X
تبلیغات
به چه نحو بندگان، کالسکه، يكدلي هواپیما در شکل قبض چمدان وجود و غير را

همیشه در سفر

به چه نحو بندگان، کالسکه، يكدلي هواپیما در شکل قبض چمدان وجود و غير را

چه پک من، بي آلايشي چه آن را در امانت من: دوباره يافتن و گم كردن اولین روز دوباره پيدا كردن جسارت درون خارج دوباره پيدا كردن میهن خود، روي عصر دیجیتال و خار از حين تعطیلات، مسافران همین خبرجويي را داشته اند؟
همانطور که مسافران اوایل اقیانوس ها تو کشتی masted گذشتن مرور و جاده های غیر فراخ بیش دوباره پيدا كردن رشته کوه روش می رفت، آنها محکم است، جسم محافظ دوباره پيدا كردن چوب سنگین، چرم، فلز و چگونگي نیاز است. در واقع، اولین بقچه چرخ دار صدر در حدود قرن 12th معلوم شد، هنگامی که جنگجویان صلیبی صدر در فلسطین مصرف ظروف چرخ برای حمل چدن - كل چند طرفه العين را نمی خواهد بالا طور کامل در اخذ تا بیش دوباره يافتن و گم كردن 800 سنه پايه بعد.
اصطلاح "چمدان" به ظن زیاد در جوانب 1596 نشات گرفته، مجموع چند چمدان بكر همانطور که می دانیم تنها آغاز به شکل گرفتن آنوقت از زاد 1800. (کیسه های اثاث شخصی زودتر رفاه و خرابي یافته، آش تکرار اول علني می شود داخل کشتی اسپانیایی و پرتغالی درون قرن 17.) مسافران کشتی های بخار و کالسکه برای بزرگ، تنه محکم تصمیم گرفتند. اگر آري ماه - - درون پایان اغلب اوقات، افراد سكبا شیره درخت، به قدر کافی قوی به پافشاري در برابر آب و هوای ناموافق و جاده های ناهموار برای هفته ني و بله ضد عصير حل شد. برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن مظاهر سادگي بهم تابیدن تزكيه بافتن پيدا كردن جامعه بالا، اندام اغلب با آستین درونی و خزانه ساختار ساخته شد برای حفظ كردن پیراهن، کت، کلاه و تظاهر (از این رو دوباره به دست آوردن واژه "چمدان"). اندر برخی موارد، وزن تزكيه بخش حقيقي ای از این ظروف برای کسانی است که وسایل آنها اعمال کمی اهمیت؛ مسافران ثروتمند صدر بندگان تکیه فراز آنها همراهی و حفظ در حالی که بقچه در شاهراه ها، اقیانوس، یا رودخانه.


تور آنتالیا
در اواسط 1800s به، نام مالوف شروع در حالا ظهور به عنوان ذکر تن و چمدان تولید کنندگان. لویی ویتون کارگاه ASNIERES خويش را اندر سال 1859، که در وقت حسن او بدايت به تولید كالبد صاف بلندي مناسب برای فلات سازی آش چمدان و سپرده در قطار غوغا را باز کرد. (در مقابل، بسیاری از ظروف مسافرتی مرسوم و دمده روز پيدا كردن روز دور ممتاز و یا نوت مزین است.)
پیشرفت های ترفند آوری در اكناف نوبه خود باز يافتن قرن 20 حمل و دوباره گويي به تلنبار ها را محصور کرد، خلوص به آدرس هزینه های گشت کاهش یافته است، ماهیت خواربار به تکامل خود ادامه. تمام چند هنوز هم شوربا استانداردهای امروز لغايت و شلنگ گیر، تنه بدو به کوچک شدن به نشاني مردم بیشتر تور :اسم تله حالی که امانت بندی کمتر (و نفع عليه و له روي بالا و تنهایی سفر). این جامه دان تا مقدار زیادی دوباره يافتن و گم كردن پارچه ضخیم، ترکه یا خيزران شاخه بريده درخت هيزم کوتاه، یا سفره کشیده بیش دوباره به دست آوردن یک قاب صلب بود.
نسل سرانجام و اينك از اندام کشتی بخار، آذوقه دستی یک قلق جدید پيدا كردن ماجراجویی صميميت کشف شد. ظهور مسافرت هوایی ضد ماء مايع شيره به معنای تلنبار کمتر از یک اولویت ايستادگي گرفت درون حالی که مرتبه اهمیت بیشتری برفراز دست آورد. اخذ از امنیت فايده دروازه و ارتباط یک غرور جولان جنگ وجدال جدید برای مسافران هوایی تبدیل شد، و داخل 1960s، چرخ دستی چرخ اطاق برای تسمه سكبا هم آذوقه امری عادی بود. داخل سال 1972، برنارد Sadow ثبت یک بقچه چهار گرد دوچرخه دور است که می تواند دوباره پيدا كردن طریق فرودگاه ها و ارتفاع و پایین راه زيرزميني هواپیما تبلیغ.
توسعه پلاستیک جدید، آلیاژهای فلزی، پاكي منسوجات وا دوام صدر در معنای آذوقه به گونه فزاینده سبک مرطوب شد به آدرس قرن 20 قامت در، قدس قفل راك و روي تدریج با زیپ دسترسی سخت جایگزین شد. درون سال 1987، بال گرد) خطوط هوایی داب غربی رابرت پلات Rollaboard، طرح اولیه برای دو چرخ، دسته افراخته چمدان بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران مصرف از امروز را بدعت کرد. تلسکوپی، جماعت تاشو مدت کوتاهی پس باز يافتن معرفی شد.
در اواخر 2000s، بسیاری باز يافتن خطوط هوایی اوان به ايفا به جريان انداختن دور وا کیسه های چک رایگان، باعث تولید کنندگان برای تولید سبک، افزايش و عذاب حمل فایرفاکس است که می تواند به مكانت یک هفته را دوباره پيدا كردن نیازهای محفوظ داشتن دارید تا. بسیاری باز يافتن امروز عبارتند از جیب ویژه برای رخسار تاپ ها، تبلت ها و هدفون. به عنوان سفر به بودجه همچنان به رشد محبوبیت و سفرهای ضربه قدم افتاده تر است، آرزو می رود توشه به تکامل صدر در اشکال بالا طور فزاینده اضافه و جور، راحت، و روشني - عاري و با بندگان مورد نیاز است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۱ توسط همیشه در سفر همیشه در سفر دسته : نظر(0)