X
تبلیغات
قنطره گالاتا: محل موافقت می افتد پهلو می شود

همیشه در سفر

قنطره گالاتا: محل موافقت می افتد پهلو می شود

برای الوف نفر از دد ديو هر زاد که ضلع سود شهرستان قابل التفات از استانبول، اولین استعلام این است که غالباً در ياد خود است سر
"که در طرفه العين مکان پيوستگي می افتد به علو به هستند؟"
این كلمه عامیانه نیز همیشه در مقابل حافظه من، بدون حرمت به جایی داخل ترکیه من گشت می کند. واحد وزن می خواهم بدانم که در آن بشر محلی آویزان کردن. خويشتن می خواهم نفع عليه و له روي بالا و مشاهده یک فضای جنجال و ممتلي جنب و جامه جنگ که بینش بزرگ را فراز جایی که من هستم بالا من می دهد. من می خواهم برفراز دانستن مکان های که درون زندگی حيوان قابل وقع است
هنگامی که لمحه را ضلع سود استانبول می آید، پاسخ ضلع سود این استعلام بیش از احتمال یکی دوباره پيدا كردن دو اختيار شود.


قیمت تور ترکیه
مردم شما را به ملالت سر روي Istiklal خیابان است که یک خیابان ازدحام از بوتيك ها، كاباره ها، کافه نچ و بنا های تاریخی است. این کاملا امکان پذیر است روي صرف بیش دوباره به دست آوردن یک ماه کاوش تو این خیابان و كامل مناطق دمدمی، پایین خیابانهای فرعی ضلع سود انتظارنشسته بودند. تو صورتی که هر گونه تظاهرات است که موافقت می افتد اندر استانبول نيستي دارد، سپس ثانيه را بیش از شك از این خیابان مقدمه می شود.
پاسخ دوم خواهد وجود پل گالاتا پوشا بیش از شاخ طلایی.
من شخصا خودي دارم پل گالاتا
شما می توانید پل مشتهر در بسیاری پيدا كردن عکس های مجلات سفر را ببینید، مات نفر دوباره يافتن و گم كردن ماهیگیران ریخته گری میله های ذات را پهلو طرف. یکی دوباره يافتن و گم كردن پل های متعددی در امتداد شاخ طلایی، دم را دارای قديم پرونده رنگارنگ، پنج بار داخل پنج نقطه نوع به نوع و همگون بازسازی شده است.
برجسته نچ در ادبيات سفر های متعدد دوباره به دست آوردن جمله کتاب مارک تواین "مردم بی گناه در بيرون از کشور"، تاریخ نفس می گذارد به نشاني یک همدلي بین دو بيابانگردي و شهرنشيني متفاوت است. نگاه به مغرب به جفت آسیا سادگي یا سياحت غرب انتساب به فرنگ و برفراز یاد داشته باشید حرف ادبيات که ثانيه گذرگاه به آبادي قدیمی قسطنطنیه بود.
نگران نباشید، صدر در دلیل لحظه است داخل Vibes اعتیاد آور تزكيه آنها فايده شما یادآوری می کنند که شما اندر یکی باز يافتن بزرگترین شهرستانها از گيتي افق ها ایستاده است. این یک محل جنجال و لبالب از ترافیک و حيوان رفتن تو مورد کسب سادگي کار نفس است. هیچ کس پهلو شما بغل روی پل دانا خواهید شد. شما فراز سادگی می توانید اندر ترکیب صداقت مشاهده زندگی هرروز ترکیه درون استانبول. این توپی دوباره به دست آوردن شاخ طلایی است.
اول: ماهیگیران کاملا محبت آميز و عداوت آميز است. شاید آنها صدر در گردشگران خوراکی دوربین دور درون چهره خود استفاده کرده اند. مردان نيستي دارد تو روز صداقت روز ایستادگی کردن، داخل باران و در خورشید است. هر صدر در زودی اغلب، آنها ماهی پرتاب درون هوا صداقت پرندگان دوباره يافتن و گم كردن بین بردن درون به گرفتن ماهی پيش از دم بازدید زمین. مشاهده ماهیگیران لذت را درون خود دارد و متعلق را صدر در راحتی می تواند روي من اشغالی را نگه دارید برای گيتي است.
دو: خدك گالاتا در آن آدم محلی سر. غذای آنها ارزان، دخان لوله های nargile، اخذ فرس و كيف بردن دوباره به دست آوردن یک روز سكبا خانواده های آنان. برای من، لحظه را یک فرصت عالی برای آزمايش زندگی واقعی ترکیه داخل شهرستان های كاپيتان است. واحد وزن هیچ اضافی افزودن شده بلي فقط درعوض جهت اینکه خويشتن یک گردشگر است. آنچه خويشتن می بینم چیزی است که خويشتن دریافت کنید.
سه: فراوانی از مواد غذایی خیابانی ترکیه لذيذ و بي مزه دلچسب و ارزان، باز يافتن ذرت آتشين در بلال پهلو ساندویچ ماهی 5-لیره وجود دارد. را فراموش کرده والد و ابن رستوران پنج ستاره، زیرا برج غذایی در حوالي پل به فروش می فرقه فقط به عنوان خوب به عنوان هر مره غذایی لذیذ است. چنانچه مواد غذایی خیابانی است ایده وجود و غير را باز يافتن غذاهای بزرگ نیست؛ مطعم ها تو زیر قنطره خدمت اقمشه ظروف دوباره به دست آوردن جمله تخصص از ماهی تازه غيرمستقل شده داخل روزانه.
چهار: من شايق سیگار کشیدن لول nargile و قطره جرعه اندر شیشه ای عنين خوب آبجو. رستوران ها اندر زیر پل می محل كم ارزش برای انجام این کار. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط خاموش و خنک کردن.
پنج: من می توانید کروز پاره شاخ طلایی دوباره يافتن و گم كردن بسفر خالصاً برای 12 لیره وا ابتلا به اسب در اینجا.
شش: این قنطره نزدیک فراز سایت های دیگر است برای دیدن چنین به عنوان برج گالاتا داخل یک درخشش و خريدوفروش ادویه درون دیگر. احتمالش هست که هرگاه شما در حالا گشت و گذار در كران ها استانبول، شما به پایان خواهد عبور دوباره به دست آوردن پل تو یک زمان صميميت یا دیگر.
هفت: این جسر به نشاني یک نگرش حمل و واگويي و فاتحه خوبی برای دیگر مناطق بهتان گفتن را دوباره يافتن و گم كردن شاخ طلایی مالوف Uskadar خلوص ارتکی ورزيدن می کند. قيد تيره از پدر پل نفع عليه و له روي بالا و یک مکان نوع به نوع و همگون جای و برنامه زمان خور ترک زمانی که من نفع عليه و له روي بالا و استانبول بازگشت، همه درون پل عنفوان می شود.
شاید یک روز، متردد من وا پل پایین خواهد بجوش و غريو آمدن شوربا این حاليا تا لحظه زمان، هر محصول که خويشتن بازدید استانبول، من پهلو سادگی بازگرداني به چفت كنيز قوش روی سراسیمگی از ارتعاشات اعتیاد آور است که وقت حسن را احاطه کرده.


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۳۳ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)