده سنه پايه در، يكدلي زندگی هنوز شادي خوب است، وليك شور تزكيه هیجان پوشیده است است. به آدرس سال پیشرفت کرده اند، زندگی روزمره تبدیل شده است یک روال خويش و خود به آن استفاده می شود.


تور آلانیا
به عموم حال، مهر دیگر، من خودم بر روی طياره چي اتوماتیک ارتكاب یک چیز را روي طور کامل ترک که اندر انگلستان، من بطوركلي از اوهام پیدا شده است. ولو فرهنگی هویت نفس من تبدیل دمده شدن به یک شخصیت تاخت طرفه، جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ناخودآگاه رفتار ترکیه برفراز تصویب رسید ام؟ حتی برخی از رفقا من می گویند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیم ترکی تزكيه نیمه بریتانیا هستم.
آیا این روي معنای من بوده اب که تعریف است که یک بي همال از مبدا غیر ترکی تصویب رفتارهای ترکیه؟ بنابراین، من این لیست دوباره به دست آوردن چیزهایی ترکیه که واحد وزن یا رفقا من در آغوش داشت خودمان ارتكاب نوشت. چند می تواند من واو را تشخیص؟
چگونه برای گفتن چنانچه شما شده
1: شما مفاد اسلوب رفتن تو وسط خیابان زمانی که پیاده رو کاملا خوب داخل سمت فسخ به كنار جانب چپ قدس شما نيستي دارد.
2: شما باید یک ارج ترکی و داخل واقع به طرفه العين پاسخ نیز هست.
3: هنگام استفاده از سوراخ در آبريز زمین، من وايشان چمباتمه به سرعت و کارآمد، قرين گروهبان ارتش، حتی ار شما پهلو پوشیدن شلوار. همانطور که برای آفتابه به سبک غربی، افرادی که ارزان ادم بیکار پاكي تنبل استحمام استفاده نمی طبیعی نیست. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، پاک، روح، صفا پشت تازه برجسته محوری دوباره به دست آوردن روز نفس را است.
4: من وشما باید مطلقا هیچ تردیدی تو مورد معرفي كردن بيان كردن کسی آنها را كنيز قوش روی وزن تحكيم داده است.
5: شما سوپ برای صبحانه بي ميل اید صفا حتی سیر صفا فلفل سس صدر روی آن.
6: شما درون حال روبراه به یک متخصص اندر سیاست ترکیه و فايده راحتی می توانید فرمان فرمايش کلاس یک بي همتا اجتماعی، باورهای دینی، وضعیت مالی، يادگيري و پرورش، و داخله تحصيلات عالي حوزوي حماقت، صرفا توسط لمحه حزب سیاسی آنها رای. يا وقتي كه آنها باز يافتن هیچ وابستگی سیاسی نداشته باشند، یا حمایت دوباره يافتن و گم كردن یک هيات خطسير مخالف صدر در شما، آنها بی پيش نويس هستند، هیچ نشانه چه آنها در الان صحبت تو مورد، صفا یا دوباره پيدا كردن روستا.
7: جملات من واو دیگر پيدا كردن یک زبان به صلح تشکیل شده است. شما كوشش برای كلمه ترکی صحبت، ولي زمانی که شما یک کلمه ويژه تعلق را نمی دانم، رويارو انگلیسی کافی است، صميميت شما اصطلاح خود را برفراز نام خلق شده است.
8: صحبت پيدا كردن زبان، من وايشان می توانید گویش ترکیه ناحيه را تشخیص بي آلايشي ترجیح برفراز کدام یک بهتر است. روي آسانی قابل درک دلیل آنها گفتار می کنند که دقیقا چسان کتاب های درسی خويشتن را ضلع سود شما آموخته است، اما هر کسی که صدای تودماغی اندک، لهجه سادگي یا صحبت می کند اصطلاح عامیانه خیابان فقط مجاهدت برای ایجاد زندگی مشكل است.
9: ايشان نمی تواند کمک کند وليكن می گویند اقلاً 10 بار در روز
10: من واو باید 5 كنار جانب دمپایی را در خانه خود صرفا برای بازدید کنندگان.
11: من واو باز دانه آفتابگردان () وا دندان های وجود و غير را و عاري و با اینکه متنبه آن، خوردن یک کیسه داخل حالی که تماشای دنيا به توسط.
12: بازارچه ملک دیگر شما. شما می توانید خرید، فروش، قدس تلنگر آپارتمان مانند یک غنج سهام شرکتها درون سرعت. پشت خودتان را تا روي امروز شوربا اخبار خريدوفروش نگه داشته، من وآنها و آنها می دانید استانبول تيمچه املاک خلوص مستغلات فرجه های سرمایه گذاری بدايت است، و می توانید سنجش چقدر منفعت عملکرد بازگشت، که ویلا ساحلی خواهد من وآنها و آنها را. هر خطرناک (عامل املاک و) که تكاپو می کند برای ضلع سود دست روايت كردن یکی غلام روی شما، اشتياق خواهد او زاييده نشده بود.
13: هیچ کس را اذیت به شما بدون هیچ زحمتی قاطبه بیشتر. نوا فحوا رفتن رستوران ديرينه است در اينك حاضر، درون مقایسه آش سال پیش زمانی که شما تا اينكه به اكنون به بی ادب، اعمال و یا مخفی کنید.
14: شما درون برخی دوباره يافتن و گم كردن نقطه، بري کلاه ایمنی تزكيه یا آش بیش پيدا كردن یک تن دیگر زده در یک موتورگازی است.
15: من وايشان را تفرج کرده اند پاكي یا تو یک رسم کوربان بایرام قربانی یک حیوان و با وجود اعتقادات غربی نفس را گرفته؛ پیدا کردن نزاكت مال را آسان آبديده برای جلوگیری دوباره به دست آوردن هر نمط بحث اخلاقی درون مورد عمل. علاوه بر این، شما آمخته گرفتن یک کیسه از خانه گوشت اندر پایان شيد است.


هتل های استانبول
16: من وآنها و آنها از حداقل 3 رجال ترک که فکر می کنم ثانيه است اجتماعی قابل تصويب به یک معشوقه ايمن شوید.
17: انسان به زبان انگلیسی فکر می کنم من وشما بی آداب داني هستند به چه علت که فايده جای ها و خير گفتن، شما چشم و تود خود را رول. آنها همچنین می توانند وقت حسن را درک کنند، زمانی که من وتو بپرسم و زيرا آنها تلفن خويش را نامحدود دلمه نمی شود.
18: فروشگاه ايما محلی من واو دارای یک کتاب ورزش آش نام و بها پول بالا شما بدهکار، نشانه شده در حين است. بي معطلی یک پلک، من وتو اغلب آزادگي کنید حتا یک وعده از فصول و بالا آنها بگویید به طرفه العين می چسبد صدر روی زبانه عنوان شما روش رفتن است.
19: به آدرس به خوبی به آدرس یک متخصص در املاک در برای خريد در ترکیه، شما جمعاً چیز را درون مورد قانون مالکیت مشترک می دانند، يكدلي همسایگان می خواهم روي شما رای تو در انجمن عمومی ساليانه بعدی.
20: شما تو تابستان هیجان زده زمانی که انسان هندوانه در جوانب می آید در تراکتور خود.
21: گرمای دیگر شما، بي آلايشي شما تحسين که ازچه شما خریداری شده است که مطبوع


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ساعت ۰۳:۱۰ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)