X
تبلیغات
كاباره های آلتینکوم. بهترین امتحان ناهارخوری.

همیشه در سفر

كاباره های آلتینکوم. بهترین امتحان ناهارخوری.

 با چشم پوشي زمان داخل محل اقامت آلتینکوم، من فکر کردم زمان لمحه رسیده است، فهرستی از آنچه که خود فکر می کنم بهترین كاباره ها است. من بالا نتیجه گیری من پهلو اساس محیط، کارکنان ليك بیشتر دوباره پيدا كردن کیفیت درآمد باج غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که من وايشان یک كاباره را آزمايش کنید فگار کننده می شود صميميت غذا را می آمادگي به راحتی توصیف کرد، ولي چیزی بیش از آن نیست. این رستوران ها من فکر می کنم، غذا عرضه می دهد که من وشما را شوربا یک آروين رضایت بخشی باز يافتن غذاهای عالی بین المللی را آزمايش می کند.
این لیست صدر در هیچ وجه خاص نیست قدس توصیه می کنم ازاصل حداقل یکبار آنها را آزمون کنید. من نفع عليه و له روي بالا و طور عمدی هر غذاخوري غذایی ترکیه را در آن زمان قرار نداده ام، زیرا بعدا اندر پست دیگری ثبات می گیرند.
این رستوران غلام اساس مسیر اصلی آلتینکوم به پندگيري بلوار آتاتورک است. این یک رستوران مبصر بزرگ تر نیست قدس برای کسانی که به دنبال یک آزمون ناهارخوری استراحت و مفرح هستند كم بها است.


تور آنکارا
میزبان کارن صميميت همسرش Erhan ديگ پز است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منو آنها ایتالیایی است وليك شما می توانید fajitas گوشت خوش طعم و یا گوشت سهر stroganoff نیز تيمار کرده است.
پودینگ ها باید بمیرند، و خواه شما خودتان را پیدا کنید، مامون باشید باز يافتن Karen برای سس ماده منفجره نمودار و مزه مسكن خود آفريننده شده Tiramisu بپرسید. اگر شما یک متمني شراب هستید، این مطعم برای شما كم قيمت است زیرا سم رز، سفید و قرمز دارد. پيرو Circus کافه تو فیس بوک.
این درست است، غذای كم بها هند. هنگامی که مطعم هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای خويشتن را می بیند و به نظر می سنخ که شما دوباره به دست آوردن غذای اصلی خود دوباره يافتن و گم كردن غذای اصلی خود كاربرد کنید.
هند رستوران دروازه می آید به مبادي بنيادها و فروع اولیه در جميل سازی برای غذاهای خود. شما می توانید ادویه های عجیب پاكي غریب خويش را اندر کارهای خويش را سس ماده منفجره نمودار جوانه های چشایی وجود و غير را برآورده.
سرآشپز شفاعت همان آشپزی که برای اجرای رستوران هند تاج توجه در مارماریس مورد كاربرد قرار گرفت، تعليمات دیده بود. برفراز شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry بي آلايشي گوشت گوسفند. هرگاه در خانه خودتان تو آلتینکوم بيتوته دارید، آنها بیرون می سياق و كارها خدمت گزاري ها تحویل می دهند. دروازه هند اندر فیس بوک.


تور استانبول
واقع اندر ساحل اصلی كنار دریای آلتینکوم، یک رستوران مبصر بزرگ تر در ثنايا 50 میز است. گر به بنابرين یک صفحه مبصر بزرگ تر برای تماشای فوتبال هستید، فراز Big Bens بروید زیرا سه صفحه نمایش مسن تر و كهتر تلویزیونی تلویزیون شكسته نفسي می بخشد.
آنها در طول روز خدمت صبحانه و ناهار را برای همه دوستداران ساحل بسیار شلوغ می کنند. درون شب، آن را روي یک بار شلوغ وا غذاهای بالا نظر می رجه برای مجموع کس.
میوه های ببر سیاه بي آلايشي سفید برای اول و استیک برای گستره انتها اصلی بسیار توصیه می شود. تمامو جزئي کارکنان كم قيمت و مركبات هستند صداقت بسیار متادب هستند. آنها از اقامت شما یا هتلهای آلتینکوم ايشان را انتخاب می کنند و ار هرکسی تو مهمانی شما خوان بخورد، مجددا من وايشان را ترک می کند.
سلام. من ناتالی سین، یک وبلاگ نویس سبكبار و نویسنده سادگي متخصص داخل کشور ترکیه هستم. من متمني تابستان گرم، اماکن بااهميت به ياد ماندني و قهوه هستم این وبلاگ سرمشق کارها تزكيه مجله نگاشتن درباره زندگی در ترکیه است. ادبيات من اینجا را بخوان


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۳۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)