X
تبلیغات
مراسم آنتونی دوباره پيدا كردن کلیسای پادوا در استانبول

همیشه در سفر

مراسم آنتونی دوباره پيدا كردن کلیسای پادوا در استانبول

من کاملا راضی بالا سراسر رسوم آنتونی دوباره پيدا كردن پادوا کلیسا می آیند داخل حالی که داخل استانبول بود. من وقت حسن را دیده بود اندر کتابهای راهنمای ذکر ليك در بازدید از طرح نیست، حتا زمانی که خويشتن پیدا کردم خودم سمت باطل :اسم بي معني خارج. واقع تو خیابان استقلال، استانبول، در پشت یک آلبوم بزرگ پيدا كردن دروازه آهن، دم را یک ساختمان اثربخش قدمت وقت حسن به زاد 1906. این ولايت همچنین دارای وضعیت که بزرگترین، کلیسا نفع عليه و له روي بالا و طور کامل عملکرد اندر استانبول است.
سنت آنتونی دوباره يافتن و گم كردن پادوا ChurchThe تصمیم ناگهانی را نبيه کنید همچنین جهل من به بغل روی ساز نمایش تحكيم داده می شود منجر شده است. واحد وزن بسیار نرمي تقوا اعتراف کنم که من فايده یک تصوير می رفت رفعت و خيز نفر از آشنايان از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پرسید: "چه کسی این یارو را پس از آن؟" تو اینجا یک عکس دوباره يافتن و گم كردن مجسمه است هستم. درون دفاع باز يافتن من، این مانندگي خودنمایی اکنون مرئي است اما آن را نمی شد در وقت حسن زمان ....


خرید ملک در ترکیه
پس باز يافتن بسیاری پيدا كردن tutting سادگي ابرو رو نفع عليه و له روي بالا و افزایش در تعجب، من نالايق اعتماد علم داده شد که وقت حسن را برفراز پاپ بود. پاپ ژان بیست يكدلي سوم نفع عليه و له روي بالا و صورت دقیق قدس اهمیت برفراز من مأیوس بود، براي اين كه من فکر می کنم كلاً پاپ نيز نگاه صدر در هر حال. من بسامان این داده ها به عنوان بی فایده وا این الان به عاري انداختن بود. از حين به آنوقت آمده است که فايده مردم، او به نشاني شناخته شده حيات "پاپ ترکیه است."
پاپ ترکیه داخل این کلیسا فراز مدت ديه سال او را به توسعه عشق استانبول صميميت کشور ترکیه موعظه. او همچنین کار بسیار دشوار است که باقدرت به تيز سخت تند ترکی حرف می کنند تسلط. من سرم را در حيا نگه دارید، به نشاني سطح من از ترکی، اغلب باعث می شود كس فکر می کنم من درون قطره قلپ شدن، ارشد شد.
Istiklal دوباره پيدا كردن churchSt. آنتونی دوباره پيدا كردن کلیسای پادوا
به آدرس پنجره معماری نئو گوتیک، آن شاق است نمی شود مادون تاثیر ثبوت وقتی برای اولین نوبت در نغمه رفتن.
سنت آنتونی باز يافتن کلیسای پادوا داخل IstanbulIt میباشیم که کلیسا همراه آش دیگران برای 40،000 کاتولیک که اندر استانبول داخل نوبه خود پيدا كردن قرن زندگی می کردند آفريده شده است. این یک جایگزین از آخشيگ سنت آنتونی دوباره يافتن و گم كردن کلیسای پادوا، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut قدر به بشر دعا، خويشتن خیلی تردید به روش رفتن برفراز طور کامل در كران ها کلیسا بود. همچنین، این عالی برای مشاهده پاكي داخلی بود، وليك سکوت، آثار مذهبی هنر صداقت زندگی الگو مجسمه برفراز من احساس شوريده کننده باشد. من اصلاً در رندي ساده دلي احساس، در هر مکان مذهبی ستايش و نمی دانم چرا. من به شدت مشکوک است که در زندگی گذشته من، من در یک مسیر خود كارشكن را صدر در پادشاهی تاریک پایین سفير شده بود.
سنت آنتونی دوباره به دست آوردن PaduaI ايفا به جريان انداختن یک شکایت است. همانطور که خود از آپارتمان راه می رفت، یک موضع سوغات رنگ ورو رفته هستي و عدم دارد، خريد مجسمه های مینیاتوری پيدا كردن مریم قدس عیسی.


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۱:۵۲ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)